La adresa - Mersul autobuzelor Amsterdam Olanda

La adresa

Amsterdam, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:55
17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului
08:00
08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov
08:05
11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau
09:10
10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud
12:00
13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 10:00 Deva 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 13:30 Avrig 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 13:00 Sibiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 11:30 Sebes
12:00
02:30 Viena
12:45
18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 10:00 Cluj Napoca 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova
Sosiri
De la Ora

16:31 Constanta
00:05

22:45 Braila
00:10

16:31 Mangalia
00:10

16:31 Medgidia
00:15

22:45 Galati
00:30

16:31 Cernavoda
00:30

22:45 Buzau
01:00

16:31 Giurgiu
01:00

16:31 Alexandria
01:05

16:31 Fetesti
01:10

16:31 Braila
01:20

22:45 Ramnicu Sarat
01:30

16:31 Tulcea
01:30

22:45 Tecuci
01:50

16:31 Calarasi
02:00

16:31 Galati
02:10

22:45 Focsani
02:15

22:45 Adjud
02:45

22:45 Barlad
03:00

16:31 Slobozia
03:00

16:31 Tecuci
03:10

16:31 Ramnicu Sarat
03:20

22:45 Husi
03:30

16:31 Barlad
03:30

22:45 Dorohoi
03:35

22:45 Onesti
03:45

17:00 Schwechat 17:00 Schwechat
03:50

16:31 Husi
03:50

22:45 Vaslui
04:00

17:00 Viena
04:00

16:31 Bucuresti
04:00

22:45 Comanesti
04:10

16:31 Buzau
04:10

22:45 Bucuresti
04:15

22:45 Moinesti
04:20

16:31 Focsani
04:20

22:45 Botosani
04:30

16:31 Vaslui
04:30

22:45 Craiova
04:35

16:31 Harlau
04:40

11:45 Tulcea
04:40

22:45 Iasi
04:45

11:45 Braila
04:45

18:40 Tulcea
04:50

11:45 Galati
04:50

22:45 Podu Iloaiei
05:00

17:00 Braila 17:00 Braila 17:00 Focsani
05:00

16:31 Roman
05:00

18:40 Giurgiu 18:40 Braila 18:40 Giurgiu
05:00

11:45 Tecuci 11:45 Giurgiu
05:00

22:45 Filiasi
05:05

11:45 Barlad
05:05

22:45 Ploiesti
05:10

16:31 Adjud
05:10

18:40 Galati 18:40 Turnu Magurele 18:40 Turnu Magurele
05:10

11:45 Turnu Magurele
05:10

16:31 Bacau
05:15

22:45 Suceava
05:20

17:00 Tecuci
05:20

16:31 Slatina (Olt)
05:20

18:40 Corabia 18:40 Tecuci 18:40 Corabia
05:20

11:45 Husi 11:45 Corabia
05:20

16:31 Radauti
05:25

22:45 Bacau
05:30

17:00 Galati 17:00 Galati
05:30

16:31 Iasi
05:30

18:40 Alexandria 18:40 Alexandria 18:40 Barlad
05:30

11:45 Alexandria 11:45 Buzau
05:30

16:31 Dorohoi
05:35

22:45 Negresti
05:40

17:00 Marasesti
05:40

16:31 Targu Frumos
05:40

18:40 Slatina (Olt) 18:40 Husi 18:40 Slatina (Olt)
05:40

11:45 Focsani 11:45 Slatina (Olt)
05:40

12:45 Tulcea
05:40

22:45 Harlau
05:45

16:31 Targoviste
05:45

18:40 Buzau
05:45

12:45 Braila
05:45

16:31 Urziceni
05:47

22:45 Constanta
05:50

16:31 Ploiesti
05:50

18:40 Focsani
05:50

12:45 Galati
05:50

16:31 Targu Neamt
05:55

16:31 Buhusi
05:57

16:31 Roznov
05:58

22:45 Campina
06:00

17:00 Barlad 17:00 Saveni 17:00 Adjud 17:00 Barlad
06:00

16:31 Piatra Neamt
06:00

18:40 Craiova 18:40 Constanta 18:40 Craiova 18:40 Marasesti 18:40 Constanta
06:00

