La adresa - Mersul autobuzelor Haga Olanda

La adresa

Haga, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:50
10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului
08:00
13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau
08:30
16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti
09:20
22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti
12:40
15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 13:00 Sibiu 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 11:30 Sebes 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 10:00 Deva 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 13:30 Avrig
12:40
02:30 Viena
12:40
20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Lancram 14:15 Lugoj 10:30 Unirea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 15:00 Motru 11:15 Alba Iulia 14:00 Timisoara 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 14:45 Resita 11:00 Teius 13:40 Arad 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 11:45 Sebes 14:30 Caransebes 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud
Sosiri
De la Ora

18:40 Constanta
00:05

22:35 Braila
00:10

18:40 Mangalia
00:10

18:40 Medgidia
00:15

22:35 Galati
00:30

18:40 Cernavoda
00:30

22:35 Buzau
01:00

18:40 Giurgiu
01:00

18:40 Alexandria
01:05

18:40 Fetesti
01:10

18:40 Braila
01:20

22:35 Ramnicu Sarat
01:30

18:40 Tulcea
01:30

22:35 Tecuci
01:50

18:40 Calarasi
02:00

18:40 Galati
02:10

22:35 Focsani
02:15

22:35 Adjud
02:45

22:35 Barlad
03:00

18:40 Slobozia
03:00

18:40 Tecuci
03:10

18:40 Ramnicu Sarat
03:20

22:35 Husi
03:30

18:40 Barlad
03:30

22:35 Dorohoi
03:35

22:35 Onesti
03:45

16:20 Schwechat 16:20 Schwechat
03:50

18:40 Husi
03:50

22:35 Vaslui
04:00

16:20 Viena
04:00

18:40 Bucuresti
04:00

20:50 Tulcea
04:00

22:35 Comanesti
04:10

18:40 Buzau
04:10

22:35 Bucuresti
04:15

22:35 Moinesti
04:20

18:40 Focsani
04:20

22:35 Botosani
04:30

18:40 Vaslui
04:30

20:50 Braila
04:30

22:35 Craiova
04:35

18:40 Harlau
04:40

11:50 Tulcea
04:40

22:35 Iasi
04:45

11:50 Braila
04:45

17:00 Tulcea
04:50

11:50 Galati
04:50

22:35 Podu Iloaiei
05:00

16:20 Braila 16:20 Braila 16:20 Focsani
05:00

18:40 Roman
05:00

17:00 Braila 17:00 Giurgiu 17:00 Giurgiu
05:00

11:50 Tecuci 11:50 Giurgiu
05:00

20:50 Galati
05:00

22:35 Filiasi
05:05

11:50 Barlad
05:05

22:35 Ploiesti
05:10

18:40 Adjud
05:10

17:00 Turnu Magurele 17:00 Turnu Magurele 17:00 Galati
05:10

11:50 Turnu Magurele
05:10

18:40 Bacau
05:15

22:35 Suceava
05:20

16:20 Tecuci
05:20

18:40 Slatina (Olt)
05:20

17:00 Tecuci 17:00 Corabia 17:00 Corabia
05:20

11:50 Husi 11:50 Corabia
05:20

18:40 Radauti
05:25

22:35 Bacau
05:30

16:20 Galati 16:20 Galati
05:30

18:40 Iasi
05:30

17:00 Barlad 17:00 Alexandria 17:00 Alexandria
05:30

11:50 Buzau 11:50 Alexandria
05:30

18:40 Dorohoi
05:35

22:35 Negresti
05:40

16:20 Marasesti
05:40

18:40 Targu Frumos
05:40

17:00 Husi 17:00 Slatina (Olt) 17:00 Slatina (Olt)
05:40

11:50 Focsani 11:50 Slatina (Olt)
05:40

12:50 Tulcea
05:40

22:35 Harlau
05:45

18:40 Targoviste
05:45

17:00 Buzau
05:45

12:50 Braila
05:45

18:40 Urziceni
05:47

22:35 Constanta
05:50

18:40 Ploiesti
05:50

17:00 Focsani
05:50

12:50 Galati
05:50

18:40 Targu Neamt
05:55

18:40 Buhusi
05:57

18:40 Roznov
05:58

22:35 Campina
06:00

16:20 Barlad 16:20 Saveni 16:20 Adjud 16:20 Barlad
06:00

18:40 Piatra Neamt
06:00

17:00 Constanta 17:00 Craiova 17:00 Marasesti 17:00 Craiova 17:00 Constanta
06:00

