Deventer - Mersul autobuzelor Deventer Olanda

Deventer

Deventer, Olanda

Adresă: Deventerweg

Plecări
Ora Către
05:35
12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
06:30
12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 18:10 Medgidia 12:30 Sebes 17:30 Harsova 12:50 Targu Secuiesc 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 18:00 Calarasi 12:35 Sibiu 17:20 Lehliu 12:55 Covasna 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 18:30 Mangalia 12:20 Teius 17:50 Cernavoda 12:40 Fagaras 17:10 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 18:20 Constanta 12:25 Alba Iulia 17:40 Slobozia 12:45 Brasov 17:00 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni
Sosiri
De la Ora

17:40 Tulcea 17:40 Tulcea
01:15

17:40 Braila 17:40 Braila
01:20

17:40 Galati 17:40 Galati
03:00

17:40 Ianca 17:40 Ianca
03:30

21:30 Tulcea
04:00

17:40 Mangalia
04:10

17:40 Constanta
04:20

21:30 Braila
04:30

17:40 Faurei 17:40 Medgidia 17:40 Faurei
04:30

17:40 Tecuci 17:40 Tecuci 17:40 Calarasi
04:40

17:40 Barlad 17:40 Barlad 17:40 Cernavoda
04:50

17:40 Slobozia
04:55

21:30 Galati
05:00

17:40 Harsova
05:00

17:40 Lehliu
05:10

17:40 Tandarei
05:20

17:40 Bucuresti 17:40 Husi 17:40 Husi
05:30

17:40 Vaslui 17:40 Pitesti 17:40 Vaslui
05:40

17:40 Ramnicu Valcea
05:50

21:30 Giurgiu 21:30 Tecuci 21:30 Giurgiu 21:30 Constanta 21:30 Constanta
06:00

17:40 Giurgiu 17:40 Iasi 17:40 Iasi 17:40 Giurgiu 17:40 Targoviste
06:00

21:30 Turnu Magurele 21:30 Turnu Magurele 21:30 Barlad
06:10

17:40 Alexandria 17:40 Podu Iloaiei 17:40 Sinaia 17:40 Podu Iloaiei 17:40 Alexandria
06:10

17:40 Turnu Magurele 17:40 Turnu Magurele
06:15

21:30 Corabia 21:30 Husi 21:30 Corabia
06:20

17:40 Predeal 17:40 Caracal 17:40 Caracal 17:40 Harlau 17:40 Harlau
06:20

21:30 Mangalia 21:30 Alexandria 21:30 Buzau 21:30 Mangalia 21:30 Alexandria
06:30

17:40 Flamanzi 17:40 Slatina (Olt) 17:40 Slatina (Olt) 17:40 Flamanzi 17:40 Campina
06:30

21:30 Filiasi 21:30 Focsani 21:30 Medgidia 21:30 Filiasi 21:30 Medgidia
06:40

17:40 Botosani 17:40 Botosani 17:40 Urziceni
06:40

17:40 Saveni 17:40 Saveni
06:45

21:30 Slatina (Olt) 21:30 Hirsova 21:30 Hirsova 21:30 Slatina (Olt) 21:30 Marasesti
06:50

17:40 Ploiesti 17:40 Darabani 17:40 Darabani
06:50

21:30 Adjud
06:55

21:30 Sascut 21:30 Tandarei 21:30 Craiova 21:30 Craiova 21:30 Tandarei
07:00

17:40 Dorohoi 17:40 Craiova 17:40 Buzau 17:40 Craiova 17:40 Dorohoi
07:00

21:30 Bacau
07:05

21:30 Filiasi 21:30 Filiasi 21:30 Roman
07:10

17:40 Vanatori 17:40 Vanatori 17:40 Filiasi 17:40 Filiasi 17:40 Ramnicu Sarat
07:10

21:30 Vaslui
07:15

21:30 Rovinari 21:30 Rovinari 21:30 Negresti
07:20

17:40 Drobeta Turnu Severin 17:40 Drobeta Turnu Severin 17:40 Focsani
07:20

21:30 Isalnita 21:30 Iasi 21:30 Isalnita
07:30

17:40 Rovinari 17:40 Rovinari 17:40 Marasesti
07:30

21:30 Podu Iloaiei
07:35

21:30 Targu Carbunesti 21:30 Deleni 21:30 Targu Carbunesti
07:40

17:40 Resita 17:40 Adjud 17:40 Resita
07:40

21:30 Motru 21:30 Harlau 21:30 Motru
07:45

21:30 Resita 21:30 Targu Frumos 21:30 Resita
07:50

17:40 Caransebes 17:40 Caransebes 17:40 Bacau
07:50

21:30 Caransebes 21:30 Caransebes 21:30 Pascani
07:55

21:30 Slobozia 21:30 Slobozia 21:30 Lugoj 21:30 Motca 21:30 Lugoj
08:00

17:40 Targu Jiu 17:40 Targu Jiu 17:40 Roman
08:00

21:30 Timisoara 21:30 Timisoara
08:05

21:30 Arad 21:30 Bucuresti 21:30 Cristesti 21:30 Arad 21:30 Bucuresti
08:10

17:40 Bumbesti Jiu 17:40 Targu Frumos 17:40 Bumbesti Jiu
08:10

21:30 Timisesti
08:15

21:30 Targu Jiu 21:30 Targu Jiu 21:30 Dumbrava
08:20

17:40 Petrosani 17:40 Pascani 17:40 Petrosani
08:20

21:30 Petrosani 21:30 Petrosani
08:25

21:30 Hateg 21:30 Hateg 21:30 Targu Neamt
08:30

17:40 Hateg 17:40 Poiana Largului 17:40 Poiana Largului 17:40 Hateg 17:40 Motca
08:30

