Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Termoli Italia

Stazzione ferroviara FS

Termoli, Italia

Plecări
Ora Către
11:30
00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
13:50 Cabritur
19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 23:00 Galati 16:00 Targu Mures 21:00 Focsani 13:00 Gherla 20:10 Vaslui 09:00 Huedin 08:30 Alesd 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 22:30 Buzau 15:00 Beclean 20:50 Barlad 12:00 Campia Turzii 20:00 Bacau 08:00 Oradea 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 22:00 Ramnicu Sarat 14:30 Dej 20:45 Adjud 11:00 Turda 19:50 Iasi 00:00 Chisinau 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 23:30 Braila 17:00 Bistrita 21:30 Tecuci 13:30 Ludus 20:30 Husi 10:00 Cluj Napoca 20:20 Dorohoi
13:50 Cabritur
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

19:30 Braila
00:10

19:30 Galati
00:40

19:30 Buzau
01:00

19:30 Ramnicu Sarat
01:30

19:30 Tecuci
01:55

19:30 Focsani
02:15

19:30 Adjud
02:45
Cabritur
20:40 Botosani
02:55
Cabritur
20:40 Galati
02:56
Cabritur
20:40 Braila
02:59

19:30 Barlad
03:00

19:30 Husi
03:30

19:30 Dorohoi
03:35

19:30 Onesti
03:45
Cabritur
20:40 Suceava
03:50
Cabritur
20:40 Iasi
03:55
Cabritur
20:40 Brasov
03:56

19:30 Vaslui
04:00

19:30 Comanesti
04:10

19:30 Bucuresti
04:15

19:30 Moinesti
04:20

19:30 Botosani
04:30
Cabritur
20:40 Bacau
04:30

19:30 Craiova
04:35
Cabritur
20:40 Bucuresti
04:35

19:30 Iasi
04:45

19:30 Podu Iloaiei
05:00

19:30 Filiasi
05:05

19:30 Ploiesti
05:10

19:30 Suceava
05:20

19:30 Bacau
05:30

19:30 Negresti
05:40

19:30 Harlau
05:45

19:30 Constanta
05:50

19:30 Campina
06:00
Cabritur
20:40 Buzau
06:00

19:30 Buhusi
06:05

19:30 Roznov
06:10
Cabritur
20:40 Piatra Neamt
06:10

19:30 Targu Frumos
06:15
Cabritur
20:40 Chisinau
06:15

19:30 Gura Humorului
06:20

19:30 Falticeni
06:30
Cabritur
20:40 Ramnicu Sarat
06:30

19:30 Rovinari
06:35

19:30 Pascani
06:40

19:30 Motca
06:45

19:30 Piatra Neamt
06:50

19:30 Roman
06:55

19:30 Cristesti
07:00
Cabritur
20:40 Tecuci
07:00

19:30 Targu Jiu
07:05

19:30 Brasov
07:10

19:30 Fetesti
07:30
Cabritur
20:40 Focsani
07:30

19:30 Targu Neamt
08:00
Cabritur
20:40 Barlad
08:00
Cabritur
20:40 Adjud
08:15

19:30 Fagaras
08:30
Cabritur
20:40 Husi
08:30

19:30 Petrosani
08:35
Cabritur
20:40 Dorohoi
08:40
Cabritur
20:40 Vaslui
09:00

19:30 Poiana Largului
09:30

19:30 Hateg
09:35

19:30 Sibiu
09:45

19:30 Hunedoara
10:00
Cabritur
20:40 Podu Iloaiei
10:00
Cabritur
20:40 Roman
10:15

19:30 Sebes
10:30
Cabritur
20:40 Buhusi
10:30
Cabritur
20:40 Harlau
10:50
Cabritur
20:40 Targu Frumos
11:00

19:30 Toplita
11:30
Cabritur
20:40 Ruginoasa
11:45

19:30 Deva
12:00
Cabritur
20:40 Falticeni
12:00
Cabritur
20:40 Pascani
12:10

19:30 Reghin
12:30

19:30 Alba Iulia
13:00
Cabritur
20:40 Targu Neamt
13:00
Cabritur
20:40 Padova
13:00

19:30 Targu Mures
13:30

19:30 Aiud
13:45

19:30 Ludus
14:00
Cabritur
20:40 Poiana Largului
14:00
Cabritur
20:40 Gura Humorului
14:10

19:30 Turda
14:30

19:30 Cluj Napoca
15:00
Cabritur
20:40 Campulung Moldovenesc
15:10
Cabritur
20:40 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
20:40 Toplita
16:20

19:30 Huedin
17:00
Cabritur
20:40 Bistrita
17:00

19:30 Alesd
18:00
Cabritur
20:40 Targu Mures
18:00
Cabritur
20:40 Beclean
18:10

19:30 Oradea
18:30

19:30 Bors
18:45
Cabritur
20:40 Dej
19:00
Cabritur
20:40 Ludus
19:10
Cabritur
20:40 Gherla
19:30
Cabritur
20:40 Campia Turzii
20:00
Cabritur
20:40 Turda
20:15
Cabritur
20:40 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
20:40 Huedin
21:30
Cabritur
20:40 Alesd
22:00
Cabritur
20:40 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.