La adresa - Mersul autobuzelor Breda Olanda

La adresa

Breda, Olanda

Plecări
Ora Către
08:10
10:00 Koln
08:10
21:00 Pipirig 19:30 Slatina (Olt) 21:50 Cristesti 17:00 Arad 22:15 Harlau 22:15 Pitesti 22:40 Negresti 21:40 Sinaia 23:20 Tecuci 21:00 Ramnicu Sarat 11:00 Negreni 15:00 Turda 18:00 Reghin 20:20 Tulghes 21:20 LEGHIN 22:00 Motca 22:20 Deleni 22:45 Vaslui 23:30 Galati 14:50 Dej 10:00 Alesd 17:30 Botosani 14:00 Cluj Napoca 16:50 Falticeni 17:20 Sangeorgiu de Mures 18:00 Petrosani 20:00 Borsec 16:10 Orastie 20:20 Racaciuni 19:40 Moinesti 18:45 Targu Secuiesc 17:20 Brasov 16:20 Sibiu International Airport 15:20 Blaj 14:20 Ocna Mures 21:20 LEGHIN 19:40 Craiova 22:00 Motca 17:10 Timisoara 22:20 Deleni 22:10 Mioveni 22:45 Vaslui 21:30 Campina 23:30 Galati 08:00 Bors 12:00 Huedin 16:00 Ludus 19:20 Gheorgheni 20:30 Durau 21:30 Targu Neamt 22:05 Pascani 22:30 Podu Iloaiei 22:50 Husi 23:50 Braila 15:15 Beclean 11:00 Negreni 17:20 Liteni 15:00 Turda 16:15 Suceava 18:00 Reghin 18:10 Bumbesti Jiu 20:20 Tulghes 18:30 Targu Jiu 20:50 Focsani 20:10 Bacau 19:20 Comanesti 18:30 Sfantu Gheorghe 17:00 Codlea 16:00 Sebes 15:00 Medias 21:30 Targu Neamt 16:30 Hunedoara 22:05 Pascani 17:45 Petrila 22:30 Podu Iloaiei 22:00 Targoviste 22:50 Husi 21:20 Mizil 23:50 Braila 09:00 Oradea 13:00 Gilau 16:50 Targu Mures 19:40 Toplita 20:50 Petru Voda 21:40 Timisesti 22:10 Targu Frumos 22:30 Iasi 23:00 Barlad 18:50 Morareni 08:00 Bors 18:00 Darabani 12:00 Huedin 17:10 Dolhasca 16:00 Ludus 15:30 Bistrita 19:20 Gheorgheni 17:20 Lugoj 20:30 Durau 18:45 Motru 20:40 Marasesti 20:00 Roman 19:10 Targu Ocna 18:00 Odorheiu Secuiesc 16:50 Fagaras 15:50 Alba Iulia 14:50 Tarnaveni 19:00 Filiasi 21:40 Timisesti 16:55 Deva 22:10 Targu Frumos 22:20 Bucuresti 22:30 Iasi 21:50 Ploiesti 23:00 Barlad 21:10 Buzau 18:50 Morareni 10:00 Alesd 14:00 Cluj Napoca 17:20 Sangeorgiu de Mures 20:00 Borsec 21:00 Pipirig 21:50 Cristesti 22:15 Harlau 22:40 Negresti 23:20 Tecuci 14:30 Gherla 09:00 Oradea 17:45 Dorohoi 13:00 Gilau 17:00 Veresti 16:50 Targu Mures 17:30 Hateg 19:40 Toplita 16:00 Cugir 20:50 Petru Voda 20:30 Adjud 19:50 Bicaz 19:00 Onesti 17:40 Sighisoara 16:40 Avrig 15:35 Teius 14:35 Aiud
11:20
15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 00:00 Galati 21:35 Suceava 22:45 Focsani 21:15 Campina 22:25 Dorohoi 20:45 Gura Humorului 22:05 Bucuresti 20:35 Motca 21:50 Iasi 20:15 Targu Jiu 21:35 Suceava 19:25 Petrosani 21:15 Campina 18:00 Hunedoara 20:45 Gura Humorului 16:30 Reghin 20:35 Motca 15:00 Ludus 20:15 Targu Jiu 10:30 Alesd 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 23:30 Buzau 21:30 Bacau 22:40 Adjud 21:10 Buhusi 22:20 Onesti 20:40 Falticeni 22:00 Moinesti 20:33 Piatra Neamt 21:45 Podu Iloaiei 20:10 Brasov 21:30 Bacau 19:00 Poiana Largului 21:10 Buhusi 17:40 Sebes 20:40 Falticeni 16:10 Alba Iulia 20:33 Piatra Neamt 14:30 Turda 20:10 Brasov 09:30 Oradea 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 23:00 Ramnicu Sarat 21:25 Negresti 22:35 Barlad 20:55 Roznov 22:15 Vaslui 20:38 Rovinari 21:55 Botosani 20:30 Roman 21:42 Filiasi 20:00 Targu Neamt 21:25 Negresti 18:30 Hateg 20:55 Roznov 17:30 Toplita 20:38 Rovinari 16:00 Targu Mures 20:30 Roman 13:30 Cluj Napoca 20:00 Targu Neamt 09:00 Bors 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 12:30 Huedin 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 00:30 Braila 21:40 Ploiesti 22:50 Tecuci 21:20 Harlau 22:30 Husi 20:50 Targu Frumos 22:10 Comanesti 20:37 Pascani 21:53 Craiova 20:20 Cristesti 21:40 Ploiesti 19:30 Fagaras 21:20 Harlau 18:10 Sibiu 20:50 Targu Frumos 16:35 Deva 20:37 Pascani 15:10 Aiud 20:20 Cristesti 12:30 Huedin 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud
13:20
12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 19:40 Galati 15:30 Negresti 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 20:00 Braila 15:00 Roman 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
13:20
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

