La adresa - Mersul autobuzelor Arnhem Olanda

La adresa

Arnhem, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:30
17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari
07:20
12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 14:20 Filiasi 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca
10:05
20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi
Sosiri
De la Ora

18:43 Constanta
00:05

21:50 Braila
00:10

18:43 Mangalia
00:10

18:43 Medgidia
00:15

21:50 Galati
00:30

18:43 Cernavoda
00:30

21:50 Buzau
01:00

18:43 Giurgiu
01:00

18:43 Alexandria
01:05

18:43 Fetesti
01:10

16:55 Tulcea 16:55 Tulcea
01:15

18:43 Braila
01:20

16:55 Braila 16:55 Braila
01:20

21:50 Ramnicu Sarat
01:30

18:43 Tulcea
01:30

21:50 Tecuci
01:50

18:43 Calarasi
02:00

18:43 Galati
02:10

21:50 Focsani
02:15

21:50 Adjud
02:45

21:50 Barlad
03:00

18:43 Slobozia
03:00

16:55 Galati 16:55 Galati
03:00

18:43 Tecuci
03:10

18:43 Ramnicu Sarat
03:20

21:50 Husi
03:30

18:43 Barlad
03:30

16:55 Ianca 16:55 Ianca
03:30

21:50 Dorohoi
03:35

21:50 Onesti
03:45

18:43 Husi
03:50

21:50 Vaslui
04:00

18:43 Bucuresti
04:00

21:00 Tulcea
04:00

21:50 Comanesti
04:10

18:43 Buzau
04:10

16:55 Mangalia
04:10

21:50 Bucuresti
04:15

21:50 Moinesti
04:20

18:43 Focsani
04:20

16:55 Constanta
04:20

21:50 Botosani
04:30

18:43 Vaslui
04:30

21:00 Braila
04:30

16:55 Faurei 16:55 Faurei 16:55 Medgidia
04:30

21:50 Craiova
04:35

18:43 Harlau
04:40

16:55 Calarasi 16:55 Tecuci 16:55 Tecuci
04:40

21:50 Iasi
04:45

16:55 Barlad 16:55 Barlad 16:55 Cernavoda
04:50

16:55 Slobozia
04:55

21:50 Podu Iloaiei
05:00

18:43 Roman
05:00

21:00 Galati
05:00

16:55 Harsova
05:00

21:50 Filiasi
05:05

21:50 Ploiesti
05:10

18:43 Adjud
05:10

16:55 Lehliu
05:10

18:43 Bacau
05:15

21:50 Suceava
05:20

18:43 Slatina (Olt)
05:20

16:55 Tandarei
05:20

18:43 Radauti
05:25

21:50 Bacau
05:30

18:43 Iasi
05:30

16:55 Bucuresti 16:55 Husi 16:55 Husi
05:30

18:43 Dorohoi
05:35

21:50 Negresti
05:40

18:43 Targu Frumos
05:40

16:55 Vaslui 16:55 Vaslui 16:55 Pitesti
05:40

21:50 Harlau
05:45

18:43 Targoviste
05:45

18:43 Urziceni
05:47

21:50 Constanta
05:50

18:43 Ploiesti
05:50

16:55 Ramnicu Valcea
05:50

18:43 Targu Neamt
05:55

18:43 Buhusi
05:57

18:43 Roznov
05:58

21:50 Campina
06:00

18:43 Piatra Neamt
06:00

21:00 Constanta 21:00 Constanta 21:00 Tecuci 21:00 Giurgiu 21:00 Giurgiu
06:00

16:55 Targoviste 16:55 Giurgiu 16:55 Iasi 16:55 Giurgiu 16:55 Iasi
06:00

21:50 Buhusi
06:05

21:50 Roznov
06:10

18:43 Onesti
06:10

21:00 Barlad 21:00 Turnu Magurele 21:00 Turnu Magurele
06:10

16:55 Sinaia 16:55 Podu Iloaiei 16:55 Podu Iloaiei 16:55 Alexandria 16:55 Alexandria
06:10

