La adresa - Mersul autobuzelor Breda Olanda

La adresa

Breda, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:45
07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 09:30 Ramnicu Valcea 13:10 Giurgiu 10:10 Comanesti 09:30 Aiud 11:00 Sfantu Gheorghe 11:15 Calan 11:50 Sinaia 10:40 Simeria 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 13:00 Corabia 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 09:40 Vestem 13:05 Turnu Magurele 10:20 Onesti 09:40 Teius 11:20 Targu Secuiesc 11:00 Deva 12:00 Campina 11:05 Hunedoara 13:10 Slobozia 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Giurgiu 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 08:40 Miercurea Sibiului 12:55 Alexandria 09:50 Fagaras 09:00 Turda 10:30 Targu Ocna 10:00 Alba Iulia 11:30 Brasov 10:10 Lancram 12:10 Ramnicu Sarat 11:30 Hateg 12:50 Slatina (Olt) 12:30 Isalnita 13:05 Turnu Magurele 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 09:00 Sibiu 13:00 Corabia 10:00 Moinesti 09:10 Unirea 10:50 Covasna 10:20 Sebes 11:40 Predeal 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 11:40 Petrosani 12:55 Alexandria 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias
11:20
20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos
13:20 Danytur
19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin
13:20 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

18:30 Constanta
00:05

21:05 Braila
00:10

18:30 Mangalia
00:10

18:30 Medgidia
00:15

21:05 Galati
00:30

18:30 Cernavoda
00:30

21:05 Buzau
01:00

18:30 Giurgiu
01:00

18:30 Alexandria
01:05

18:30 Fetesti
01:10

18:30 Braila
01:20

21:05 Ramnicu Sarat
01:30

18:30 Tulcea
01:30

21:05 Tecuci
01:50

18:30 Calarasi
02:00

18:30 Galati
02:10

21:05 Focsani
02:15

21:05 Adjud
02:45

21:05 Barlad
03:00

18:30 Slobozia
03:00

18:30 Tecuci
03:10

18:30 Ramnicu Sarat
03:20

21:05 Husi
03:30

18:30 Barlad
03:30

21:05 Dorohoi
03:35

21:05 Onesti
03:45
Danytur
15:40 Schwechat
03:50

18:30 Husi
03:50

21:05 Vaslui
04:00
Danytur
15:40 Viena
04:00

18:30 Bucuresti
04:00

21:05 Comanesti
04:10

18:30 Buzau
04:10

21:05 Bucuresti
04:15

21:05 Moinesti
04:20

18:30 Focsani
04:20

21:05 Botosani
04:30

18:30 Vaslui
04:30

21:05 Craiova
04:35

18:30 Harlau
04:40

21:05 Iasi
04:45

16:45 Tulcea
04:50

21:05 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
15:40 Braila
05:00

18:30 Roman
05:00

16:45 Giurgiu 16:45 Giurgiu 16:45 Braila
05:00

21:05 Filiasi
05:05

21:05 Ploiesti
05:10

18:30 Adjud
05:10

16:45 Turnu Magurele 16:45 Galati 16:45 Turnu Magurele
05:10

18:30 Bacau
05:15

21:05 Suceava
05:20

18:30 Slatina (Olt)
05:20

16:45 Corabia 16:45 Tecuci 16:45 Corabia
05:20

18:30 Radauti
05:25

21:05 Bacau
05:30
Danytur
15:40 Galati
05:30

18:30 Iasi
05:30

16:45 Barlad 16:45 Alexandria 16:45 Alexandria
05:30

18:30 Dorohoi
05:35

21:05 Negresti
05:40

18:30 Targu Frumos
05:40

16:45 Husi 16:45 Slatina (Olt) 16:45 Slatina (Olt)
05:40

21:05 Harlau
05:45

18:30 Targoviste
05:45

16:45 Buzau
05:45

18:30 Urziceni
05:47

21:05 Constanta
05:50

18:30 Ploiesti
05:50

16:45 Focsani
05:50

18:30 Targu Neamt
05:55

18:30 Buhusi
05:57

18:30 Roznov
05:58

21:05 Campina
06:00
Danytur
15:40 Barlad
06:00

18:30 Piatra Neamt
06:00

16:45 Marasesti 16:45 Constanta 16:45 Craiova 16:45 Craiova 16:45 Constanta
06:00

