Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Termoli Italia

Stazzione ferroviara FS

Termoli, Italia

Plecări
Ora Către
06:20
09:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 14:00 Constanta 11:35 Deleni 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 09:05 Dej 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 13:50 Mangalia 11:40 Podu Iloaiei 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 09:25 Vatra Dornei 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 10:30 Orastie 12:00 Arad 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 13:40 Medgidia 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 08:00 Cluj Napoca 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 13:30 Harsova 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan
11:30
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti
13:50
19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau
13:50
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

19:30 Braila
00:10

19:30 Galati
00:40

19:30 Buzau
01:00

19:30 Ramnicu Sarat
01:30

19:30 Tecuci
01:55

19:30 Focsani
02:15

19:30 Adjud
02:45

20:40 Botosani 20:40 Botosani
02:55

20:40 Galati 20:40 Galati
02:56

20:40 Braila 20:40 Braila
02:59

19:30 Barlad
03:00

19:30 Husi
03:30

19:30 Dorohoi
03:35

19:30 Onesti
03:45

20:40 Suceava 20:40 Suceava
03:50

20:40 Iasi 20:40 Iasi
03:55

20:40 Brasov 20:40 Brasov
03:56

19:30 Vaslui
04:00

19:30 Comanesti
04:10

19:30 Bucuresti
04:15

19:30 Moinesti
04:20

19:30 Botosani
04:30

20:40 Bacau 20:40 Bacau
04:30

19:30 Craiova
04:35

20:40 Bucuresti 20:40 Bucuresti
04:35

19:30 Iasi
04:45

19:30 Podu Iloaiei
05:00

14:10 Giurgiu 14:10 Giurgiu
05:00

19:30 Filiasi
05:05

19:30 Ploiesti
05:10

14:10 Turnu Magurele 14:10 Turnu Magurele
05:10

19:30 Suceava
05:20

14:10 Corabia 14:10 Corabia
05:20

19:30 Bacau
05:30

14:10 Braila 14:10 Alexandria 14:10 Alexandria
05:30

14:10 Galati
05:35

19:30 Negresti
05:40

14:10 Slatina (Olt) 14:10 Slatina (Olt)
05:40

19:30 Harlau
05:45

19:30 Constanta
05:50

19:30 Campina
06:00

20:40 Buzau 20:40 Buzau
06:00

14:10 Constanta 14:10 Craiova 14:10 Constanta 14:10 Craiova
06:00

19:30 Buhusi
06:05

14:10 Mangalia 14:10 Mangalia
06:05

19:30 Roznov
06:10

20:40 Piatra Neamt 20:40 Piatra Neamt
06:10

14:10 Filiasi 14:10 Filiasi
06:10

19:30 Targu Frumos
06:15

20:40 Chisinau 20:40 Chisinau
06:15

14:10 Medgidia 14:10 Medgidia
06:15

19:30 Gura Humorului
06:20

14:10 Hirsova 14:10 Rovinari 14:10 Rovinari 14:10 Hirsova
06:20

14:10 Tandarei 14:10 Tandarei
06:25

19:30 Falticeni
06:30

20:40 Ramnicu Sarat 20:40 Ramnicu Sarat
06:30

14:10 Isalnita 14:10 Isalnita 14:10 Slobozia 14:10 Slobozia
06:30

19:30 Rovinari
06:35

19:30 Pascani
06:40

14:10 Tecuci 14:10 Targu Carbunesti 14:10 Targu Carbunesti
06:40

19:30 Motca
06:45

14:10 Motru 14:10 Motru 14:10 Barlad
06:45

19:30 Piatra Neamt
06:50

14:10 Resita 14:10 Resita 14:10 Husi
06:50

19:30 Roman
06:55

14:10 Caransebes 14:10 Caransebes
06:55

19:30 Cristesti
07:00

20:40 Tecuci 20:40 Tecuci
07:00

14:10 Lugoj 14:10 Bucuresti 14:10 Lugoj 14:10 Bucuresti 14:10 Buzau
07:00

19:30 Targu Jiu
07:05

14:10 Timisoara 14:10 Timisoara
07:05

19:30 Brasov
07:10

14:10 Focsani 14:10 Arad 14:10 Arad
07:10

14:10 Targu Jiu 14:10 Targu Jiu
07:20

14:10 Petrosani 14:10 Petrosani 14:10 Marasesti
07:25

19:30 Fetesti
07:30

20:40 Focsani 20:40 Focsani
07:30

14:10 Hateg 14:10 Pitesti 14:10 Adjud 14:10 Hateg 14:10 Pitesti
07:30

14:10 Sascut
07:35

14:10 Calan 14:10 Bacau 14:10 Calan
07:40

14:10 Roman
07:45

14:10 Vaslui 14:10 Ploiesti 14:10 Ploiesti 14:10 Hunedoara 14:10 Hunedoara
07:50

19:30 Targu Neamt
08:00

20:40 Barlad 20:40 Barlad
08:00

14:10 Deva 14:10 Negresti 14:10 Deva 14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Ramnicu Sarat
08:00