21:50 Targu Frumos
06:15

16:55 Turnu Magurele 16:55 Turnu Magurele
06:15

21:50 Gura Humorului
06:20

18:43 Botosani
06:20

21:00 Husi 21:00 Corabia 21:00 Corabia
06:20

16:55 Caracal 16:55 Caracal 16:55 Harlau 16:55 Harlau 16:55 Predeal
06:20

21:50 Falticeni
06:30

18:43 Pascani
06:30

21:00 Alexandria 21:00 Mangalia 21:00 Mangalia 21:00 Buzau 21:00 Alexandria
06:30

16:55 Campina 16:55 Flamanzi 16:55 Flamanzi 16:55 Slatina (Olt) 16:55 Slatina (Olt)
06:30

21:50 Rovinari
06:35

21:50 Pascani
06:40

18:43 Craiova
06:40

21:00 Medgidia 21:00 Focsani 21:00 Filiasi 21:00 Filiasi 21:00 Medgidia
06:40

16:55 Urziceni 16:55 Botosani 16:55 Botosani
06:40

21:50 Motca
06:45

16:55 Saveni 16:55 Saveni
06:45

21:50 Piatra Neamt
06:50

18:43 Suceava
06:50

21:00 Hirsova 21:00 Marasesti 21:00 Slatina (Olt) 21:00 Slatina (Olt) 21:00 Hirsova
06:50

16:55 Ploiesti 16:55 Darabani 16:55 Darabani
06:50

21:50 Roman
06:55

21:00 Adjud
06:55

21:50 Cristesti
07:00

18:43 Filiasi
07:00

21:00 Tandarei 21:00 Craiova 21:00 Craiova 21:00 Tandarei 21:00 Sascut
07:00

16:55 Craiova 16:55 Dorohoi 16:55 Craiova 16:55 Dorohoi 16:55 Buzau
07:00

21:50 Targu Jiu
07:05

21:00 Bacau
07:05

21:50 Brasov
07:10

21:00 Filiasi 21:00 Roman 21:00 Filiasi
07:10

16:55 Filiasi 16:55 Filiasi 16:55 Ramnicu Sarat 16:55 Vanatori 16:55 Vanatori
07:10

21:00 Vaslui
07:15

18:43 Pitesti
07:20

21:00 Rovinari 21:00 Rovinari 21:00 Negresti
07:20

16:55 Drobeta Turnu Severin 16:55 Drobeta Turnu Severin 16:55 Focsani
07:20

21:50 Fetesti
07:30

18:43 Targu Secuiesc
07:30

21:00 Isalnita 21:00 Isalnita 21:00 Iasi
07:30

16:55 Marasesti 16:55 Rovinari 16:55 Rovinari
07:30

21:00 Podu Iloaiei
07:35

21:00 Targu Carbunesti 21:00 Deleni 21:00 Targu Carbunesti
07:40

16:55 Resita 16:55 Resita 16:55 Adjud
07:40

21:00 Motru 21:00 Motru 21:00 Harlau
07:45

21:00 Resita 21:00 Targu Frumos 21:00 Resita
07:50

16:55 Caransebes 16:55 Caransebes 16:55 Bacau
07:50

21:00 Caransebes 21:00 Pascani 21:00 Caransebes
07:55

21:50 Targu Neamt
08:00

18:43 Brasov
08:00

21:00 Slobozia 21:00 Lugoj 21:00 Motca 21:00 Lugoj 21:00 Slobozia
08:00

16:55 Targu Jiu 16:55 Targu Jiu 16:55 Roman
08:00

21:00 Timisoara 21:00 Timisoara
08:05

18:43 Bicaz
08:10

21:00 Bucuresti 21:00 Arad 21:00 Arad 21:00 Bucuresti 21:00 Cristesti
08:10

16:55 Bumbesti Jiu 16:55 Bumbesti Jiu 16:55 Targu Frumos
08:10

18:43 Ramnicu Valcea
08:15

21:00 Timisesti
08:15

18:43 Falticeni
08:20

21:00 Targu Jiu 21:00 Dumbrava 21:00 Targu Jiu
08:20

16:55 Petrosani 16:55 Petrosani 16:55 Pascani
08:20

21:00 Petrosani 21:00 Petrosani
08:25

21:50 Fagaras
08:30

18:43 Gura Humorului
08:30

21:00 Targu Neamt 21:00 Hateg 21:00 Hateg
08:30

16:55 Poiana Largului 16:55 Poiana Largului 16:55 Hateg 16:55 Hateg 16:55 Motca
08:30

