La adresa - Mersul autobuzelor Drachten Olanda

La adresa

Drachten, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:50
13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti
07:20
17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:30 Aiud 11:15 Calan 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:40 Teius 11:00 Deva
08:10 Giltrans
22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat
Sosiri
De la Ora

22:00 Tulcea
04:00

22:00 Braila
04:30

18:15 Tulcea
04:50

18:15 Giurgiu 18:15 Braila 18:15 Giurgiu
05:00

22:00 Galati
05:00

18:15 Galati 18:15 Turnu Magurele 18:15 Turnu Magurele
05:10

18:15 Corabia 18:15 Tecuci 18:15 Corabia
05:20

18:15 Alexandria 18:15 Alexandria 18:15 Barlad
05:30

18:15 Slatina (Olt) 18:15 Husi 18:15 Slatina (Olt)
05:40

18:15 Buzau
05:45

18:15 Focsani
05:50

18:15 Craiova 18:15 Constanta 18:15 Constanta 18:15 Craiova 18:15 Marasesti
06:00

22:00 Tecuci 22:00 Giurgiu 22:00 Giurgiu 22:00 Constanta 22:00 Constanta
06:00

18:15 Mangalia 18:15 Mangalia
06:05

18:15 Adjud 18:15 Filiasi 18:15 Filiasi
06:10

22:00 Turnu Magurele 22:00 Turnu Magurele 22:00 Barlad
06:10

18:15 Medgidia 18:15 Medgidia
06:15

18:15 Rovinari 18:15 Hirsova 18:15 Rovinari 18:15 Hirsova
06:20

22:00 Corabia 22:00 Husi 22:00 Corabia
06:20

18:15 Tandarei 18:15 Tandarei
06:25

18:15 Isalnita 18:15 Slobozia 18:15 Isalnita 18:15 Sascut 18:15 Slobozia
06:30

22:00 Mangalia 22:00 Buzau 22:00 Alexandria 22:00 Mangalia 22:00 Alexandria
06:30

18:15 Targu Carbunesti 18:15 Targu Carbunesti
06:40

22:00 Medgidia 22:00 Focsani 22:00 Filiasi 22:00 Medgidia 22:00 Filiasi
06:40

18:15 Motru 18:15 Motru
06:45

18:15 Resita 18:15 Resita 18:15 Bacau
06:50

22:00 Hirsova 22:00 Slatina (Olt) 22:00 Hirsova 22:00 Marasesti 22:00 Slatina (Olt)
06:50

18:15 Caransebes 18:15 Caransebes 18:15 Roman
06:55

22:00 Adjud
06:55

18:15 Lugoj 18:15 Vaslui 18:15 Bucuresti 18:15 Bucuresti 18:15 Lugoj
07:00

22:00 Craiova 22:00 Sascut 22:00 Tandarei 22:00 Craiova 22:00 Tandarei
07:00

18:15 Timisoara 18:15 Timisoara
07:05

22:00 Bacau
07:05

18:15 Negresti 18:15 Arad 18:15 Arad
07:10

22:00 Filiasi 22:00 Filiasi 22:00 Roman
07:10

22:00 Vaslui
07:15

18:15 Iasi 18:15 Targu Jiu 18:15 Targu Jiu
07:20

22:00 Rovinari 22:00 Negresti 22:00 Rovinari
07:20

18:15 Petrosani 18:15 Petrosani
07:25

18:15 Hateg 18:15 Pitesti 18:15 Podu Iloaiei 18:15 Hateg 18:15 Pitesti
07:30

22:00 Iasi 22:00 Isalnita 22:00 Isalnita
07:30

18:15 Deleni
07:35

22:00 Podu Iloaiei
07:35

18:15 Calan 18:15 Hirlau 18:15 Calan
07:40

22:00 Targu Carbunesti 22:00 Targu Carbunesti 22:00 Deleni
07:40

22:00 Motru 22:00 Harlau 22:00 Motru
07:45

18:15 Ploiesti 18:15 Hunedoara 18:15 Ploiesti 18:15 Hunedoara
07:50

22:00 Resita 22:00 Targu Frumos 22:00 Resita
07:50

18:15 Targu Frumos
07:55

22:00 Caransebes 22:00 Caransebes 22:00 Pascani
07:55

18:15 Pascani 18:15 Deva 18:15 Deva 18:15 Ramnicu Sarat 18:15 Ramnicu Sarat
08:00