11:45 Constanta 11:45 Marasesti 11:45 Craiova
06:00

12:45 Giurgiu 12:45 Constanta 12:45 Tecuci 12:45 Giurgiu 12:45 Constanta
06:00

22:45 Buhusi
06:05

18:40 Mangalia 18:40 Mangalia
06:05

11:45 Mangalia 11:45 Adjud
06:05

12:45 Barlad
06:05

22:45 Roznov
06:10

17:00 Husi 17:00 Husi
06:10

16:31 Onesti
06:10

18:40 Adjud 18:40 Filiasi 18:40 Filiasi
06:10

11:45 Filiasi
06:10

12:45 Turnu Magurele 12:45 Husi 12:45 Turnu Magurele
06:10

22:45 Targu Frumos
06:15

18:40 Medgidia 18:40 Medgidia
06:15

11:45 Medgidia
06:15

22:45 Gura Humorului
06:20

16:31 Botosani
06:20

18:40 Hirsova 18:40 Rovinari 18:40 Rovinari 18:40 Hirsova
06:20

11:45 Hirsova 11:45 Rovinari 11:45 Sascut
06:20

12:45 Corabia 12:45 Corabia
06:20

18:40 Tandarei 18:40 Tandarei
06:25

11:45 Tandarei
06:25

22:45 Falticeni
06:30

17:00 Botosani
06:30

16:31 Pascani
06:30

18:40 Slobozia 18:40 Isalnita 18:40 Sascut 18:40 Isalnita 18:40 Slobozia
06:30

11:45 Slobozia 11:45 Isalnita
06:30

12:45 Alexandria 12:45 Alexandria 12:45 Buzau 12:45 Mangalia 12:45 Mangalia
06:30