18:30 Constanta
00:05

21:05 Braila
00:10

18:30 Mangalia
00:10

18:30 Medgidia
00:15

21:05 Galati
00:30

18:30 Cernavoda
00:30

21:05 Buzau
01:00

18:30 Giurgiu
01:00

18:30 Alexandria
01:05

18:30 Fetesti
01:10

18:30 Braila
01:20

21:05 Ramnicu Sarat
01:30

18:30 Tulcea
01:30

21:05 Tecuci
01:50

18:30 Calarasi
02:00

18:30 Galati
02:10

21:05 Focsani
02:15

21:05 Adjud
02:45

21:05 Barlad
03:00

18:30 Slobozia
03:00

18:30 Tecuci
03:10

18:30 Ramnicu Sarat
03:20

21:05 Husi
03:30

18:30 Barlad
03:30

21:05 Dorohoi
03:35

21:05 Onesti
03:45

15:40 Schwechat 15:40 Schwechat
03:50

18:30 Husi
03:50

21:05 Vaslui
04:00

15:40 Viena
04:00

18:30 Bucuresti
04:00

21:05 Comanesti
04:10

18:30 Buzau
04:10

21:05 Bucuresti
04:15

21:05 Moinesti
04:20

18:30 Focsani
04:20

21:05 Botosani
04:30

18:30 Vaslui
04:30

21:05 Craiova
04:35

18:30 Harlau
04:40

21:05 Iasi
04:45

21:05 Podu Iloaiei
05:00

15:40 Braila 15:40 Braila 15:40 Focsani
05:00

18:30 Roman
05:00

21:05 Filiasi
05:05

21:05 Ploiesti
05:10

18:30 Adjud
05:10

18:30 Bacau
05:15

21:05 Suceava
05:20

15:40 Tecuci
05:20

18:30 Slatina (Olt)
05:20

18:30 Radauti
05:25

21:05 Bacau
05:30

15:40 Galati 15:40 Galati
05:30

18:30 Iasi
05:30

18:30 Dorohoi
05:35

21:05 Negresti
05:40

15:40 Marasesti
05:40

18:30 Targu Frumos
05:40

21:05 Harlau
05:45

18:30 Targoviste
05:45

18:30 Urziceni
05:47

18:30 Ploiesti
05:50

18:30 Targu Neamt
05:55

18:30 Buhusi
05:57

18:30 Roznov
05:58

21:05 Campina
06:00

15:40 Saveni 15:40 Adjud 15:40 Barlad 15:40 Barlad
06:00

18:30 Piatra Neamt
06:00

16:00 Braila 16:00 Braila 16:00 Darabani
06:00

21:05 Buhusi
06:05

21:05 Roznov
06:10

15:40 Husi 15:40 Husi
06:10

18:30 Onesti
06:10

16:00 Galati 16:00 Galati
06:10

21:05 Targu Frumos
06:15

21:05 Gura Humorului
06:20

18:30 Botosani
06:20

16:00 Tecuci 16:00 Tecuci
06:20

21:05 Falticeni
06:30

15:40 Botosani
06:30

18:30 Pascani
06:30

16:00 Barlad 16:00 Barlad
06:30

21:05 Rovinari
06:35

16:00 Dorohoi
06:35

21:05 Pascani
06:40

18:30 Craiova
06:40

16:00 Husi 16:00 Husi
06:40

21:05 Motca
06:45

21:05 Piatra Neamt
06:50

18:30 Suceava
06:50

21:05 Roman
06:55

21:05 Cristesti
07:00

15:40 Iasi 15:40 Harlau 15:40 Vaslui 15:40 Vaslui
07:00

18:30 Filiasi
07:00

16:00 Botosani 16:00 Craiova
07:00

21:05 Targu Jiu
07:05

21:05 Brasov
07:10

16:00 Vaslui 16:00 Vaslui
07:10

15:40 Cotnari
07:15

18:30 Pitesti
07:20

15:40 Targu Frumos 15:40 Suceava
07:30

18:30 Targu Secuiesc
