Gara Centrala - Mersul autobuzelor Trieste Italia

Gara Centrala

Trieste, Italia

Plecări
Ora Către
09:50
12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 16:00 Iasi 08:40 Racaciuni 13:00 Letea Veche 08:10 Letea Veche 15:10 Pascani 13:50 Fetesti 11:40 Oituz 11:10 Ploiesti 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 14:15 Roman 02:00 Alesd 08:30 Cleja 16:15 Botosani 15:00 Constanta 14:15 Roman 13:30 Drajna Noua 10:40 Targu Secuiesc 10:50 Campina 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 15:10 Pascani 09:05 Podu Turcului 01:30 Oradea 08:25 Faraoani 16:00 Iasi 14:40 Medgidia 13:15 Bacau 13:00 Calarasi 08:40 Brasov 09:45 Azuga 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 15:15 Targu Frumos 08:50 Sascut 23:45 Bors 08:20 Valea Seaca 15:15 Targu Frumos 14:20 Cernavoda 12:00 Onesti 12:00 Bucuresti 08:10 Maierus 09:30 Predeal 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton
17:55
12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:25 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 09:10 Beclean 14:00 Constanta 10:30 Toplita 13:20 Tandarei 10:10 Falticeni 08:40 Miercurea Sibiului 09:35 Campulung Moldovenesc 09:50 Fagaras 03:00 Budapesta 10:30 Targu Ocna 06:35 Alesd 11:30 Brasov 11:00 Targu Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 08:00 Cluj Napoca 12:15 Caransebes 10:45 Bicaz 13:50 Mangalia 10:25 Morareni 13:00 Bucuresti 10:05 Suceava 09:00 Sibiu 09:30 Iacobeni 10:00 Moinesti 07:30 Gilau 10:50 Covasna 05:30 Oradea 11:40 Predeal 11:05 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:40 Poiana Largului 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:30 Ramnicu Valcea 09:20 Prundu Bargaului 10:10 Comanesti 06:50 Huedin 11:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Bors 11:50 Sinaia 11:10 Cristesti 12:30 Pitesti 11:30 Hirlau 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:05 Dej 12:25 Motru 10:35 Durau 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 08:30 Sighisoara 09:40 Gura Humorului 09:40 Vestem 09:15 Bistrita 10:20 Onesti 06:40 Negreni 11:20 Targu Secuiesc 10:50 Piatra Neamt 12:00 Campina 11:15 Motca 13:10 Slobozia 11:35 Deleni
23:45 Giltrans
14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus
Sosiri
De la Ora
Giltrans
07:20 Braila
00:10
Giltrans
07:20 Galati
00:40
Giltrans
07:20 Buzau
01:00
Giltrans
07:20 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
07:20 Tecuci
01:55
Giltrans
07:20 Focsani
02:15
Giltrans
07:20 Adjud
02:45
Giltrans
07:20 Barlad
03:00
Giltrans
07:20 Husi
03:30
Giltrans
07:20 Dorohoi
03:35
Giltrans
07:20 Onesti
03:45
Giltrans
07:20 Vaslui
04:00
Giltrans
07:20 Comanesti
04:10
Giltrans
07:20 Bucuresti
04:15
Giltrans
07:20 Moinesti
04:20
Giltrans
07:20 Botosani
04:30
Giltrans
07:20 Craiova
04:35
Giltrans
07:20 Iasi
04:45
Giltrans
07:20 Podu Iloaiei
05:00

04:30 Tulcea 04:30 Giurgiu
05:00
Giltrans
07:20 Filiasi
05:05
Giltrans
07:20 Ploiesti
05:10

04:30 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
07:20 Suceava
05:20

04:30 Corabia
05:20
Giltrans
07:20 Bacau
05:30

04:30 Alexandria 04:30 Braila
05:30

04:30 Galati
05:35
Giltrans
07:20 Negresti
05:40

04:30 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
07:20 Harlau
05:45
Giltrans
07:20 Constanta
05:50
Giltrans
07:20 Campina
06:00

04:30 Constanta 04:30 Craiova
06:00
Giltrans
07:20 Buhusi
06:05

04:30 Mangalia
06:05
Giltrans
07:20 Roznov
06:10

04:30 Filiasi
06:10
Giltrans
07:20 Targu Frumos
06:15

04:30 Medgidia
06:15
Giltrans
07:20 Gura Humorului
06:20

04:30 Rovinari 04:30 Hirsova
06:20

04:30 Tandarei
06:25
Giltrans
07:20 Falticeni
06:30

04:30 Isalnita 04:30 Slobozia
06:30
Giltrans
07:20 Rovinari
06:35
Giltrans
07:20 Pascani
06:40

