La adresa - Mersul autobuzelor Groningen Olanda

La adresa

Groningen, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:00
12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 10:00 Cluj Napoca 14:50 Predeal 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe
07:30
15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca
08:00
09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 11:30 Sebes 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 10:00 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 13:30 Avrig 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 13:00 Sibiu 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii
08:00
02:30 Viena
08:20
20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi
Sosiri
De la Ora

19:00 Constanta
00:05

19:00 Mangalia
00:10

19:00 Medgidia
00:15

19:00 Cernavoda
00:30

19:00 Giurgiu
01:00

19:00 Alexandria
01:05

19:00 Fetesti
01:10

19:00 Braila
01:20

19:00 Tulcea
01:30

19:00 Calarasi
02:00

19:00 Galati
02:10

19:00 Slobozia
03:00

19:00 Tecuci
03:10

19:00 Ramnicu Sarat
03:20

19:00 Barlad
03:30

19:00 Schwechat 19:00 Schwechat
03:50

19:00 Husi
03:50

19:00 Viena
04:00

19:00 Bucuresti
04:00

21:50 Tulcea
04:00

19:00 Buzau
04:10

19:00 Focsani
04:20

19:00 Vaslui
04:30

21:50 Braila
04:30

19:00 Harlau
04:40

18:05 Tulcea
04:50

19:00 Braila 19:00 Braila 19:00 Focsani
05:00

19:00 Roman
05:00

18:05 Giurgiu 18:05 Giurgiu 18:05 Braila
05:00

21:50 Galati
05:00

19:00 Adjud
05:10

18:05 Turnu Magurele 18:05 Turnu Magurele 18:05 Galati
05:10

19:00 Bacau
05:15

19:00 Tecuci
05:20

19:00 Slatina (Olt)
05:20

18:05 Corabia 18:05 Corabia 18:05 Tecuci
05:20

19:00 Radauti
05:25

19:00 Galati 19:00 Galati
05:30

19:00 Iasi
05:30

18:05 Barlad 18:05 Alexandria 18:05 Alexandria
05:30

19:00 Dorohoi
05:35

19:00 Marasesti
05:40

19:00 Targu Frumos
05:40

18:05 Husi 18:05 Slatina (Olt) 18:05 Slatina (Olt)
05:40

19:00 Targoviste
05:45

18:05 Buzau
05:45

19:00 Urziceni
05:47

19:00 Ploiesti
05:50

18:05 Focsani
05:50

19:00 Targu Neamt
05:55

19:00 Buhusi
05:57

19:00 Roznov
05:58

19:00 Saveni 19:00 Adjud 19:00 Barlad 19:00 Barlad
06:00

19:00 Piatra Neamt
06:00

18:05 Marasesti 18:05 Constanta 18:05 Craiova 18:05 Craiova 18:05 Constanta
06:00

21:50 Tecuci 21:50 Giurgiu 21:50 Giurgiu 21:50 Constanta 21:50 Constanta
06:00

18:05 Mangalia 18:05 Mangalia
06:05

19:00 Husi 19:00 Husi
06:10

19:00 Onesti
06:10

18:05 Filiasi 18:05 Filiasi 18:05 Adjud
06:10

21:50 Turnu Magurele 21:50 Turnu Magurele 21:50 Barlad
06:10

18:05 Medgidia 18:05 Medgidia
06:15

19:00 Botosani
06:20

18:05 Rovinari 18:05 Hirsova 18:05 Hirsova 18:05 Rovinari
06:20

21:50 Corabia 21:50 Husi 21:50 Corabia
06:20

18:05 Tandarei 18:05 Tandarei
06:25

19:00 Botosani
06:30

19:00 Pascani
06:30

18:05 Slobozia 18:05 Slobozia 18:05 Isalnita 18:05 Sascut 18:05 Isalnita
06:30

21:50 Buzau 21:50 Mangalia 21:50 Mangalia 21:50 Alexandria 21:50 Alexandria
06:30

19:00 Craiova
06:40

18:05 Targu Carbunesti 18:05 Targu Carbunesti
06:40

21:50 Focsani 21:50 Medgidia 21:50 Medgidia 21:50 Filiasi 21:50 Filiasi
06:40

18:05 Motru 18:05 Motru
06:45

19:00 Suceava
06:50

18:05 Resita 18:05 Resita 18:05 Bacau
06:50

21:50 Hirsova 21:50 Slatina (Olt) 21:50 Slatina (Olt) 21:50 Marasesti 21:50 Hirsova
06:50

