Stazzione FS - Mersul autobuzelor Udine Italia

Stazzione FS

Udine, Italia

Plecări
Ora Către
10:30
07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures
16:30
10:10 Beius 11:30 Gilau 12:30 Baia Mare 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 20:10 Roman 16:30 Filiasi 20:50 Marasesti 15:00 Motru 21:25 Barlad 14:00 Timisoara 22:00 Tulcea 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 04:00 Budapesta 10:30 Piatra Craiului 12:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 13:20 Borsa 14:00 Botosani 15:00 Dolhasca 16:15 Sighisoara 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 20:20 Bacau 16:00 Rovinari 21:00 Focsani 14:45 Resita 21:30 Tecuci 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 17:20 Alexandria 07:00 Oradea 10:40 Negreni 12:10 Cluj Napoca 12:50 Bistrita 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 15:15 Suceava 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 20:30 Sascut 15:35 Isalnita 21:05 Buzau 14:30 Caransebes 21:40 Galati 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Alesd 11:00 Huedin 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 17:00 Craiova 20:40 Adjud 15:15 Targu Carbunesti 21:20 Husi 14:15 Lugoj 21:50 Braila 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui
Sosiri
De la Ora

09:30 Bacau
05:00

09:30 Letea Veche
05:20

09:30 Valea Seaca
05:35

09:30 Faraoani
05:50

09:30 Cleja
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Tulcea
06:00

08:00 Braila
06:05

08:00 Turnu Magurele 08:00 Galati 08:00 Turnu Magurele
06:10

09:30 Racaciuni
06:15

08:00 Tecuci
06:15

08:00 Corabia 08:00 Barlad 08:00 Corabia
06:20

08:00 Husi
06:25

09:30 Botosani 09:30 Constanta 09:30 Sascut
06:30

08:00 Mangalia 08:00 Buzau 08:00 Mangalia 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria
06:30

08:00 Focsani
06:35

09:30 Podu Turcului
06:40

08:00 Medgidia 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Marasesti 08:00 Medgidia
06:40

08:00 Adjud
06:45

09:30 Barlad
06:50

08:00 Slatina (Olt) 08:00 Sascut 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Hirsova 08:00 Hirsova
06:50

08:00 Bacau
06:55

09:30 Zorleni 09:30 Botosani 09:30 Medgidia 09:30 Iasi
07:00

08:00 Craiova 08:00 Tandarei 08:00 Tandarei 08:00 Roman 08:00 Craiova
07:00

08:00 Vaslui
07:05

08:00 Negresti 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi
07:10

09:30 Epureni
07:15

08:00 Iasi
07:15

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari 08:00 Podu Iloaiei
07:20

08:00 Deleni
07:25

09:30 Frumusica 09:30 Murgeni
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Harlau 08:00 Isalnita
07:30

08:00 Targu Frumos
07:35

09:30 Berezeni
07:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Pascani 08:00 Targu Carbunesti
07:40

09:30 Cernavoda 09:30 Targu Frumos 09:30 Copalau
07:45

08:00 Motca 08:00 Motru 08:00 Motru
07:45

09:30 Lunca Banului
07:50

08:00 Cristesti 08:00 Resita 08:00 Resita
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes 08:00 Timisesti
07:55

09:30 Harlau 09:30 Fetesti 09:30 Husi
08:00

08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia 08:00 Dumbrava 08:00 Lugoj
08:00

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

09:30 Crasna
08:10

08:00 Bucuresti 08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Bucuresti
08:10

09:30 Drajna Noua
08:15

08:00 Targu Neamt
08:15

09:30 Cotnari
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

09:30 Muntenii de Jos
08:25

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani
08:25

08:00 Piatra Neamt 08:00 Hateg 08:00 Hateg
08:30

09:30 Vaslui 09:30 Targu Frumos
08:40

08:00 Calan 08:00 Calan
08:40

08:00 Bicaz
08:45

09:30 Zapodeni
08:50

08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

09:30 Calarasi 09:30 Negresti 09:30 Pascani 09:30 Pascani
09:00

08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Poiana Largului 08:00 Pitesti 08:00 Deva
09:00

