Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Taranto Italia

Stazione Ferroviara

Taranto, Italia

Plecări
Ora Către
05:50
09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:30 Adjud 13:10 Husi 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 12:25 Sascut 13:00 Buzau
07:00 Giltrans
20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari
10:00 Cabritur
19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 09:00 Huedin 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 08:30 Alesd 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 08:00 Oradea 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau
10:00 Cabritur
21:00 Padova
18:00 Euro Michael Tour
17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 20:00 Buzau
Sosiri
De la Ora
Giltrans
02:00 Braila
00:10
Euro Michael Tour
18:00 Toplita 18:00 Campulung Moldovenesc
00:30
Giltrans
02:00 Galati
00:40
Giltrans
02:00 Buzau
01:00
Giltrans
02:00 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
18:00 Reghin 18:00 Vatra Dornei
01:30
Giltrans
02:00 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
18:00 Bistrita
02:00
PROVIRAJ
08:00 Odesa
02:00
Giltrans
02:00 Focsani
02:15
Giltrans
02:00 Adjud
02:45
Cabritur
23:10 Botosani 23:10 Botosani
02:55
Cabritur
23:10 Galati 23:10 Galati
02:56
Cabritur
23:10 Braila 23:10 Braila
02:59
Giltrans
02:00 Barlad
03:00
Giltrans
02:00 Husi
03:30
Giltrans
02:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
02:00 Onesti
03:45
Cabritur
23:10 Suceava 23:10 Suceava
03:50
Cabritur
23:10 Iasi 23:10 Iasi
03:55
Cabritur
23:10 Brasov 23:10 Brasov
03:56
Giltrans
02:00 Vaslui
04:00
Giltrans
02:00 Comanesti
04:10
Giltrans
02:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
02:00 Moinesti
04:20
Giltrans
02:00 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
18:00 Targu Mures
04:30
Cabritur
23:10 Bacau 23:10 Bacau
04:30
Giltrans
02:00 Craiova
04:35
Cabritur
23:10 Bucuresti 23:10 Bucuresti
04:35
Giltrans
02:00 Iasi
04:45
Giltrans
02:00 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
18:00 Ludus
05:00

14:40 Tulcea 14:40 Giurgiu
05:00
Giltrans
02:00 Filiasi
05:05
Giltrans
02:00 Ploiesti
05:10

14:40 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
02:00 Suceava
05:20

14:40 Corabia
05:20
Giltrans
02:00 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
18:00 Turda
05:30

14:40 Alexandria 14:40 Braila
05:30

14:40 Galati
05:35
Giltrans
02:00 Negresti
05:40

14:40 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
02:00 Harlau
05:45
Giltrans
02:00 Constanta
05:50
Giltrans
02:00 Campina
06:00
Euro Michael Tour
18:00 Apahida 18:00 Beclean
06:00
Cabritur
23:10 Buzau 23:10 Buzau
06:00

14:40 Constanta 14:40 Craiova
06:00
Giltrans
02:00 Buhusi
06:05

14:40 Mangalia
06:05
Giltrans
02:00 Roznov
06:10
Cabritur
23:10 Piatra Neamt 23:10 Piatra Neamt
06:10

14:40 Filiasi
06:10
Giltrans
02:00 Targu Frumos
06:15
Cabritur
23:10 Chisinau 23:10 Chisinau
06:15

14:40 Medgidia
06:15
Giltrans
02:00 Gura Humorului
06:20

14:40 Rovinari 14:40 Hirsova
06:20

14:40 Tandarei
06:25
Giltrans
02:00 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
18:00 Dej 18:00 Gherla
06:30
Cabritur
23:10 Ramnicu Sarat 23:10 Ramnicu Sarat
06:30

14:40 Isalnita 14:40 Slobozia
06:30
Giltrans
02:00 Rovinari
06:35
Giltrans
02:00 Pascani
06:40

14:40 Tecuci 14:40 Targu Carbunesti
06:40
Giltrans
02:00 Motca
06:45

14:40 Motru 14:40 Barlad
06:45
Giltrans
02:00 Piatra Neamt
06:50

14:40 Resita 14:40 Husi
06:50
Giltrans
02:00 Roman
06:55

14:40 Caransebes
06:55
Giltrans
02:00 Cristesti
07:00
Euro Michael Tour
18:00 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
23:10 Tecuci 23:10 Tecuci
07:00

