La adresa - Mersul autobuzelor Haga Olanda

La adresa

Haga, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:00
12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 14:00 Constanta 12:30 Isalnita 13:20 Tandarei 12:00 Arad 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Resita 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:50 Mangalia 12:35 Rovinari 13:00 Bucuresti 12:05 Timisoara 09:00 Sibiu 12:25 Motru 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:40 Medgidia 12:40 Filiasi 08:10 Medias 12:10 Lugoj 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:30 Harsova 12:45 Craiova 08:30 Sighisoara 12:15 Caransebes 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie
08:30
11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 08:40 Miercurea Sibiului 16:40 Deleni 09:50 Fagaras 14:45 Gura Humorului 10:30 Targu Ocna 06:00 Budapesta 11:30 Brasov 17:00 Vaslui 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Dej 12:50 Slatina (Olt) 15:08 Suceava 13:05 Turnu Magurele 15:26 Morareni 09:40 Teius 07:35 Negreni 11:00 Deva 15:40 Durau 11:05 Hunedoara 15:14 Medias 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 09:00 Sibiu 16:45 Podu Iloaiei 10:00 Moinesti 17:50 Tecuci 10:50 Covasna 14:25 Prundu Bargaului 11:40 Predeal 17:45 Barlad 12:20 Ploiesti 11:20 Cluj Napoca 12:55 Alexandria 15:11 Falticeni 09:00 Turda 15:45 Poiana Largului 10:00 Alba Iulia 07:40 Huedin 10:10 Lancram 14:30 Vatra Dornei 11:30 Hateg 15:31 Miercurea Ciuc 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 09:30 Ramnicu Valcea 16:50 Iasi 10:10 Comanesti 17:55 Galati 11:00 Sfantu Gheorghe 14:35 Iacobeni 11:50 Sinaia 14:20 Bistrita 12:30 Pitesti 15:35 Toplita 13:00 Corabia 15:20 Targu Mures 09:10 Unirea 07:25 Oradea 10:20 Sebes 07:55 Gilau 10:30 Orastie 07:20 Bors 11:40 Petrosani 15:29 Sfantu Gheorghe 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 09:40 Vestem 16:55 Negresti 10:20 Onesti 18:00 Braila 11:20 Targu Secuiesc 14:40 Campulung Moldovenesc 12:00 Campina 14:15 Beclean 13:10 Slobozia 14:50 Botosani 13:10 Giurgiu 15:23 Reghin 09:30 Aiud 07:30 Alesd 11:15 Calan 08:00 Cluj Napoca 10:40 Simeria 15:17 Sighisoara 11:50 Targu Jiu 18:10 Tulcea 12:40 Filiasi
09:20
18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului
12:40 Danytur
08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat
12:40 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

