La adresa - Mersul autobuzelor Haarlem Olanda

La adresa

Haarlem, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:05
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
12:20 Danytur
11:30 Sebes 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 10:00 Deva 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti
12:20 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

18:20 Constanta
00:05

22:50 Braila
00:10

18:20 Mangalia
00:10

18:20 Medgidia
00:15

22:50 Galati
00:30

18:20 Cernavoda
00:30

22:50 Buzau
01:00

18:20 Giurgiu
01:00

18:20 Alexandria
01:05

18:20 Fetesti
01:10

18:20 Braila
01:20

22:50 Ramnicu Sarat
01:30

18:20 Tulcea
01:30

22:50 Tecuci
01:50

18:20 Calarasi
02:00

18:20 Galati
02:10

22:50 Focsani
02:15

22:50 Adjud
02:45

22:50 Barlad
03:00

18:20 Slobozia
03:00

18:20 Tecuci
03:10

18:20 Ramnicu Sarat
03:20

22:50 Husi
03:30

18:20 Barlad
03:30

22:50 Dorohoi
03:35

22:50 Onesti
03:45
Danytur
16:40 Schwechat 16:40 Schwechat
03:50

18:20 Husi
03:50

22:50 Vaslui
04:00
Danytur
16:40 Viena
04:00

18:20 Bucuresti
04:00

22:50 Comanesti
04:10

18:20 Buzau
04:10

22:50 Bucuresti
04:15

22:50 Moinesti
04:20

18:20 Focsani
04:20

22:50 Botosani
04:30

18:20 Vaslui
04:30

22:50 Craiova
04:35

18:20 Harlau
04:40

22:50 Iasi
04:45

22:50 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
16:40 Braila 16:40 Braila 16:40 Focsani
05:00

18:20 Roman
05:00

22:50 Filiasi
05:05

22:50 Ploiesti
05:10

18:20 Adjud
05:10

18:20 Bacau
05:15

22:50 Suceava
05:20
Danytur
16:40 Tecuci
05:20

18:20 Slatina (Olt)
05:20

18:20 Radauti
05:25

22:50 Bacau
05:30
Danytur
16:40 Galati 16:40 Galati
05:30

18:20 Iasi
05:30

18:20 Dorohoi
05:35

22:50 Negresti
05:40
Danytur
16:40 Marasesti
05:40

18:20 Targu Frumos
05:40

22:50 Harlau
05:45

18:20 Targoviste
05:45

18:20 Urziceni
05:47

22:50 Constanta
05:50

18:20 Ploiesti
05:50

18:20 Targu Neamt
05:55

18:20 Buhusi
05:57

18:20 Roznov
05:58

22:50 Campina
06:00
Danytur
16:40 Barlad 16:40 Saveni 16:40 Adjud 16:40 Barlad
06:00

18:20 Piatra Neamt
06:00

22:50 Buhusi
06:05

22:50 Roznov
06:10
Danytur
16:40 Husi 16:40 Husi
06:10

18:20 Onesti
06:10

22:50 Targu Frumos
06:15

22:50 Gura Humorului
06:20

18:20 Botosani
06:20

22:50 Falticeni
06:30
Danytur
16:40 Botosani
06:30

18:20 Pascani
06:30

22:50 Rovinari
06:35

22:50 Pascani
06:40

18:20 Craiova
06:40

22:50 Motca
06:45

22:50 Piatra Neamt
06:50

18:20 Suceava
06:50

22:50 Roman
06:55

22:50 Cristesti
07:00
Danytur
16:40 Vaslui 16:40 Iasi 16:40 Harlau 16:40 Vaslui
07:00

18:20 Filiasi
07:00

22:50 Targu Jiu
07:05

22:50 Brasov
07:10
Danytur
16:40 Cotnari
07:15

18:20 Pitesti
07:20

22:50 Fetesti
07:30
Danytur
16:40 Targu Frumos 16:40 Suceava
07:30

18:20 Targu Secuiesc
07:30

22:50 Targu Neamt
08:00
Danytur
16:40 Pascani 16:40 Negresti 16:40 Negresti 16:40 Targu Ocna
08:00

