La adresa - Mersul autobuzelor Emmen Olanda

La adresa

Emmen, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:20
16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
07:40
11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei
08:10
10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 10:30 Targu Ocna 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 11:30 Brasov 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 12:10 Ramnicu Sarat 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 10:50 Covasna 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:40 Predeal 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Ploiesti 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 10:10 Comanesti 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 11:00 Sfantu Gheorghe 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:50 Sinaia 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 12:30 Pitesti 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 10:20 Onesti 12:20 Roman 13:40 Medgidia 11:20 Targu Secuiesc 15:00 Tulcea 08:10 Medias 12:00 Campina 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 13:10 Slobozia 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda
08:45 Giltrans
22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila
09:00
19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin
09:00
02:30 Viena
12:50
18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat
Sosiri
De la Ora
Giltrans
23:10 Braila
00:10
Giltrans
23:10 Galati
00:30
Giltrans
23:10 Buzau
01:00
Giltrans
23:10 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
23:10 Tecuci
01:50
Giltrans
23:10 Focsani
02:15
Giltrans
23:10 Adjud
02:45
Giltrans
23:10 Barlad
03:00
Giltrans
23:10 Husi
03:30
Giltrans
23:10 Dorohoi
03:35
Giltrans
23:10 Onesti
03:45

18:40 Schwechat
03:50
Giltrans
23:10 Vaslui
04:00

18:40 Viena
04:00

21:45 Tulcea
04:00
Giltrans
23:10 Comanesti
04:10
Giltrans
23:10 Bucuresti
04:15
Giltrans
23:10 Moinesti
04:20
Giltrans
23:10 Botosani
04:30

21:45 Braila
04:30
Giltrans
23:10 Craiova
04:35

11:40 Tulcea
04:40
Giltrans
23:10 Iasi
04:45

11:40 Braila
04:45

17:55 Tulcea
04:50

11:40 Galati
04:50
Giltrans
23:10 Podu Iloaiei
05:00

18:40 Braila
05:00

17:55 Braila 17:55 Giurgiu 17:55 Giurgiu
05:00

11:40 Tecuci 11:40 Giurgiu
05:00

21:45 Galati
05:00
Giltrans
23:10 Filiasi
05:05

11:40 Barlad
05:05
Giltrans
23:10 Ploiesti
05:10

17:55 Turnu Magurele 17:55 Galati 17:55 Turnu Magurele
05:10

11:40 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
23:10 Suceava
05:20

17:55 Tecuci 17:55 Corabia 17:55 Corabia
05:20

11:40 Husi 11:40 Corabia
05:20
Giltrans
23:10 Bacau
05:30

18:40 Galati
05:30

17:55 Alexandria 17:55 Barlad 17:55 Alexandria
05:30

11:40 Alexandria 11:40 Buzau
05:30
Giltrans
23:10 Negresti
05:40

17:55 Slatina (Olt) 17:55 Husi 17:55 Slatina (Olt)
05:40

11:40 Focsani 11:40 Slatina (Olt)
05:40

12:40 Tulcea
05:40
Giltrans
23:10 Harlau
05:45

17:55 Buzau
05:45

12:40 Braila
05:45
Giltrans
23:10 Constanta
05:50

17:55 Focsani
05:50

12:40 Galati
05:50
Giltrans
23:10 Campina
06:00

18:40 Barlad
06:00

17:55 Constanta 17:55 Marasesti 17:55 Constanta 17:55 Craiova 17:55 Craiova
06:00

11:40 Constanta 11:40 Marasesti 11:40 Craiova
06:00

12:40 Tecuci 12:40 Giurgiu 12:40 Giurgiu 12:40 Constanta 12:40 Constanta
06:00

21:45 Constanta 21:45 Constanta 21:45 Giurgiu 21:45 Tecuci 21:45 Giurgiu
06:00
Giltrans
23:10 Buhusi
06:05

