Gara Centrala - Mersul autobuzelor Trieste Italia

Gara Centrala

Trieste, Italia

Plecări
Ora Către
07:00
22:30 Reghin 23:15 Toplita 07:30 Onesti 06:30 Moinesti 09:15 Focsani 10:00 Braila 05:45 Negresti 08:15 Tecuci 05:00 Radauti 04:00 Targu Frumos 19:30 Cluj Napoca 18:30 Huedin 11:00 Mizil 04:30 Buhusi 09:45 Ramnicu Sarat 09:30 Galati 05:00 Iasi 07:30 Botosani 04:00 Gura Humorului 04:30 Podu Iloaiei 02:00 Targu Neamt 00:45 Poiana Largului 22:00 Targu Mures 06:00 Bacau 04:00 Piatra Neamt 10:15 Buzau 07:15 Barlad 04:00 Targu Frumos 06:30 Suceava 03:30 Falticeni 03:45 Pascani 16:00 Oradea 23:45 Borsec 08:30 Adjud 06:45 Comanesti 03:45 Pascani 06:00 Vaslui 04:30 Podu Iloaiei 05:30 Siret 05:00 Iasi 09:00 Chisinau 05:00 Roman
09:50
11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 15:30 Frumusica 07:10 Sighisoara 14:30 Targu Frumos 05:10 Ludus 13:45 Hanul Ancutei 03:15 Gilau 12:15 Pipirig 13:00 Letea Veche 08:45 Toplita 15:15 Copalau 11:30 Pluton 14:15 Pascani 13:00 Motca 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 15:15 Copalau 06:10 Targu Mures 14:15 Pascani 04:40 Campia Turzii 13:30 Barticesti 02:00 Alesd 12:00 Piatra Neamt 16:15 Botosani 07:45 Reghin 15:00 Harlau 08:00 Morareni 14:05 Timisesti 12:45 Cristesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 15:00 Harlau 05:30 Ungheni 14:05 Timisesti 04:30 Turda 13:15 Sabaoani 01:30 Oradea 11:00 Bicaz 16:00 Botosani 07:10 Targu Mures 14:40 Cotnari 10:00 Borsec 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 16:00 Botosani 08:10 Maierus 14:40 Cotnari 05:40 Iernut 13:55 Motca 04:00 Cluj Napoca 12:30 Targu Neamt 23:45 Bors 09:30 Gheorgheni 15:30 Frumusica 11:15 Poiana Largului 14:30 Targu Frumos 07:15 Acatari 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca
17:55
09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes
23:45
14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin
Sosiri
De la Ora