18:20 Brasov
08:00

18:20 Bicaz
08:10

18:20 Ramnicu Valcea
08:15

18:20 Falticeni
08:20

22:50 Fagaras
08:30

18:20 Gura Humorului
08:30

22:50 Petrosani
08:35

18:20 Moinesti
08:40

18:20 Fagaras
08:45
Danytur
16:40 Comanesti 16:40 Roman 16:40 Roman
09:00

18:20 Comanesti
09:00

18:20 Targu Jiu
09:10
Danytur
16:40 Girov
09:20

18:20 Campulung Moldovenesc
09:20

22:50 Poiana Largului
09:30

18:20 Targu Ocna
09:30

22:50 Hateg
09:35

18:20 Gheorgheni
09:35

18:20 Reghin
09:40

22:50 Sibiu
09:45

18:20 Drobeta Turnu Severin
09:45

22:50 Hunedoara
10:00
Danytur
16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Piatra Neamt 16:40 Bacau 16:40 Bacau 16:40 Gura Humorului 16:40 Targu Neamt
10:00

18:20 Toplita Gara
10:00

18:20 Sighisoara
10:10

18:20 Orastie
10:15

18:20 Deva
10:20

18:20 Caransebes
10:25

22:50 Sebes
10:30
Danytur
16:40 Bicaz
10:30

18:20 Targu Mures
10:30

18:20 Vatra Dornei
10:35
Danytur
16:40 Onesti 16:40 Campulung Moldovenesc 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Onesti
11:00

18:20 Resita
11:00

18:20 Blaj
11:10

18:20 Sibiu
11:15

22:50 Toplita
11:30

18:20 Medias
11:30

18:20 Sebes
11:35

22:50 Deva
12:00
Danytur
16:40 Targu Secuiesc 16:40 Targu Secuiesc 16:40 Vatra Dornei 16:40 Praid 16:40 Medias
12:00

18:20 Alba Iulia
12:00

18:20 Bistrita
12:10

18:20 Lugoj
12:20

22:50 Reghin
12:30

18:20 Aiud
12:30

18:20 Beclean
12:35

22:50 Alba Iulia
13:00
Danytur
16:40 Blaj 16:40 Sfantu Gheorghe 16:40 Sfantu Gheorghe 16:40 Reghin
13:00

18:20 Dej
13:00

18:20 Turda
13:15

22:50 Targu Mures
13:30

18:20 Gherla
13:30

22:50 Aiud
13:45

22:50 Ludus
14:00
Danytur
16:40 Fagaras 16:40 Teius 16:40 Brasov 16:40 Brasov
14:00

18:20 Cluj Napoca
14:00

18:20 Timisoara
14:10

22:50 Turda
14:30

22:50 Cluj Napoca
15:00
Danytur
16:40 Sighisoara 16:40 Avrig 16:40 Alba Iulia 16:40 Sighisoara
15:00

18:20 Huedin
15:00
Danytur
16:40 Sibiu
15:30
Danytur
16:40 Targu Mures 16:40 Targu Mures 16:40 Dej 16:40 Bistrita 16:40 Zlatna
16:00

18:20 Arad
16:00
Danytur
16:40 Sebes 16:40 Ludus 16:40 Ludus
16:30

22:50 Huedin
17:00
Danytur
16:40 Abrud 16:40 Campia Turzii 16:40 Campia Turzii 16:40 Nasaud
17:00

18:20 Oradea
17:00

18:20 Nadlac
17:10
Danytur
16:40 Turda 16:40 Beclean 16:40 Turda
17:30

22:50 Alesd
18:00
Danytur
16:40 Cluj Napoca 16:40 Gherla 16:40 Zalau 16:40 Deva 16:40 Cluj Napoca 16:40 Brad
18:00

22:50 Oradea
18:30
Danytur
16:40 Floresti 16:40 Floresti
18:30

22:50 Bors
18:45
Danytur
16:40 Gilau 16:40 Gilau
19:00
Danytur
16:40 Huedin 16:40 Huedin
20:00
Danytur
16:40 Alesd 16:40 Alesd
21:00
Danytur
16:40 Oradea 16:40 Arad 16:40 Oradea 16:40 Oradea 16:40 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.