La adresa - Mersul autobuzelor Almelo Olanda

La adresa

Almelo, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:40
10:00 Cluj Napoca 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca
08:00
16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau
09:40
22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud
11:00
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 10:00 Deva 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 13:00 Sibiu 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 11:30 Sebes
11:00
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

22:15 Braila
00:10

22:15 Galati
00:30

22:15 Buzau
01:00

22:15 Ramnicu Sarat
01:30

22:15 Tecuci
01:50

22:15 Focsani
02:15

22:15 Adjud
02:45

22:15 Barlad
03:00

22:15 Husi
03:30

22:15 Dorohoi
03:35

22:15 Onesti
03:45

18:00 Schwechat 18:00 Schwechat
03:50

22:15 Vaslui
04:00

18:00 Viena
04:00

21:25 Tulcea
04:00

22:15 Comanesti
04:10

22:15 Bucuresti
04:15

22:15 Moinesti
04:20

22:15 Botosani
04:30

21:25 Braila
04:30

22:15 Craiova
04:35

22:15 Iasi
04:45

17:35 Tulcea
04:50

22:15 Podu Iloaiei
05:00

18:00 Braila 18:00 Braila 18:00 Focsani
05:00

17:35 Braila 17:35 Giurgiu 17:35 Giurgiu
05:00

21:25 Galati
05:00

22:15 Filiasi
05:05

22:15 Ploiesti
05:10

17:35 Turnu Magurele 17:35 Turnu Magurele 17:35 Galati
05:10

22:15 Suceava
05:20

18:00 Tecuci
05:20

17:35 Tecuci 17:35 Corabia 17:35 Corabia
05:20

22:15 Bacau
05:30

18:00 Galati 18:00 Galati
05:30

17:35 Barlad 17:35 Alexandria 17:35 Alexandria
05:30

22:15 Negresti
05:40

18:00 Marasesti
05:40

17:35 Husi 17:35 Slatina (Olt) 17:35 Slatina (Olt)
05:40

22:15 Harlau
05:45

17:35 Buzau
05:45

22:15 Constanta
05:50

17:35 Focsani
05:50

22:15 Campina
06:00

18:00 Barlad 18:00 Saveni 18:00 Adjud 18:00 Barlad
06:00

17:35 Craiova 17:35 Marasesti 17:35 Constanta 17:35 Craiova 17:35 Constanta
06:00

21:25 Giurgiu 21:25 Tecuci 21:25 Giurgiu 21:25 Constanta 21:25 Constanta
06:00

22:15 Buhusi
06:05

17:35 Mangalia 17:35 Mangalia
06:05

22:15 Roznov
06:10

18:00 Husi 18:00 Husi
06:10

17:35 Filiasi 17:35 Filiasi 17:35 Adjud
06:10

21:25 Turnu Magurele 21:25 Turnu Magurele 21:25 Barlad
06:10

22:15 Targu Frumos
06:15

17:35 Medgidia 17:35 Medgidia
06:15

22:15 Gura Humorului
06:20

17:35 Rovinari 17:35 Hirsova 17:35 Rovinari 17:35 Hirsova
06:20

21:25 Corabia 21:25 Corabia 21:25 Husi
06:20

17:35 Tandarei 17:35 Tandarei
06:25

22:15 Falticeni
06:30

18:00 Botosani
06:30

17:35 Slobozia 17:35 Isalnita 17:35 Slobozia 17:35 Isalnita 17:35 Sascut
06:30

21:25 Mangalia 21:25 Alexandria 21:25 Buzau 21:25 Mangalia 21:25 Alexandria
06:30

22:15 Rovinari
06:35

22:15 Pascani
06:40

17:35 Targu Carbunesti 17:35 Targu Carbunesti
06:40

21:25 Medgidia 21:25 Filiasi 21:25 Focsani 21:25 Medgidia 21:25 Filiasi
06:40

22:15 Motca
06:45

17:35 Motru 17:35 Motru
06:45

22:15 Piatra Neamt
06:50

17:35 Resita 17:35 Bacau 17:35 Resita
06:50

21:25 Hirsova 21:25 Slatina (Olt) 21:25 Hirsova 21:25 Slatina (Olt) 21:25 Marasesti
06:50