14:40 Buzau 14:40 Bucuresti 14:40 Lugoj
07:00
Giltrans
02:00 Targu Jiu
07:05

14:40 Timisoara
07:05
Giltrans
02:00 Brasov
07:10

14:40 Arad 14:40 Focsani
07:10

14:40 Targu Jiu
07:20

14:40 Marasesti 14:40 Petrosani
07:25
Giltrans
02:00 Fetesti
07:30
Cabritur
23:10 Focsani 23:10 Focsani
07:30

14:40 Adjud 14:40 Hateg 14:40 Pitesti
07:30

14:40 Sascut
07:35

14:40 Bacau 14:40 Calan
07:40

14:40 Roman
07:45

14:40 Ploiesti 14:40 Hunedoara 14:40 Vaslui
07:50
Giltrans
02:00 Targu Neamt
08:00
Euro Michael Tour
18:00 Huedin
08:00
Cabritur
23:10 Barlad 23:10 Barlad
08:00

14:40 Negresti 14:40 Deva 14:40 Ramnicu Sarat
08:00
PROVIRAJ
08:00 Chisinau
08:00

14:40 Iasi
08:05

14:40 Podu Iloaiei 14:40 Campina
08:10
Cabritur
23:10 Adjud 23:10 Adjud
08:15

14:40 Deleni
08:15

14:40 Sinaia 14:40 Hirlau
08:20

14:40 Targu Frumos
08:25
Giltrans
02:00 Fagaras
08:30
Cabritur
23:10 Husi 23:10 Husi
08:30

14:40 Predeal 14:40 Pascani 14:40 Simeria
08:30
Giltrans
02:00 Petrosani
08:35

14:40 Motca
08:35
Cabritur
23:10 Dorohoi 23:10 Dorohoi
08:40

14:40 Orastie 14:40 Cristesti
08:40

14:40 Timisesti
08:45

14:40 Targu Neamt 14:40 Sebes
08:50

14:40 Piatra Neamt
08:55
Euro Michael Tour
18:00 Alesd
09:00
Cabritur
23:10 Vaslui 23:10 Vaslui
09:00

14:40 Bicaz 14:40 Lancram 14:40 Brasov
09:00

14:40 Poiana Largului 14:40 Targu Secuiesc
09:10

14:40 Durau 14:40 Sfantu Gheorghe
09:20
Giltrans
02:00 Poiana Largului
09:30

14:40 Toplita 14:40 Covasna 14:40 Alba Iulia
09:30
Giltrans
02:00 Hateg
09:35

14:40 Teius 14:40 Morareni 14:40 Targu Ocna
09:40
Giltrans
02:00 Sibiu
09:45

14:40 Reghin
09:45

14:40 Onesti 14:40 Aiud
09:50
Giltrans
02:00 Hunedoara
10:00
Cabritur
23:10 Podu Iloaiei 23:10 Podu Iloaiei
10:00

14:40 Targu Mures 14:40 Comanesti 14:40 Unirea
10:00

14:40 Falticeni
10:05

14:40 Moinesti 14:40 Turda 14:40 Suceava
10:10
Cabritur
23:10 Roman 23:10 Roman
10:15

14:40 Dolhasca
10:15

14:40 Veresti 14:40 Fagaras
10:20

14:40 Darabani
10:25
Giltrans
02:00 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
18:00 Oradea
10:30
Cabritur
23:10 Buhusi 23:10 Buhusi
10:30

14:40 Botosani 14:40 Vestem
10:30

14:40 Gura Humorului
10:35

14:40 Campulung Moldovenesc
10:45
Cabritur
23:10 Harlau 23:10 Harlau
10:50

14:40 Iacobeni 14:40 Ramnicu Valcea
10:50

14:40 Vatra Dornei
10:55
Euro Michael Tour
18:00 Bors
11:00
Cabritur
23:10 Targu Frumos 23:10 Targu Frumos
11:00