14:10 Iasi
08:05

14:10 Campina 14:10 Podu Iloaiei 14:10 Campina
08:10

20:40 Adjud 20:40 Adjud
08:15

14:10 Deleni
08:15

14:10 Sinaia 14:10 Hirlau 14:10 Sinaia
08:20

14:10 Targu Frumos
08:25

19:30 Fagaras
08:30

20:40 Husi 20:40 Husi
08:30

14:10 Pascani 14:10 Simeria 14:10 Predeal 14:10 Simeria 14:10 Predeal
08:30

19:30 Petrosani
08:35

14:10 Motca
08:35

20:40 Dorohoi 20:40 Dorohoi
08:40

14:10 Orastie 14:10 Orastie 14:10 Cristesti
08:40

14:10 Timisesti
08:45

14:10 Targu Neamt 14:10 Sebes 14:10 Sebes
08:50

14:10 Piatra Neamt
08:55

20:40 Vaslui 20:40 Vaslui
09:00

14:10 Lancram 14:10 Brasov 14:10 Brasov 14:10 Bicaz 14:10 Lancram
09:00

14:10 Targu Secuiesc 14:10 Poiana Largului 14:10 Targu Secuiesc
09:10

14:10 Sfantu Gheorghe 14:10 Durau 14:10 Sfantu Gheorghe
09:20

19:30 Poiana Largului
09:30

14:10 Alba Iulia 14:10 Toplita 14:10 Covasna 14:10 Alba Iulia 14:10 Covasna
09:30

19:30 Hateg
09:35

14:10 Teius 14:10 Morareni 14:10 Targu Ocna 14:10 Teius 14:10 Targu Ocna
09:40

19:30 Sibiu
09:45

14:10 Reghin
09:45

14:10 Aiud 14:10 Onesti 14:10 Aiud 14:10 Onesti
09:50

19:30 Hunedoara
10:00

20:40 Podu Iloaiei 20:40 Podu Iloaiei
10:00

14:10 Comanesti 14:10 Unirea 14:10 Targu Mures 14:10 Comanesti 14:10 Unirea
10:00

14:10 Falticeni
10:05

14:10 Turda 14:10 Moinesti 14:10 Turda 14:10 Moinesti 14:10 Suceava
10:10

20:40 Roman 20:40 Roman
10:15

14:10 Dolhasca
10:15

14:10 Fagaras 14:10 Veresti 14:10 Fagaras
10:20

14:10 Darabani
10:25

19:30 Sebes
10:30

20:40 Buhusi 20:40 Buhusi
10:30

14:10 Vestem 14:10 Botosani 14:10 Vestem
10:30

14:10 Gura Humorului 14:10 Ferrara
10:35

14:10 Campulung Moldovenesc
10:45

20:40 Harlau 20:40 Harlau
10:50

14:10 Ramnicu Valcea 14:10 Iacobeni 14:10 Ramnicu Valcea
10:50

14:10 Vatra Dornei
10:55

20:40 Targu Frumos 20:40 Targu Frumos
11:00

14:10 Sibiu 14:10 Prundu Bargaului 14:10 Sibiu
11:00

14:10 Bistrita
11:05

14:10 Miercurea Sibiului 14:10 Miercurea Sibiului 14:10 Beclean
11:10

14:10 Dej
11:15

14:10 Sighisoara 14:10 Sighisoara
11:20

14:10 Cluj Napoca
11:25

19:30 Toplita
11:30

14:10 Medias 14:10 Medias
11:30

20:40 Ruginoasa 20:40 Ruginoasa
11:45

19:30 Deva
12:00

20:40 Falticeni 20:40 Falticeni
12:00

14:10 Cluj Napoca
12:00

20:40 Pascani 20:40 Pascani
12:10

19:30 Reghin
12:30

19:30 Alba Iulia
13:00

20:40 Targu Neamt 20:40 Targu Neamt
13:00

20:40 Padova
13:00

14:10 Gilau
13:15

19:30 Targu Mures
13:30

19:30 Aiud
13:45

19:30 Ludus
14:00

20:40 Poiana Largului 20:40 Poiana Largului
14:00

20:40 Gura Humorului 20:40 Gura Humorului
14:10

19:30 Turda
14:30

14:10 Huedin
14:30

14:10 Negreni
14:50

19:30 Cluj Napoca
15:00

20:40 Campulung Moldovenesc 20:40 Campulung Moldovenesc
15:10

14:10 Alesd
15:55

20:40 Vatra Dornei 20:40 Vatra Dornei
16:10

20:40 Toplita 20:40 Toplita
16:20

19:30 Huedin
17:00

20:40 Bistrita 20:40 Bistrita
17:00

19:30 Alesd
18:00

20:40 Targu Mures 20:40 Targu Mures
18:00

14:10 Oradea
18:00

20:40 Beclean 20:40 Beclean
18:10

19:30 Oradea
18:30

14:10 Bors
18:30

19:30 Bors
18:45

20:40 Dej 20:40 Dej
19:00

20:40 Ludus 20:40 Ludus
19:10

20:40 Gherla 20:40 Gherla
19:30

20:40 Campia Turzii 20:40 Campia Turzii
20:00

20:40 Turda 20:40 Turda
20:15

20:40 Cluj Napoca 20:40 Cluj Napoca
20:30

20:40 Huedin 20:40 Huedin
21:30

20:40 Alesd 20:40 Alesd
22:00

20:40 Oradea 20:40 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.