11:50 Craiova 11:50 Constanta 11:50 Marasesti
06:00

12:50 Constanta 12:50 Giurgiu 12:50 Giurgiu 12:50 Tecuci 12:50 Constanta
06:00

20:50 Constanta 20:50 Tecuci 20:50 Giurgiu 20:50 Constanta 20:50 Giurgiu
06:00

22:35 Buhusi
06:05

17:00 Mangalia 17:00 Mangalia
06:05

11:50 Mangalia 11:50 Adjud
06:05

12:50 Barlad
06:05

22:35 Roznov
06:10

16:20 Husi 16:20 Husi
06:10

18:40 Onesti
06:10

17:00 Filiasi 17:00 Filiasi 17:00 Adjud
06:10

11:50 Filiasi
06:10

12:50 Husi 12:50 Turnu Magurele 12:50 Turnu Magurele
06:10

20:50 Barlad 20:50 Turnu Magurele 20:50 Turnu Magurele
06:10

22:35 Targu Frumos
06:15

17:00 Medgidia 17:00 Medgidia
06:15

11:50 Medgidia
06:15

22:35 Gura Humorului
06:20

18:40 Botosani
06:20

17:00 Rovinari 17:00 Hirsova 17:00 Rovinari 17:00 Hirsova
06:20

11:50 Sascut 11:50 Rovinari 11:50 Hirsova
06:20

12:50 Corabia 12:50 Corabia
06:20

20:50 Corabia 20:50 Husi 20:50 Corabia
06:20

17:00 Tandarei 17:00 Tandarei
06:25

11:50 Tandarei
06:25

22:35 Falticeni
06:30

16:20 Botosani
06:30

18:40 Pascani
06:30

17:00 Slobozia 17:00 Isalnita 17:00 Slobozia 17:00 Isalnita 17:00 Sascut
06:30

11:50 Slobozia 11:50 Isalnita
06:30

12:50 Buzau 12:50 Alexandria 12:50 Mangalia 12:50 Mangalia 12:50 Alexandria
06:30

20:50 Alexandria 20:50 Buzau 20:50 Mangalia 20:50 Alexandria 20:50 Mangalia
06:30

22:35 Rovinari
06:35

22:35 Pascani
06:40

18:40 Craiova
06:40

17:00 Targu Carbunesti 17:00 Targu Carbunesti
06:40

11:50 Targu Carbunesti
06:40

12:50 Filiasi 12:50 Medgidia 12:50 Medgidia 12:50 Filiasi 12:50 Focsani
06:40

20:50 Focsani 20:50 Filiasi 20:50 Medgidia 20:50 Medgidia 20:50 Filiasi
06:40

22:35 Motca
06:45

17:00 Motru 17:00 Motru
06:45

11:50 Bacau 11:50 Motru
06:45

22:35 Piatra Neamt
06:50

18:40 Suceava
06:50

17:00 Resita 17:00 Bacau 17:00 Resita
06:50

11:50 Resita
06:50

12:50 Hirsova 12:50 Hirsova 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Slatina (Olt)
06:50

20:50 Marasesti 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Hirsova 20:50 Hirsova 20:50 Slatina (Olt)
06:50