18:05 Caransebes 18:05 Roman 18:05 Caransebes
06:55

21:50 Adjud
06:55

19:00 Iasi 19:00 Harlau 19:00 Vaslui 19:00 Vaslui
07:00

19:00 Filiasi
07:00

18:05 Bucuresti 18:05 Lugoj 18:05 Vaslui 18:05 Bucuresti 18:05 Lugoj
07:00

21:50 Craiova 21:50 Sascut 21:50 Tandarei 21:50 Tandarei 21:50 Craiova
07:00

18:05 Timisoara 18:05 Timisoara
07:05

21:50 Bacau
07:05

18:05 Arad 18:05 Negresti 18:05 Arad
07:10

21:50 Filiasi 21:50 Filiasi 21:50 Roman
07:10

19:00 Cotnari
07:15

21:50 Vaslui
07:15

19:00 Pitesti
07:20

18:05 Targu Jiu 18:05 Iasi 18:05 Targu Jiu
07:20

21:50 Negresti 21:50 Rovinari 21:50 Rovinari
07:20

18:05 Petrosani 18:05 Petrosani
07:25

19:00 Targu Frumos 19:00 Suceava
07:30

19:00 Targu Secuiesc
07:30

18:05 Hateg 18:05 Pitesti 18:05 Hateg 18:05 Pitesti 18:05 Podu Iloaiei
07:30

21:50 Iasi 21:50 Isalnita 21:50 Isalnita
07:30

18:05 Deleni
07:35

21:50 Podu Iloaiei
07:35

18:05 Hirlau 18:05 Calan 18:05 Calan
07:40

21:50 Targu Carbunesti 21:50 Deleni 21:50 Targu Carbunesti
07:40

21:50 Harlau 21:50 Motru 21:50 Motru
07:45

18:05 Hunedoara 18:05 Ploiesti 18:05 Hunedoara 18:05 Ploiesti
07:50

21:50 Targu Frumos 21:50 Resita 21:50 Resita
07:50

18:05 Targu Frumos
07:55

21:50 Caransebes 21:50 Caransebes 21:50 Pascani
07:55

19:00 Negresti 19:00 Targu Ocna 19:00 Pascani 19:00 Negresti
08:00

19:00 Brasov
08:00

18:05 Ramnicu Sarat 18:05 Pascani 18:05 Deva 18:05 Ramnicu Sarat 18:05 Deva
08:00

