La adresa - Mersul autobuzelor Dordrecht Olanda

La adresa

Dordrecht, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:10
17:10 Slatina (Olt) 18:30 Sascut 15:35 Isalnita 19:10 Buzau 14:30 Caransebes 19:50 Galati 13:30 Targu Jiu 17:40 Turnu Magurele 12:40 Hunedoara 17:00 Craiova 11:45 Sebes 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Aiud 14:15 Lugoj 10:50 Sibiu 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 11:45 Moinesti 10:00 Huedin 12:30 Deva 12:55 Covasna 11:50 Dej 11:30 Lancram 14:50 Predeal 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 16:00 Ploiesti 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 18:00 Tandarei 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 20:00 Constanta 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:00 Vaslui 17:00 Craiova 18:40 Adjud 15:15 Targu Carbunesti 19:20 Husi 14:15 Lugoj 20:00 Braila 13:15 Petrosani 17:30 Corabia 12:30 Deva 16:30 Filiasi 11:30 Lancram 15:00 Motru 10:30 Unirea 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:00 Ramnicu Valcea 07:30 Beius 13:00 Hateg 12:00 Comanesti 11:00 Gilau 12:15 Simeria 13:35 Sfantu Gheorghe 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 15:00 Sinaia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 16:30 Pitesti 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 18:30 Hirsova 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:10 Roman 16:30 Filiasi 18:50 Marasesti 15:00 Motru 19:30 Barlad 14:00 Timisoara 20:30 Tulcea 13:00 Hateg 17:20 Alexandria 12:15 Simeria 16:00 Rovinari 11:15 Alba Iulia 14:45 Resita 10:15 Turda 05:00 Bors 13:40 Arad 11:15 Vestem 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 12:20 Onesti 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 14:10 Targu Secuiesc 12:00 Beclean 11:00 Teius 15:20 Campina 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 17:00 Bucuresti 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 17:00 Medgidia 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 10:15 Medias 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 17:20 Alexandria 18:20 Bacau 16:00 Rovinari 19:00 Focsani 14:45 Resita 19:40 Tecuci 13:40 Arad 20:00 Giurgiu 12:50 Calan 17:10 Slatina (Olt) 12:00 Orastie 15:35 Isalnita 11:00 Teius 14:30 Caransebes 10:00 Cluj Napoca 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 11:30 Fagaras 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 12:40 Targu Ocna 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 14:30 Brasov 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 15:40 Ramnicu Sarat 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 17:30 Slobozia 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 17:30 Mangalia 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 10:00 Cluj Napoca 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi
08:40
07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
10:15
20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi
Sosiri
De la Ora