07:30

16:00 Slatina (Olt) 16:00 Negresti 16:00 Negresti
07:30

16:00 Iasi 16:00 Iasi 16:00 Liteni
07:40

16:00 Podu Iloaiei 16:00 Podu Iloaiei
07:50

16:00 Deleni 16:00 Dolhasca 16:00 Deleni
07:55

21:05 Targu Neamt
08:00

15:40 Negresti 15:40 Targu Ocna 15:40 Pascani 15:40 Negresti
08:00

18:30 Brasov
08:00

16:00 Filiasi 16:00 Bucuresti
08:00

16:00 Pitesti
08:05

18:30 Bicaz
08:10

16:00 Mioveni 16:00 Harlau 16:00 Harlau
08:10

18:30 Ramnicu Valcea
08:15

16:00 Targoviste
08:15

18:30 Falticeni
08:20

16:00 Motru 16:00 Ploiesti
08:20

16:00 Veresti 16:00 Sinaia
08:25

21:05 Fagaras
08:30

18:30 Gura Humorului
08:30

16:00 Targu Frumos 16:00 Campina 16:00 Targu Frumos
08:30

21:05 Petrosani
08:35

16:00 Mizil
08:35

18:30 Moinesti
08:40

16:00 Pascani 16:00 Buzau 16:00 Pascani
08:40

18:30 Fagaras
08:45

16:00 Ramnicu Sarat
08:45

16:00 Motca 16:00 Motca
08:50

16:00 Falticeni 16:00 Cristesti 16:00 Cristesti
08:55

15:40 Roman 15:40 Roman 15:40 Comanesti
09:00

18:30 Comanesti
09:00

16:00 Timisesti 16:00 Targu Jiu 16:00 Timisesti
09:00

18:30 Targu Jiu
09:10

16:00 Focsani
09:10

15:40 Girov
09:20

18:30 Campulung Moldovenesc
09:20

16:00 Targu Neamt 16:00 Targu Neamt
09:20

16:00 LEGHIN 16:00 LEGHIN
09:25

21:05 Poiana Largului
09:30

18:30 Targu Ocna
09:30

16:00 Marasesti 16:00 Suceava
09:30

21:05 Hateg
09:35

18:30 Gheorgheni
09:35

18:30 Reghin
09:40

16:00 Bumbesti Jiu 16:00 Pipirig 16:00 Pipirig
09:40

21:05 Sibiu
09:45

18:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

21:05 Hunedoara
10:00

15:40 Miercurea Ciuc 15:40 Piatra Neamt 15:40 Bacau 15:40 Gura Humorului 15:40 Targu Neamt 15:40 Bacau
10:00

02:30 Galati
10:00

18:30 Toplita Gara
10:00

16:00 Petru Voda 16:00 Petru Voda 16:00 Petrosani 16:00 Adjud
10:00

16:00 Racaciuni
10:05

18:30 Sighisoara
10:10

16:00 Durau 16:00 Petrila 16:00 Durau 16:00 Bacau
10:10

18:30 Orastie
10:15

16:00 Roman
10:15

18:30 Deva
10:20

16:00 Tulghes 16:00 Tulghes 16:00 Bicaz
10:20

18:30 Caransebes
10:25

16:00 Moinesti
10:25

21:05 Sebes
10:30

15:40 Bicaz
10:30

02:30 Braila
10:30

18:30 Targu Mures
10:30

16:00 Comanesti 16:00 Borsec 16:00 Hateg 16:00 Borsec
10:30

18:30 Vatra Dornei
10:35

16:00 Targu Ocna
10:35

16:00 Lugoj 16:00 Onesti
10:40

16:00 Targu Secuiesc
10:45

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Timisoara
10:50

16:00 Odorheiu Secuiesc
10:55

15:40 Odorheiu Secuiesc 15:40 Onesti 15:40 Campulung Moldovenesc 15:40 Onesti
11:00