22:00 Lugoj 22:00 Slobozia 22:00 Slobozia 22:00 Lugoj 22:00 Motca
08:00

22:00 Timisoara 22:00 Timisoara
08:05

18:15 Campina 18:15 Motca 18:15 Campina
08:10

22:00 Bucuresti 22:00 Arad 22:00 Bucuresti 22:00 Cristesti 22:00 Arad
08:10

18:15 Cristesti
08:15

22:00 Timisesti
08:15

18:15 Sinaia 18:15 Timisesti 18:15 Sinaia
08:20

22:00 Targu Jiu 22:00 Targu Jiu 22:00 Dumbrava
08:20

18:15 Dumbrava
08:25

22:00 Petrosani 22:00 Petrosani
08:25

18:15 Predeal 18:15 Targu Neamt 18:15 Simeria 18:15 Simeria 18:15 Predeal
08:30

22:00 Hateg 22:00 Hateg 22:00 Targu Neamt
08:30

22:00 Piatra Neamt
08:35

18:15 Orastie 18:15 Orastie
08:40

22:00 Bicaz 22:00 Calan 22:00 Calan
08:40

22:00 Poiana Largului
08:45

18:15 Piatra Neamt 18:15 Sebes 18:15 Sebes
08:50

22:00 Hunedoara 22:00 Durau 22:00 Hunedoara
08:50

22:00 Borsec
08:55

18:15 Lancram 18:15 Brasov 18:15 Bicaz 18:15 Lancram 18:15 Brasov
09:00

22:00 Deva 22:00 Pitesti 22:00 Toplita 22:00 Deva 22:00 Pitesti
09:00

22:00 Miercurea Ciuc
09:05

18:15 Targu Secuiesc 18:15 Targu Secuiesc 18:15 Poiana Largului
09:10

22:00 Ramnicu Sarat 22:00 Sfantu Gheorghe 22:00 Ramnicu Sarat
09:10

22:00 Morareni
09:15

18:15 Sfantu Gheorghe 18:15 Durau 18:15 Sfantu Gheorghe
09:20

22:00 Reghin 22:00 Campina 22:00 Campina
09:20

18:15 Toplita
09:25

22:00 Medias
09:25

18:15 Miercurea Ciuc 18:15 Covasna 18:15 Alba Iulia 18:15 Alba Iulia 18:15 Covasna
09:30

22:00 Sinaia 22:00 Sinaia 22:00 Sighisoara
09:30

18:15 Sfantu Gheorghe
09:35

22:00 Targu Mures
09:35

18:15 Morareni
09:38

18:15 Teius 18:15 Teius 18:15 Targu Ocna 18:15 Targu Ocna
09:40

22:00 Predeal 22:00 Falticeni 22:00 Predeal
09:40

18:15 Reghin
09:41

18:15 Medias
09:44

22:00 Suceava
09:45

18:15 Sighisoara
09:48

18:15 Aiud 18:15 Onesti 18:15 Onesti 18:15 Aiud
09:50

22:00 Brasov 22:00 Brasov 22:00 Veresti
09:50

18:15 Targu Mures
09:55

22:00 Darabani
09:55

09:00 Galati
10:00

18:15 Falticeni 18:15 Comanesti 18:15 Unirea 18:15 Unirea 18:15 Comanesti
10:00

22:00 Targu Secuiesc 22:00 Targu Secuiesc 22:00 Botosani
10:00

18:15 Suceava
10:05

22:00 Sfantu Gheorghe 22:00 Gura Humorului 22:00 Sfantu Gheorghe
10:05

18:15 Moinesti 18:15 Turda 18:15 Turda 18:15 Moinesti
10:10

22:00 Covasna 22:00 Campulung Moldovenesc 22:00 Covasna
10:10

22:00 Iacobeni
10:15

18:15 Fagaras 18:15 Fagaras
10:20

22:00 Targu Ocna 22:00 Targu Ocna 22:00 Borsa
10:20

22:00 Vatra Dornei
10:25

09:00 Braila
10:30

18:15 Vestem 18:15 Vestem 18:15 Botosani
10:30

22:00 Onesti 22:00 Onesti 22:00 Prundu Bargaului
10:30

22:00 Beclean
10:35

18:15 Gura Humorului
10:40

22:00 Comanesti 22:00 Comanesti 22:00 Baia Mare
10:40

22:00 Dej
10:45

18:15 Ramnicu Valcea 18:15 Ramnicu Valcea
10:50

22:00 Moinesti 22:00 Moinesti
10:50

18:15 Campulung Moldovenesc
10:55

22:00 Cluj Napoca
10:55

18:15 Sibiu 18:15 Iacobeni 18:15 Sibiu
11:00

22:00 Simeria 22:00 Fagaras 22:00 Cluj Napoca 22:00 Simeria 22:00 Fagaras
11:00

18:15 Vatra Dornei
11:05

18:15 Miercurea Sibiului 18:15 Prundu Bargaului 18:15 Miercurea Sibiului
11:10

22:00 Vestem 22:00 Vestem
11:10

18:15 Sighisoara 18:15 Bistrita 18:15 Sighisoara
11:20

22:00 Ramnicu Valcea 22:00 Orastie 22:00 Orastie 22:00 Ramnicu Valcea
11:20

18:15 Medias 18:15 Beclean 18:15 Medias
11:30

22:00 Sibiu 22:00 Sebes 22:00 Sibiu 22:00 Sebes
11:30

18:15 Dej
11:40

22:00 Lancram 22:00 Miercurea Sibiului 22:00 Lancram 22:00 Miercurea Sibiului
11:40

18:15 Cluj Napoca
11:45

22:00 Alba Iulia 22:00 Sighisoara 22:00 Alba Iulia 22:00 Sighisoara
11:50

18:15 Cluj Napoca
12:00

22:00 Medias 22:00 Gilau 22:00 Medias
12:00

22:00 Teius 22:00 Teius
12:10

22:00 Aiud 22:00 Aiud
12:20

09:00 Buzau
12:30

22:00 Unirea 22:00 Unirea
12:30

22:00 Turda 22:00 Turda
12:40

22:00 Huedin
13:00

18:15 Gilau
13:15

18:15 Huedin
13:30

09:00 Ploiesti
13:45

18:15 Negreni
13:50

22:00 Cluj Napoca 22:00 Cluj Napoca 22:00 Cluj Napoca 22:00 Cluj Napoca 22:00 Negreni
14:00

22:00 Piatra Craiului
15:00

22:00 Beius
15:30

09:00 Brasov
15:45

22:00 Alesd
16:00

18:15 Alesd
16:55

09:00 Fagaras
17:00

18:15 Oradea
18:00

09:00 Sibiu
18:30

18:15 Bors
18:30

22:00 Oradea
18:30

22:00 Bors
18:40

09:00 Sebes
19:30

09:00 Deva
20:30

09:00 Arad
23:00

22:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.