Mersulautobuzelor.ro
Mersulautobuzelor.ro
Contact
Mersulautobuzelor.ro
Udine
Peco Zugliano / Gonars
Peco Zugliano / Gonars
Udine, Italia
Adresă:
vis a vis de area de Udine - A23
Plecări
Ora
Către
12:30
03:30
Huedin
13:30
Albita
05:00
Cluj Napoca
14:00
Husi
06:00
Dej
16:00
Falesti
07:00
Bistrita
19:00
Soroca
08:00
Vatra Dornei
17:00
Balti
09:00
Campulung Moldovenesc
20:00
Edinet
10:00
Gura Humorului
17:30
Chisinau
10:30
Falticeni
15:30
Hincesti
11:10
Pascani
16:30
Leova
11:15
Targu Frumos
17:10
Cantemir
02:00
Oradea
12:00
Iasi
18:00
Cahul
14:00
18:10
Darabani
08:00
Sebes
17:50
Graz
14:00
Pitesti
05:45
Alesd
16:00
Suceava
14:00
Bistrita
07:20
Orastie
13:00
Feldru
17:30
Griffen
12:45
Slatina (Olt)
07:25
Huedin
15:45
Ilisesti
13:20
Beclean
07:00
Deva
12:50
Nasaud
17:10
Griffen
12:30
Ganeasa
02:10
Simand
15:30
Paltinoasa
12:40
Dej
04:20
Arad
05:00
Calan
16:50
Klagenfurt
12:00
Bals
18:30
Iasi
15:15
Gura Humorului
11:40
Gherla
04:00
Pecica
05:30
Hateg
16:30
Villach
17:30
Targu Frumos
14:50
Campulung Moldovenesc
11:00
Cluj Napoca
03:30
Nadlac
06:30
Petrosani
18:45
Ilz
17:15
Pascani
14:15
Iacobeni
10:20
Turda
04:50
Simeria
09:00
Targu Jiu
18:10
Gleisdorf
16:30
Falticeni
14:00
Vatra Dornei
10:10
Unirea
23:30
Budapesta
11:00
Craiova
02:35
Chisineu Cris
17:40
Baltati
17:00
Botosani
09:50
Aiud
20:20
Viena
10:30
Filiasi
02:45
Ciumeghiu
16:30
Radauti
09:30
Teius
20:30
Viena
09:30
Rovinari
03:15
Salonta
17:20
Ruginoasa
17:40
Dorohoi
09:00
Alba Iulia
19:40
Wiener Neustadt
15:30
Bucuresti
04:05
Oradea
14:00
Cristesti
17:30
10:40
Turda
07:30
Alesd
08:00
Huedin
15:00
Campulung Moldovenesc
16:30
Radauti
15:30
Gura Humorului
07:00
Oradea
10:30
Gherla
13:00
Bistrita
12:30
Beclean
15:00
Brasov
11:00
Dej
13:30
Sighisoara
10:00
Cluj Napoca
12:30
Targu Mures
14:00
Vatra Dornei
17:30
14:00
Vatra Dornei
15:00
Campulung Moldovenesc
15:00
Brasov
15:30
Gura Humorului
13:30
Sighisoara
16:30
Radauti
12:30
Targu Mures
07:00
Oradea
10:30
Gherla
10:40
Turda
07:30
Alesd
08:00
Huedin
10:00
Cluj Napoca
11:00
Dej
12:30
Beclean
13:00
Bistrita
17:30
15:00
Beclean
13:30
Dej
12:30
Cluj Napoca
10:30
Huedin
10:00
Alesd
09:15
Oradea
17:00
Gura Humorului
13:00
Gherla
18:00
Radauti
16:30
Vatra Dornei
15:30
Bistrita
19:30
14:00
Bistrita
13:30
Beclean
12:00
Dej
11:00
Cluj Napoca
09:00
Huedin
08:30
Alesd
16:00
Brasov
08:00
Oradea
14:30
Sighisoara
17:30
Radauti
11:30
Gherla
13:30
Targu Mures
16:30
Gura Humorului
11:40
Turda
16:00
Campulung Moldovenesc
15:00
Vatra Dornei
Sosiri
De la
Ora
14:00
Montpellier
00:15
14:00
Malaga
00:30
14:00
Nimes
00:50
14:00
Granada
01:15
14:00
Lancon-Provence
01:20
14:00
Almunecar
01:55
14:00
Benalua de las Villas