17:55 Mangalia 17:55 Mangalia
06:05

11:40 Mangalia 11:40 Adjud
06:05

12:40 Barlad
06:05
Giltrans
23:10 Roznov
06:10

18:40 Husi
06:10

17:55 Adjud 17:55 Filiasi 17:55 Filiasi
06:10

11:40 Filiasi
06:10

12:40 Turnu Magurele 12:40 Turnu Magurele 12:40 Husi
06:10

21:45 Turnu Magurele 21:45 Barlad 21:45 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
23:10 Targu Frumos
06:15

17:55 Medgidia 17:55 Medgidia
06:15

11:40 Medgidia
06:15
Giltrans
23:10 Gura Humorului
06:20

17:55 Hirsova 17:55 Rovinari 17:55 Hirsova 17:55 Rovinari
06:20

11:40 Hirsova 11:40 Rovinari 11:40 Sascut
06:20

12:40 Corabia 12:40 Corabia
06:20

21:45 Corabia 21:45 Husi 21:45 Corabia
06:20

17:55 Tandarei 17:55 Tandarei
06:25

11:40 Tandarei
06:25
Giltrans
23:10 Falticeni
06:30

17:55 Slobozia 17:55 Isalnita 17:55 Slobozia 17:55 Isalnita 17:55 Sascut
06:30

11:40 Slobozia 11:40 Isalnita
06:30

12:40 Buzau 12:40 Mangalia 12:40 Mangalia 12:40 Alexandria 12:40 Alexandria
06:30

21:45 Buzau 21:45 Alexandria 21:45 Mangalia 21:45 Mangalia 21:45 Alexandria
06:30
Giltrans
23:10 Rovinari
06:35
Giltrans
23:10 Pascani
06:40

17:55 Targu Carbunesti 17:55 Targu Carbunesti
06:40

11:40 Targu Carbunesti
06:40

12:40 Focsani 12:40 Medgidia 12:40 Medgidia 12:40 Filiasi 12:40 Filiasi
06:40

21:45 Medgidia 21:45 Medgidia 21:45 Filiasi 21:45 Focsani 21:45 Filiasi
06:40
Giltrans
23:10 Motca
06:45

17:55 Motru 17:55 Motru
06:45

11:40 Motru 11:40 Bacau
06:45
Giltrans
23:10 Piatra Neamt
06:50

17:55 Bacau 17:55 Resita 17:55 Resita
06:50

11:40 Resita
06:50

12:40 Slatina (Olt) 12:40 Slatina (Olt) 12:40 Hirsova 12:40 Hirsova
06:50

21:45 Slatina (Olt) 21:45 Marasesti 21:45 Slatina (Olt) 21:45 Hirsova 21:45 Hirsova
06:50
Giltrans
23:10 Roman
06:55

17:55 Roman 17:55 Caransebes 17:55 Caransebes
06:55

11:40 Caransebes
06:55

21:45 Adjud
06:55
Giltrans
23:10 Cristesti
07:00

18:40 Vaslui
07:00

17:55 Lugoj 17:55 Bucuresti 17:55 Vaslui 17:55 Bucuresti 17:55 Lugoj
07:00

11:40 Roman 11:40 Bucuresti 11:40 Lugoj
07:00

12:40 Tandarei 12:40 Tandarei 12:40 Marasesti 12:40 Craiova 12:40 Craiova
07:00

21:45 Sascut 21:45 Craiova 21:45 Craiova 21:45 Tandarei 21:45 Tandarei
07:00
Giltrans
23:10 Targu Jiu
07:05