18:44 Constanta
00:05

21:40 Braila
00:10

18:44 Mangalia
00:10

18:44 Medgidia
00:15

21:40 Galati
00:30

18:44 Cernavoda
00:30

21:40 Buzau
01:00

18:44 Giurgiu
01:00

18:44 Alexandria
01:05

18:44 Fetesti
01:10

18:44 Braila
01:20

21:40 Ramnicu Sarat
01:30

18:44 Tulcea
01:30

21:40 Tecuci
01:50

18:44 Calarasi
02:00

18:44 Galati
02:10

21:40 Focsani
02:15

21:40 Adjud
02:45

21:40 Barlad
03:00

18:44 Slobozia
03:00

18:44 Tecuci
03:10

18:44 Ramnicu Sarat
03:20

21:40 Husi
03:30

18:44 Barlad
03:30

21:40 Dorohoi
03:35

21:40 Onesti
03:45

18:44 Husi
03:50

21:40 Vaslui
04:00

18:44 Bucuresti
04:00

20:40 Tulcea
04:00

21:40 Comanesti
04:10

18:44 Buzau
04:10

21:40 Bucuresti
04:15

21:40 Moinesti
04:20

18:44 Focsani
04:20

21:40 Botosani
04:30

18:44 Vaslui
04:30

20:40 Braila
04:30

21:40 Craiova
04:35

18:44 Harlau
04:40

21:40 Iasi
04:45

16:50 Tulcea
04:50

21:40 Podu Iloaiei
05:00

18:44 Roman
05:00

16:50 Giurgiu 16:50 Braila
05:00

20:40 Galati
05:00

21:40 Filiasi
05:05

21:40 Ploiesti
05:10

18:44 Adjud
05:10

16:50 Turnu Magurele 16:50 Galati
05:10

18:44 Bacau
05:15

21:40 Suceava
05:20

18:44 Slatina (Olt)
05:20

16:50 Tecuci 16:50 Corabia
05:20

18:44 Radauti
05:25

21:40 Bacau
05:30

18:44 Iasi
05:30

16:50 Barlad 16:50 Alexandria
05:30

18:44 Dorohoi
05:35

21:40 Negresti
05:40

18:44 Targu Frumos
05:40

16:50 Husi 16:50 Slatina (Olt)
05:40

21:40 Harlau
05:45

18:44 Targoviste
05:45

16:50 Buzau
05:45

18:44 Urziceni
05:47

21:40 Constanta
05:50

18:44 Ploiesti
05:50

16:50 Focsani
05:50

18:44 Targu Neamt
05:55

18:44 Buhusi
05:57

18:44 Roznov
05:58

21:40 Campina
06:00

18:44 Piatra Neamt
06:00

16:50 Marasesti 16:50 Constanta 16:50 Craiova
06:00

20:40 Constanta 20:40 Giurgiu 20:40 Tecuci 20:40 Giurgiu 20:40 Constanta
06:00

21:40 Buhusi
06:05

16:50 Mangalia
06:05

21:40 Roznov
06:10

18:44 Onesti
06:10

16:50 Filiasi 16:50 Adjud
06:10

20:40 Turnu Magurele 20:40 Barlad 20:40 Turnu Magurele
06:10

21:40 Targu Frumos
06:15

16:50 Medgidia
06:15

21:40 Gura Humorului
06:20

18:44 Botosani
06:20

16:50 Hirsova 16:50 Rovinari
06:20

20:40 Corabia 20:40 Corabia 20:40 Husi
06:20

16:50 Tandarei
06:25

21:40 Falticeni
06:30

18:44 Pascani
06:30

16:50 Sascut 16:50 Isalnita 16:50 Slobozia
06:30

20:40 Mangalia 20:40 Alexandria 20:40 Buzau 20:40 Alexandria 20:40 Mangalia
06:30

21:40 Rovinari
06:35

21:40 Pascani
06:40

18:44 Craiova
06:40

16:50 Targu Carbunesti
06:40

20:40 Medgidia 20:40 Filiasi 20:40 Focsani 20:40 Filiasi 20:40 Medgidia
06:40

21:40 Motca
06:45

16:50 Motru
06:45

21:40 Piatra Neamt
06:50

18:44 Suceava
06:50

16:50 Bacau 16:50 Resita
06:50

20:40 Slatina (Olt) 20:40 Marasesti 20:40 Slatina (Olt) 20:40 Hirsova 20:40 Hirsova
06:50