04:30 Tecuci 04:30 Targu Carbunesti
06:40
Giltrans
07:20 Motca
06:45

04:30 Motru 04:30 Barlad
06:45
Giltrans
07:20 Piatra Neamt
06:50

04:30 Resita 04:30 Husi
06:50
Giltrans
07:20 Roman
06:55

04:30 Caransebes
06:55
Giltrans
07:20 Cristesti
07:00

04:30 Bucuresti 04:30 Buzau 04:30 Lugoj
07:00
Giltrans
07:20 Targu Jiu
07:05

04:30 Timisoara
07:05
Giltrans
07:20 Brasov
07:10

04:30 Arad 04:30 Focsani
07:10

04:30 Targu Jiu
07:20

04:30 Marasesti 04:30 Petrosani
07:25
Giltrans
07:20 Fetesti
07:30

04:30 Adjud 04:30 Pitesti 04:30 Hateg
07:30

04:30 Sascut
07:35

04:30 Bacau 04:30 Calan
07:40

04:30 Roman
07:45

04:30 Ploiesti 04:30 Hunedoara 04:30 Vaslui
07:50
Giltrans
07:20 Targu Neamt
08:00

04:30 Negresti 04:30 Deva 04:30 Ramnicu Sarat
08:00

04:30 Iasi
08:05

04:30 Podu Iloaiei 04:30 Campina
08:10

04:30 Deleni
08:15

04:30 Sinaia 04:30 Hirlau
08:20

04:30 Targu Frumos
08:25
Giltrans
07:20 Fagaras
08:30

04:30 Pascani 04:30 Predeal 04:30 Simeria
08:30
Giltrans
07:20 Petrosani
08:35

04:30 Motca
08:35

04:30 Orastie 04:30 Cristesti
08:40

04:30 Timisesti
08:45

04:30 Targu Neamt 04:30 Sebes
08:50

04:30 Piatra Neamt
08:55

04:30 Brasov 04:30 Bicaz 04:30 Lancram
09:00

04:30 Poiana Largului 04:30 Targu Secuiesc
09:10

04:30 Durau 04:30 Sfantu Gheorghe
09:20
Giltrans
07:20 Poiana Largului
09:30

04:30 Toplita 04:30 Covasna 04:30 Alba Iulia
09:30
Giltrans
07:20 Hateg
09:35

04:30 Targu Ocna 04:30 Teius 04:30 Morareni
09:40
Giltrans
07:20 Sibiu
09:45

04:30 Reghin
09:45

04:30 Onesti 04:30 Aiud
09:50
Giltrans
07:20 Hunedoara
10:00

04:30 Targu Mures 04:30 Comanesti 04:30 Unirea
10:00

04:30 Falticeni
10:05

04:30 Moinesti 04:30 Turda 04:30 Suceava
10:10

04:30 Dolhasca
10:15

04:30 Veresti 04:30 Fagaras
10:20

04:30 Darabani
10:25
Giltrans
07:20 Sebes
10:30

04:30 Botosani 04:30 Vestem
10:30

04:30 Gura Humorului
10:35

04:30 Campulung Moldovenesc
10:45

04:30 Iacobeni 04:30 Ramnicu Valcea
10:50

04:30 Vatra Dornei
10:55

04:30 Sibiu 04:30 Prundu Bargaului
11:00

04:30 Bistrita
11:05

04:30 Beclean 04:30 Miercurea Sibiului
11:10

04:30 Dej
11:15

04:30 Sighisoara
11:20

04:30 Cluj Napoca
11:25
Giltrans
07:20 Toplita
11:30

04:30 Medias
11:30
Giltrans
07:20 Deva
12:00

04:30 Cluj Napoca
12:00
Giltrans
07:20 Reghin
12:30
Giltrans
07:20 Alba Iulia
13:00

04:30 Gilau
13:15
Giltrans
07:20 Targu Mures
13:30
Giltrans
07:20 Aiud
13:45
Giltrans
07:20 Ludus
14:00
Giltrans
07:20 Turda
14:30

04:30 Huedin
14:30

04:30 Negreni
14:50
Giltrans
07:20 Cluj Napoca
15:00

04:30 Alesd
15:55
Giltrans
07:20 Huedin
17:00
Giltrans
07:20 Alesd
18:00

04:30 Oradea
18:00
Giltrans
07:20 Oradea
18:30

04:30 Bors
18:30
Giltrans
07:20 Bors
18:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.