22:15 Roman
06:55

17:35 Caransebes 17:35 Caransebes 17:35 Roman
06:55

21:25 Adjud
06:55

22:15 Cristesti
07:00

18:00 Vaslui 18:00 Iasi 18:00 Harlau 18:00 Vaslui
07:00

17:35 Bucuresti 17:35 Lugoj 17:35 Lugoj 17:35 Vaslui 17:35 Bucuresti
07:00

21:25 Craiova 21:25 Sascut 21:25 Tandarei 21:25 Craiova 21:25 Tandarei
07:00

22:15 Targu Jiu
07:05

17:35 Timisoara 17:35 Timisoara
07:05

21:25 Bacau
07:05

22:15 Brasov
07:10

17:35 Arad 17:35 Negresti 17:35 Arad
07:10

21:25 Filiasi 21:25 Filiasi 21:25 Roman
07:10

18:00 Cotnari
07:15

21:25 Vaslui
07:15

17:35 Targu Jiu 17:35 Iasi 17:35 Targu Jiu
07:20

21:25 Rovinari 21:25 Negresti 21:25 Rovinari
07:20

17:35 Petrosani 17:35 Petrosani
07:25

22:15 Fetesti
07:30

18:00 Targu Frumos 18:00 Suceava
07:30

17:35 Podu Iloaiei 17:35 Hateg 17:35 Pitesti 17:35 Hateg 17:35 Pitesti
07:30

21:25 Iasi 21:25 Isalnita 21:25 Isalnita
07:30

17:35 Deleni
07:35

21:25 Podu Iloaiei
07:35

17:35 Hirlau 17:35 Calan 17:35 Calan
07:40

21:25 Targu Carbunesti 21:25 Targu Carbunesti 21:25 Deleni
07:40

21:25 Motru 21:25 Harlau 21:25 Motru
07:45

17:35 Hunedoara 17:35 Ploiesti 17:35 Hunedoara 17:35 Ploiesti
07:50

21:25 Resita 21:25 Targu Frumos 21:25 Resita
07:50

17:35 Targu Frumos
07:55

21:25 Caransebes 21:25 Caransebes 21:25 Pascani
07:55

22:15 Targu Neamt
08:00

18:00 Pascani 18:00 Negresti 18:00 Negresti 18:00 Targu Ocna
08:00

17:35 Ramnicu Sarat 17:35 Pascani 17:35 Deva 17:35 Deva 17:35 Ramnicu Sarat
08:00

