STAZIONE FS - Mersul autobuzelor Verona Italia

STAZIONE FS

Verona, Italia

Plecări
Ora Către
11:40
11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 17:10 Slatina (Olt) 20:30 Sascut 15:35 Isalnita 21:05 Buzau 14:30 Caransebes 21:40 Galati 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui 17:00 Craiova 20:40 Adjud 15:15 Targu Carbunesti 21:20 Husi 14:15 Lugoj 21:50 Braila 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:20 Campina 18:10 Sovata 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 20:10 Roman 16:30 Filiasi 20:50 Marasesti 15:00 Motru 21:25 Barlad 14:00 Timisoara 22:00 Tulcea 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:40 Grinties 15:40 Ramnicu Sarat 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 17:20 Alexandria 20:20 Bacau 16:00 Rovinari 21:00 Focsani 14:45 Resita 21:30 Tecuci 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov
Sosiri
De la Ora

09:30 Giurgiu 09:30 Constanta 09:30 Tulcea 09:30 Constanta 09:30 Giurgiu
06:00

09:30 Braila
06:05

09:30 Turnu Magurele 09:30 Galati 09:30 Turnu Magurele
06:10

09:30 Tecuci
06:15

09:30 Corabia 09:30 Barlad 09:30 Corabia
06:20

09:30 Husi
06:25

09:30 Alexandria 09:30 Mangalia 09:30 Buzau 09:30 Mangalia 09:30 Alexandria
06:30

09:30 Focsani
06:35

09:30 Filiasi 09:30 Medgidia 09:30 Marasesti 09:30 Medgidia 09:30 Filiasi
06:40

09:30 Adjud
06:45

09:30 Hirsova 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Sascut 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Hirsova
06:50

09:30 Bacau
06:55

09:30 Tandarei 09:30 Craiova 09:30 Roman 09:30 Craiova 09:30 Tandarei
07:00

09:30 Vaslui
07:05

09:30 Filiasi 09:30 Negresti 09:30 Filiasi
07:10

09:30 Iasi
07:15

09:30 Podu Iloaiei 09:30 Rovinari 09:30 Rovinari
07:20

09:30 Deleni
07:25

09:30 Isalnita 09:30 Harlau 09:30 Isalnita
07:30

09:30 Targu Frumos
07:35

09:30 Pascani 09:30 Targu Carbunesti 09:30 Targu Carbunesti
07:40

09:30 Motru 09:30 Motca 09:30 Motru
07:45

09:30 Cristesti 09:30 Resita 09:30 Resita
07:50

09:30 Caransebes 09:30 Caransebes 09:30 Timisesti
07:55

09:30 Dumbrava 09:30 Lugoj 09:30 Slobozia 09:30 Lugoj 09:30 Slobozia
08:00

09:30 Timisoara 09:30 Timisoara
08:05

09:30 Bucuresti 09:30 Bucuresti 09:30 Arad 09:30 Arad
08:10

09:30 Targu Neamt
08:15

09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu
08:20

09:30 Petrosani 09:30 Petrosani
08:25

09:30 Piatra Neamt 09:30 Hateg 09:30 Hateg
08:30

09:30 Calan 09:30 Calan
08:40

09:30 Bicaz
08:45

09:30 Hunedoara 09:30 Hunedoara
08:50

09:30 Poiana Largului 09:30 Deva 09:30 Pitesti 09:30 Deva 09:30 Pitesti
09:00

09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Durau 09:30 Ramnicu Sarat
09:10

09:30 Campina 09:30 Grinties 09:30 Campina
09:20

09:30 Sinaia 09:30 Sinaia 09:30 Borsec
09:30

09:30 Toplita 09:30 Predeal 09:30 Predeal
09:40

09:30 Brasov 09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Brasov
09:50

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Targu Secuiesc
10:00

09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Sfantu Gheorghe
10:05

09:30 Covasna 09:30 Covasna
10:10

09:30 Targu Ocna 09:30 Targu Ocna 09:30 Morareni
10:20

09:30 Reghin 09:30 Onesti 09:30 Onesti
10:30

09:30 Comanesti 09:30 Sighisoara 09:30 Comanesti
10:40

09:30 Moinesti 09:30 Targu Mures 09:30 Moinesti
10:50

09:30 Fagaras 09:30 Simeria 09:30 Fagaras 09:30 Falticeni 09:30 Simeria
11:00

09:30 Suceava
11:05

09:30 Dolhasca 09:30 Vestem 09:30 Vestem
11:10

09:30 Veresti
11:15

09:30 Darabani 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Orastie 09:30 Orastie 09:30 Ramnicu Valcea
11:20

09:30 Stefanesti
11:25

09:30 Sibiu 09:30 Sebes 09:30 Sibiu 09:30 Sebes 09:30 Botosani
11:30

09:30 Gura Humorului
11:35

09:30 Campulung Moldovenesc 09:30 Lancram 09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Lancram 09:30 Miercurea Sibiului
11:40

09:30 Iacobeni
11:45

09:30 Sighisoara 09:30 Alba Iulia 09:30 Sighisoara 09:30 Alba Iulia 09:30 Borsa
11:50

09:30 Vatra Dornei
11:55

09:30 Medias 09:30 Medias 09:30 Prundu Bargaului
12:00

09:30 Bistrita
12:05

09:30 Teius 09:30 Teius 09:30 Beclean
12:10

09:30 Baia Mare
12:15

09:30 Aiud 09:30 Aiud 09:30 Dej
12:20

09:30 Unirea 09:30 Cluj Napoca 09:30 Unirea
12:30

09:30 Turda 09:30 Turda 09:30 Cluj Napoca
12:40

09:30 Gilau
13:00

09:30 Cluj Napoca 09:30 Huedin 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca
14:00

09:30 Negreni
15:00

09:30 Piatra Craiului
16:00

09:30 Beius
17:00

09:30 Alesd
18:00

09:30 Oradea
18:30

09:30 Bors
19:00

09:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.