17:55 Timisoara 17:55 Timisoara
07:05

11:40 Timisoara 11:40 Vaslui
07:05

12:40 Adjud
07:05

21:45 Bacau
07:05
Giltrans
23:10 Brasov
07:10

17:55 Arad 17:55 Negresti 17:55 Arad
07:10

11:40 Arad 11:40 Negresti
07:10

12:40 Sascut 12:40 Filiasi 12:40 Filiasi
07:10

21:45 Filiasi 21:45 Roman 21:45 Filiasi
07:10

11:40 Iasi
07:15

21:45 Vaslui
07:15

17:55 Targu Jiu 17:55 Targu Jiu 17:55 Iasi
07:20

11:40 Targu Jiu 11:40 Podu Iloaiei
07:20

12:40 Rovinari 12:40 Rovinari
07:20

21:45 Negresti 21:45 Rovinari 21:45 Rovinari
07:20

17:55 Petrosani 17:55 Petrosani
07:25

11:40 Petrosani 11:40 Deleni
07:25
Giltrans
23:10 Fetesti
07:30

17:55 Podu Iloaiei 17:55 Hateg 17:55 Pitesti 17:55 Hateg 17:55 Pitesti
07:30

11:40 Hateg 11:40 Pitesti 11:40 Hirlau
07:30

12:40 Isalnita 12:40 Isalnita
07:30

21:45 Isalnita 21:45 Isalnita 21:45 Iasi
07:30

17:55 Deleni
07:35

11:40 Targu Frumos
07:35

21:45 Podu Iloaiei
07:35

17:55 Hirlau 17:55 Calan 17:55 Calan
07:40

11:40 Pascani 11:40 Calan
07:40

12:40 Targu Carbunesti 12:40 Targu Carbunesti
07:40

21:45 Targu Carbunesti 21:45 Targu Carbunesti 21:45 Deleni
07:40

11:40 Motca
07:45

12:40 Bacau 12:40 Motru 12:40 Motru
07:45

21:45 Motru 21:45 Harlau 21:45 Motru
07:45

17:55 Ploiesti 17:55 Ploiesti 17:55 Hunedoara 17:55 Hunedoara
07:50

11:40 Ploiesti 11:40 Hunedoara 11:40 Cristesti
07:50

12:40 Resita 12:40 Resita
07:50

21:45 Resita 21:45 Resita 21:45 Targu Frumos
07:50

17:55 Targu Frumos
07:55

11:40 Timisesti
07:55

12:40 Caransebes 12:40 Caransebes
07:55

21:45 Caransebes 21:45 Caransebes 21:45 Pascani
07:55
Giltrans
23:10 Targu Neamt
08:00

18:40 Negresti
08:00

17:55 Deva 17:55 Ramnicu Sarat 17:55 Ramnicu Sarat 17:55 Deva 17:55 Pascani
08:00

