La adresa - Mersul autobuzelor Leeuwarden Olanda

La adresa

Leeuwarden, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:25
14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani
08:05
22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi
Sosiri
De la Ora

18:55 Constanta
00:05

18:55 Mangalia
00:10

18:55 Medgidia
00:15

18:55 Cernavoda
00:30

18:55 Giurgiu
01:00

18:55 Alexandria
01:05

18:55 Fetesti
01:10

18:55 Braila
01:20

18:55 Tulcea
01:30

18:55 Calarasi
02:00

18:55 Galati
02:10

18:55 Slobozia
03:00

18:55 Tecuci
03:10

18:55 Ramnicu Sarat
03:20

18:55 Barlad
03:30

18:55 Husi
03:50

18:55 Bucuresti
04:00

18:55 Buzau
04:10

18:55 Focsani
04:20

18:55 Vaslui
04:30

18:55 Harlau
04:40

18:10 Tulcea
04:50

18:55 Roman
05:00

18:10 Braila 18:10 Giurgiu 18:10 Giurgiu
05:00

18:55 Adjud
05:10

18:10 Turnu Magurele 18:10 Turnu Magurele 18:10 Galati
05:10

18:55 Bacau
05:15

18:55 Slatina (Olt)
05:20

18:10 Tecuci 18:10 Corabia 18:10 Corabia
05:20

18:55 Radauti
05:25

18:55 Iasi
05:30

18:10 Barlad 18:10 Alexandria 18:10 Alexandria
05:30

18:55 Dorohoi
05:35

18:55 Targu Frumos
05:40

18:10 Husi 18:10 Slatina (Olt) 18:10 Slatina (Olt)
05:40

18:55 Targoviste
05:45

18:10 Buzau
05:45

18:55 Urziceni
05:47

18:55 Ploiesti
05:50

18:10 Focsani
05:50

18:55 Targu Neamt
05:55

18:55 Buhusi
05:57

18:55 Roznov
05:58

18:55 Piatra Neamt
06:00

18:10 Craiova 18:10 Marasesti 18:10 Constanta 18:10 Craiova 18:10 Constanta
06:00

18:10 Mangalia 18:10 Mangalia
06:05

18:55 Onesti
06:10

18:10 Filiasi 18:10 Filiasi 18:10 Adjud
06:10

18:10 Medgidia 18:10 Medgidia
06:15

18:55 Botosani
06:20

18:10 Rovinari 18:10 Hirsova 18:10 Rovinari 18:10 Hirsova
06:20

18:10 Tandarei 18:10 Tandarei
06:25

18:55 Pascani
06:30

18:10 Slobozia 18:10 Isalnita 18:10 Slobozia 18:10 Sascut 18:10 Isalnita
06:30

18:55 Craiova
06:40

18:10 Targu Carbunesti 18:10 Targu Carbunesti
06:40

18:10 Motru 18:10 Motru
06:45

18:55 Suceava
06:50

18:10 Resita 18:10 Bacau 18:10 Resita
06:50

18:10 Caransebes 18:10 Caransebes 18:10 Roman
06:55

18:55 Filiasi
07:00

18:10 Bucuresti 18:10 Lugoj 18:10 Lugoj 18:10 Vaslui 18:10 Bucuresti
07:00

18:10 Timisoara 18:10 Timisoara
07:05

18:10 Arad 18:10 Negresti 18:10 Arad
07:10

18:55 Pitesti
07:20

18:10 Targu Jiu 18:10 Iasi 18:10 Targu Jiu
07:20

18:10 Petrosani 18:10 Petrosani
07:25

18:55 Targu Secuiesc
07:30

18:10 Podu Iloaiei 18:10 Hateg 18:10 Pitesti 18:10 Hateg 18:10 Pitesti
07:30

18:10 Deleni
07:35

18:10 Hirlau 18:10 Calan 18:10 Calan
07:40

18:10 Hunedoara 18:10 Ploiesti 18:10 Hunedoara 18:10 Ploiesti
07:50

18:10 Targu Frumos
07:55

18:55 Brasov
08:00

18:10 Ramnicu Sarat 18:10 Pascani 18:10 Deva 18:10 Deva 18:10 Ramnicu Sarat
08:00