18:40 Constanta
00:05

22:35 Braila
00:10

18:40 Mangalia
00:10

18:40 Medgidia
00:15

22:35 Galati
00:30

18:40 Cernavoda
00:30

22:35 Buzau
01:00

18:40 Giurgiu
01:00

18:40 Alexandria
01:05

18:40 Fetesti
01:10

18:40 Braila
01:20

22:35 Ramnicu Sarat
01:30

18:40 Tulcea
01:30

22:35 Tecuci
01:50

18:40 Calarasi
02:00

18:40 Galati
02:10

22:35 Focsani
02:15

22:35 Adjud
02:45

22:35 Barlad
03:00

18:40 Slobozia
03:00

18:40 Tecuci
03:10

18:40 Ramnicu Sarat
03:20

22:35 Husi
03:30

18:40 Barlad
03:30

22:35 Dorohoi
03:35

22:35 Onesti
03:45
Danytur
16:20 Schwechat
03:50

18:40 Husi
03:50

22:35 Vaslui
04:00
Danytur
16:20 Viena
04:00

18:40 Bucuresti
04:00

22:35 Comanesti
04:10

18:40 Buzau
04:10

22:35 Bucuresti
04:15

22:35 Moinesti
04:20

18:40 Focsani
04:20

22:35 Botosani
04:30

18:40 Vaslui
04:30

11:50 Constanta
04:30

22:35 Craiova
04:35

18:40 Harlau
04:40

11:50 Tulcea
04:40

22:35 Iasi
04:45

11:50 Braila
04:45

17:00 Tulcea
04:50

11:50 Galati
04:50

22:35 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
16:20 Braila
05:00

18:40 Roman
05:00

17:00 Giurgiu 17:00 Braila 17:00 Giurgiu
05:00

11:50 Giurgiu 11:50 Giurgiu 11:50 Tecuci
05:00

22:35 Filiasi
05:05

11:50 Barlad
05:05

22:35 Ploiesti
05:10

18:40 Adjud
05:10

17:00 Turnu Magurele 17:00 Galati 17:00 Turnu Magurele
05:10

11:50 Turnu Magurele 11:50 Turnu Magurele
05:10

18:40 Bacau
05:15

22:35 Suceava
05:20

18:40 Slatina (Olt)
05:20

17:00 Corabia 17:00 Corabia 17:00 Tecuci
05:20

11:50 Husi 11:50 Corabia 11:50 Corabia
05:20

18:40 Radauti
05:25

22:35 Bacau
05:30
Danytur
16:20 Galati
05:30

18:40 Iasi
05:30

17:00 Barlad 17:00 Alexandria 17:00 Alexandria
05:30

11:50 Alexandria 11:50 Alexandria 11:50 Buzau
05:30

18:40 Dorohoi
05:35

22:35 Negresti
05:40

18:40 Targu Frumos
05:40

17:00 Husi 17:00 Slatina (Olt) 17:00 Slatina (Olt)
05:40

11:50 Slatina (Olt) 11:50 Slatina (Olt) 11:50 Focsani
05:40

22:35 Harlau
05:45

18:40 Targoviste
05:45

17:00 Buzau
05:45

18:40 Urziceni
05:47

22:35 Constanta
05:50

18:40 Ploiesti
05:50

17:00 Focsani
05:50

18:40 Targu Neamt
05:55

18:40 Buhusi
05:57

18:40 Roznov
05:58

22:35 Campina
06:00
Danytur
16:20 Barlad
06:00

18:40 Piatra Neamt
06:00

17:00 Marasesti 17:00 Constanta 17:00 Craiova 17:00 Craiova 17:00 Constanta
06:00

11:50 Craiova 11:50 Marasesti 11:50 Craiova 11:50 Constanta 11:50 Constanta
06:00

