Stazzione FS - Mersul autobuzelor Torino Italia

Stazzione FS

Torino, Italia

Plecări
Ora Către
10:00
11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 17:10 Slatina (Olt) 20:30 Sascut 15:35 Isalnita 21:05 Buzau 14:30 Caransebes 21:40 Galati 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui 17:00 Craiova 20:40 Adjud 15:15 Targu Carbunesti 21:20 Husi 14:15 Lugoj 21:50 Braila 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 20:10 Roman 16:30 Filiasi 20:50 Marasesti 15:00 Motru 21:25 Barlad 14:00 Timisoara 22:00 Tulcea 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 15:20 Campina 18:10 Sovata 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 17:20 Alexandria 20:20 Bacau 16:00 Rovinari 21:00 Focsani 14:45 Resita 21:30 Tecuci 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 15:40 Ramnicu Sarat
14:10
17:00 Lehliu 12:55 Covasna 16:35 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:40 Calarasi 12:35 Sibiu 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 16:55 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 18:30 Mangalia 12:20 Teius 17:30 Cernavoda 12:40 Fagaras 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 16:50 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 18:00 Constanta 12:25 Alba Iulia 17:20 Slobozia 12:45 Brasov 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 12:50 Targu Secuiesc 16:40 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:50 Beclean 08:55 Bontida 08:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:50 Medgidia 12:30 Sebes 17:10 Harsova 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes
Sosiri
De la Ora

09:00 Tulcea 09:00 Tulcea
01:15

09:00 Braila 09:00 Braila
01:20

09:00 Galati 09:00 Galati
03:00

09:00 Ianca 09:00 Ianca
03:30

09:00 Mangalia
04:00

09:00 Constanta
04:10

09:00 Medgidia
04:20

09:00 Calarasi 09:00 Faurei 09:00 Faurei
04:30

09:00 Cernavoda 09:00 Tecuci 09:00 Tecuci
04:40

09:00 Barlad 09:00 Barlad 09:00 Slobozia
04:50

09:00 Harsova
05:00

09:00 Lehliu
05:10

09:00 Tandarei
05:20

09:00 Bucuresti 09:00 Husi 09:00 Husi
05:30

09:00 Vaslui 09:00 Vaslui 09:00 Pitesti
05:40

09:00 Ramnicu Valcea
05:50

11:30 Giurgiu 11:30 Constanta 11:30 Tulcea 11:30 Constanta 11:30 Giurgiu
06:00

09:00 Targoviste 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi
06:00

11:30 Braila
06:05

11:30 Turnu Magurele 11:30 Galati 11:30 Turnu Magurele
06:10

09:00 Sinaia 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria
06:10

11:30 Tecuci
06:15

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:15

11:30 Corabia 11:30 Barlad 11:30 Corabia
06:20

09:00 Caracal 09:00 Caracal 09:00 Harlau 09:00 Harlau 09:00 Predeal
06:20

11:30 Husi
06:25

11:30 Alexandria 11:30 Mangalia 11:30 Buzau 11:30 Mangalia 11:30 Alexandria
06:30

09:00 Campina 09:00 Flamanzi 09:00 Flamanzi 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt)
06:30

11:30 Focsani
06:35

11:30 Filiasi 11:30 Medgidia 11:30 Marasesti 11:30 Medgidia 11:30 Filiasi
06:40

09:00 Urziceni 09:00 Botosani 09:00 Botosani
06:40

11:30 Adjud
06:45

09:00 Saveni 09:00 Saveni
06:45

11:30 Hirsova 11:30 Slatina (Olt) 11:30 Sascut 11:30 Slatina (Olt) 11:30 Hirsova
06:50

09:00 Ploiesti 09:00 Darabani 09:00 Darabani
06:50

11:30 Bacau
06:55

11:30 Tandarei 11:30 Craiova 11:30 Roman 11:30 Craiova 11:30 Tandarei
07:00

09:00 Dorohoi 09:00 Craiova 09:00 Dorohoi 09:00 Craiova 09:00 Buzau
07:00

11:30 Vaslui
07:05

11:30 Filiasi 11:30 Negresti 11:30 Filiasi
07:10

09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Vanatori 09:00 Vanatori
07:10

11:30 Iasi
07:15

11:30 Podu Iloaiei 11:30 Rovinari 11:30 Rovinari
07:20

09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Focsani
07:20

11:30 Deleni
07:25

11:30 Isalnita 11:30 Isalnita 11:30 Harlau
07:30

09:00 Marasesti 09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
07:30

11:30 Targu Frumos
07:35

11:30 Pascani 11:30 Targu Carbunesti 11:30 Targu Carbunesti
07:40

09:00 Resita 09:00 Resita 09:00 Adjud
07:40

11:30 Motru 11:30 Motca 11:30 Motru
07:45

11:30 Cristesti 11:30 Resita 11:30 Resita
07:50

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes 09:00 Bacau
07:50

11:30 Caransebes 11:30 Caransebes 11:30 Timisesti
07:55

11:30 Dumbrava 11:30 Lugoj 11:30 Slobozia 11:30 Lugoj 11:30 Slobozia
08:00

09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu 09:00 Roman
08:00

11:30 Timisoara 11:30 Timisoara
08:05

11:30 Bucuresti 11:30 Bucuresti 11:30 Arad 11:30 Arad
08:10

09:00 Targu Frumos 09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Bumbesti Jiu
08:10

