La adresa - Mersul autobuzelor Drachten Olanda

La adresa

Drachten, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:30
14:30 Gheorgheni 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 14:40 Slatina (Olt) 13:55 Resita 14:40 Piatra Neamt 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:50 Bicaz 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi
04:50
12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului
08:10
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
Sosiri
De la Ora

19:30 Tulcea 19:30 Tulcea
01:15

19:30 Braila 19:30 Braila
01:20

19:30 Galati 19:30 Galati
03:00

19:30 Ianca 19:30 Ianca
03:30

22:00 Tulcea
04:00

19:30 Mangalia
04:10

19:30 Constanta
04:20

22:00 Braila
04:30

19:30 Faurei 19:30 Faurei 19:30 Medgidia
04:30

19:30 Calarasi 19:30 Tecuci 19:30 Tecuci
04:40

19:30 Barlad 19:30 Barlad 19:30 Cernavoda
04:50

19:30 Slobozia
04:55

22:00 Galati
05:00

19:30 Harsova
05:00

19:30 Lehliu
05:10

19:30 Tandarei
05:20

19:30 Bucuresti 19:30 Husi 19:30 Husi
05:30

19:30 Vaslui 19:30 Vaslui 19:30 Pitesti
05:40

19:30 Ramnicu Valcea
05:50

22:00 Giurgiu 22:00 Constanta 22:00 Constanta 22:00 Tecuci 22:00 Giurgiu
06:00

19:30 Targoviste 19:30 Giurgiu 19:30 Iasi 19:30 Giurgiu 19:30 Iasi
06:00

22:00 Barlad 22:00 Turnu Magurele 22:00 Turnu Magurele
06:10

19:30 Sinaia 19:30 Podu Iloaiei 19:30 Podu Iloaiei 19:30 Alexandria 19:30 Alexandria
06:10

19:30 Turnu Magurele 19:30 Turnu Magurele
06:15

22:00 Husi 22:00 Corabia 22:00 Corabia
06:20

19:30 Caracal 19:30 Caracal 19:30 Harlau 19:30 Harlau 19:30 Predeal
06:20

22:00 Mangalia 22:00 Alexandria 22:00 Mangalia 22:00 Alexandria 22:00 Buzau
06:30

19:30 Campina 19:30 Flamanzi 19:30 Flamanzi 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Slatina (Olt)
06:30

22:00 Filiasi 22:00 Medgidia 22:00 Filiasi 22:00 Focsani 22:00 Medgidia
06:40

19:30 Urziceni 19:30 Botosani 19:30 Botosani
06:40

19:30 Saveni 19:30 Saveni
06:45

22:00 Hirsova 22:00 Slatina (Olt) 22:00 Marasesti 22:00 Hirsova 22:00 Slatina (Olt)
06:50

19:30 Ploiesti 19:30 Darabani 19:30 Darabani
06:50

22:00 Adjud
06:55

22:00 Tandarei 22:00 Craiova 22:00 Tandarei 22:00 Craiova 22:00 Sascut
07:00

19:30 Craiova 19:30 Dorohoi 19:30 Craiova 19:30 Dorohoi 19:30 Buzau
07:00

22:00 Bacau
07:05

22:00 Filiasi 22:00 Roman 22:00 Filiasi
07:10

19:30 Filiasi 19:30 Filiasi 19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Vanatori 19:30 Vanatori
07:10

22:00 Vaslui
07:15

22:00 Rovinari 22:00 Rovinari 22:00 Negresti
07:20

19:30 Drobeta Turnu Severin 19:30 Drobeta Turnu Severin 19:30 Focsani
07:20

22:00 Isalnita 22:00 Iasi 22:00 Isalnita
07:30

19:30 Marasesti 19:30 Rovinari 19:30 Rovinari
07:30

22:00 Podu Iloaiei
07:35

22:00 Targu Carbunesti 22:00 Deleni 22:00 Targu Carbunesti
07:40

19:30 Resita 19:30 Resita 19:30 Adjud
07:40

22:00 Motru 22:00 Motru 22:00 Harlau
07:45

22:00 Resita 22:00 Resita 22:00 Targu Frumos
07:50

19:30 Caransebes 19:30 Caransebes 19:30 Bacau
07:50

22:00 Caransebes 22:00 Pascani 22:00 Caransebes
07:55

22:00 Slobozia 22:00 Lugoj 22:00 Motca 22:00 Lugoj 22:00 Slobozia
08:00

19:30 Targu Jiu 19:30 Targu Jiu 19:30 Roman
08:00

22:00 Timisoara 22:00 Timisoara
08:05

22:00 Bucuresti 22:00 Arad 22:00 Arad 22:00 Bucuresti 22:00 Cristesti
08:10

19:30 Bumbesti Jiu 19:30 Targu Frumos 19:30 Bumbesti Jiu
08:10

22:00 Timisesti
08:15

22:00 Targu Jiu 22:00 Dumbrava 22:00 Targu Jiu
08:20

19:30 Petrosani 19:30 Pascani 19:30 Petrosani
08:20

22:00 Petrosani 22:00 Petrosani
08:25

22:00 Targu Neamt 22:00 Hateg 22:00 Hateg
08:30

19:30 Poiana Largului 19:30 Poiana Largului 19:30 Hateg 19:30 Motca 19:30 Hateg
08:30

22:00 Piatra Neamt
08:35

19:30 Bicaz 19:30 Bicaz
08:35

22:00 Calan 22:00 Bicaz 22:00 Calan
08:40

19:30 Hunedoara 19:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 19:30 Hunedoara 19:30 Piatra Neamt
08:40

