Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Vasto Italia

Stazzione ferroviara FS

Vasto, Italia

Plecări
Ora Către
06:35
08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 13:40 Medgidia 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 12:25 Motru 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 13:30 Harsova 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 14:00 Constanta 11:35 Deleni 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:25 Vatra Dornei 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 13:50 Mangalia 11:40 Podu Iloaiei 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 12:30 Isalnita 12:00 Arad
11:40
02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin
14:15
10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda
14:15
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

19:20 Braila
00:10

19:20 Galati
00:40

19:20 Buzau
01:00

19:20 Ramnicu Sarat
01:30

19:20 Tecuci
01:55

19:20 Focsani
02:15

19:20 Adjud
02:45

20:20 Botosani 20:20 Botosani
02:55

20:20 Galati 20:20 Galati
02:56

20:20 Braila 20:20 Braila
02:59

19:20 Barlad
03:00

19:20 Husi
03:30

19:20 Dorohoi
03:35

19:20 Onesti
03:45

20:20 Suceava 20:20 Suceava
03:50

20:20 Iasi 20:20 Iasi
03:55

20:20 Brasov 20:20 Brasov
03:56

19:20 Vaslui
04:00

19:20 Comanesti
04:10

19:20 Bucuresti
04:15

19:20 Moinesti
04:20

19:20 Botosani
04:30

20:20 Bacau 20:20 Bacau
04:30

19:20 Craiova
04:35

20:20 Bucuresti 20:20 Bucuresti
04:35

19:20 Iasi
04:45

19:20 Podu Iloaiei
05:00

13:55 Giurgiu 13:55 Giurgiu
05:00

19:20 Filiasi
05:05

19:20 Ploiesti
05:10

13:55 Turnu Magurele 13:55 Turnu Magurele
05:10

19:20 Suceava
05:20

13:55 Corabia 13:55 Corabia
05:20

19:20 Bacau
05:30

13:55 Braila 13:55 Alexandria 13:55 Alexandria
05:30

13:55 Galati
05:35

19:20 Negresti
05:40

13:55 Slatina (Olt) 13:55 Slatina (Olt)
05:40

19:20 Harlau
05:45

19:20 Constanta
05:50

19:20 Campina
06:00

20:20 Buzau 20:20 Buzau
06:00

13:55 Constanta 13:55 Craiova 13:55 Craiova 13:55 Constanta
06:00

19:20 Buhusi
06:05

13:55 Mangalia 13:55 Mangalia
06:05

19:20 Roznov
06:10

20:20 Piatra Neamt 20:20 Piatra Neamt
06:10

13:55 Filiasi 13:55 Filiasi
06:10

19:20 Targu Frumos
06:15

20:20 Chisinau 20:20 Chisinau
06:15

13:55 Medgidia 13:55 Medgidia
06:15

19:20 Gura Humorului
06:20

13:55 Hirsova 13:55 Rovinari 13:55 Rovinari 13:55 Hirsova
06:20

13:55 Tandarei 13:55 Tandarei
06:25

19:20 Falticeni
06:30

20:20 Ramnicu Sarat 20:20 Ramnicu Sarat
06:30

13:55 Isalnita 13:55 Slobozia 13:55 Slobozia 13:55 Isalnita
06:30

19:20 Rovinari
06:35

19:20 Pascani
06:40

13:55 Tecuci 13:55 Targu Carbunesti 13:55 Targu Carbunesti
06:40

19:20 Motca
06:45

13:55 Barlad 13:55 Motru 13:55 Motru
06:45

19:20 Piatra Neamt
06:50

13:55 Resita 13:55 Husi 13:55 Resita
06:50

19:20 Roman
06:55

13:55 Caransebes 13:55 Caransebes
06:55

19:20 Cristesti
07:00

20:20 Tecuci 20:20 Tecuci
07:00

13:55 Bucuresti 13:55 Bucuresti 13:55 Buzau 13:55 Lugoj 13:55 Lugoj
07:00

19:20 Targu Jiu
07:05

13:55 Timisoara 13:55 Timisoara
07:05

19:20 Brasov
07:10

13:55 Arad 13:55 Focsani 13:55 Arad
07:10

13:55 Targu Jiu 13:55 Targu Jiu
07:20

13:55 Petrosani 13:55 Marasesti 13:55 Petrosani
07:25

19:20 Fetesti
07:30

20:20 Focsani 20:20 Focsani
07:30

13:55 Adjud 13:55 Hateg 13:55 Pitesti 13:55 Pitesti 13:55 Hateg
07:30

13:55 Sascut
07:35

13:55 Calan 13:55 Calan 13:55 Bacau
07:40

13:55 Roman
07:45

13:55 Hunedoara 13:55 Hunedoara 13:55 Vaslui 13:55 Ploiesti 13:55 Ploiesti
07:50

19:20 Targu Neamt
08:00

20:20 Barlad 20:20 Barlad
08:00

13:55 Ramnicu Sarat 13:55 Deva 13:55 Negresti 13:55 Deva 13:55 Ramnicu Sarat
08:00

