Hengelo - Mersul autobuzelor Hengelo Olanda

Hengelo

Hengelo, Olanda

Adresă: Stationsplein 1

Plecări
Ora Către
08:00 Romfour
02:30 Budapesta 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni 07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc
08:05
13:40 Medgidia 18:10 Tulcea 08:10 Medias 13:30 Harsova 09:30 Ramnicu Valcea 08:30 Sighisoara 10:10 Comanesti 09:40 Vestem 11:00 Sfantu Gheorghe 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 14:00 Constanta 08:30 Sighisoara 13:20 Tandarei 09:40 Vestem 08:40 Miercurea Sibiului 10:20 Onesti 09:50 Fagaras 11:20 Targu Secuiesc 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 15:31 Miercurea Ciuc 13:20 Tandarei 13:50 Mangalia 08:40 Miercurea Sibiului 13:00 Bucuresti 09:50 Fagaras 09:00 Sibiu 10:30 Targu Ocna 10:00 Moinesti 11:30 Brasov 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 14:00 Constanta 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:29 Sfantu Gheorghe 13:00 Bucuresti 13:40 Medgidia 09:00 Sibiu 08:10 Medias 10:00 Moinesti 09:30 Ramnicu Valcea 10:50 Covasna 10:10 Comanesti 11:40 Predeal 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 13:50 Mangalia 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
Sosiri
De la Ora

17:30 Tulcea
04:50

17:30 Giurgiu 17:30 Giurgiu 17:30 Braila
05:00

17:30 Turnu Magurele 17:30 Galati 17:30 Turnu Magurele
05:10

17:30 Corabia 17:30 Tecuci 17:30 Corabia
05:20

17:30 Barlad 17:30 Alexandria 17:30 Alexandria
05:30

17:30 Slatina (Olt) 17:30 Husi 17:30 Slatina (Olt)
05:40

17:30 Buzau
05:45

17:30 Focsani
05:50

17:30 Marasesti 17:30 Constanta 17:30 Craiova 17:30 Craiova 17:30 Constanta
06:00

17:30 Mangalia 17:30 Mangalia
06:05

17:30 Filiasi 17:30 Adjud 17:30 Filiasi
06:10

17:30 Medgidia 17:30 Medgidia
06:15

17:30 Hirsova 17:30 Rovinari 17:30 Hirsova 17:30 Rovinari
06:20

17:30 Tandarei 17:30 Tandarei
06:25

17:30 Isalnita 17:30 Slobozia 17:30 Sascut 17:30 Isalnita 17:30 Slobozia
06:30

17:30 Targu Carbunesti 17:30 Targu Carbunesti
06:40

17:30 Motru 17:30 Motru
06:45

17:30 Resita 17:30 Bacau 17:30 Resita
06:50

17:30 Roman 17:30 Caransebes 17:30 Caransebes
06:55

17:30 Lugoj 17:30 Vaslui 17:30 Bucuresti 17:30 Lugoj 17:30 Bucuresti
07:00

17:30 Timisoara 17:30 Timisoara
07:05

17:30 Negresti 17:30 Arad 17:30 Arad
07:10

17:30 Targu Jiu 17:30 Iasi 17:30 Targu Jiu
07:20

17:30 Petrosani 17:30 Petrosani
07:25

17:30 Hateg 17:30 Pitesti 17:30 Hateg 17:30 Pitesti 17:30 Podu Iloaiei
07:30

17:30 Deleni
07:35

17:30 Calan 17:30 Calan 17:30 Hirlau
07:40

17:30 Hunedoara 17:30 Ploiesti 17:30 Hunedoara 17:30 Ploiesti
07:50

17:30 Targu Frumos
07:55

17:30 Ramnicu Sarat 17:30 Deva 17:30 Pascani 17:30 Deva 17:30 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
19:00 Falticeni
08:00

17:30 Campina 17:30 Motca 17:30 Campina
08:10

17:30 Cristesti
08:15

17:30 Sinaia 17:30 Timisesti 17:30 Sinaia
08:20

17:30 Dumbrava
08:25

17:30 Predeal 17:30 Simeria 17:30 Targu Neamt 17:30 Predeal 17:30 Simeria
08:30

17:30 Orastie 17:30 Orastie
08:40

17:30 Sebes 17:30 Piatra Neamt 17:30 Sebes
08:50

17:30 Lancram 17:30 Brasov 17:30 Lancram 17:30 Brasov 17:30 Bicaz
09:00
Romfour
19:00 Gura Humorului
09:00

17:30 Poiana Largului 17:30 Targu Secuiesc 17:30 Targu Secuiesc
09:10

17:30 Sfantu Gheorghe 17:30 Sfantu Gheorghe 17:30 Durau
09:20

17:30 Toplita
09:25

17:30 Miercurea Ciuc 17:30 Covasna 17:30 Alba Iulia 17:30 Covasna 17:30 Alba Iulia
09:30

17:30 Sfantu Gheorghe
09:35

17:30 Morareni
09:38

17:30 Targu Ocna 17:30 Teius 17:30 Targu Ocna 17:30 Teius
09:40

17:30 Reghin
09:41

17:30 Medias
09:44

17:30 Sighisoara
09:48

17:30 Aiud 17:30 Onesti 17:30 Aiud 17:30 Onesti
09:50

17:30 Targu Mures
09:55

17:30 Comanesti 17:30 Unirea 17:30 Falticeni 17:30 Comanesti 17:30 Unirea
10:00
Romfour
19:00 Campulung Moldovenesc
10:00

17:30 Suceava
10:05

17:30 Moinesti 17:30 Turda 17:30 Moinesti 17:30 Turda
10:10

17:30 Fagaras 17:30 Fagaras
10:20

17:30 Botosani 17:30 Vestem 17:30 Vestem
10:30

17:30 Gura Humorului
10:40

17:30 Ramnicu Valcea 17:30 Ramnicu Valcea
10:50

17:30 Campulung Moldovenesc
10:55

17:30 Sibiu 17:30 Sibiu 17:30 Iacobeni
11:00
Romfour
19:00 Vatra Dornei
11:00

17:30 Vatra Dornei
11:05

17:30 Miercurea Sibiului 17:30 Prundu Bargaului 17:30 Miercurea Sibiului
11:10

17:30 Sighisoara 17:30 Bistrita 17:30 Sighisoara
11:20

17:30 Medias 17:30 Medias 17:30 Beclean
11:30

17:30 Dej
11:40

17:30 Cluj Napoca
11:45

17:30 Cluj Napoca
12:00
Romfour
19:00 Bistrita
12:00
Romfour
19:00 Beclean
13:00

17:30 Gilau
13:15

17:30 Huedin
13:30

17:30 Negreni
13:50
Romfour
19:00 Dej
14:00
Romfour
19:00 Gherla
15:00
Romfour
19:00 Cluj Napoca
16:00

17:30 Alesd
16:55
Romfour
19:00 Huedin
17:00

17:30 Oradea
18:00
Romfour
19:00 Cornitel
18:00

17:30 Bors
18:30
Romfour
19:00 Alesd
19:00
Romfour
19:00 Oradea
20:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.