22:35 Roman
06:55

17:00 Caransebes 17:00 Caransebes 17:00 Roman
06:55

11:50 Caransebes
06:55

20:50 Adjud
06:55

22:35 Cristesti
07:00

16:20 Vaslui 16:20 Iasi 16:20 Harlau 16:20 Vaslui
07:00

18:40 Filiasi
07:00

17:00 Bucuresti 17:00 Lugoj 17:00 Lugoj 17:00 Vaslui 17:00 Bucuresti
07:00

11:50 Bucuresti 11:50 Lugoj 11:50 Roman
07:00

12:50 Tandarei 12:50 Craiova 12:50 Marasesti 12:50 Craiova 12:50 Tandarei
07:00

20:50 Tandarei 20:50 Craiova 20:50 Sascut 20:50 Craiova 20:50 Tandarei
07:00

22:35 Targu Jiu
07:05

17:00 Timisoara 17:00 Timisoara
07:05

11:50 Timisoara 11:50 Vaslui
07:05

12:50 Adjud
07:05

20:50 Bacau
07:05

22:35 Brasov
07:10

17:00 Arad 17:00 Negresti 17:00 Arad
07:10

11:50 Negresti 11:50 Arad
07:10

12:50 Sascut 12:50 Filiasi 12:50 Filiasi
07:10

20:50 Roman 20:50 Filiasi 20:50 Filiasi
07:10

16:20 Cotnari
07:15

11:50 Iasi
07:15

20:50 Vaslui
07:15

18:40 Pitesti
07:20

17:00 Targu Jiu 17:00 Iasi 17:00 Targu Jiu
07:20

11:50 Targu Jiu 11:50 Podu Iloaiei
07:20

12:50 Rovinari 12:50 Rovinari
07:20

20:50 Rovinari 20:50 Negresti 20:50 Rovinari
07:20

17:00 Petrosani 17:00 Petrosani
07:25

11:50 Petrosani 11:50 Deleni
07:25

22:35 Fetesti
07:30

16:20 Targu Frumos 16:20 Suceava
07:30

18:40 Targu Secuiesc
07:30

17:00 Podu Iloaiei 17:00 Hateg 17:00 Pitesti 17:00 Hateg 17:00 Pitesti
07:30

11:50 Hateg 11:50 Pitesti 11:50 Hirlau
07:30

12:50 Isalnita 12:50 Isalnita
07:30

20:50 Isalnita 20:50 Iasi 20:50 Isalnita
07:30

17:00 Deleni
07:35

11:50 Targu Frumos
07:35

20:50 Podu Iloaiei
07:35

17:00 Hirlau 17:00 Calan 17:00 Calan
07:40

11:50 Calan 11:50 Pascani
07:40

12:50 Targu Carbunesti 12:50 Targu Carbunesti
07:40

20:50 Targu Carbunesti 20:50 Deleni 20:50 Targu Carbunesti
07:40

11:50 Motca
07:45

12:50 Motru 12:50 Bacau 12:50 Motru
07:45

20:50 Motru 20:50 Harlau 20:50 Motru
07:45

17:00 Hunedoara 17:00 Ploiesti 17:00 Hunedoara 17:00 Ploiesti
07:50

11:50 Hunedoara 11:50 Cristesti 11:50 Ploiesti
07:50

12:50 Resita 12:50 Resita
07:50

20:50 Targu Frumos 20:50 Resita 20:50 Resita
07:50

17:00 Targu Frumos
07:55

11:50 Timisesti
07:55

12:50 Caransebes 12:50 Caransebes
07:55

20:50 Pascani 20:50 Caransebes 20:50 Caransebes
07:55

22:35 Targu Neamt
08:00

16:20 Negresti 16:20 Pascani 16:20 Negresti 16:20 Targu Ocna
08:00

18:40 Brasov
08:00

17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Pascani 17:00 Deva 17:00 Deva 17:00 Ramnicu Sarat
08:00