08:00 Durau 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat
09:10

09:30 Timisesti 09:30 Todiresti
09:15

08:00 Campina 08:00 Grinties 08:00 Campina
09:20

09:30 Bacesti 09:30 Motca
09:25

09:30 Vaslui
09:30

08:00 Sinaia 08:00 Borsec 08:00 Sinaia
09:30

09:30 Hanul Ancutei
09:35

08:00 Predeal 08:00 Toplita 08:00 Predeal
09:40

09:30 Barticesti 09:30 Poienari
09:45

08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Brasov 08:00 Brasov
09:50

09:30 Sabaoani
09:55

09:30 Roman 09:30 Bucuresti
10:00

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Targu Secuiesc
10:00

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

08:00 Covasna 08:00 Covasna
10:10

09:30 Motca
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Morareni 08:00 Targu Ocna
10:20

08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Reghin
10:30

08:00 Sighisoara 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40

09:30 Bacau 09:30 Cristesti
10:45

09:30 Targu Neamt
10:50

08:00 Targu Mures 08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

09:30 Letea Veche
10:55

08:00 Fagaras 08:00 Falticeni 08:00 Fagaras 08:00 Simeria 08:00 Simeria
11:00

08:00 Suceava
11:05

08:00 Vestem 08:00 Vestem 08:00 Dolhasca
11:10

08:00 Veresti
11:15

08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie 08:00 Darabani 08:00 Ramnicu Valcea
11:20

08:00 Stefanesti
11:25

09:30 Pipirig 09:30 Ploiesti
11:30

08:00 Sibiu 08:00 Sebes 08:00 Botosani 08:00 Sebes 08:00 Sibiu
11:30

08:00 Gura Humorului
11:35

08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram
11:40

09:30 Campina
11:45

08:00 Iacobeni
11:45

08:00 Sighisoara 08:00 Borsa 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia
11:50

08:00 Vatra Dornei
11:55

09:30 Onesti
12:00

08:00 Medias 08:00 Medias 08:00 Prundu Bargaului
12:00

08:00 Bistrita
12:05

08:00 Teius 08:00 Beclean 08:00 Teius
12:10

08:00 Baia Mare
12:15

08:00 Aiud 08:00 Dej 08:00 Aiud
12:20

08:00 Unirea 08:00 Cluj Napoca 08:00 Unirea
12:30

08:00 Cluj Napoca 08:00 Turda 08:00 Turda
12:40

09:30 Piatra Neamt
12:55

09:30 Azuga 09:30 Oituz
13:00

08:00 Gilau
13:00

09:30 Pluton
13:15

09:30 Poiana Largului
13:20

09:30 Bicaz 09:30 Predeal
13:30

09:30 Targu Secuiesc
13:50

09:30 Borsec
14:00

08:00 Huedin 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

09:30 Brasov
14:40

09:30 Gheorgheni
14:50

08:00 Negreni
15:00

09:30 Toplita
15:30

09:30 Morareni
15:45

09:30 Maierus
16:00

08:00 Piatra Craiului
16:00

09:30 Reghin
16:30

09:30 Sighisoara
16:40

08:00 Beius
17:00

09:30 Targu Mures 09:30 Acatari
17:30

09:30 Targu Mures
17:35

09:30 Ungheni
17:45

08:00 Alesd
18:00

09:30 Iernut
18:30

08:00 Oradea
18:30

09:30 Ludus
19:00

08:00 Bors
19:00

09:30 Campia Turzii
19:30

09:30 Turda
20:00

09:30 Cluj Napoca
21:00

09:30 Gilau
21:45

09:30 Alesd
22:30

08:00 Budapesta
23:00

09:30 Oradea
23:30

09:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.