11:30 Targu Neamt
08:15

11:30 Targu Jiu 11:30 Targu Jiu
08:20

09:00 Petrosani 09:00 Pascani 09:00 Petrosani
08:20

11:30 Petrosani 11:30 Petrosani
08:25

11:30 Piatra Neamt 11:30 Hateg 11:30 Hateg
08:30

09:00 Poiana Largului 09:00 Poiana Largului 09:00 Hateg 09:00 Motca 09:00 Hateg
08:30

09:00 Bicaz 09:00 Bicaz
08:35

11:30 Calan 11:30 Calan
08:40

09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara 09:00 Targu Neamt 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara
08:40

11:30 Bicaz
08:45

11:30 Hunedoara 11:30 Hunedoara
08:50

09:00 Deva 09:00 Falticeni 09:00 Deva
08:50

09:00 Suceava
08:55

11:30 Poiana Largului 11:30 Deva 11:30 Pitesti 11:30 Deva 11:30 Pitesti
09:00

09:00 Gheorgheni 09:00 Radauti 09:00 Gheorgheni 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj
09:00

11:30 Ramnicu Sarat 11:30 Durau 11:30 Ramnicu Sarat
09:10

09:00 Gura Humorului 09:00 Sovata 09:00 Timisoara 09:00 Sovata 09:00 Timisoara
09:10

11:30 Campina 11:30 Grinties 11:30 Campina
09:20

09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Campulung Moldovenesc
09:20

11:30 Sinaia 11:30 Sinaia 11:30 Borsec
09:30

09:00 Chisineu Cris 09:00 Chisineu Cris 09:00 Vatra Dornei 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Miercurea Ciuc
09:30

11:30 Toplita 11:30 Predeal 11:30 Predeal
09:40

09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Prundu Bargaului
09:40

11:30 Brasov 11:30 Miercurea Ciuc 11:30 Brasov
09:50

09:00 Nasaud 09:00 Toplita 09:00 Toplita 09:00 Salonta 09:00 Salonta
09:50

11:30 Targu Secuiesc 11:30 Sfantu Gheorghe 11:30 Targu Secuiesc
10:00

09:00 Reghin 09:00 Gilau 09:00 Gilau 09:00 Reghin 09:00 Bistrita
10:00

11:30 Sfantu Gheorghe 11:30 Sfantu Gheorghe
10:05

11:30 Covasna 11:30 Covasna
10:10

09:00 Beclean 09:00 Onesti 09:00 Onesti
10:10

11:30 Targu Ocna 11:30 Targu Ocna 11:30 Morareni
10:20

09:00 Moinesti 09:00 Moinesti 09:00 Dej
10:20

11:30 Reghin 11:30 Onesti 11:30 Onesti
10:30

09:00 Gherla 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:30

11:30 Comanesti 11:30 Sighisoara 11:30 Comanesti
10:40

09:00 Covasna 09:00 Covasna
10:40

11:30 Moinesti 11:30 Targu Mures 11:30 Moinesti
10:50

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc
10:50

11:30 Fagaras 11:30 Simeria 11:30 Fagaras 11:30 Falticeni 11:30 Simeria
11:00

09:00 Brasov 09:00 Brasov
11:00

11:30 Suceava
11:05

11:30 Dolhasca 11:30 Vestem 11:30 Vestem
11:10

09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
11:10

11:30 Veresti
11:15

11:30 Darabani 11:30 Ramnicu Valcea 11:30 Orastie 11:30 Orastie 11:30 Ramnicu Valcea
11:20

09:00 Sibiu 09:00 Sibiu
11:20

11:30 Stefanesti
11:25

09:00 Sebes 09:00 Sebes
11:25

11:30 Sibiu 11:30 Sebes 11:30 Sibiu 11:30 Sebes 11:30 Botosani
11:30

09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia
11:30

11:30 Gura Humorului
11:35

09:00 Teius 09:00 Teius
11:35

11:30 Campulung Moldovenesc 11:30 Lancram 11:30 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 11:30 Miercurea Sibiului
11:40

09:00 Aiud 09:00 Aiud
11:40

11:30 Iacobeni
11:45

11:30 Sighisoara 11:30 Alba Iulia 11:30 Sighisoara 11:30 Alba Iulia 11:30 Borsa
11:50

09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures
11:50

11:30 Vatra Dornei
11:55

11:30 Medias 11:30 Medias 11:30 Prundu Bargaului
12:00

09:00 Turda 09:00 Turda
12:00

11:30 Bistrita
12:05

11:30 Teius 11:30 Teius 11:30 Beclean
12:10

11:30 Baia Mare
12:15

11:30 Aiud 11:30 Aiud 11:30 Dej
12:20

11:30 Unirea 11:30 Cluj Napoca 11:30 Unirea
12:30

11:30 Turda 11:30 Turda 11:30 Cluj Napoca
12:40

11:30 Gilau
13:00

09:00 Cluj Napoca
13:30

09:00 Bontida
13:50

11:30 Cluj Napoca 11:30 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:30 Cluj Napoca 11:30 Cluj Napoca
14:00

09:00 Baia Mare
14:05

09:00 Satu Mare
14:10

09:00 Zalau
14:20

11:30 Negreni
15:00

09:00 Huedin
15:00

09:00 Alesd
15:10

11:30 Piatra Craiului
16:00

11:30 Beius
17:00

11:30 Alesd
18:00

09:00 Oradea
18:20

11:30 Oradea
18:30

11:30 Bors
19:00

11:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.