18:30 Resita
11:00

16:00 Toplita 16:00 Toplita 16:00 Arad 16:00 Sighisoara
11:00

16:00 Brasov
11:05

18:30 Blaj
11:10

16:00 Codlea
11:10

18:30 Sibiu
11:15

16:00 Fagaras
11:15

16:00 Deva 16:00 Avrig
11:20

16:00 Sibiu International Airport
11:25

21:05 Toplita
11:30

18:30 Medias
11:30

16:00 Gheorgheni 16:00 Gheorgheni 16:00 Sebes
11:30

18:30 Sebes
11:35

16:00 Alba Iulia
11:35

16:00 Hunedoara 16:00 Teius
11:40

16:00 Blaj
11:45

16:00 Medias 16:00 Orastie
11:50

21:05 Deva
12:00

15:40 Vatra Dornei 15:40 Targu Secuiesc 15:40 Medias 15:40 Praid 15:40 Targu Secuiesc
12:00

18:30 Alba Iulia
12:00

16:00 Tarnaveni 16:00 Cugir
12:00

18:30 Bistrita
12:10

16:00 Morareni 16:00 Morareni 16:00 Bistrita
12:10

18:30 Lugoj
12:20

16:00 Aiud
12:20

21:05 Reghin
12:30

02:30 Buzau
12:30

18:30 Aiud
12:30

18:30 Beclean
12:35

16:00 Reghin 16:00 Reghin
12:40

21:05 Alba Iulia
13:00

15:40 Sfantu Gheorghe 15:40 Reghin 15:40 Sfantu Gheorghe 15:40 Blaj
13:00

18:30 Dej
13:00

16:00 Sangeorgiu de Mures 16:00 Sangeorgiu de Mures
13:00

16:00 Ocna Mures
13:10

18:30 Turda
13:15

16:00 Targu Mures 16:00 Dej 16:00 Targu Mures
13:15

21:05 Targu Mures
13:30

18:30 Gherla
13:30

16:00 Gherla
13:35

16:00 Ludus 16:00 Ludus
13:40

21:05 Aiud
13:45

02:30 Ploiesti
13:45

16:00 Turda 16:00 Turda
13:50

21:05 Ludus
14:00

15:40 Teius 15:40 Brasov 15:40 Brasov 15:40 Fagaras
14:00

18:30 Cluj Napoca
14:00

16:00 Koln
14:00

16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca
14:00

18:30 Timisoara
14:10

21:05 Turda
14:30

16:00 Gilau 16:00 Gilau
14:45

21:05 Cluj Napoca
15:00

15:40 Avrig 15:40 Alba Iulia 15:40 Sighisoara 15:40 Sighisoara
15:00

18:30 Huedin
15:00

15:40 Sibiu
15:30

16:00 Huedin 16:00 Huedin
15:30

02:30 Brasov
15:45

15:40 Dej 15:40 Targu Mures 15:40 Bistrita 15:40 Zlatna 15:40 Targu Mures
16:00

18:30 Arad
16:00

15:40 Ludus 15:40 Ludus 15:40 Sebes
16:30

18:30 Berna
16:30

21:05 Huedin
17:00

15:40 Campia Turzii 15:40 Nasaud 15:40 Campia Turzii 15:40 Abrud
17:00

02:30 Fagaras
17:00

18:30 Oradea
17:00

18:30 Nadlac
17:10

15:40 Turda 15:40 Beclean 15:40 Turda
17:30

16:00 Negreni 16:00 Negreni
17:50

21:05 Alesd
18:00

15:40 Brad 15:40 Cluj Napoca 15:40 Gherla 15:40 Zalau 15:40 Cluj Napoca 15:40 Deva
18:00

21:05 Oradea
18:30

15:40 Floresti 15:40 Floresti
18:30

02:30 Sibiu
18:30

16:00 Alesd 16:00 Alesd
18:30

21:05 Bors
18:45

15:40 Gilau 15:40 Gilau
19:00

16:00 Oradea 16:00 Oradea
19:15

02:30 Sebes
19:30

15:40 Huedin 15:40 Huedin
20:00

16:00 Bors 16:00 Bors
20:00

02:30 Deva
20:30

15:40 Alesd 15:40 Alesd
21:00

15:40 Oradea 15:40 Arad 15:40 Oradea 15:40 Oradea 15:40 Oradea
22:00

02:30 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.