21:25 Lugoj 21:25 Slobozia 21:25 Slobozia 21:25 Lugoj 21:25 Motca
08:00

21:25 Timisoara 21:25 Timisoara
08:05

17:35 Campina 17:35 Campina 17:35 Motca
08:10

21:25 Bucuresti 21:25 Arad 21:25 Bucuresti 21:25 Cristesti 21:25 Arad
08:10

17:35 Cristesti
08:15

21:25 Timisesti
08:15

17:35 Timisesti 17:35 Sinaia 17:35 Sinaia
08:20

21:25 Targu Jiu 21:25 Targu Jiu 21:25 Dumbrava
08:20

17:35 Dumbrava
08:25

21:25 Petrosani 21:25 Petrosani
08:25

22:15 Fagaras
08:30

17:35 Simeria 17:35 Predeal 17:35 Predeal 17:35 Targu Neamt 17:35 Simeria
08:30

21:25 Hateg 21:25 Hateg 21:25 Targu Neamt
08:30

22:15 Petrosani
08:35

21:25 Piatra Neamt
08:35

17:35 Orastie 17:35 Orastie
08:40

21:25 Bicaz 21:25 Calan 21:25 Calan
08:40

21:25 Poiana Largului
08:45

17:35 Sebes 17:35 Sebes 17:35 Piatra Neamt
08:50

21:25 Hunedoara 21:25 Durau 21:25 Hunedoara
08:50

21:25 Borsec
08:55

18:00 Comanesti 18:00 Roman 18:00 Roman
09:00

17:35 Bicaz 17:35 Lancram 17:35 Brasov 17:35 Lancram 17:35 Brasov
09:00

21:25 Deva 21:25 Pitesti 21:25 Toplita 21:25 Deva 21:25 Pitesti
09:00

21:25 Miercurea Ciuc
09:05

17:35 Targu Secuiesc 17:35 Poiana Largului 17:35 Targu Secuiesc
09:10

21:25 Ramnicu Sarat 21:25 Sfantu Gheorghe 21:25 Ramnicu Sarat
09:10

21:25 Morareni
09:15

18:00 Girov
09:20

17:35 Durau 17:35 Sfantu Gheorghe 17:35 Sfantu Gheorghe
09:20

21:25 Reghin 21:25 Campina 21:25 Campina
09:20

17:35 Toplita
09:25

21:25 Medias
09:25

22:15 Poiana Largului
09:30

17:35 Alba Iulia 17:35 Covasna 17:35 Miercurea Ciuc 17:35 Covasna 17:35 Alba Iulia
09:30

21:25 Sinaia 21:25 Sinaia 21:25 Sighisoara
09:30

22:15 Hateg
09:35

17:35 Sfantu Gheorghe
09:35

21:25 Targu Mures
09:35

17:35 Morareni
09:38

17:35 Targu Ocna 17:35 Teius 17:35 Teius 17:35 Targu Ocna
09:40

21:25 Predeal 21:25 Falticeni 21:25 Predeal
09:40

17:35 Reghin
09:41

17:35 Medias
09:44

22:15 Sibiu
09:45

21:25 Suceava
09:45

17:35 Sighisoara
09:48

17:35 Onesti 17:35 Aiud 17:35 Aiud 17:35 Onesti
09:50

21:25 Brasov 21:25 Brasov 21:25 Veresti
09:50

17:35 Targu Mures
09:55

21:25 Darabani
09:55

22:15 Hunedoara
10:00

18:00 Miercurea Ciuc 18:00 Piatra Neamt 18:00 Bacau 18:00 Bacau 18:00 Gura Humorului 18:00 Targu Neamt
10:00

17:35 Unirea 17:35 Unirea 17:35 Comanesti 17:35 Falticeni 17:35 Comanesti
10:00

21:25 Targu Secuiesc 21:25 Targu Secuiesc 21:25 Botosani
10:00

17:35 Suceava
10:05

21:25 Sfantu Gheorghe 21:25 Gura Humorului 21:25 Sfantu Gheorghe
10:05

17:35 Turda 17:35 Moinesti 17:35 Moinesti 17:35 Turda
10:10

21:25 Covasna 21:25 Campulung Moldovenesc 21:25 Covasna
10:10

21:25 Iacobeni
10:15

17:35 Fagaras 17:35 Fagaras
10:20

21:25 Targu Ocna 21:25 Targu Ocna 21:25 Borsa
10:20

21:25 Vatra Dornei
10:25

22:15 Sebes
10:30

18:00 Bicaz
10:30

17:35 Vestem 17:35 Botosani 17:35 Vestem
10:30

21:25 Onesti 21:25 Onesti 21:25 Prundu Bargaului
10:30

21:25 Beclean
10:35

17:35 Gura Humorului
10:40

21:25 Comanesti 21:25 Comanesti 21:25 Baia Mare
10:40

21:25 Dej
10:45

17:35 Ramnicu Valcea 17:35 Ramnicu Valcea
10:50

21:25 Moinesti 21:25 Moinesti
10:50

17:35 Campulung Moldovenesc
10:55

21:25 Cluj Napoca
10:55

18:00 Onesti 18:00 Campulung Moldovenesc 18:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Onesti
11:00