13:55 Iasi
08:05

13:55 Campina 13:55 Campina 13:55 Podu Iloaiei
08:10

20:20 Adjud 20:20 Adjud
08:15

13:55 Deleni
08:15

13:55 Sinaia 13:55 Hirlau 13:55 Sinaia
08:20

13:55 Targu Frumos
08:25

19:20 Fagaras
08:30

20:20 Husi 20:20 Husi
08:30

13:55 Simeria 13:55 Predeal 13:55 Predeal 13:55 Pascani 13:55 Simeria
08:30

19:20 Petrosani
08:35

13:55 Motca
08:35

20:20 Dorohoi 20:20 Dorohoi
08:40

13:55 Cristesti 13:55 Orastie 13:55 Orastie
08:40

13:55 Timisesti
08:45

13:55 Sebes 13:55 Sebes 13:55 Targu Neamt
08:50

13:55 Piatra Neamt
08:55

20:20 Vaslui 20:20 Vaslui
09:00

13:55 Bicaz 13:55 Lancram 13:55 Brasov 13:55 Brasov 13:55 Lancram
09:00

13:55 Targu Secuiesc 13:55 Targu Secuiesc 13:55 Poiana Largului
09:10

13:55 Sfantu Gheorghe 13:55 Durau 13:55 Sfantu Gheorghe
09:20

19:20 Poiana Largului
09:30

13:55 Alba Iulia 13:55 Covasna 13:55 Covasna 13:55 Alba Iulia 13:55 Toplita
09:30

19:20 Hateg
09:35

13:55 Targu Ocna 13:55 Targu Ocna 13:55 Teius 13:55 Morareni 13:55 Teius
09:40

19:20 Sibiu
09:45

13:55 Reghin
09:45

13:55 Onesti 13:55 Onesti 13:55 Aiud 13:55 Aiud
09:50

19:20 Hunedoara
10:00

20:20 Podu Iloaiei 20:20 Podu Iloaiei
10:00

13:55 Comanesti 13:55 Unirea 13:55 Targu Mures 13:55 Unirea 13:55 Comanesti
10:00

13:55 Falticeni
10:05

13:55 Turda 13:55 Suceava 13:55 Moinesti 13:55 Moinesti 13:55 Turda
10:10

20:20 Roman 20:20 Roman
10:15

13:55 Dolhasca
10:15

13:55 Fagaras 13:55 Fagaras 13:55 Veresti
10:20

13:55 Darabani
10:25

19:20 Sebes
10:30

20:20 Buhusi 20:20 Buhusi
10:30

13:55 Vestem 13:55 Botosani 13:55 Vestem
10:30

13:55 Ferrara 13:55 Gura Humorului
10:35

13:55 Campulung Moldovenesc
10:45

20:20 Harlau 20:20 Harlau
10:50

13:55 Ramnicu Valcea 13:55 Ramnicu Valcea 13:55 Iacobeni
10:50

13:55 Vatra Dornei
10:55

20:20 Targu Frumos 20:20 Targu Frumos
11:00

13:55 Prundu Bargaului 13:55 Sibiu 13:55 Sibiu
11:00

13:55 Bistrita
11:05

13:55 Miercurea Sibiului 13:55 Beclean 13:55 Miercurea Sibiului
11:10

13:55 Dej
11:15

13:55 Sighisoara 13:55 Sighisoara
11:20

13:55 Cluj Napoca
11:25

19:20 Toplita
11:30

13:55 Medias 13:55 Medias
11:30

20:20 Ruginoasa 20:20 Ruginoasa
11:45

19:20 Deva
12:00

20:20 Falticeni 20:20 Falticeni
12:00

13:55 Cluj Napoca
12:00

20:20 Pascani 20:20 Pascani
12:10

19:20 Reghin
12:30

19:20 Alba Iulia
13:00

20:20 Targu Neamt 20:20 Targu Neamt
13:00

20:20 Padova
13:00

13:55 Gilau
13:15

19:20 Targu Mures
13:30

19:20 Aiud
13:45

19:20 Ludus
14:00

20:20 Poiana Largului 20:20 Poiana Largului
14:00

20:20 Gura Humorului 20:20 Gura Humorului
14:10

19:20 Turda
14:30

13:55 Huedin
14:30

13:55 Negreni
14:50

19:20 Cluj Napoca
15:00

20:20 Campulung Moldovenesc 20:20 Campulung Moldovenesc
15:10

13:55 Alesd
15:55

20:20 Vatra Dornei 20:20 Vatra Dornei
16:10

20:20 Toplita 20:20 Toplita
16:20

19:20 Huedin
17:00

20:20 Bistrita 20:20 Bistrita
17:00

19:20 Alesd
18:00

20:20 Targu Mures 20:20 Targu Mures
18:00

13:55 Oradea
18:00

20:20 Beclean 20:20 Beclean
18:10

19:20 Oradea
18:30

13:55 Bors
18:30

19:20 Bors
18:45

20:20 Dej 20:20 Dej
19:00

20:20 Ludus 20:20 Ludus
19:10

20:20 Gherla 20:20 Gherla
19:30

20:20 Campia Turzii 20:20 Campia Turzii
20:00

20:20 Turda 20:20 Turda
20:15

20:20 Cluj Napoca 20:20 Cluj Napoca
20:30

20:20 Huedin 20:20 Huedin
21:30

20:20 Alesd 20:20 Alesd
22:00

20:20 Oradea 20:20 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.