02:05
14:00
Guadix
02:15
14:00
Aix-en-Provence
14:00
Salobrena
02:40
14:00
Zujar
02:50
14:00
Baza
03:05
14:00
Motril
03:10
14:00
Vidauban
03:30
14:00
Cannes
03:40
14:00
Castell de Ferro
03:45
14:00
Nice
04:10
14:00
Albox
14:00
Adra
04:15
14:00
Matagorda
04:35
14:00
Roquetas de Mar
14:00
Madrid
05:00
14:00
Berja
05:05
14:00
Tabernas
05:15
14:00
Arganda del Rey
05:20
14:00
El Ejido
05:30
14:00
Almeria
14:00
Almeria
05:50
14:00
Almeria
14:00
Tarancon
06:00
14:00
Fuente de Pedro Naharro
06:15
14:00
Horcajo de Santiago
06:30
14:00
Vera
06:40
14:00
Villamayor de Santiago
06:45
14:00
Huercal Overa
06:55
14:00
Quintanar de la Orden
07:00
14:00
Puerto Lumbreras
14:00
Miguel Esteban
07:20
14:00
Corral de Almaguer
07:40
14:00
Lorca
14:00
Las Pedroneras
07:45
05:00
Radauti
08:00
05:00
Radauti
08:00
05:00
Radauti
08:00
05:00
Radauti
08:00
14:00
La Roda
08:15
14:00
Villa de Don Fadrique
14:00
Murcia
08:20
14:00
Albacete
08:30
05:00
Gura Humorului
05:00
Brasov
08:30
05:00
Brasov
05:00
Gura Humorului
08:30
05:00
Gura Humorului
05:00
Brasov
08:30
05:00
Brasov
05:00
Gura Humorului
08:30
14:00
Villacanas
08:35
14:00
Alcazar de San Juan
09:00
05:00
Campulung Moldovenesc
09:00
05:00
Campulung Moldovenesc
09:00
14:00
Almansa
09:20
14:00
Pedro Munoz
14:00
Elche
09:30
14:00
Tomelloso
14:00
Alicante
10:00
05:00
Vatra Dornei
10:00
05:00
Vatra Dornei
10:00
05:00
Vatra Dornei
10:00
05:00
Vatra Dornei
10:00
14:00
Benidorm
10:30
05:00
Sighisoara
10:30
05:00
Sighisoara
10:30
05:00
Sighisoara
10:30
05:00
Sighisoara
10:30
05:00
Bistrita
11:00
05:00
Bistrita
11:00
05:00
Bistrita
11:00
05:00
Bistrita
11:00
05:00
Beclean
05:00
Targu Mures
11:30
05:00
Targu Mures
05:00
Beclean
11:30
05:00
Targu Mures
05:00
Beclean
11:30
05:00
Beclean
05:00
Targu Mures
11:30
05:00
Turda
12:30
05:00
Turda
12:30
05:00
Turda
12:30
05:00
Turda
12:30
14:00
Aielo de Malferit
13:00
14:00
Xativa
13:30
05:00
Dej
13:30
05:00
Dej
13:30
05:00
Dej
13:30
05:00
Dej
13:30
05:00
Gherla
13:50
05:00
Cluj Napoca
14:00
05:00
Gherla
05:00
Cluj Napoca
14:00
05:00
Cluj Napoca
05:00
Gherla
14:00
05:00
Gherla
05:00
Cluj Napoca
14:00
14:00
Valencia
15:00
14:00
Castellon de la Plana
15:40
14:00
Benicarlo
16:30
05:00
Huedin
16:30
05:00
Huedin
16:30
05:00
Huedin
16:30
05:00
Huedin
16:30
05:00
Alesd
17:00
05:00
Alesd
17:00
05:00
Alesd
17:00
05:00
Alesd
17:00
14:00
Baix Ebre
17:20
05:00
Oradea
17:30
05:00
Oradea
17:30
05:00
Oradea
17:30
05:00
Oradea
17:30
14:00
L'Hospitalet de l'Infant
17:40
14:00
Tarragona
18:15
14:00
Barcelona
19:15
14:00
Barcelona
19:20
14:00
Girona
20:20
14:00
Figueras
20:45
14:00
Perpignan
22:30
14:00
Narbonne
23:20
14:00
Beziers
23:45