21:50 Petrosani
08:35

21:00 Piatra Neamt
08:35

16:55 Bicaz 16:55 Bicaz
08:35

18:43 Moinesti
08:40

21:00 Calan 21:00 Bicaz 21:00 Calan
08:40

16:55 Piatra Neamt 16:55 Hunedoara 16:55 Hunedoara 16:55 Targu Neamt 16:55 Piatra Neamt
08:40

18:43 Fagaras
08:45

21:00 Poiana Largului
08:45

21:00 Durau 21:00 Hunedoara 21:00 Hunedoara
08:50

16:55 Deva 16:55 Deva 16:55 Falticeni
08:50

21:00 Borsec
08:55

16:55 Suceava
08:55

18:43 Comanesti
09:00

21:00 Deva 21:00 Pitesti 21:00 Deva 21:00 Pitesti 21:00 Toplita
09:00

16:55 Gheorgheni 16:55 Gheorgheni 16:55 Radauti 16:55 Lugoj 16:55 Lugoj
09:00

21:00 Miercurea Ciuc
09:05

18:43 Targu Jiu
09:10

21:00 Ramnicu Sarat 21:00 Sfantu Gheorghe 21:00 Ramnicu Sarat
09:10

16:55 Gura Humorului 16:55 Timisoara 16:55 Timisoara 16:55 Sovata 16:55 Sovata
09:10

21:00 Morareni
09:15

18:43 Campulung Moldovenesc
09:20

21:00 Campina 21:00 Reghin 21:00 Campina
09:20

16:55 Campulung Moldovenesc 16:55 Arad 16:55 Arad
09:20

21:00 Medias
09:25

21:50 Poiana Largului
09:30

18:43 Targu Ocna
09:30

21:00 Sighisoara 21:00 Sinaia 21:00 Sinaia
09:30

16:55 Chisineu Cris 16:55 Chisineu Cris 16:55 Vatra Dornei 16:55 Miercurea Ciuc 16:55 Miercurea Ciuc
09:30