21:05 Buhusi
06:05

16:45 Mangalia 16:45 Mangalia
06:05

21:05 Roznov
06:10
Danytur
15:40 Husi
06:10

18:30 Onesti
06:10

16:45 Filiasi 16:45 Adjud 16:45 Filiasi
06:10

21:05 Targu Frumos
06:15

16:45 Medgidia 16:45 Medgidia
06:15

21:05 Gura Humorului
06:20

18:30 Botosani
06:20

16:45 Hirsova 16:45 Rovinari 16:45 Hirsova 16:45 Rovinari
06:20

16:45 Tandarei 16:45 Tandarei
06:25

21:05 Falticeni
06:30

18:30 Pascani
06:30

16:45 Slobozia 16:45 Isalnita 16:45 Sascut 16:45 Isalnita 16:45 Slobozia
06:30

21:05 Rovinari
06:35

21:05 Pascani
06:40

18:30 Craiova
06:40

16:45 Targu Carbunesti 16:45 Targu Carbunesti
06:40

21:05 Motca
06:45

16:45 Motru 16:45 Motru
06:45

21:05 Piatra Neamt
06:50

18:30 Suceava
06:50

16:45 Resita 16:45 Bacau 16:45 Resita
06:50

21:05 Roman
06:55

16:45 Roman 16:45 Caransebes 16:45 Caransebes
06:55

21:05 Cristesti
07:00
Danytur
15:40 Vaslui
07:00

18:30 Filiasi
07:00

16:45 Lugoj 16:45 Vaslui 16:45 Bucuresti 16:45 Lugoj 16:45 Bucuresti
07:00

21:05 Targu Jiu
07:05

16:45 Timisoara 16:45 Timisoara
07:05

21:05 Brasov
07:10

16:45 Negresti 16:45 Arad 16:45 Arad
07:10

18:30 Pitesti
07:20

16:45 Iasi 16:45 Targu Jiu 16:45 Targu Jiu
07:20

16:45 Petrosani 16:45 Petrosani
07:25

21:05 Fetesti
07:30

18:30 Targu Secuiesc
07:30

16:45 Hateg 16:45 Pitesti 16:45 Hateg 16:45 Pitesti 16:45 Podu Iloaiei
07:30

16:45 Deleni
07:35

16:45 Calan 16:45 Calan 16:45 Hirlau
07:40

16:45 Hunedoara 16:45 Ploiesti 16:45 Ploiesti 16:45 Hunedoara
07:50

16:45 Targu Frumos
07:55

21:05 Targu Neamt
08:00
Danytur
15:40 Negresti
08:00

18:30 Brasov
08:00

16:45 Ramnicu Sarat 16:45 Pascani 16:45 Deva 16:45 Ramnicu Sarat 16:45 Deva
08:00

18:30 Bicaz
08:10

16:45 Campina 16:45 Motca 16:45 Campina
08:10

18:30 Ramnicu Valcea
08:15

16:45 Cristesti
08:15

18:30 Falticeni
08:20

16:45 Timisesti 16:45 Sinaia 16:45 Sinaia
08:20

16:45 Dumbrava
08:25

21:05 Fagaras
08:30

18:30 Gura Humorului
08:30

16:45 Predeal 16:45 Targu Neamt 16:45 Simeria 16:45 Predeal 16:45 Simeria
08:30

21:05 Petrosani
08:35

18:30 Moinesti
08:40

16:45 Orastie 16:45 Orastie
08:40

18:30 Fagaras
08:45

16:45 Sebes 16:45 Piatra Neamt 16:45 Sebes
08:50
Danytur
15:40 Roman
09:00

18:30 Comanesti
09:00

16:45 Lancram 16:45 Brasov 16:45 Lancram 16:45 Brasov 16:45 Bicaz
09:00

18:30 Targu Jiu
09:10

16:45 Poiana Largului 16:45 Targu Secuiesc 16:45 Targu Secuiesc
09:10

18:30 Campulung Moldovenesc
09:20

16:45 Sfantu Gheorghe 16:45 Sfantu Gheorghe 16:45 Durau
09:20

16:45 Toplita
09:25

21:05 Poiana Largului
09:30

18:30 Targu Ocna
09:30

16:45 Miercurea Ciuc 16:45 Covasna 16:45 Alba Iulia 16:45 Covasna 16:45 Alba Iulia
09:30