22:45 Rovinari
06:35

22:45 Pascani
06:40

16:31 Craiova
06:40

18:40 Targu Carbunesti 18:40 Targu Carbunesti
06:40

11:45 Targu Carbunesti
06:40

12:45 Filiasi 12:45 Focsani 12:45 Medgidia 12:45 Medgidia 12:45 Filiasi
06:40

22:45 Motca
06:45

18:40 Motru 18:40 Motru
06:45

11:45 Motru 11:45 Bacau
06:45

22:45 Piatra Neamt
06:50

16:31 Suceava
06:50

18:40 Resita 18:40 Resita 18:40 Bacau
06:50

11:45 Resita
06:50

12:45 Hirsova 12:45 Hirsova 12:45 Slatina (Olt) 12:45 Slatina (Olt)
06:50

22:45 Roman
06:55

18:40 Caransebes 18:40 Caransebes 18:40 Roman
06:55

11:45 Caransebes
06:55

22:45 Cristesti
07:00

17:00 Vaslui 17:00 Harlau 17:00 Iasi 17:00 Vaslui
07:00

16:31 Filiasi
07:00

18:40 Lugoj 18:40 Vaslui 18:40 Bucuresti 18:40 Bucuresti 18:40 Lugoj
07:00

11:45 Roman 11:45 Bucuresti 11:45 Lugoj
07:00

12:45 Marasesti 12:45 Tandarei 12:45 Craiova 12:45 Craiova 12:45 Tandarei
07:00

22:45 Targu Jiu
07:05

18:40 Timisoara 18:40 Timisoara
07:05

11:45 Timisoara 11:45 Vaslui
07:05

12:45 Adjud
07:05

22:45 Brasov
07:10

18:40 Negresti 18:40 Arad 18:40 Arad
07:10

11:45 Arad 11:45 Negresti
07:10

12:45 Filiasi 12:45 Filiasi 12:45 Sascut
07:10

17:00 Cotnari
07:15

11:45 Iasi
07:15

16:31 Pitesti
07:20

18:40 Iasi 18:40 Targu Jiu 18:40 Targu Jiu
07:20

11:45 Podu Iloaiei 11:45 Targu Jiu
07:20

12:45 Rovinari 12:45 Rovinari
07:20

18:40 Petrosani 18:40 Petrosani
07:25

11:45 Deleni 11:45 Petrosani
07:25

22:45 Fetesti
07:30

17:00 Suceava 17:00 Targu Frumos
07:30

16:31 Targu Secuiesc
07:30

18:40 Hateg 18:40 Pitesti 18:40 Podu Iloaiei 18:40 Pitesti 18:40 Hateg
07:30

11:45 Pitesti 11:45 Hirlau 11:45 Hateg
07:30

12:45 Isalnita 12:45 Isalnita
07:30

18:40 Deleni
07:35

11:45 Targu Frumos
07:35

18:40 Calan 18:40 Hirlau 18:40 Calan
07:40

11:45 Pascani 11:45 Calan
07:40

12:45 Targu Carbunesti 12:45 Targu Carbunesti
07:40

11:45 Motca
07:45

12:45 Motru 12:45 Bacau 12:45 Motru
07:45

18:40 Ploiesti 18:40 Hunedoara 18:40 Ploiesti 18:40 Hunedoara
07:50

11:45 Ploiesti 11:45 Hunedoara 11:45 Cristesti
07:50

12:45 Resita 12:45 Resita
07:50

18:40 Targu Frumos
07:55

11:45 Timisesti
07:55

12:45 Caransebes 12:45 Caransebes
07:55

22:45 Targu Neamt
08:00

17:00 Negresti 17:00 Negresti 17:00 Pascani 17:00 Targu Ocna
08:00

16:31 Brasov
08:00

18:40 Pascani 18:40 Deva 18:40 Ramnicu Sarat 18:40 Deva 18:40 Ramnicu Sarat
08:00

11:45 Deva 11:45 Ramnicu Sarat 11:45 Dumbrava
08:00

12:45 Roman 12:45 Lugoj 12:45 Lugoj 12:45 Slobozia 12:45 Slobozia
08:00

11:45 Targu Neamt
08:05

12:45 Timisoara 12:45 Timisoara 12:45 Vaslui
08:05

16:31 Bicaz
08:10

18:40 Campina 18:40 Motca 18:40 Campina
08:10

11:45 Campina 11:45 Piatra Neamt
08:10

12:45 Arad 12:45 Bucuresti 12:45 Negresti 12:45 Bucuresti 12:45 Arad
08:10

16:31 Ramnicu Valcea
08:15

18:40 Cristesti
08:15

11:45 Bicaz
08:15

12:45 Iasi
08:15

16:31 Falticeni
08:20

18:40 Sinaia 18:40 Timisesti 18:40 Sinaia
08:20

11:45 Sinaia
08:20

12:45 Podu Iloaiei 12:45 Targu Jiu 12:45 Targu Jiu
08:20

18:40 Dumbrava
08:25

12:45 Petrosani 12:45 Petrosani 12:45 Deleni
08:25

22:45 Fagaras
08:30

16:31 Gura Humorului
08:30

18:40 Predeal 18:40 Targu Neamt 18:40 Simeria 18:40 Simeria 18:40 Predeal
08:30

11:45 Predeal 11:45 Poiana Largului 11:45 Simeria
08:30

12:45 Hateg 12:45 Hirlau 12:45 Hateg
08:30

22:45 Petrosani
08:35

11:45 Durau
08:35

12:45 Targu Frumos
08:35

16:31 Moinesti
08:40

18:40 Orastie 18:40 Orastie
08:40

11:45 Orastie 11:45 Toplita
08:40

12:45 Pascani 12:45 Calan 12:45 Calan
08:40

16:31 Fagaras
08:45

11:45 Miercurea Ciuc
08:45

12:45 Motca
08:45

18:40 Piatra Neamt 18:40 Sebes 18:40 Sebes
08:50

11:45 Sfantu Gheorghe 11:45 Sebes
08:50

12:45 Cristesti 12:45 Hunedoara 12:45 Hunedoara
08:50

11:45 Morareni
08:55

12:45 Timisesti
08:55

17:00 Comanesti 17:00 Roman 17:00 Roman
09:00

16:31 Comanesti
09:00

18:40 Lancram 18:40 Brasov 18:40 Bicaz 18:40 Brasov 18:40 Lancram
09:00

11:45 Reghin 11:45 Brasov 11:45 Lancram
09:00

12:45 Deva 12:45 Pitesti 12:45 Dumbrava 12:45 Pitesti 12:45 Deva
09:00

11:45 Medias
09:05

12:45 Targu Neamt
09:05

16:31 Targu Jiu
09:10

18:40 Targu Secuiesc 18:40 Targu Secuiesc 18:40 Poiana Largului
09:10

11:45 Sighisoara 11:45 Targu Secuiesc
09:10

12:45 Ramnicu Sarat 12:45 Piatra Neamt 12:45 Ramnicu Sarat
09:10

11:45 Targu Mures
09:15

12:45 Bicaz
09:15

17:00 Girov
09:20

16:31 Campulung Moldovenesc
09:20

18:40 Sfantu Gheorghe 18:40 Durau 18:40 Sfantu Gheorghe
09:20

11:45 Falticeni 11:45 Sfantu Gheorghe
09:20

12:45 Campina 12:45 Campina
09:20

18:40 Toplita
09:25

11:45 Suceava
09:25

22:45 Poiana Largului
09:30

16:31 Targu Ocna
09:30

18:40 Covasna 18:40 Miercurea Ciuc 18:40 Alba Iulia 18:40 Alba Iulia 18:40 Covasna
09:30