18:55 Bicaz
08:10

18:10 Campina 18:10 Campina 18:10 Motca
08:10

18:55 Ramnicu Valcea
08:15

18:10 Cristesti
08:15

18:55 Falticeni
08:20

18:10 Timisesti 18:10 Sinaia 18:10 Sinaia
08:20

18:10 Dumbrava
08:25

18:55 Gura Humorului
08:30

18:10 Simeria 18:10 Predeal 18:10 Predeal 18:10 Targu Neamt 18:10 Simeria
08:30

18:55 Moinesti
08:40

18:10 Orastie 18:10 Orastie
08:40

18:55 Fagaras
08:45

18:10 Sebes 18:10 Sebes 18:10 Piatra Neamt
08:50

18:55 Comanesti
09:00

18:10 Bicaz 18:10 Lancram 18:10 Brasov 18:10 Lancram 18:10 Brasov
09:00

18:55 Targu Jiu
09:10

18:10 Targu Secuiesc 18:10 Poiana Largului 18:10 Targu Secuiesc
09:10

18:55 Campulung Moldovenesc
09:20

18:10 Durau 18:10 Sfantu Gheorghe 18:10 Sfantu Gheorghe
09:20

18:10 Toplita
09:25

18:55 Targu Ocna
09:30

18:10 Covasna 18:10 Alba Iulia 18:10 Miercurea Ciuc 18:10 Covasna 18:10 Alba Iulia
09:30

18:55 Gheorgheni
09:35

18:10 Sfantu Gheorghe
09:35

18:10 Morareni
09:38

18:55 Reghin
09:40

18:10 Targu Ocna 18:10 Teius 18:10 Targu Ocna 18:10 Teius
09:40

18:10 Reghin
09:41

18:10 Medias
09:44

18:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

18:10 Sighisoara
09:48

18:10 Onesti 18:10 Aiud 18:10 Onesti 18:10 Aiud
09:50

18:10 Targu Mures
09:55

18:55 Toplita Gara
10:00

18:10 Unirea 18:10 Comanesti 18:10 Unirea 18:10 Falticeni 18:10 Comanesti
10:00

18:10 Suceava
10:05

18:55 Sighisoara
10:10

18:10 Moinesti 18:10 Turda 18:10 Moinesti 18:10 Turda
10:10

18:55 Orastie
10:15

18:55 Deva
10:20

18:10 Fagaras 18:10 Fagaras
10:20

18:55 Caransebes
10:25

18:55 Targu Mures
10:30

18:10 Vestem 18:10 Botosani 18:10 Vestem
10:30

18:55 Vatra Dornei
10:35

18:10 Gura Humorului
10:40

18:10 Ramnicu Valcea 18:10 Ramnicu Valcea
10:50

18:10 Campulung Moldovenesc
10:55

18:55 Resita
11:00

18:10 Sibiu 18:10 Iacobeni 18:10 Sibiu
11:00

18:10 Vatra Dornei
11:05

18:55 Blaj
11:10

18:10 Miercurea Sibiului 18:10 Prundu Bargaului 18:10 Miercurea Sibiului
11:10

18:55 Sibiu
11:15

18:10 Sighisoara 18:10 Sighisoara 18:10 Bistrita
11:20

18:55 Medias
11:30

18:10 Medias 18:10 Medias 18:10 Beclean
11:30

18:55 Sebes
11:35

18:10 Dej
11:40

18:10 Cluj Napoca
11:45

18:55 Alba Iulia
12:00

18:10 Cluj Napoca
12:00

18:55 Bistrita
12:10

18:55 Lugoj
12:20

18:55 Aiud
12:30

18:55 Beclean
12:35

18:55 Dej
13:00

18:55 Turda
13:15

18:10 Gilau
13:15

18:55 Gherla
13:30

18:10 Huedin
13:30

18:10 Negreni
13:50

18:55 Cluj Napoca
14:00

18:55 Timisoara
14:10

18:55 Huedin
15:00

18:55 Arad
16:00

18:10 Alesd
16:55

18:55 Oradea
17:00

18:55 Nadlac
17:10

18:10 Oradea
18:00

18:10 Bors
18:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.