21:05 Hateg
09:35

18:30 Gheorgheni
09:35

16:45 Sfantu Gheorghe
09:35

16:45 Morareni
09:38

18:30 Reghin
09:40

16:45 Targu Ocna 16:45 Teius 16:45 Targu Ocna 16:45 Teius
09:40

16:45 Reghin
09:41

16:45 Medias
09:44

21:05 Sibiu
09:45

18:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

16:45 Sighisoara
09:48

16:45 Aiud 16:45 Onesti 16:45 Aiud 16:45 Onesti
09:50

16:45 Targu Mures
09:55

21:05 Hunedoara
10:00
Danytur
15:40 Bacau
10:00

02:30 Galati
10:00

18:30 Toplita Gara
10:00

16:45 Comanesti 16:45 Unirea 16:45 Falticeni 16:45 Comanesti 16:45 Unirea
10:00

16:45 Suceava
10:05

18:30 Sighisoara
10:10

16:45 Moinesti 16:45 Turda 16:45 Moinesti 16:45 Turda
10:10

18:30 Orastie
10:15

18:30 Deva
10:20

16:45 Fagaras 16:45 Fagaras
10:20

18:30 Caransebes
10:25

21:05 Sebes
10:30

02:30 Braila
10:30

18:30 Targu Mures
10:30

16:45 Botosani 16:45 Vestem 16:45 Vestem
10:30

18:30 Vatra Dornei
10:35

16:45 Gura Humorului
10:40

16:45 Ramnicu Valcea 16:45 Ramnicu Valcea
10:50

16:45 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
15:40 Onesti
11:00

18:30 Resita
11:00

16:45 Sibiu 16:45 Sibiu 16:45 Iacobeni
11:00

16:45 Vatra Dornei
11:05

18:30 Blaj
11:10

16:45 Miercurea Sibiului 16:45 Prundu Bargaului 16:45 Miercurea Sibiului
11:10

18:30 Sibiu
11:15

16:45 Sighisoara 16:45 Bistrita 16:45 Sighisoara
11:20

21:05 Toplita
11:30

18:30 Medias
11:30

16:45 Medias 16:45 Beclean 16:45 Medias
11:30

18:30 Sebes
11:35

16:45 Dej
11:40

16:45 Cluj Napoca
11:45

21:05 Deva
12:00
Danytur
15:40 Targu Secuiesc
12:00

18:30 Alba Iulia
12:00

16:45 Cluj Napoca
12:00

18:30 Bistrita
12:10

18:30 Lugoj
12:20

21:05 Reghin
12:30

02:30 Buzau
12:30

18:30 Aiud
12:30

18:30 Beclean
12:35

21:05 Alba Iulia
13:00
Danytur
15:40 Sfantu Gheorghe
13:00

18:30 Dej
13:00

18:30 Turda
13:15

16:45 Gilau
13:15

21:05 Targu Mures
13:30

18:30 Gherla
13:30

16:45 Huedin
13:30

21:05 Aiud
13:45

02:30 Ploiesti
13:45

16:45 Negreni
13:50

21:05 Ludus
14:00
Danytur
15:40 Brasov
14:00

18:30 Cluj Napoca
14:00

18:30 Timisoara
14:10

21:05 Turda
14:30

21:05 Cluj Napoca
15:00
Danytur
15:40 Sighisoara
15:00

18:30 Huedin
15:00

02:30 Brasov
15:45
Danytur
15:40 Targu Mures
16:00

18:30 Arad
16:00
Danytur
15:40 Ludus
16:30

16:45 Alesd
16:55

21:05 Huedin
17:00
Danytur
15:40 Campia Turzii
17:00

02:30 Fagaras
17:00

18:30 Oradea
17:00

18:30 Nadlac
17:10
Danytur
15:40 Turda
17:30

21:05 Alesd
18:00
Danytur
15:40 Cluj Napoca
18:00

16:45 Oradea
18:00

21:05 Oradea
18:30
Danytur
15:40 Floresti
18:30

02:30 Sibiu
18:30

16:45 Bors
18:30

21:05 Bors
18:45
Danytur
15:40 Gilau
19:00

02:30 Sebes
19:30
Danytur
15:40 Huedin
20:00

02:30 Deva
20:30
Danytur
15:40 Alesd
21:00
Danytur
15:40 Oradea
22:00

02:30 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.