22:00 Poiana Largului
08:45

22:00 Durau 22:00 Hunedoara 22:00 Hunedoara
08:50

19:30 Deva 19:30 Falticeni 19:30 Deva
08:50

22:00 Borsec
08:55

19:30 Suceava
08:55

22:00 Deva 22:00 Pitesti 22:00 Deva 22:00 Pitesti 22:00 Toplita
09:00

19:30 Gheorgheni 19:30 Gheorgheni 19:30 Radauti 19:30 Lugoj 19:30 Lugoj
09:00

22:00 Miercurea Ciuc
09:05

22:00 Ramnicu Sarat 22:00 Sfantu Gheorghe 22:00 Ramnicu Sarat
09:10

19:30 Gura Humorului 19:30 Timisoara 19:30 Sovata 19:30 Timisoara 19:30 Sovata
09:10

22:00 Morareni
09:15

22:00 Campina 22:00 Reghin 22:00 Campina
09:20

19:30 Campulung Moldovenesc 19:30 Arad 19:30 Arad
09:20

22:00 Medias
09:25

22:00 Sighisoara 22:00 Sinaia 22:00 Sinaia
09:30

19:30 Chisineu Cris 19:30 Chisineu Cris 19:30 Vatra Dornei 19:30 Miercurea Ciuc 19:30 Miercurea Ciuc
09:30

22:00 Targu Mures
09:35

22:00 Predeal 22:00 Predeal 22:00 Falticeni
09:40

19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Prundu Bargaului
09:40

22:00 Suceava
09:45

22:00 Brasov 22:00 Brasov 22:00 Veresti
09:50

19:30 Nasaud 19:30 Toplita 19:30 Toplita 19:30 Salonta 19:30 Salonta
09:50

22:00 Darabani
09:55

09:00 Galati
10:00

22:00 Targu Secuiesc 22:00 Botosani 22:00 Targu Secuiesc
10:00

19:30 Bistrita 19:30 Gilau 19:30 Reghin 19:30 Gilau 19:30 Reghin
10:00

22:00 Sfantu Gheorghe 22:00 Gura Humorului 22:00 Sfantu Gheorghe
10:05

22:00 Covasna 22:00 Covasna 22:00 Campulung Moldovenesc
10:10

19:30 Beclean 19:30 Onesti 19:30 Onesti
10:10

22:00 Iacobeni
10:15

22:00 Targu Ocna 22:00 Targu Ocna 22:00 Borsa
10:20

19:30 Moinesti 19:30 Moinesti 19:30 Dej
10:20

22:00 Vatra Dornei
10:25

09:00 Braila
10:30

22:00 Onesti 22:00 Prundu Bargaului 22:00 Onesti
10:30

19:30 Comanesti 19:30 Gherla 19:30 Comanesti
10:30

22:00 Beclean
10:35

22:00 Comanesti 22:00 Comanesti 22:00 Baia Mare
10:40

19:30 Covasna 19:30 Covasna
10:40

22:00 Dej
10:45

22:00 Moinesti 22:00 Moinesti
10:50

19:30 Targu Secuiesc 19:30 Targu Secuiesc
10:50

22:00 Cluj Napoca
10:55

22:00 Fagaras 22:00 Cluj Napoca 22:00 Simeria 22:00 Fagaras 22:00 Simeria
11:00

19:30 Brasov 19:30 Brasov
11:00

22:00 Vestem 22:00 Vestem
11:10

19:30 Fagaras 19:30 Fagaras
11:10

22:00 Ramnicu Valcea 22:00 Ramnicu Valcea 22:00 Orastie 22:00 Orastie
11:20

19:30 Sibiu 19:30 Sibiu
11:20

19:30 Sebes 19:30 Sebes
11:25

22:00 Sebes 22:00 Sibiu 22:00 Sebes 22:00 Sibiu
11:30

19:30 Alba Iulia 19:30 Alba Iulia
11:30

19:30 Teius 19:30 Teius
11:35

22:00 Lancram 22:00 Miercurea Sibiului 22:00 Lancram 22:00 Miercurea Sibiului
11:40

19:30 Aiud 19:30 Aiud
11:40

22:00 Sighisoara 22:00 Alba Iulia 22:00 Sighisoara 22:00 Alba Iulia
11:50

19:30 Targu Mures 19:30 Targu Mures
11:50

22:00 Medias 22:00 Medias 22:00 Gilau
12:00

19:30 Turda 19:30 Turda
12:00

22:00 Teius 22:00 Teius
12:10

22:00 Aiud 22:00 Aiud
12:20

09:00 Buzau
12:30

22:00 Unirea 22:00 Unirea
12:30

22:00 Turda 22:00 Turda
12:40

22:00 Huedin
13:00

19:30 Cluj Napoca
13:30

09:00 Ploiesti
13:45

19:30 Bontida
13:50

22:00 Negreni 22:00 Cluj Napoca 22:00 Cluj Napoca 22:00 Cluj Napoca 22:00 Cluj Napoca
14:00

19:30 Baia Mare
14:00

19:30 Satu Mare
14:10

19:30 Zalau
14:20

19:30 Huedin
14:30

19:30 Alesd
14:40

22:00 Piatra Craiului
15:00

22:00 Beius
15:30

09:00 Brasov
15:45

22:00 Alesd
16:00

09:00 Fagaras
17:00

19:30 Oradea
17:00

09:00 Sibiu
18:30

22:00 Oradea
18:30

22:00 Bors
18:40

09:00 Sebes
19:30

09:00 Deva
20:30

09:00 Arad
23:00

22:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.