11:50 Deva 11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Dumbrava
08:00

12:50 Lugoj 12:50 Roman 12:50 Lugoj 12:50 Slobozia 12:50 Slobozia
08:00

20:50 Lugoj 20:50 Slobozia 20:50 Slobozia 20:50 Motca 20:50 Lugoj
08:00

11:50 Targu Neamt
08:05

12:50 Vaslui 12:50 Timisoara 12:50 Timisoara
08:05

20:50 Timisoara 20:50 Timisoara
08:05

18:40 Bicaz
08:10

17:00 Campina 17:00 Campina 17:00 Motca
08:10

11:50 Campina 11:50 Piatra Neamt
08:10

12:50 Negresti 12:50 Arad 12:50 Bucuresti 12:50 Bucuresti 12:50 Arad
08:10

20:50 Arad 20:50 Bucuresti 20:50 Bucuresti 20:50 Cristesti 20:50 Arad
08:10

18:40 Ramnicu Valcea
08:15

17:00 Cristesti
08:15

11:50 Bicaz
08:15

12:50 Iasi
08:15

20:50 Timisesti
08:15

18:40 Falticeni
08:20

17:00 Timisesti 17:00 Sinaia 17:00 Sinaia
08:20

11:50 Sinaia
08:20

12:50 Targu Jiu 12:50 Podu Iloaiei 12:50 Targu Jiu
08:20

20:50 Dumbrava 20:50 Targu Jiu 20:50 Targu Jiu
08:20

17:00 Dumbrava
08:25

12:50 Petrosani 12:50 Deleni 12:50 Petrosani
08:25

20:50 Petrosani 20:50 Petrosani
08:25

22:35 Fagaras
08:30

18:40 Gura Humorului
08:30

17:00 Simeria 17:00 Predeal 17:00 Predeal 17:00 Targu Neamt 17:00 Simeria
08:30

11:50 Predeal 11:50 Simeria 11:50 Poiana Largului
08:30

12:50 Hirlau 12:50 Hateg 12:50 Hateg
08:30

20:50 Hateg 20:50 Targu Neamt 20:50 Hateg
08:30

22:35 Petrosani
08:35

11:50 Durau
08:35

12:50 Targu Frumos
08:35

20:50 Piatra Neamt
08:35

18:40 Moinesti
08:40

17:00 Orastie 17:00 Orastie
08:40

11:50 Toplita 11:50 Orastie
08:40

12:50 Calan 12:50 Pascani 12:50 Calan
08:40

20:50 Calan 20:50 Bicaz 20:50 Calan
08:40

18:40 Fagaras
08:45

11:50 Miercurea Ciuc
08:45

12:50 Motca
08:45

20:50 Poiana Largului
08:45

17:00 Sebes 17:00 Sebes 17:00 Piatra Neamt
08:50

11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Sebes
08:50

12:50 Cristesti 12:50 Hunedoara 12:50 Hunedoara
08:50

20:50 Hunedoara 20:50 Hunedoara 20:50 Durau
08:50

11:50 Morareni
08:55

12:50 Timisesti
08:55

20:50 Borsec
08:55

16:20 Comanesti 16:20 Roman 16:20 Roman
09:00

18:40 Comanesti
09:00

17:00 Bicaz 17:00 Lancram 17:00 Brasov 17:00 Lancram 17:00 Brasov
09:00

11:50 Lancram 11:50 Brasov 11:50 Reghin
09:00

12:50 Pitesti 12:50 Deva 12:50 Pitesti 12:50 Deva 12:50 Dumbrava
09:00

20:50 Pitesti 20:50 Pitesti 20:50 Toplita 20:50 Deva 20:50 Deva
09:00

11:50 Medias
09:05

12:50 Targu Neamt
09:05

20:50 Miercurea Ciuc
09:05

18:40 Targu Jiu
09:10

17:00 Targu Secuiesc 17:00 Poiana Largului 17:00 Targu Secuiesc
09:10

11:50 Sighisoara 11:50 Targu Secuiesc
09:10

12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Piatra Neamt 12:50 Ramnicu Sarat
09:10