11:45 Covasna 11:45 Alba Iulia
09:30

12:45 Poiana Largului 12:45 Sinaia 12:45 Sinaia
09:30

22:45 Hateg
09:35

16:31 Gheorgheni
09:35

18:40 Sfantu Gheorghe
09:35

12:45 Durau
09:35

18:40 Morareni
09:38

16:31 Reghin
09:40

18:40 Teius 18:40 Targu Ocna 18:40 Teius 18:40 Targu Ocna
09:40

11:45 Teius 11:45 Targu Ocna
09:40

12:45 Predeal 12:45 Predeal 12:45 Toplita
09:40

18:40 Reghin
09:41

18:40 Medias
09:44

22:45 Sibiu
09:45

16:31 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:45 Botosani
09:45

18:40 Sighisoara
09:48

18:40 Onesti 18:40 Aiud 18:40 Onesti 18:40 Aiud
09:50

11:45 Gura Humorului 11:45 Onesti 11:45 Aiud
09:50

12:45 Brasov 12:45 Sfantu Gheorghe 12:45 Miercurea Ciuc 12:45 Brasov
09:50

18:40 Targu Mures
09:55

11:45 Campulung Moldovenesc
09:55

12:45 Morareni
09:55

22:45 Hunedoara
10:00

17:00 Miercurea Ciuc 17:00 Targu Neamt 17:00 Bacau 17:00 Gura Humorului 17:00 Bacau 17:00 Piatra Neamt
10:00

06:30 Galati
10:00

16:31 Toplita Gara
10:00

18:40 Comanesti 18:40 Falticeni 18:40 Unirea 18:40 Comanesti 18:40 Unirea
10:00

11:45 Comanesti 11:45 Unirea 11:45 Iacobeni
10:00

12:45 Targu Secuiesc 12:45 Reghin 12:45 Targu Secuiesc
10:00

18:40 Suceava
10:05

12:45 Sighisoara 12:45 Sfantu Gheorghe 12:45 Sfantu Gheorghe
10:05

16:31 Sighisoara
10:10

18:40 Moinesti 18:40 Turda 18:40 Moinesti 18:40 Turda
10:10

11:45 Moinesti 11:45 Turda 11:45 Vatra Dornei
10:10

12:45 Covasna 12:45 Covasna
10:10

16:31 Orastie
10:15

11:45 Prundu Bargaului
10:15

12:45 Targu Mures
10:15

16:31 Deva
10:20

18:40 Fagaras 18:40 Fagaras
10:20

11:45 Bistrita 11:45 Fagaras
10:20

12:45 Targu Ocna 12:45 Falticeni 12:45 Targu Ocna
10:20

16:31 Caransebes
10:25

11:45 Beclean
10:25

12:45 Suceava
10:25

22:45 Sebes
10:30

17:00 Bicaz
10:30

06:30 Braila
10:30

16:31 Targu Mures
10:30

18:40 Vestem 18:40 Vestem 18:40 Botosani
10:30

11:45 Vestem 11:45 Dej
10:30

12:45 Dolhasca 12:45 Onesti 12:45 Onesti
10:30

16:31 Vatra Dornei
10:35

12:45 Veresti
10:35

18:40 Gura Humorului
10:40

12:45 Darabani 12:45 Comanesti 12:45 Comanesti
10:40

12:45 Botosani
10:45

18:40 Ramnicu Valcea 18:40 Ramnicu Valcea
10:50

11:45 Ramnicu Valcea
10:50

12:45 Moinesti 12:45 Moinesti 12:45 Gura Humorului
10:50

18:40 Campulung Moldovenesc
10:55

12:45 Campulung Moldovenesc
10:55

17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Onesti 17:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Onesti
11:00

16:31 Resita
11:00

18:40 Sibiu 18:40 Sibiu 18:40 Iacobeni
11:00

11:45 Sibiu
11:00

12:45 Fagaras 12:45 Iacobeni 12:45 Simeria 12:45 Simeria 12:45 Fagaras
11:00

18:40 Vatra Dornei
11:05

16:31 Blaj
11:10

18:40 Miercurea Sibiului 18:40 Miercurea Sibiului 18:40 Prundu Bargaului
11:10

11:45 Miercurea Sibiului
11:10

12:45 Vatra Dornei 12:45 Vestem 12:45 Vestem
11:10

16:31 Sibiu
11:15

12:45 Prundu Bargaului
11:15

18:40 Sighisoara 18:40 Bistrita 18:40 Sighisoara
11:20

11:45 Sighisoara
11:20

12:45 Ramnicu Valcea 12:45 Orastie 12:45 Ramnicu Valcea 12:45 Orastie 12:45 Bistrita
11:20