17:35 Iacobeni 17:35 Sibiu 17:35 Sibiu
11:00

21:25 Simeria 21:25 Fagaras 21:25 Cluj Napoca 21:25 Simeria 21:25 Fagaras
11:00

17:35 Vatra Dornei
11:05

17:35 Prundu Bargaului 17:35 Miercurea Sibiului 17:35 Miercurea Sibiului
11:10

21:25 Vestem 21:25 Vestem
11:10

17:35 Sighisoara 17:35 Sighisoara 17:35 Bistrita
11:20

21:25 Orastie 21:25 Ramnicu Valcea 21:25 Orastie 21:25 Ramnicu Valcea
11:20

22:15 Toplita
11:30

17:35 Medias 17:35 Medias 17:35 Beclean
11:30

21:25 Sibiu 21:25 Sebes 21:25 Sibiu 21:25 Sebes
11:30

17:35 Dej
11:40

21:25 Lancram 21:25 Miercurea Sibiului 21:25 Lancram 21:25 Miercurea Sibiului
11:40

17:35 Cluj Napoca
11:45

21:25 Alba Iulia 21:25 Sighisoara 21:25 Alba Iulia 21:25 Sighisoara
11:50

22:15 Deva
12:00

18:00 Targu Secuiesc 18:00 Targu Secuiesc 18:00 Vatra Dornei 18:00 Medias 18:00 Praid
12:00

17:35 Cluj Napoca
12:00

21:25 Medias 21:25 Gilau 21:25 Medias
12:00

21:25 Teius 21:25 Teius
12:10

21:25 Aiud 21:25 Aiud
12:20

22:15 Reghin
12:30

21:25 Unirea 21:25 Unirea
12:30

21:25 Turda 21:25 Turda
12:40

22:15 Alba Iulia
13:00

18:00 Blaj 18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Reghin
13:00

21:25 Huedin
13:00

17:35 Gilau
13:15

22:15 Targu Mures
13:30

17:35 Huedin
13:30

22:15 Aiud
13:45

17:35 Negreni
13:50

22:15 Ludus
14:00

18:00 Fagaras 18:00 Teius 18:00 Brasov 18:00 Brasov
14:00

21:25 Cluj Napoca 21:25 Cluj Napoca 21:25 Cluj Napoca 21:25 Cluj Napoca 21:25 Negreni
14:00

22:15 Turda
14:30

22:15 Cluj Napoca
15:00

18:00 Sighisoara 18:00 Avrig 18:00 Alba Iulia 18:00 Sighisoara
15:00

21:25 Piatra Craiului
15:00

18:00 Sibiu
15:30

21:25 Beius
15:30

18:00 Targu Mures 18:00 Targu Mures 18:00 Dej 18:00 Bistrita 18:00 Zlatna
16:00

21:25 Alesd
16:00

18:00 Ludus 18:00 Ludus 18:00 Sebes
16:30

17:35 Alesd
16:55

22:15 Huedin
17:00

18:00 Abrud 18:00 Campia Turzii 18:00 Campia Turzii 18:00 Nasaud
17:00

18:00 Turda 18:00 Beclean 18:00 Turda
17:30

22:15 Alesd
18:00

18:00 Gherla 18:00 Zalau 18:00 Cluj Napoca 18:00 Deva 18:00 Cluj Napoca 18:00 Brad
18:00

17:35 Oradea
18:00

22:15 Oradea
18:30

18:00 Floresti 18:00 Floresti
18:30

17:35 Bors
18:30

21:25 Oradea
18:30

21:25 Bors
18:40

22:15 Bors
18:45

18:00 Gilau 18:00 Gilau
19:00

18:00 Huedin 18:00 Huedin
20:00

18:00 Alesd 18:00 Alesd
21:00

18:00 Oradea 18:00 Arad 18:00 Oradea 18:00 Oradea 18:00 Oradea
22:00

21:25 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.