21:50 Hateg
09:35

18:43 Gheorgheni
09:35

21:00 Targu Mures
09:35

18:43 Reghin
09:40

21:00 Predeal 21:00 Predeal 21:00 Falticeni
09:40

16:55 Odorheiu Secuiesc 16:55 Odorheiu Secuiesc 16:55 Prundu Bargaului
09:40

21:50 Sibiu
09:45

18:43 Drobeta Turnu Severin
09:45

21:00 Suceava
09:45

21:00 Brasov 21:00 Brasov 21:00 Veresti
09:50

16:55 Nasaud 16:55 Toplita 16:55 Toplita 16:55 Salonta 16:55 Salonta
09:50

21:00 Darabani
09:55

21:50 Hunedoara
10:00

18:43 Toplita Gara
10:00

21:00 Targu Secuiesc 21:00 Botosani 21:00 Targu Secuiesc
10:00

16:55 Bistrita 16:55 Gilau 16:55 Gilau 16:55 Reghin 16:55 Reghin
10:00

21:00 Sfantu Gheorghe 21:00 Gura Humorului 21:00 Sfantu Gheorghe
10:05

18:43 Sighisoara
10:10

21:00 Covasna 21:00 Covasna 21:00 Campulung Moldovenesc
10:10

16:55 Beclean 16:55 Onesti 16:55 Onesti
10:10

18:43 Orastie
10:15

21:00 Iacobeni
10:15

18:43 Deva
10:20

21:00 Targu Ocna 21:00 Targu Ocna 21:00 Borsa
10:20

16:55 Moinesti 16:55 Moinesti 16:55 Dej
10:20

18:43 Caransebes
10:25

21:00 Vatra Dornei
10:25

21:50 Sebes
10:30

18:43 Targu Mures
10:30

21:00 Onesti 21:00 Prundu Bargaului 21:00 Onesti
10:30

16:55 Comanesti 16:55 Gherla 16:55 Comanesti
10:30

18:43 Vatra Dornei
10:35

21:00 Beclean
10:35

21:00 Comanesti 21:00 Comanesti 21:00 Baia Mare
10:40

16:55 Covasna 16:55 Covasna
10:40

21:00 Dej
10:45

21:00 Moinesti 21:00 Moinesti
10:50

16:55 Targu Secuiesc 16:55 Targu Secuiesc
10:50

21:00 Cluj Napoca
10:55

18:43 Resita
11:00

21:00 Fagaras 21:00 Simeria 21:00 Cluj Napoca 21:00 Fagaras 21:00 Simeria
11:00

16:55 Brasov 16:55 Brasov
11:00

18:43 Blaj
11:10

21:00 Vestem 21:00 Vestem
11:10

16:55 Fagaras 16:55 Fagaras
11:10

18:43 Sibiu
11:15

21:00 Ramnicu Valcea 21:00 Ramnicu Valcea 21:00 Orastie 21:00 Orastie
11:20

16:55 Sibiu 16:55 Sibiu
11:20

16:55 Sebes 16:55 Sebes
11:25

21:50 Toplita
11:30

18:43 Medias
11:30

21:00 Sebes 21:00 Sibiu 21:00 Sebes 21:00 Sibiu
11:30

16:55 Alba Iulia 16:55 Alba Iulia
11:30

18:43 Sebes
11:35

16:55 Teius 16:55 Teius
11:35

21:00 Lancram 21:00 Miercurea Sibiului 21:00 Lancram 21:00 Miercurea Sibiului
11:40

16:55 Aiud 16:55 Aiud
11:40

21:00 Sighisoara 21:00 Alba Iulia 21:00 Sighisoara 21:00 Alba Iulia
11:50

16:55 Targu Mures 16:55 Targu Mures
11:50

21:50 Deva
12:00

18:43 Alba Iulia
12:00

21:00 Medias 21:00 Medias 21:00 Gilau
12:00

16:55 Turda 16:55 Turda
12:00

18:43 Bistrita
12:10

21:00 Teius 21:00 Teius
12:10

18:43 Lugoj
12:20

21:00 Aiud 21:00 Aiud
12:20

21:50 Reghin
12:30

18:43 Aiud
12:30

21:00 Unirea 21:00 Unirea
12:30

18:43 Beclean
12:35

21:00 Turda 21:00 Turda
12:40

21:50 Alba Iulia
13:00

18:43 Dej
13:00

21:00 Huedin
13:00

18:43 Turda
13:15

21:50 Targu Mures
13:30

18:43 Gherla
13:30

16:55 Cluj Napoca
13:30

21:50 Aiud
13:45

16:55 Bontida
13:50

21:50 Ludus
14:00

18:43 Cluj Napoca
14:00

21:00 Cluj Napoca 21:00 Negreni 21:00 Cluj Napoca 21:00 Cluj Napoca 21:00 Cluj Napoca
14:00

16:55 Baia Mare
14:00

18:43 Timisoara
14:10

16:55 Satu Mare
14:10

16:55 Zalau
14:20

21:50 Turda
14:30

16:55 Huedin
14:30

16:55 Alesd
14:40

21:50 Cluj Napoca
15:00

18:43 Huedin
15:00

21:00 Piatra Craiului
15:00

21:00 Beius
15:30

18:43 Arad
16:00

21:00 Alesd
16:00

21:50 Huedin
17:00

18:43 Oradea
17:00

16:55 Oradea
17:00

18:43 Nadlac
17:10

21:50 Alesd
18:00

21:50 Oradea
18:30

21:00 Oradea
18:30

21:00 Bors
18:40

21:50 Bors
18:45

21:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.