20:50 Ramnicu Sarat 20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Ramnicu Sarat
09:10

11:50 Targu Mures
09:15

12:50 Bicaz
09:15

20:50 Morareni
09:15

16:20 Girov
09:20

18:40 Campulung Moldovenesc
09:20

17:00 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Sfantu Gheorghe
09:20

11:50 Falticeni 11:50 Sfantu Gheorghe
09:20

12:50 Campina 12:50 Campina
09:20

20:50 Reghin 20:50 Campina 20:50 Campina
09:20

17:00 Toplita
09:25

11:50 Suceava
09:25

20:50 Medias
09:25

22:35 Poiana Largului
09:30

18:40 Targu Ocna
09:30

17:00 Alba Iulia 17:00 Covasna 17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Covasna 17:00 Alba Iulia
09:30

11:50 Covasna 11:50 Alba Iulia
09:30

12:50 Sinaia 12:50 Sinaia 12:50 Poiana Largului
09:30

20:50 Sinaia 20:50 Sinaia 20:50 Sighisoara
09:30

22:35 Hateg
09:35

18:40 Gheorgheni
09:35

17:00 Sfantu Gheorghe
09:35

12:50 Durau
09:35

20:50 Targu Mures
09:35

17:00 Morareni
09:38

18:40 Reghin
09:40

17:00 Targu Ocna 17:00 Teius 17:00 Teius 17:00 Targu Ocna
09:40

11:50 Targu Ocna 11:50 Teius
09:40

12:50 Predeal 12:50 Toplita 12:50 Predeal
09:40

20:50 Predeal 20:50 Predeal 20:50 Falticeni
09:40

17:00 Reghin
09:41

17:00 Medias
09:44

22:35 Sibiu
09:45

18:40 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:50 Botosani
09:45

20:50 Suceava
09:45

17:00 Sighisoara
09:48

17:00 Onesti 17:00 Aiud 17:00 Aiud 17:00 Onesti
09:50

11:50 Onesti 11:50 Aiud 11:50 Gura Humorului
09:50

12:50 Miercurea Ciuc 12:50 Brasov 12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Brasov
09:50

20:50 Brasov 20:50 Veresti 20:50 Brasov
09:50

17:00 Targu Mures
09:55

11:50 Campulung Moldovenesc
09:55

12:50 Morareni
09:55

20:50 Darabani
09:55

22:35 Hunedoara
10:00

16:20 Miercurea Ciuc 16:20 Piatra Neamt 16:20 Bacau 16:20 Bacau 16:20 Gura Humorului 16:20 Targu Neamt
10:00

05:30 Galati
10:00

18:40 Toplita Gara
10:00

17:00 Unirea 17:00 Unirea 17:00 Comanesti 17:00 Falticeni 17:00 Comanesti
10:00

11:50 Unirea 11:50 Iacobeni 11:50 Comanesti
10:00

12:50 Reghin 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc
10:00

20:50 Botosani 20:50 Targu Secuiesc 20:50 Targu Secuiesc
10:00

17:00 Suceava
10:05

12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Sighisoara 12:50 Sfantu Gheorghe
10:05

20:50 Gura Humorului 20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Sfantu Gheorghe
10:05