11:40 Deva 11:40 Ramnicu Sarat 11:40 Dumbrava
08:00

12:40 Slobozia 12:40 Slobozia 12:40 Roman 12:40 Lugoj 12:40 Lugoj
08:00

21:45 Lugoj 21:45 Slobozia 21:45 Lugoj 21:45 Motca 21:45 Slobozia
08:00

11:40 Targu Neamt
08:05

12:40 Vaslui 12:40 Timisoara 12:40 Timisoara
08:05

21:45 Timisoara 21:45 Timisoara
08:05

17:55 Campina 17:55 Campina 17:55 Motca
08:10

11:40 Campina 11:40 Piatra Neamt
08:10

12:40 Bucuresti 12:40 Bucuresti 12:40 Negresti 12:40 Arad 12:40 Arad
08:10

21:45 Bucuresti 21:45 Cristesti 21:45 Bucuresti 21:45 Arad 21:45 Arad
08:10

17:55 Cristesti
08:15

11:40 Bicaz
08:15

12:40 Iasi
08:15

21:45 Timisesti
08:15

17:55 Sinaia 17:55 Timisesti 17:55 Sinaia
08:20

11:40 Sinaia
08:20

12:40 Targu Jiu 12:40 Targu Jiu 12:40 Podu Iloaiei
08:20

21:45 Targu Jiu 21:45 Targu Jiu 21:45 Dumbrava
08:20

17:55 Dumbrava
08:25

12:40 Deleni 12:40 Petrosani 12:40 Petrosani
08:25

21:45 Petrosani 21:45 Petrosani
08:25
Giltrans
23:10 Fagaras
08:30

17:55 Predeal 17:55 Predeal 17:55 Simeria 17:55 Simeria 17:55 Targu Neamt
08:30

11:40 Predeal 11:40 Simeria 11:40 Poiana Largului
08:30

12:40 Hateg 12:40 Hirlau 12:40 Hateg
08:30

21:45 Targu Neamt 21:45 Hateg 21:45 Hateg
08:30
Giltrans
23:10 Petrosani
08:35

11:40 Durau
08:35

12:40 Targu Frumos
08:35

21:45 Piatra Neamt
08:35

17:55 Orastie 17:55 Orastie
08:40

11:40 Orastie 11:40 Toplita
08:40

12:40 Calan 12:40 Calan 12:40 Pascani
08:40

21:45 Calan 21:45 Bicaz 21:45 Calan
08:40

11:40 Miercurea Ciuc
08:45

12:40 Motca
08:45

21:45 Poiana Largului
08:45

17:55 Piatra Neamt 17:55 Sebes 17:55 Sebes
08:50

11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Sebes
08:50

12:40 Hunedoara 12:40 Cristesti 12:40 Hunedoara
08:50

21:45 Durau 21:45 Hunedoara 21:45 Hunedoara
08:50

11:40 Morareni
08:55

12:40 Timisesti
08:55

21:45 Borsec
08:55

18:40 Roman
09:00

17:55 Bicaz 17:55 Lancram 17:55 Brasov 17:55 Lancram 17:55 Brasov
09:00

11:40 Reghin 11:40 Lancram 11:40 Brasov
09:00

12:40 Dumbrava 12:40 Deva 12:40 Deva 12:40 Pitesti 12:40 Pitesti
09:00

21:45 Deva 21:45 Deva 21:45 Pitesti 21:45 Toplita 21:45 Pitesti
09:00

11:40 Medias
09:05

12:40 Targu Neamt
09:05

21:45 Miercurea Ciuc
09:05

17:55 Poiana Largului 17:55 Targu Secuiesc 17:55 Targu Secuiesc
09:10

11:40 Targu Secuiesc 11:40 Sighisoara
09:10

12:40 Piatra Neamt 12:40 Ramnicu Sarat 12:40 Ramnicu Sarat
09:10

21:45 Sfantu Gheorghe 21:45 Ramnicu Sarat 21:45 Ramnicu Sarat
09:10

11:40 Targu Mures
09:15

12:40 Bicaz
09:15

21:45 Morareni
09:15

17:55 Durau 17:55 Sfantu Gheorghe 17:55 Sfantu Gheorghe
09:20

11:40 Falticeni 11:40 Sfantu Gheorghe
09:20

12:40 Campina 12:40 Campina
09:20

21:45 Campina 21:45 Campina 21:45 Reghin
09:20

17:55 Toplita
09:25

11:40 Suceava
09:25

21:45 Medias
09:25
Giltrans
23:10 Poiana Largului
09:30

17:55 Covasna 17:55 Covasna 17:55 Alba Iulia 17:55 Miercurea Ciuc 17:55 Alba Iulia
09:30