21:30 Piatra Neamt
08:35

17:40 Bicaz 17:40 Bicaz
08:35

21:30 Bicaz 21:30 Calan 21:30 Calan
08:40

17:40 Hunedoara 17:40 Targu Neamt 17:40 Piatra Neamt 17:40 Piatra Neamt 17:40 Hunedoara
08:40

21:30 Poiana Largului
08:45

21:30 Hunedoara 21:30 Durau 21:30 Hunedoara
08:50

17:40 Deva 17:40 Deva 17:40 Falticeni
08:50

21:30 Borsec
08:55

17:40 Suceava
08:55

21:30 Pitesti 21:30 Toplita 21:30 Deva 21:30 Pitesti 21:30 Deva
09:00

17:40 Lugoj 17:40 Lugoj 17:40 Gheorgheni 17:40 Gheorgheni 17:40 Radauti
09:00

21:30 Miercurea Ciuc
09:05

21:30 Ramnicu Sarat 21:30 Sfantu Gheorghe 21:30 Ramnicu Sarat
09:10

17:40 Sovata 17:40 Gura Humorului 17:40 Timisoara 17:40 Sovata 17:40 Timisoara
09:10

21:30 Morareni
09:15

21:30 Reghin 21:30 Campina 21:30 Campina
09:20

17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Arad 17:40 Arad
09:20

21:30 Medias
09:25

21:30 Sinaia 21:30 Sighisoara 21:30 Sinaia
09:30

17:40 Vatra Dornei 17:40 Miercurea Ciuc 17:40 Miercurea Ciuc 17:40 Chisineu Cris 17:40 Chisineu Cris
09:30

21:30 Targu Mures
09:35

21:30 Predeal 21:30 Falticeni 21:30 Predeal
09:40

17:40 Odorheiu Secuiesc 17:40 Odorheiu Secuiesc 17:40 Prundu Bargaului
09:40

21:30 Suceava
09:45

21:30 Brasov 21:30 Brasov 21:30 Veresti
09:50

17:40 Salonta 17:40 Salonta 17:40 Nasaud 17:40 Toplita 17:40 Toplita
09:50

21:30 Darabani
09:55

21:30 Targu Secuiesc 21:30 Targu Secuiesc 21:30 Botosani
10:00

17:40 Reghin 17:40 Bistrita 17:40 Gilau 17:40 Reghin 17:40 Gilau
10:00

21:30 Gura Humorului 21:30 Sfantu Gheorghe 21:30 Sfantu Gheorghe
10:05

21:30 Covasna 21:30 Campulung Moldovenesc 21:30 Covasna
10:10

17:40 Beclean 17:40 Onesti 17:40 Onesti
10:10

21:30 Iacobeni
10:15

21:30 Targu Ocna 21:30 Targu Ocna 21:30 Borsa
10:20

17:40 Moinesti 17:40 Moinesti 17:40 Dej
10:20

21:30 Vatra Dornei
10:25

21:30 Onesti 21:30 Onesti 21:30 Prundu Bargaului
10:30

17:40 Comanesti 17:40 Gherla 17:40 Comanesti
10:30

21:30 Beclean
10:35

21:30 Comanesti 21:30 Baia Mare 21:30 Comanesti
10:40

17:40 Covasna 17:40 Covasna
10:40

21:30 Dej
10:45

21:30 Moinesti 21:30 Moinesti
10:50

17:40 Targu Secuiesc 17:40 Targu Secuiesc
10:50

21:30 Cluj Napoca
10:55

21:30 Simeria 21:30 Fagaras 21:30 Cluj Napoca 21:30 Simeria 21:30 Fagaras
11:00

17:40 Brasov 17:40 Brasov
11:00

21:30 Vestem 21:30 Vestem
11:10

17:40 Fagaras 17:40 Fagaras
11:10

21:30 Orastie 21:30 Ramnicu Valcea 21:30 Orastie 21:30 Ramnicu Valcea
11:20

17:40 Sibiu 17:40 Sibiu
11:20

17:40 Sebes 17:40 Sebes
11:25

21:30 Sebes 21:30 Sibiu 21:30 Sebes 21:30 Sibiu
11:30

17:40 Alba Iulia 17:40 Alba Iulia
11:30

17:40 Teius 17:40 Teius
11:35

21:30 Miercurea Sibiului 21:30 Lancram 21:30 Miercurea Sibiului 21:30 Lancram
11:40

17:40 Aiud 17:40 Aiud
11:40

21:30 Alba Iulia 21:30 Sighisoara 21:30 Alba Iulia 21:30 Sighisoara
11:50

17:40 Targu Mures 17:40 Targu Mures
11:50

21:30 Medias 21:30 Gilau 21:30 Medias
12:00

17:40 Turda 17:40 Turda
12:00

21:30 Teius 21:30 Teius
12:10

21:30 Aiud 21:30 Aiud
12:20

21:30 Unirea 21:30 Unirea
12:30

21:30 Turda 21:30 Turda
12:40

21:30 Huedin
13:00

17:40 Cluj Napoca
13:30

17:40 Bontida
13:50

21:30 Cluj Napoca 21:30 Cluj Napoca 21:30 Cluj Napoca 21:30 Negreni 21:30 Cluj Napoca
14:00

17:40 Baia Mare
14:00

17:40 Satu Mare
14:10

17:40 Zalau
14:20

17:40 Huedin
14:30

17:40 Alesd
14:40

21:30 Piatra Craiului
15:00

21:30 Beius
15:30

21:30 Alesd
16:00

17:40 Oradea
17:00

21:30 Oradea
18:30

21:30 Bors
18:40

21:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.