21:40 Roman
06:55

16:50 Roman 16:50 Caransebes
06:55

20:40 Adjud
06:55

21:40 Cristesti
07:00

18:44 Filiasi
07:00

16:50 Vaslui 16:50 Bucuresti 16:50 Lugoj
07:00

20:40 Craiova 20:40 Tandarei 20:40 Sascut 20:40 Tandarei 20:40 Craiova
07:00

21:40 Targu Jiu
07:05

16:50 Timisoara
07:05

20:40 Bacau
07:05

21:40 Brasov
07:10

16:50 Negresti 16:50 Arad
07:10

20:40 Roman 20:40 Filiasi 20:40 Filiasi
07:10

20:40 Vaslui
07:15

18:44 Pitesti
07:20

16:50 Iasi 16:50 Targu Jiu
07:20

20:40 Rovinari 20:40 Negresti 20:40 Rovinari
07:20

16:50 Petrosani
07:25

21:40 Fetesti
07:30

18:44 Targu Secuiesc
07:30

16:50 Hateg 16:50 Pitesti 16:50 Podu Iloaiei
07:30

20:40 Isalnita 20:40 Iasi 20:40 Isalnita
07:30

16:50 Deleni
07:35

20:40 Podu Iloaiei
07:35

16:50 Calan 16:50 Hirlau
07:40

20:40 Targu Carbunesti 20:40 Targu Carbunesti 20:40 Deleni
07:40

20:40 Motru 20:40 Harlau 20:40 Motru
07:45

16:50 Hunedoara 16:50 Ploiesti
07:50

20:40 Targu Frumos 20:40 Resita 20:40 Resita
07:50

16:50 Targu Frumos
07:55

20:40 Pascani 20:40 Caransebes 20:40 Caransebes
07:55

21:40 Targu Neamt
08:00

18:44 Brasov
08:00

16:50 Ramnicu Sarat 16:50 Pascani 16:50 Deva
08:00

20:40 Lugoj 20:40 Slobozia 20:40 Motca 20:40 Slobozia 20:40 Lugoj
08:00

20:40 Timisoara 20:40 Timisoara
08:05

18:44 Bicaz
08:10

16:50 Campina 16:50 Motca
08:10

20:40 Bucuresti 20:40 Arad 20:40 Cristesti 20:40 Arad 20:40 Bucuresti
08:10

18:44 Ramnicu Valcea
08:15

16:50 Cristesti
08:15

20:40 Timisesti
08:15

18:44 Falticeni
08:20

16:50 Timisesti 16:50 Sinaia
08:20

20:40 Dumbrava 20:40 Targu Jiu 20:40 Targu Jiu
08:20

16:50 Dumbrava
08:25

20:40 Petrosani 20:40 Petrosani
08:25

21:40 Fagaras
08:30

18:44 Gura Humorului
08:30

16:50 Targu Neamt 16:50 Predeal 16:50 Simeria
08:30

20:40 Hateg 20:40 Hateg 20:40 Targu Neamt
08:30

21:40 Petrosani
08:35

20:40 Piatra Neamt
08:35

18:44 Moinesti
08:40

16:50 Orastie
08:40

20:40 Bicaz 20:40 Calan 20:40 Calan
08:40

18:44 Fagaras
08:45

20:40 Poiana Largului
08:45

16:50 Sebes 16:50 Piatra Neamt
08:50

20:40 Hunedoara 20:40 Hunedoara 20:40 Durau
08:50

20:40 Borsec
08:55

18:44 Comanesti
09:00

16:50 Lancram 16:50 Brasov 16:50 Bicaz
09:00

20:40 Deva 20:40 Toplita 20:40 Pitesti 20:40 Pitesti 20:40 Deva
09:00

20:40 Miercurea Ciuc
09:05

18:44 Targu Jiu
09:10

16:50 Poiana Largului 16:50 Targu Secuiesc
09:10

20:40 Ramnicu Sarat 20:40 Ramnicu Sarat 20:40 Sfantu Gheorghe
09:10

20:40 Morareni
09:15

18:44 Campulung Moldovenesc
09:20

16:50 Sfantu Gheorghe 16:50 Durau
09:20

20:40 Reghin 20:40 Campina 20:40 Campina
09:20

16:50 Toplita
09:25

20:40 Medias
09:25

21:40 Poiana Largului
09:30

18:44 Targu Ocna
09:30

16:50 Miercurea Ciuc 16:50 Covasna 16:50 Alba Iulia
09:30

20:40 Sinaia 20:40 Sinaia 20:40 Sighisoara
09:30

21:40 Hateg
09:35

18:44 Gheorgheni
09:35

16:50 Sfantu Gheorghe
09:35

20:40 Targu Mures
09:35

16:50 Morareni
09:38

18:44 Reghin
09:40

16:50 Targu Ocna 16:50 Teius
09:40

20:40 Predeal 20:40 Falticeni 20:40 Predeal
09:40

16:50 Reghin
09:41

16:50 Medias
09:44

21:40 Sibiu
09:45

18:44 Drobeta Turnu Severin
09:45

20:40 Suceava
09:45

16:50 Sighisoara
09:48

16:50 Onesti 16:50 Aiud