12:45 Beclean
11:25

22:45 Toplita
11:30

16:31 Medias
11:30

18:40 Medias 18:40 Beclean 18:40 Medias
11:30

11:45 Cluj Napoca 11:45 Medias
11:30

12:45 Dej 12:45 Sebes 12:45 Sibiu 12:45 Sibiu 12:45 Sebes
11:30

16:31 Sebes
11:35

18:40 Dej
11:40

12:45 Lancram 12:45 Miercurea Sibiului 12:45 Miercurea Sibiului 12:45 Lancram
11:40

18:40 Cluj Napoca
11:45

12:45 Sighisoara 12:45 Alba Iulia 12:45 Alba Iulia 12:45 Sighisoara
11:50

22:45 Deva
12:00

17:00 Targu Secuiesc 17:00 Vatra Dornei 17:00 Targu Secuiesc 17:00 Praid 17:00 Medias
12:00

16:31 Alba Iulia
12:00

18:40 Cluj Napoca
12:00

11:45 Cluj Napoca
12:00

12:45 Medias 12:45 Cluj Napoca 12:45 Medias
12:00

11:45 Gilau
12:05

12:45 Gilau
12:05

16:31 Bistrita
12:10

11:45 Huedin
12:10

12:45 Teius 12:45 Huedin 12:45 Teius
12:10

11:45 Negreni
12:15

12:45 Negreni
12:15

16:31 Lugoj
12:20

11:45 Alesd
12:20

12:45 Aiud 12:45 Alesd 12:45 Aiud
12:20

22:45 Reghin
12:30

06:30 Buzau
12:30

16:31 Aiud
12:30

12:45 Unirea 12:45 Unirea
12:30

16:31 Beclean
12:35

12:45 Turda 12:45 Turda
12:40

22:45 Alba Iulia
13:00

17:00 Blaj 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Reghin 17:00 Sfantu Gheorghe
13:00

16:31 Dej
13:00

16:31 Turda
13:15

18:40 Gilau
13:15

22:45 Targu Mures
13:30

16:31 Gherla
13:30

18:40 Huedin
13:30

22:45 Aiud
13:45

06:30 Ploiesti
13:45

18:40 Negreni
13:50

22:45 Ludus
14:00

17:00 Teius 17:00 Brasov 17:00 Fagaras 17:00 Brasov
14:00

16:31 Cluj Napoca
14:00

12:45 Cluj Napoca 12:45 Cluj Napoca 12:45 Cluj Napoca 12:45 Cluj Napoca
14:00

16:31 Timisoara
14:10

22:45 Turda
14:30

22:45 Cluj Napoca
15:00

17:00 Sighisoara 17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara 17:00 Avrig
15:00

16:31 Huedin
15:00

17:00 Sibiu
15:30

06:30 Brasov
15:45

17:00 Targu Mures 17:00 Dej 17:00 Targu Mures 17:00 Bistrita 17:00 Zlatna
16:00

16:31 Arad
16:00

17:00 Ludus 17:00 Sebes 17:00 Ludus
16:30

18:40 Alesd
16:55

22:45 Huedin
17:00

17:00 Abrud 17:00 Campia Turzii 17:00 Nasaud 17:00 Campia Turzii
17:00

06:30 Fagaras
17:00

16:31 Oradea
17:00

16:31 Nadlac
17:10

17:00 Beclean 17:00 Turda 17:00 Turda
17:30

22:45 Alesd
18:00

17:00 Gherla 17:00 Zalau 17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca 17:00 Brad 17:00 Deva
18:00

18:40 Oradea
18:00

22:45 Oradea
18:30

17:00 Floresti 17:00 Floresti
18:30

06:30 Sibiu
18:30

18:40 Bors
18:30

11:45 Oradea
18:30

12:45 Oradea
18:30

11:45 Bors
18:40

22:45 Bors
18:45

17:00 Gilau 17:00 Gilau
19:00

12:45 Bors
19:00

06:30 Sebes
19:30

17:00 Huedin 17:00 Huedin
20:00

06:30 Deva
20:30

17:00 Alesd 17:00 Alesd
21:00

17:00 Oradea 17:00 Arad 17:00 Oradea 17:00 Oradea 17:00 Oradea
22:00

06:30 Arad
23:00

12:45 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.