22:35 Buhusi
06:05

17:00 Mangalia 17:00 Mangalia
06:05

11:50 Adjud 11:50 Mangalia 11:50 Mangalia
06:05

22:35 Roznov
06:10
Danytur
16:20 Husi
06:10

18:40 Onesti
06:10

17:00 Filiasi 17:00 Adjud 17:00 Filiasi
06:10

11:50 Filiasi 11:50 Filiasi
06:10

22:35 Targu Frumos
06:15

17:00 Medgidia 17:00 Medgidia
06:15

11:50 Medgidia 11:50 Medgidia
06:15

22:35 Gura Humorului
06:20

18:40 Botosani
06:20

17:00 Hirsova 17:00 Rovinari 17:00 Rovinari 17:00 Hirsova
06:20

11:50 Hirsova 11:50 Rovinari 11:50 Hirsova 11:50 Rovinari 11:50 Sascut
06:20

17:00 Tandarei 17:00 Tandarei
06:25

11:50 Tandarei 11:50 Tandarei
06:25

22:35 Falticeni
06:30

18:40 Pascani
06:30

17:00 Sascut 17:00 Isalnita 17:00 Slobozia 17:00 Slobozia 17:00 Isalnita
06:30

11:50 Isalnita 11:50 Slobozia 11:50 Isalnita 11:50 Slobozia
06:30

22:35 Rovinari
06:35

22:35 Pascani
06:40

18:40 Craiova
06:40

17:00 Targu Carbunesti 17:00 Targu Carbunesti
06:40

11:50 Targu Carbunesti 11:50 Targu Carbunesti
06:40

22:35 Motca
06:45

17:00 Motru 17:00 Motru
06:45

11:50 Motru 11:50 Motru 11:50 Bacau
06:45

22:35 Piatra Neamt
06:50

18:40 Suceava
06:50

17:00 Resita 17:00 Resita 17:00 Bacau
06:50

11:50 Resita 11:50 Resita
06:50

22:35 Roman
06:55

17:00 Roman 17:00 Caransebes 17:00 Caransebes
06:55

11:50 Caransebes 11:50 Caransebes
06:55

22:35 Cristesti
07:00
Danytur
16:20 Vaslui
07:00

18:40 Filiasi
07:00

17:00 Bucuresti 17:00 Vaslui 17:00 Bucuresti 17:00 Lugoj 17:00 Lugoj
07:00

11:50 Bucuresti 11:50 Bucuresti 11:50 Lugoj 11:50 Lugoj 11:50 Roman
07:00

22:35 Targu Jiu
07:05

17:00 Timisoara 17:00 Timisoara
07:05

11:50 Vaslui 11:50 Timisoara 11:50 Timisoara
07:05

22:35 Brasov
07:10

17:00 Arad 17:00 Negresti 17:00 Arad
07:10

11:50 Arad 11:50 Arad 11:50 Negresti
07:10

11:50 Iasi
07:15

18:40 Pitesti
07:20

17:00 Targu Jiu 17:00 Targu Jiu 17:00 Iasi
07:20

11:50 Podu Iloaiei 11:50 Targu Jiu 11:50 Targu Jiu
07:20

17:00 Petrosani 17:00 Petrosani
07:25

11:50 Deleni 11:50 Petrosani 11:50 Petrosani
07:25

22:35 Fetesti
07:30

18:40 Targu Secuiesc
07:30

17:00 Hateg 17:00 Pitesti 17:00 Pitesti 17:00 Hateg 17:00 Podu Iloaiei
07:30

11:50 Pitesti 11:50 Hateg 11:50 Hateg 11:50 Pitesti 11:50 Hirlau
07:30

17:00 Deleni
07:35

11:50 Targu Frumos
07:35

17:00 Calan 17:00 Calan 17:00 Hirlau
07:40

11:50 Calan 11:50 Calan 11:50 Pascani
07:40

11:50 Motca
07:45

17:00 Hunedoara 17:00 Hunedoara 17:00 Ploiesti 17:00 Ploiesti
07:50

11:50 Hunedoara 11:50 Hunedoara 11:50 Ploiesti 11:50 Ploiesti 11:50 Cristesti
07:50

17:00 Targu Frumos
07:55

11:50 Timisesti
07:55

22:35 Targu Neamt
08:00
Danytur
16:20 Negresti
08:00

18:40 Brasov
08:00

17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Pascani 17:00 Deva 17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Deva
08:00

11:50 Dumbrava 11:50 Deva 11:50 Deva 11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Ramnicu Sarat
08:00

11:50 Targu Neamt
08:05

18:40 Bicaz
08:10

17:00 Campina 17:00 Campina 17:00 Motca
08:10

11:50 Campina 11:50 Campina 11:50 Piatra Neamt
08:10

18:40 Ramnicu Valcea
08:15

17:00 Cristesti
08:15

11:50 Bicaz
08:15

18:40 Falticeni
08:20

17:00 Timisesti 17:00 Sinaia 17:00 Sinaia
08:20

11:50 Sinaia 11:50 Sinaia
08:20

17:00 Dumbrava
08:25

22:35 Fagaras
08:30

18:40 Gura Humorului
08:30

17:00 Simeria 17:00 Targu Neamt 17:00 Predeal 17:00 Predeal 17:00 Simeria
08:30

11:50 Poiana Largului 11:50 Predeal 11:50 Predeal 11:50 Simeria 11:50 Simeria
08:30

22:35 Petrosani
08:35

11:50 Durau
08:35

18:40 Moinesti
08:40

17:00 Orastie 17:00 Orastie
08:40

11:50 Orastie 11:50 Orastie 11:50 Toplita
08:40

18:40 Fagaras
08:45

11:50 Miercurea Ciuc
08:45

17:00 Sebes 17:00 Piatra Neamt 17:00 Sebes
08:50

11:50 Sebes 11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Sebes
08:50

11:50 Morareni
08:55
Danytur
16:20 Roman
09:00

18:40 Comanesti
09:00

17:00 Lancram 17:00 Brasov 17:00 Brasov 17:00 Lancram 17:00 Bicaz
09:00

11:50 Reghin 11:50 Brasov 11:50 Lancram 11:50 Lancram 11:50 Brasov
09:00

11:50 Medias
09:05

18:40 Targu Jiu
09:10

17:00 Poiana Largului 17:00 Targu Secuiesc 17:00 Targu Secuiesc
09:10

11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Secuiesc 11:50 Sighisoara
09:10

11:50 Targu Mures
09:15

18:40 Campulung Moldovenesc
09:20

17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe
09:20

11:50 Falticeni 11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Sfantu Gheorghe
09:20

17:00 Toplita
09:25

11:50 Suceava
09:25

22:35 Poiana Largului
09:30

18:40 Targu Ocna
09:30

17:00 Alba Iulia 17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Covasna 17:00 Covasna 17:00 Alba Iulia
09:30