21:50 Lugoj 21:50 Slobozia 21:50 Slobozia 21:50 Motca 21:50 Lugoj
08:00

21:50 Timisoara 21:50 Timisoara
08:05

19:00 Bicaz
08:10

18:05 Campina 18:05 Campina 18:05 Motca
08:10

21:50 Bucuresti 21:50 Bucuresti 21:50 Cristesti 21:50 Arad 21:50 Arad
08:10

19:00 Ramnicu Valcea
08:15

18:05 Cristesti
08:15

21:50 Timisesti
08:15

19:00 Falticeni
08:20

18:05 Timisesti 18:05 Sinaia 18:05 Sinaia
08:20

21:50 Targu Jiu 21:50 Targu Jiu 21:50 Dumbrava
08:20

18:05 Dumbrava
08:25

21:50 Petrosani 21:50 Petrosani
08:25

19:00 Gura Humorului
08:30

18:05 Predeal 18:05 Simeria 18:05 Predeal 18:05 Targu Neamt 18:05 Simeria
08:30

21:50 Hateg 21:50 Hateg 21:50 Targu Neamt
08:30

21:50 Piatra Neamt
08:35

19:00 Moinesti
08:40

18:05 Orastie 18:05 Orastie
08:40

21:50 Bicaz 21:50 Calan 21:50 Calan
08:40

19:00 Fagaras
08:45

21:50 Poiana Largului
08:45

18:05 Sebes 18:05 Sebes 18:05 Piatra Neamt
08:50

21:50 Hunedoara 21:50 Hunedoara 21:50 Durau
08:50

21:50 Borsec
08:55

19:00 Roman 19:00 Roman 19:00 Comanesti
09:00

19:00 Comanesti
09:00

18:05 Lancram 18:05 Brasov 18:05 Lancram 18:05 Brasov 18:05 Bicaz
09:00

21:50 Pitesti 21:50 Deva 21:50 Toplita 21:50 Pitesti 21:50 Deva
09:00

21:50 Miercurea Ciuc
09:05

19:00 Targu Jiu
09:10

18:05 Targu Secuiesc 18:05 Poiana Largului 18:05 Targu Secuiesc
09:10

21:50 Sfantu Gheorghe 21:50 Ramnicu Sarat 21:50 Ramnicu Sarat
09:10

21:50 Morareni
09:15

19:00 Girov
09:20

19:00 Campulung Moldovenesc
09:20

18:05 Sfantu Gheorghe 18:05 Sfantu Gheorghe 18:05 Durau
09:20

21:50 Reghin 21:50 Campina 21:50 Campina
09:20

18:05 Toplita
09:25

21:50 Medias
09:25

19:00 Targu Ocna
09:30

18:05 Covasna 18:05 Alba Iulia 18:05 Miercurea Ciuc 18:05 Covasna 18:05 Alba Iulia
09:30

21:50 Sinaia 21:50 Sinaia 21:50 Sighisoara
09:30

19:00 Gheorgheni
09:35

18:05 Sfantu Gheorghe
09:35

21:50 Targu Mures
09:35

18:05 Morareni
09:38

19:00 Reghin
09:40

18:05 Targu Ocna 18:05 Teius 18:05 Targu Ocna 18:05 Teius
09:40

21:50 Predeal 21:50 Falticeni 21:50 Predeal
09:40

18:05 Reghin
09:41

18:05 Medias
09:44

19:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

21:50 Suceava
09:45

18:05 Sighisoara
09:48

18:05 Onesti 18:05 Aiud 18:05 Onesti 18:05 Aiud
09:50

21:50 Brasov 21:50 Brasov 21:50 Veresti
09:50

18:05 Targu Mures
09:55

21:50 Darabani
09:55

19:00 Piatra Neamt 19:00 Miercurea Ciuc 19:00 Bacau 19:00 Gura Humorului 19:00 Targu Neamt 19:00 Bacau
10:00

10:00 Galati
10:00

19:00 Toplita Gara
10:00

18:05 Unirea 18:05 Comanesti 18:05 Unirea 18:05 Falticeni 18:05 Comanesti
10:00

21:50 Targu Secuiesc 21:50 Targu Secuiesc 21:50 Botosani
10:00

18:05 Suceava
10:05

21:50 Gura Humorului 21:50 Sfantu Gheorghe 21:50 Sfantu Gheorghe
10:05

19:00 Sighisoara
10:10

18:05 Moinesti 18:05 Turda 18:05 Moinesti 18:05 Turda
10:10

21:50 Covasna 21:50 Campulung Moldovenesc 21:50 Covasna
10:10

19:00 Orastie
10:15

21:50 Iacobeni
10:15

19:00 Deva
10:20

18:05 Fagaras 18:05 Fagaras
10:20

21:50 Targu Ocna 21:50 Borsa 21:50 Targu Ocna
10:20

19:00 Caransebes
10:25

21:50 Vatra Dornei
10:25

19:00 Bicaz
10:30

10:00 Braila
10:30

19:00 Targu Mures
10:30

18:05 Vestem 18:05 Botosani 18:05 Vestem
10:30

21:50 Onesti 21:50 Prundu Bargaului 21:50 Onesti
10:30

19:00 Vatra Dornei
10:35

21:50 Beclean
10:35

18:05 Gura Humorului
10:40

21:50 Comanesti 21:50 Baia Mare 21:50 Comanesti
10:40

21:50 Dej
10:45

18:05 Ramnicu Valcea 18:05 Ramnicu Valcea
10:50

21:50 Moinesti 21:50 Moinesti
10:50

18:05 Campulung Moldovenesc
10:55

21:50 Cluj Napoca
10:55

19:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Onesti 19:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Onesti
11:00

