La adresa - Mersul autobuzelor Assen Olanda

La adresa

Assen, Olanda

Adresă: Assen

Plecări
Ora Către
05:10
07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia
07:35
16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda
Sosiri
De la Ora

18:00 Tulcea
04:50

18:00 Giurgiu 18:00 Braila
05:00

18:00 Turnu Magurele 18:00 Galati
05:10

18:00 Tecuci 18:00 Corabia
05:20

18:00 Barlad 18:00 Alexandria
05:30

18:00 Husi 18:00 Slatina (Olt)
05:40

18:00 Buzau
05:45

18:00 Focsani
05:50

18:00 Marasesti 18:00 Constanta 18:00 Craiova
06:00

18:00 Mangalia
06:05

18:00 Filiasi 18:00 Adjud
06:10

18:00 Medgidia
06:15

18:00 Hirsova 18:00 Rovinari
06:20

18:00 Tandarei
06:25

18:00 Sascut 18:00 Isalnita 18:00 Slobozia
06:30

18:00 Targu Carbunesti
06:40

18:00 Motru
06:45

18:00 Resita 18:00 Bacau
06:50

18:00 Caransebes 18:00 Roman
06:55

18:00 Lugoj 18:00 Vaslui 18:00 Bucuresti
07:00

18:00 Timisoara
07:05

18:00 Negresti 18:00 Arad
07:10

18:00 Iasi 18:00 Targu Jiu
07:20

18:00 Petrosani
07:25

18:00 Hateg 18:00 Pitesti 18:00 Podu Iloaiei
07:30

18:00 Deleni
07:35

18:00 Calan 18:00 Hirlau
07:40

18:00 Hunedoara 18:00 Ploiesti
07:50

18:00 Targu Frumos
07:55

18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Pascani 18:00 Deva
08:00

18:00 Campina 18:00 Motca
08:10

18:00 Cristesti
08:15

18:00 Timisesti 18:00 Sinaia
08:20

18:00 Dumbrava
08:25

18:00 Targu Neamt 18:00 Simeria 18:00 Predeal
08:30

18:00 Orastie
08:40

18:00 Sebes 18:00 Piatra Neamt
08:50

18:00 Lancram 18:00 Brasov 18:00 Bicaz
09:00

18:00 Poiana Largului 18:00 Targu Secuiesc
09:10

18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Durau
09:20

18:00 Toplita
09:25

18:00 Miercurea Ciuc 18:00 Covasna 18:00 Alba Iulia
09:30

18:00 Sfantu Gheorghe
09:35

18:00 Morareni
09:38

18:00 Targu Ocna 18:00 Teius
09:40

18:00 Reghin
09:41

18:00 Medias
09:44

18:00 Sighisoara
09:48

18:00 Onesti 18:00 Aiud
09:50

18:00 Targu Mures
09:55

18:00 Comanesti 18:00 Unirea 18:00 Falticeni
10:00

18:00 Suceava
10:05

18:00 Moinesti 18:00 Turda
10:10

18:00 Fagaras
10:20

18:00 Botosani 18:00 Vestem
10:30

18:00 Gura Humorului
10:40

18:00 Ramnicu Valcea
10:50

18:00 Campulung Moldovenesc
10:55

18:00 Sibiu 18:00 Iacobeni
11:00

18:00 Vatra Dornei
11:05

18:00 Miercurea Sibiului 18:00 Prundu Bargaului
11:10

18:00 Sighisoara 18:00 Bistrita
11:20

18:00 Medias 18:00 Beclean
11:30

18:00 Dej
11:40

18:00 Cluj Napoca
11:45

18:00 Cluj Napoca
12:00

18:00 Gilau
13:15

18:00 Huedin
13:30

18:00 Negreni
13:50

18:00 Alesd
16:55

18:00 Oradea
18:00

18:00 Bors
18:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.