07:20 Braila
00:10

05:00 Mizil
00:15

05:00 Galati
00:30

07:20 Galati
00:40

05:00 Buzau 05:00 Tecuci
01:00

07:20 Buzau
01:00

05:00 Ramnicu Sarat
01:30

07:20 Ramnicu Sarat
01:30

07:20 Tecuci
01:55

05:00 Barlad 05:00 Focsani
02:00

07:20 Focsani
02:15

05:00 Vaslui
02:30

07:20 Adjud
02:45

05:00 Botosani 05:00 Negresti 05:00 Adjud
03:00

07:20 Barlad
03:00

07:20 Husi
03:30

07:20 Dorohoi
03:35

05:00 Onesti
03:45

07:20 Onesti
03:45

05:00 Iasi 05:00 Suceava 05:00 Iasi
04:00

07:20 Vaslui
04:00

07:20 Comanesti
04:10

05:00 Comanesti
04:15

07:20 Bucuresti
04:15

07:20 Moinesti
04:20

05:00 Targu Frumos 05:00 Targu Frumos 05:00 Moinesti
04:30

07:20 Botosani
04:30

07:20 Craiova
04:35

07:20 Iasi
04:45

05:00 Bacau 05:00 Siret 05:00 Podu Iloaiei 05:00 Podu Iloaiei
05:00

07:20 Podu Iloaiei
05:00

04:30 Giurgiu 04:30 Giurgiu
05:00

07:20 Filiasi
05:05

07:20 Ploiesti
05:10

04:30 Turnu Magurele 04:30 Turnu Magurele
05:10

05:00 Roman
05:15

07:20 Suceava
05:20

04:30 Corabia 04:30 Corabia
05:20

05:00 Buhusi 05:00 Bucuresti 05:00 Radauti
05:30

07:20 Bacau
05:30

04:30 Alexandria 04:30 Braila 04:30 Alexandria
05:30

04:30 Galati
05:35

07:20 Negresti
05:40

04:30 Slatina (Olt) 04:30 Slatina (Olt)
05:40

07:20 Harlau
05:45

07:20 Constanta
05:50

05:00 Gura Humorului
06:00

07:20 Campina
06:00

04:30 Craiova 04:30 Craiova 04:30 Constanta 04:30 Constanta
06:00

07:20 Buhusi
06:05

04:30 Mangalia 04:30 Mangalia
06:05

07:20 Roznov
06:10

04:30 Filiasi 04:30 Filiasi
06:10

05:00 Piatra Neamt 05:00 Pascani 05:00 Pascani
06:15

07:20 Targu Frumos
06:15

04:30 Medgidia 04:30 Medgidia
06:15

07:20 Gura Humorului
06:20

04:30 Hirsova 04:30 Rovinari 04:30 Rovinari 04:30 Hirsova
06:20

04:30 Tandarei 04:30 Tandarei
06:25

05:00 Ploiesti 05:00 Falticeni
06:30

07:20 Falticeni
06:30

04:30 Slobozia 04:30 Isalnita 04:30 Isalnita 04:30 Slobozia
06:30

07:20 Rovinari
06:35

07:20 Pascani
06:40

04:30 Tecuci 04:30 Targu Carbunesti 04:30 Targu Carbunesti
06:40

07:20 Motca
06:45

04:30 Barlad 04:30 Motru 04:30 Motru
06:45

07:20 Piatra Neamt
06:50

04:30 Husi 04:30 Resita 04:30 Resita
06:50

07:20 Roman
06:55

04:30 Caransebes 04:30 Caransebes
06:55

05:00 Campina
07:00

07:20 Cristesti
07:00

04:30 Lugoj 04:30 Bucuresti 04:30 Buzau 04:30 Lugoj 04:30 Bucuresti
07:00

07:20 Targu Jiu
07:05

04:30 Timisoara 04:30 Timisoara
07:05

07:20 Brasov
07:10

04:30 Focsani 04:30 Arad 04:30 Arad
07:10

04:30 Targu Jiu 04:30 Targu Jiu
07:20

04:30 Petrosani 04:30 Petrosani 04:30 Marasesti
07:25

07:20 Fetesti
07:30

04:30 Adjud 04:30 Hateg 04:30 Pitesti 04:30 Hateg 04:30 Pitesti
07:30

04:30 Sascut
07:35

04:30 Calan 04:30 Calan 04:30 Bacau
07:40

04:30 Roman
07:45

04:30 Hunedoara 04:30 Ploiesti 04:30 Vaslui 04:30 Ploiesti 04:30 Hunedoara
07:50

05:00 Targu Neamt
08:00

07:20 Targu Neamt
08:00

04:30 Deva 04:30 Deva 04:30 Ramnicu Sarat 04:30 Negresti 04:30 Ramnicu Sarat
08:00

04:30 Iasi
08:05

04:30 Campina 04:30 Podu Iloaiei 04:30 Campina
08:10

04:30 Deleni
08:15

04:30 Hirlau 04:30 Sinaia 04:30 Sinaia
08:20

04:30 Targu Frumos
08:25

07:20 Fagaras
08:30

04:30 Predeal 04:30 Simeria 04:30 Predeal 04:30 Pascani 04:30 Simeria
08:30

07:20 Petrosani
08:35

04:30 Motca
08:35

04:30 Cristesti 04:30 Orastie 04:30 Orastie
08:40

04:30 Timisesti
08:45

04:30 Sebes 04:30 Targu Neamt 04:30 Sebes
08:50

04:30 Piatra Neamt
08:55

05:00 Poiana Largului
09:00

04:30 Bicaz 04:30 Lancram 04:30 Brasov 04:30 Lancram 04:30 Brasov
09:00

04:30 Targu Secuiesc 04:30 Poiana Largului 04:30 Targu Secuiesc
09:10

04:30 Durau 04:30 Sfantu Gheorghe 04:30 Sfantu Gheorghe
09:20

05:00 Brasov
09:30

07:20 Poiana Largului
09:30

04:30 Covasna 04:30 Covasna 04:30 Alba Iulia 04:30 Toplita 04:30 Alba Iulia
09:30

07:20 Hateg
09:35

04:30 Targu Ocna 04:30 Targu Ocna 04:30 Teius 04:30 Morareni 04:30 Teius
09:40

07:20 Sibiu
09:45

04:30 Reghin
09:45

04:30 Onesti 04:30 Aiud 04:30 Aiud 04:30 Onesti
09:50

05:00 Borsec
10:00

07:20 Hunedoara
10:00

04:30 Targu Mures 04:30 Unirea 04:30 Comanesti 04:30 Comanesti 04:30 Unirea
10:00

04:30 Falticeni
10:05

04:30 Suceava 04:30 Moinesti 04:30 Moinesti 04:30 Turda 04:30 Turda
10:10

04:30 Dolhasca
10:15

04:30 Fagaras 04:30 Fagaras 04:30 Veresti
10:20

04:30 Darabani
10:25

07:20 Sebes
10:30

04:30 Vestem 04:30 Botosani 04:30 Vestem
10:30

04:30 Gura Humorului
10:35

05:00 Toplita
10:45

04:30 Campulung Moldovenesc
10:45

04:30 Ramnicu Valcea 04:30 Ramnicu Valcea 04:30 Iacobeni
10:50

04:30 Vatra Dornei
10:55

04:30 Sibiu 04:30 Prundu Bargaului 04:30 Sibiu
11:00

04:30 Bistrita
11:05

04:30 Beclean 04:30 Miercurea Sibiului 04:30 Miercurea Sibiului
11:10

04:30 Dej
11:15

04:30 Sighisoara 04:30 Sighisoara
11:20

04:30 Cluj Napoca
11:25

05:00 Sighisoara
11:30

07:20 Toplita
11:30

04:30 Medias 04:30 Medias
11:30

05:00 Reghin
12:00

07:20 Deva
12:00

04:30 Cluj Napoca
12:00

05:00 Targu Mures
12:30

07:20 Reghin
12:30

07:20 Alba Iulia
13:00

04:30 Gilau
13:15

07:20 Targu Mures
13:30

07:20 Aiud
13:45

07:20 Ludus
14:00

07:20 Turda
14:30

04:30 Huedin
14:30

05:00 Cluj Napoca
14:45

04:30 Negreni
14:50

07:20 Cluj Napoca
15:00

04:30 Alesd
15:55

05:00 Huedin
16:15

07:20 Huedin
17:00

07:20 Alesd
18:00

04:30 Oradea
18:00

07:20 Oradea
18:30

04:30 Bors
18:30

07:20 Bors
18:45

05:00 Oradea
19:00

05:00 Chisinau
20:00

05:00 Braila
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.