11:50 Covasna 11:50 Alba Iulia 11:50 Covasna 11:50 Alba Iulia
09:30

22:35 Hateg
09:35

18:40 Gheorgheni
09:35

17:00 Sfantu Gheorghe
09:35

17:00 Morareni
09:38

18:40 Reghin
09:40

17:00 Targu Ocna 17:00 Targu Ocna 17:00 Teius 17:00 Teius
09:40

11:50 Targu Ocna 11:50 Teius 11:50 Targu Ocna 11:50 Teius
09:40

17:00 Reghin
09:41

17:00 Medias
09:44

22:35 Sibiu
09:45

18:40 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:50 Botosani
09:45

17:00 Sighisoara
09:48

17:00 Onesti 17:00 Onesti 17:00 Aiud 17:00 Aiud
09:50

11:50 Onesti 11:50 Aiud 11:50 Onesti 11:50 Aiud 11:50 Gura Humorului
09:50

17:00 Targu Mures
09:55

11:50 Campulung Moldovenesc
09:55

22:35 Hunedoara
10:00
Danytur
16:20 Bacau
10:00

05:30 Galati
10:00

18:40 Toplita Gara
10:00

17:00 Comanesti 17:00 Unirea 17:00 Unirea 17:00 Falticeni 17:00 Comanesti
10:00

11:50 Unirea 11:50 Comanesti 11:50 Unirea 11:50 Iacobeni 11:50 Comanesti
10:00

17:00 Suceava
10:05

18:40 Sighisoara
10:10

17:00 Turda 17:00 Moinesti 17:00 Moinesti 17:00 Turda
10:10

11:50 Moinesti 11:50 Vatra Dornei 11:50 Moinesti 11:50 Turda 11:50 Turda
10:10

18:40 Orastie
10:15

11:50 Prundu Bargaului
10:15

18:40 Deva
10:20

17:00 Fagaras 17:00 Fagaras
10:20

11:50 Bistrita 11:50 Fagaras 11:50 Fagaras
10:20

18:40 Caransebes
10:25

11:50 Beclean
10:25

22:35 Sebes
10:30

05:30 Braila
10:30

18:40 Targu Mures
10:30

17:00 Botosani 17:00 Vestem 17:00 Vestem
10:30

11:50 Vestem 11:50 Vestem 11:50 Dej
10:30

18:40 Vatra Dornei
10:35

17:00 Gura Humorului
10:40

17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Ramnicu Valcea
10:50

11:50 Ramnicu Valcea 11:50 Ramnicu Valcea
10:50

17:00 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
16:20 Onesti
11:00

18:40 Resita
11:00

17:00 Sibiu 17:00 Sibiu 17:00 Iacobeni
11:00

11:50 Sibiu 11:50 Sibiu
11:00

17:00 Vatra Dornei
11:05

18:40 Blaj
11:10

17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Prundu Bargaului 17:00 Miercurea Sibiului
11:10

11:50 Miercurea Sibiului 11:50 Miercurea Sibiului
11:10

18:40 Sibiu
11:15

17:00 Sighisoara 17:00 Sighisoara 17:00 Bistrita
11:20

11:50 Sighisoara 11:50 Sighisoara
11:20

22:35 Toplita
11:30

18:40 Medias
11:30

17:00 Medias 17:00 Medias 17:00 Beclean
11:30

11:50 Medias 11:50 Medias 11:50 Cluj Napoca
11:30

18:40 Sebes
11:35

17:00 Dej
11:40

17:00 Cluj Napoca
11:45

22:35 Deva
12:00
Danytur
16:20 Targu Secuiesc
12:00

18:40 Alba Iulia
12:00

17:00 Cluj Napoca
12:00

11:50 Cluj Napoca
12:00

11:50 Gilau
12:05

18:40 Bistrita
12:10

11:50 Huedin
12:10

11:50 Negreni
12:15

18:40 Lugoj
12:20

11:50 Alesd
12:20

22:35 Reghin
12:30

05:30 Buzau
12:30

18:40 Aiud
12:30

18:40 Beclean
12:35

22:35 Alba Iulia
13:00
Danytur
16:20 Sfantu Gheorghe
13:00

18:40 Dej
13:00

18:40 Turda
13:15

17:00 Gilau
13:15

22:35 Targu Mures
13:30

18:40 Gherla
13:30

17:00 Huedin
13:30

22:35 Aiud
13:45

05:30 Ploiesti
13:45

17:00 Negreni
13:50

22:35 Ludus
14:00
Danytur
16:20 Brasov
14:00

18:40 Cluj Napoca
14:00

18:40 Timisoara
14:10

22:35 Turda
14:30

22:35 Cluj Napoca
15:00
Danytur
16:20 Sighisoara
15:00

18:40 Huedin
15:00

05:30 Brasov
15:45
Danytur
16:20 Targu Mures
16:00

18:40 Arad
16:00
Danytur
16:20 Ludus
16:30

17:00 Alesd
16:55

22:35 Huedin
17:00
Danytur
16:20 Campia Turzii
17:00

05:30 Fagaras
17:00

18:40 Oradea
17:00

18:40 Nadlac
17:10
Danytur
16:20 Turda
17:30

22:35 Alesd
18:00
Danytur
16:20 Cluj Napoca
18:00

17:00 Oradea
18:00

22:35 Oradea
18:30
Danytur
16:20 Floresti
18:30

05:30 Sibiu
18:30

17:00 Bors
18:30

11:50 Oradea
18:30

11:50 Bors
18:40

22:35 Bors
18:45
Danytur
16:20 Gilau
19:00

05:30 Sebes
19:30
Danytur
16:20 Huedin
20:00

05:30 Deva
20:30
Danytur
16:20 Alesd
21:00
Danytur
16:20 Oradea
22:00

05:30 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.