18:40 Sighisoara
10:10

17:00 Turda 17:00 Moinesti 17:00 Moinesti 17:00 Turda
10:10

11:50 Vatra Dornei 11:50 Moinesti 11:50 Turda
10:10

12:50 Covasna 12:50 Covasna
10:10

20:50 Covasna 20:50 Covasna 20:50 Campulung Moldovenesc
10:10

18:40 Orastie
10:15

11:50 Prundu Bargaului
10:15

12:50 Targu Mures
10:15

20:50 Iacobeni
10:15

18:40 Deva
10:20

17:00 Fagaras 17:00 Fagaras
10:20

11:50 Fagaras 11:50 Bistrita
10:20

12:50 Falticeni 12:50 Targu Ocna 12:50 Targu Ocna
10:20

20:50 Targu Ocna 20:50 Borsa 20:50 Targu Ocna
10:20

18:40 Caransebes
10:25

11:50 Beclean
10:25

12:50 Suceava
10:25

20:50 Vatra Dornei
10:25

22:35 Sebes
10:30

16:20 Bicaz
10:30

05:30 Braila
10:30

18:40 Targu Mures
10:30

17:00 Vestem 17:00 Botosani 17:00 Vestem
10:30

11:50 Dej 11:50 Vestem
10:30

12:50 Dolhasca 12:50 Onesti 12:50 Onesti
10:30

20:50 Onesti 20:50 Onesti 20:50 Prundu Bargaului
10:30

18:40 Vatra Dornei
10:35

12:50 Veresti
10:35

20:50 Beclean
10:35

17:00 Gura Humorului
10:40

12:50 Comanesti 12:50 Darabani 12:50 Comanesti
10:40

20:50 Comanesti 20:50 Comanesti 20:50 Baia Mare
10:40

12:50 Botosani
10:45

20:50 Dej
10:45

17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Ramnicu Valcea
10:50

11:50 Ramnicu Valcea
10:50

12:50 Moinesti 12:50 Gura Humorului 12:50 Moinesti
10:50

20:50 Moinesti 20:50 Moinesti
10:50

17:00 Campulung Moldovenesc
10:55

12:50 Campulung Moldovenesc
10:55

20:50 Cluj Napoca
10:55

16:20 Onesti 16:20 Campulung Moldovenesc 16:20 Odorheiu Secuiesc 16:20 Onesti
11:00

18:40 Resita
11:00

17:00 Iacobeni 17:00 Sibiu 17:00 Sibiu
11:00

11:50 Sibiu
11:00

12:50 Fagaras 12:50 Simeria 12:50 Iacobeni 12:50 Fagaras 12:50 Simeria
11:00

20:50 Fagaras 20:50 Simeria 20:50 Simeria 20:50 Cluj Napoca 20:50 Fagaras
11:00

17:00 Vatra Dornei
11:05

18:40 Blaj
11:10

17:00 Prundu Bargaului 17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Miercurea Sibiului
11:10

11:50 Miercurea Sibiului
11:10

12:50 Vatra Dornei 12:50 Vestem 12:50 Vestem
11:10

20:50 Vestem 20:50 Vestem
11:10

18:40 Sibiu
11:15

12:50 Prundu Bargaului
11:15

17:00 Sighisoara 17:00 Sighisoara 17:00 Bistrita
11:20

11:50 Sighisoara
11:20

12:50 Orastie 12:50 Bistrita 12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Orastie
11:20

20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Orastie 20:50 Orastie
11:20

12:50 Beclean
11:25

22:35 Toplita
11:30

18:40 Medias
11:30

17:00 Medias 17:00 Medias 17:00 Beclean
11:30

11:50 Cluj Napoca 11:50 Medias
11:30

12:50 Sibiu 12:50 Sebes 12:50 Dej 12:50 Sibiu 12:50 Sebes
11:30

20:50 Sebes 20:50 Sibiu 20:50 Sibiu 20:50 Sebes
11:30

18:40 Sebes
11:35

17:00 Dej
11:40

12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Lancram 12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Lancram
11:40

20:50 Miercurea Sibiului 20:50 Miercurea Sibiului 20:50 Lancram 20:50 Lancram
11:40

17:00 Cluj Napoca
11:45

12:50 Sighisoara 12:50 Alba Iulia 12:50 Sighisoara 12:50 Alba Iulia
11:50

20:50 Sighisoara 20:50 Alba Iulia 20:50 Alba Iulia 20:50 Sighisoara
11:50

22:35 Deva
12:00

16:20 Targu Secuiesc 16:20 Targu Secuiesc 16:20 Vatra Dornei 16:20 Medias 16:20 Praid
12:00