11:40 Covasna 11:40 Alba Iulia
09:30

12:40 Poiana Largului 12:40 Sinaia 12:40 Sinaia
09:30

21:45 Sinaia 21:45 Sinaia 21:45 Sighisoara
09:30
Giltrans
23:10 Hateg
09:35

17:55 Sfantu Gheorghe
09:35

12:40 Durau
09:35

21:45 Targu Mures
09:35

17:55 Morareni
09:38

17:55 Teius 17:55 Teius 17:55 Targu Ocna 17:55 Targu Ocna
09:40

11:40 Teius 11:40 Targu Ocna
09:40

12:40 Toplita 12:40 Predeal 12:40 Predeal
09:40

21:45 Falticeni 21:45 Predeal 21:45 Predeal
09:40

17:55 Reghin
09:41

17:55 Medias
09:44
Giltrans
23:10 Sibiu
09:45

11:40 Botosani
09:45

21:45 Suceava
09:45

17:55 Sighisoara
09:48

17:55 Onesti 17:55 Aiud 17:55 Onesti 17:55 Aiud
09:50

11:40 Gura Humorului 11:40 Onesti 11:40 Aiud
09:50

12:40 Sfantu Gheorghe 12:40 Miercurea Ciuc 12:40 Brasov 12:40 Brasov
09:50

21:45 Brasov 21:45 Veresti 21:45 Brasov
09:50

17:55 Targu Mures
09:55

11:40 Campulung Moldovenesc
09:55

12:40 Morareni
09:55

21:45 Darabani
09:55
Giltrans
23:10 Hunedoara
10:00

18:40 Bacau
10:00

17:55 Comanesti 17:55 Unirea 17:55 Comanesti 17:55 Unirea 17:55 Falticeni
10:00

11:40 Comanesti 11:40 Unirea 11:40 Iacobeni
10:00

12:40 Targu Secuiesc 12:40 Targu Secuiesc 12:40 Reghin
10:00

21:45 Targu Secuiesc 21:45 Targu Secuiesc 21:45 Botosani
10:00

17:55 Suceava
10:05

12:40 Sfantu Gheorghe 12:40 Sfantu Gheorghe 12:40 Sighisoara
10:05

21:45 Sfantu Gheorghe 21:45 Sfantu Gheorghe 21:45 Gura Humorului
10:05

17:55 Moinesti 17:55 Turda 17:55 Moinesti 17:55 Turda
10:10

11:40 Moinesti 11:40 Turda 11:40 Vatra Dornei
10:10

12:40 Covasna 12:40 Covasna
10:10

21:45 Campulung Moldovenesc 21:45 Covasna 21:45 Covasna
10:10

11:40 Prundu Bargaului
10:15

12:40 Targu Mures
10:15

21:45 Iacobeni
10:15

17:55 Fagaras 17:55 Fagaras
10:20

11:40 Bistrita 11:40 Fagaras
10:20

12:40 Falticeni 12:40 Targu Ocna 12:40 Targu Ocna
10:20

21:45 Targu Ocna 21:45 Borsa 21:45 Targu Ocna
10:20

11:40 Beclean
10:25

12:40 Suceava
10:25

21:45 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
23:10 Sebes
10:30

17:55 Botosani 17:55 Vestem 17:55 Vestem
10:30

11:40 Vestem 11:40 Dej
10:30

12:40 Onesti 12:40 Dolhasca 12:40 Onesti
10:30

21:45 Onesti 21:45 Prundu Bargaului 21:45 Onesti
10:30

12:40 Veresti
10:35

21:45 Beclean
10:35

17:55 Gura Humorului
10:40

12:40 Comanesti 12:40 Darabani 12:40 Comanesti
10:40

21:45 Comanesti 21:45 Baia Mare 21:45 Comanesti
10:40

12:40 Botosani
10:45

21:45 Dej
10:45

17:55 Ramnicu Valcea 17:55 Ramnicu Valcea
10:50

11:40 Ramnicu Valcea
10:50

12:40 Gura Humorului 12:40 Moinesti 12:40 Moinesti
10:50

21:45 Moinesti 21:45 Moinesti
10:50

17:55 Campulung Moldovenesc
10:55

12:40 Campulung Moldovenesc
10:55

21:45 Cluj Napoca
10:55

18:40 Onesti
11:00

17:55 Sibiu 17:55 Iacobeni 17:55 Sibiu
11:00

11:40 Sibiu
11:00

12:40 Iacobeni 12:40 Fagaras 12:40 Simeria 12:40 Simeria 12:40 Fagaras
11:00

21:45 Simeria 21:45 Cluj Napoca 21:45 Fagaras 21:45 Fagaras 21:45 Simeria
11:00

17:55 Vatra Dornei
11:05

17:55 Miercurea Sibiului 17:55 Prundu Bargaului 17:55 Miercurea Sibiului
11:10

11:40 Miercurea Sibiului
11:10

12:40 Vestem 12:40 Vestem 12:40 Vatra Dornei
11:10

21:45 Vestem 21:45 Vestem
11:10

12:40 Prundu Bargaului
11:15

17:55 Sighisoara 17:55 Bistrita 17:55 Sighisoara
11:20

11:40 Sighisoara
11:20

12:40 Orastie 12:40 Bistrita 12:40 Orastie 12:40 Ramnicu Valcea 12:40 Ramnicu Valcea
11:20