09:50

20:40 Brasov 20:40 Brasov 20:40 Veresti
09:50

16:50 Targu Mures
09:55

20:40 Darabani
09:55

21:40 Hunedoara
10:00

04:30 Galati
10:00

18:44 Toplita Gara
10:00

16:50 Comanesti 16:50 Unirea 16:50 Falticeni
10:00

20:40 Targu Secuiesc 20:40 Targu Secuiesc 20:40 Botosani
10:00

16:50 Suceava
10:05

20:40 Sfantu Gheorghe 20:40 Gura Humorului 20:40 Sfantu Gheorghe
10:05

18:44 Sighisoara
10:10

16:50 Moinesti 16:50 Turda
10:10

20:40 Covasna 20:40 Campulung Moldovenesc 20:40 Covasna
10:10

18:44 Orastie
10:15

20:40 Iacobeni
10:15

18:44 Deva
10:20

16:50 Fagaras
10:20

20:40 Targu Ocna 20:40 Targu Ocna 20:40 Borsa
10:20

18:44 Caransebes
10:25

20:40 Vatra Dornei
10:25

21:40 Sebes
10:30

04:30 Braila
10:30

18:44 Targu Mures
10:30

16:50 Botosani 16:50 Vestem
10:30

20:40 Onesti 20:40 Prundu Bargaului 20:40 Onesti
10:30

18:44 Vatra Dornei
10:35

20:40 Beclean
10:35

16:50 Gura Humorului
10:40

20:40 Comanesti 20:40 Baia Mare 20:40 Comanesti
10:40

20:40 Dej
10:45

16:50 Ramnicu Valcea
10:50

20:40 Moinesti 20:40 Moinesti
10:50

16:50 Campulung Moldovenesc
10:55

20:40 Cluj Napoca
10:55

18:44 Resita
11:00

16:50 Sibiu 16:50 Iacobeni
11:00

20:40 Fagaras 20:40 Cluj Napoca 20:40 Fagaras 20:40 Simeria 20:40 Simeria
11:00

16:50 Vatra Dornei
11:05

18:44 Blaj
11:10

16:50 Miercurea Sibiului 16:50 Prundu Bargaului
11:10

20:40 Vestem 20:40 Vestem
11:10

18:44 Sibiu
11:15

16:50 Sighisoara 16:50 Bistrita
11:20

20:40 Ramnicu Valcea 20:40 Orastie 20:40 Orastie 20:40 Ramnicu Valcea
11:20

21:40 Toplita
11:30

18:44 Medias
11:30

16:50 Medias 16:50 Beclean
11:30

20:40 Sibiu 20:40 Sebes 20:40 Sebes 20:40 Sibiu
11:30

18:44 Sebes
11:35

16:50 Dej
11:40

20:40 Lancram 20:40 Miercurea Sibiului 20:40 Miercurea Sibiului 20:40 Lancram
11:40

16:50 Cluj Napoca
11:45

20:40 Sighisoara 20:40 Sighisoara 20:40 Alba Iulia 20:40 Alba Iulia
11:50

21:40 Deva
12:00

18:44 Alba Iulia
12:00

16:50 Cluj Napoca
12:00

20:40 Medias 20:40 Gilau 20:40 Medias
12:00

18:44 Bistrita
12:10

20:40 Teius 20:40 Teius
12:10

18:44 Lugoj
12:20

20:40 Aiud 20:40 Aiud
12:20

21:40 Reghin
12:30

04:30 Buzau
12:30

18:44 Aiud
12:30

20:40 Unirea 20:40 Unirea
12:30

18:44 Beclean
12:35

20:40 Turda 20:40 Turda
12:40

21:40 Alba Iulia
13:00

18:44 Dej
13:00

20:40 Huedin
13:00

18:44 Turda
13:15

16:50 Gilau
13:15

21:40 Targu Mures
13:30

18:44 Gherla
13:30

16:50 Huedin
13:30

21:40 Aiud
13:45

04:30 Ploiesti
13:45

16:50 Negreni
13:50

21:40 Ludus
14:00

18:44 Cluj Napoca
14:00

20:40 Cluj Napoca 20:40 Cluj Napoca 20:40 Cluj Napoca 20:40 Cluj Napoca 20:40 Negreni
14:00

18:44 Timisoara
14:10

21:40 Turda
14:30

21:40 Cluj Napoca
15:00

18:44 Huedin
15:00

20:40 Piatra Craiului
15:00

20:40 Beius
15:30

04:30 Brasov
15:45

18:44 Arad
16:00

20:40 Alesd
16:00

16:50 Alesd
16:55

21:40 Huedin
17:00

04:30 Fagaras
17:00

18:44 Oradea
17:00

18:44 Nadlac
17:10

21:40 Alesd
18:00

16:50 Oradea
18:00

21:40 Oradea
18:30

04:30 Sibiu
18:30

16:50 Bors
18:30

20:40 Oradea
18:30

20:40 Bors
18:40

21:40 Bors
18:45

04:30 Sebes
19:30

04:30 Deva
20:30

04:30 Arad
23:00

20:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.