18:40 Alba Iulia
12:00

17:00 Cluj Napoca
12:00

11:50 Cluj Napoca
12:00

12:50 Cluj Napoca 12:50 Medias 12:50 Medias
12:00

20:50 Gilau 20:50 Medias 20:50 Medias
12:00

11:50 Gilau
12:05

12:50 Gilau
12:05

18:40 Bistrita
12:10

11:50 Huedin
12:10

12:50 Teius 12:50 Teius 12:50 Huedin
12:10

20:50 Teius 20:50 Teius
12:10

11:50 Negreni
12:15

12:50 Negreni
12:15

18:40 Lugoj
12:20

11:50 Alesd
12:20

12:50 Alesd 12:50 Aiud 12:50 Aiud
12:20

20:50 Aiud 20:50 Aiud
12:20

22:35 Reghin
12:30

05:30 Buzau
12:30

18:40 Aiud
12:30

12:50 Unirea 12:50 Unirea
12:30

20:50 Unirea 20:50 Unirea
12:30

18:40 Beclean
12:35

12:50 Turda 12:50 Turda
12:40

20:50 Turda 20:50 Turda
12:40

22:35 Alba Iulia
13:00

16:20 Blaj 16:20 Sfantu Gheorghe 16:20 Sfantu Gheorghe 16:20 Reghin
13:00

18:40 Dej
13:00

20:50 Huedin
13:00

18:40 Turda
13:15

17:00 Gilau
13:15

22:35 Targu Mures
13:30

18:40 Gherla
13:30

17:00 Huedin
13:30

22:35 Aiud
13:45

05:30 Ploiesti
13:45

17:00 Negreni
13:50

22:35 Ludus
14:00

16:20 Fagaras 16:20 Teius 16:20 Brasov 16:20 Brasov
14:00

18:40 Cluj Napoca
14:00

12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca
14:00

20:50 Negreni 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca
14:00

18:40 Timisoara
14:10

22:35 Turda
14:30

22:35 Cluj Napoca
15:00

16:20 Sighisoara 16:20 Avrig 16:20 Alba Iulia 16:20 Sighisoara
15:00

18:40 Huedin
15:00

20:50 Piatra Craiului
15:00

16:20 Sibiu
15:30

20:50 Beius
15:30

05:30 Brasov
15:45

16:20 Targu Mures 16:20 Targu Mures 16:20 Dej 16:20 Bistrita 16:20 Zlatna
16:00

18:40 Arad
16:00

20:50 Alesd
16:00

16:20 Ludus 16:20 Ludus 16:20 Sebes
16:30

17:00 Alesd
16:55

22:35 Huedin
17:00

16:20 Abrud 16:20 Campia Turzii 16:20 Campia Turzii 16:20 Nasaud
17:00

05:30 Fagaras
17:00

18:40 Oradea
17:00

18:40 Nadlac
17:10

16:20 Turda 16:20 Beclean 16:20 Turda
17:30

22:35 Alesd
18:00

16:20 Gherla 16:20 Zalau 16:20 Cluj Napoca 16:20 Deva 16:20 Cluj Napoca 16:20 Brad
18:00

17:00 Oradea
18:00

22:35 Oradea
18:30

16:20 Floresti 16:20 Floresti
18:30

05:30 Sibiu
18:30

17:00 Bors
18:30

11:50 Oradea
18:30

12:50 Oradea
18:30

20:50 Oradea
18:30

11:50 Bors
18:40

20:50 Bors
18:40

22:35 Bors
18:45

16:20 Gilau 16:20 Gilau
19:00

12:50 Bors
19:00

05:30 Sebes
19:30

16:20 Huedin 16:20 Huedin
20:00

05:30 Deva
20:30

16:20 Alesd 16:20 Alesd
21:00

16:20 Oradea 16:20 Arad 16:20 Oradea 16:20 Oradea 16:20 Oradea
22:00

05:30 Arad
23:00

12:50 Budapesta
23:00

20:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.