19:00 Resita
11:00

18:05 Sibiu 18:05 Sibiu 18:05 Iacobeni
11:00

21:50 Cluj Napoca 21:50 Fagaras 21:50 Simeria 21:50 Simeria 21:50 Fagaras
11:00

18:05 Vatra Dornei
11:05

19:00 Blaj
11:10

18:05 Prundu Bargaului 18:05 Miercurea Sibiului 18:05 Miercurea Sibiului
11:10

21:50 Vestem 21:50 Vestem
11:10

19:00 Sibiu
11:15

18:05 Sighisoara 18:05 Bistrita 18:05 Sighisoara
11:20

21:50 Ramnicu Valcea 21:50 Orastie 21:50 Orastie 21:50 Ramnicu Valcea
11:20

19:00 Medias
11:30

18:05 Medias 18:05 Beclean 18:05 Medias
11:30

21:50 Sibiu 21:50 Sebes 21:50 Sebes 21:50 Sibiu
11:30

19:00 Sebes
11:35

18:05 Dej
11:40

21:50 Lancram 21:50 Miercurea Sibiului 21:50 Miercurea Sibiului 21:50 Lancram
11:40

18:05 Cluj Napoca
11:45

21:50 Sighisoara 21:50 Alba Iulia 21:50 Alba Iulia 21:50 Sighisoara
11:50

19:00 Vatra Dornei 19:00 Targu Secuiesc 19:00 Praid 19:00 Medias 19:00 Targu Secuiesc
12:00

19:00 Alba Iulia
12:00

18:05 Cluj Napoca
12:00

21:50 Gilau 21:50 Medias 21:50 Medias
12:00

19:00 Bistrita
12:10

21:50 Teius 21:50 Teius
12:10

19:00 Lugoj
12:20

21:50 Aiud 21:50 Aiud
12:20

10:00 Buzau
12:30

19:00 Aiud
12:30

21:50 Unirea 21:50 Unirea
12:30

19:00 Beclean
12:35

21:50 Turda 21:50 Turda
12:40

19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Reghin 19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Blaj
13:00

19:00 Dej
13:00

21:50 Huedin
13:00

19:00 Turda
13:15

18:05 Gilau
13:15

19:00 Gherla
13:30

18:05 Huedin
13:30

10:00 Ploiesti
13:45

18:05 Negreni
13:50

19:00 Teius 19:00 Brasov 19:00 Brasov 19:00 Fagaras
14:00

19:00 Cluj Napoca
14:00

21:50 Cluj Napoca 21:50 Cluj Napoca 21:50 Cluj Napoca 21:50 Cluj Napoca 21:50 Negreni
14:00

19:00 Timisoara
14:10

19:00 Avrig 19:00 Alba Iulia 19:00 Sighisoara 19:00 Sighisoara
15:00

19:00 Huedin
15:00

21:50 Piatra Craiului
15:00

19:00 Sibiu
15:30

21:50 Beius
15:30

10:00 Brasov
15:45

19:00 Dej 19:00 Targu Mures 19:00 Bistrita 19:00 Zlatna 19:00 Targu Mures
16:00

19:00 Arad
16:00

21:50 Alesd
16:00

19:00 Ludus 19:00 Ludus 19:00 Sebes
16:30

18:05 Alesd
16:55

19:00 Campia Turzii 19:00 Nasaud 19:00 Campia Turzii 19:00 Abrud
17:00

10:00 Fagaras
17:00

19:00 Oradea
17:00

19:00 Nadlac
17:10

19:00 Turda 19:00 Beclean 19:00 Turda
17:30

19:00 Cluj Napoca 19:00 Brad 19:00 Zalau 19:00 Deva 19:00 Cluj Napoca 19:00 Gherla
18:00

18:05 Oradea
18:00

19:00 Floresti 19:00 Floresti
18:30

10:00 Sibiu
18:30

18:05 Bors
18:30

21:50 Oradea
18:30

21:50 Bors
18:40

19:00 Gilau 19:00 Gilau
19:00

10:00 Sebes
19:30

19:00 Huedin 19:00 Huedin
20:00

10:00 Deva
20:30

19:00 Alesd 19:00 Alesd
21:00

19:00 Oradea 19:00 Oradea 19:00 Arad 19:00 Oradea 19:00 Oradea
22:00

10:00 Arad
23:00

21:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.