21:45 Orastie 21:45 Ramnicu Valcea 21:45 Orastie 21:45 Ramnicu Valcea
11:20

12:40 Beclean
11:25
Giltrans
23:10 Toplita
11:30

17:55 Medias 17:55 Beclean 17:55 Medias
11:30

11:40 Medias 11:40 Cluj Napoca
11:30

12:40 Sebes 12:40 Sibiu 12:40 Dej 12:40 Sibiu 12:40 Sebes
11:30

21:45 Sibiu 21:45 Sibiu 21:45 Sebes 21:45 Sebes
11:30

17:55 Dej
11:40

12:40 Miercurea Sibiului 12:40 Lancram 12:40 Lancram 12:40 Miercurea Sibiului
11:40

21:45 Lancram 21:45 Lancram 21:45 Miercurea Sibiului 21:45 Miercurea Sibiului
11:40

17:55 Cluj Napoca
11:45

12:40 Sighisoara 12:40 Alba Iulia 12:40 Alba Iulia 12:40 Sighisoara
11:50

21:45 Alba Iulia 21:45 Sighisoara 21:45 Sighisoara 21:45 Alba Iulia
11:50
Giltrans
23:10 Deva
12:00

18:40 Targu Secuiesc
12:00

17:55 Cluj Napoca
12:00

11:40 Cluj Napoca
12:00

12:40 Medias 12:40 Medias 12:40 Cluj Napoca
12:00

21:45 Gilau 21:45 Medias 21:45 Medias
12:00

11:40 Gilau
12:05

12:40 Gilau
12:05

11:40 Huedin
12:10

12:40 Huedin 12:40 Teius 12:40 Teius
12:10

21:45 Teius 21:45 Teius
12:10

11:40 Negreni
12:15

12:40 Negreni
12:15

11:40 Alesd
12:20

12:40 Aiud 12:40 Alesd 12:40 Aiud
12:20

21:45 Aiud 21:45 Aiud
12:20
Giltrans
23:10 Reghin
12:30

12:40 Unirea 12:40 Unirea
12:30

21:45 Unirea 21:45 Unirea
12:30

12:40 Turda 12:40 Turda
12:40

21:45 Turda 21:45 Turda
12:40
Giltrans
23:10 Alba Iulia
13:00

18:40 Sfantu Gheorghe
13:00

21:45 Huedin
13:00

17:55 Gilau
13:15
Giltrans
23:10 Targu Mures
13:30

17:55 Huedin
13:30
Giltrans
23:10 Aiud
13:45

17:55 Negreni
13:50
Giltrans
23:10 Ludus
14:00

18:40 Brasov
14:00

12:40 Cluj Napoca 12:40 Cluj Napoca 12:40 Cluj Napoca 12:40 Cluj Napoca
14:00

21:45 Cluj Napoca 21:45 Cluj Napoca 21:45 Negreni 21:45 Cluj Napoca 21:45 Cluj Napoca
14:00
Giltrans
23:10 Turda
14:30
Giltrans
23:10 Cluj Napoca
15:00

18:40 Sighisoara
15:00

21:45 Piatra Craiului
15:00

21:45 Beius
15:30

18:40 Targu Mures
16:00

21:45 Alesd
16:00

18:40 Ludus
16:30

17:55 Alesd
16:55
Giltrans
23:10 Huedin
17:00

18:40 Campia Turzii
17:00

18:40 Turda
17:30
Giltrans
23:10 Alesd
18:00

18:40 Cluj Napoca
18:00

17:55 Oradea
18:00
Giltrans
23:10 Oradea
18:30

18:40 Floresti
18:30

17:55 Bors
18:30

11:40 Oradea
18:30

12:40 Oradea
18:30

21:45 Oradea
18:30

11:40 Bors
18:40

21:45 Bors
18:40
Giltrans
23:10 Bors
18:45

18:40 Gilau
19:00

12:40 Bors
19:00

18:40 Huedin
20:00

18:40 Alesd
21:00

18:40 Oradea
22:00

12:40 Budapesta
23:00

21:45 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.