14:40 Sibiu 14:40 Prundu Bargaului
11:00

14:40 Bistrita
11:05

14:40 Beclean 14:40 Miercurea Sibiului
11:10

14:40 Dej
11:15

14:40 Sighisoara
11:20

14:40 Cluj Napoca
11:25
Giltrans
02:00 Toplita
11:30

14:40 Medias
11:30
Cabritur
23:10 Ruginoasa 23:10 Ruginoasa
11:45
Giltrans
02:00 Deva
12:00
Cabritur
23:10 Falticeni 23:10 Falticeni
12:00

14:40 Cluj Napoca
12:00
Cabritur
23:10 Pascani 23:10 Pascani
12:10
Giltrans
02:00 Reghin
12:30
Giltrans
02:00 Alba Iulia
13:00
Cabritur
23:10 Targu Neamt 23:10 Targu Neamt
13:00
Cabritur
23:10 Padova
13:00
PROVIRAJ
08:00 Iasi
13:00

14:40 Gilau
13:15
Giltrans
02:00 Targu Mures
13:30
Giltrans
02:00 Aiud
13:45
Giltrans
02:00 Ludus
14:00
Cabritur
23:10 Poiana Largului 23:10 Poiana Largului
14:00
PROVIRAJ
08:00 Targu Frumos
14:00
Cabritur
23:10 Gura Humorului 23:10 Gura Humorului
14:10
PROVIRAJ
08:00 Pascani
14:20
Giltrans
02:00 Turda
14:30

14:40 Huedin
14:30

14:40 Negreni
14:50
Giltrans
02:00 Cluj Napoca
15:00
Cabritur
23:10 Campulung Moldovenesc 23:10 Campulung Moldovenesc
15:10

14:40 Alesd
15:55
Euro Michael Tour
18:00 Braila
16:00
Cabritur
23:10 Vatra Dornei 23:10 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
23:10 Toplita 23:10 Toplita
16:20
PROVIRAJ
08:00 Campulung Moldovenesc
16:20
Giltrans
02:00 Huedin
17:00
Euro Michael Tour
18:00 Galati 18:00 Buzau
17:00
Cabritur
23:10 Bistrita 23:10 Bistrita
17:00
Euro Michael Tour
18:00 Husi
17:30
PROVIRAJ
08:00 Vatra Dornei
17:50
Giltrans
02:00 Alesd
18:00
Euro Michael Tour
18:00 Tecuci 18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Barlad
18:00
Cabritur
23:10 Targu Mures 23:10 Targu Mures
18:00

14:40 Oradea
18:00
Cabritur
23:10 Beclean 23:10 Beclean
18:10
Giltrans
02:00 Oradea
18:30
Euro Michael Tour
18:00 Focsani
18:30

14:40 Bors
18:30
Giltrans
02:00 Bors
18:45
Euro Michael Tour
18:00 Vaslui 18:00 Adjud
19:00
Cabritur
23:10 Dej 23:10 Dej
19:00
Euro Michael Tour
18:00 Comanesti
19:10
Cabritur
23:10 Ludus 23:10 Ludus
19:10
Euro Michael Tour
18:00 Moinesti
19:20
PROVIRAJ
08:00 Bistrita
19:20
Cabritur
23:10 Gherla 23:10 Gherla
19:30
Euro Michael Tour
18:00 Onesti
19:45
Euro Michael Tour
18:00 Iasi 18:00 Negresti 18:00 Dorohoi 18:00 Botosani 18:00 Bacau
20:00
Cabritur
23:10 Campia Turzii 23:10 Campia Turzii
20:00
Cabritur
23:10 Turda 23:10 Turda
20:15
PROVIRAJ
08:00 Dej
20:20
Euro Michael Tour
18:00 Podu Iloaiei 18:00 Buhusi
20:30
Cabritur
23:10 Cluj Napoca 23:10 Cluj Napoca
20:30
Euro Michael Tour
18:00 Piatra Neamt
20:50
Euro Michael Tour
18:00 Targu Frumos 18:00 Harlau 18:00 Suceava 18:00 Roman 18:00 Roznov
21:00
Euro Michael Tour
18:00 Falticeni 18:00 Cristesti
21:30
Cabritur
23:10 Huedin 23:10 Huedin
21:30
Euro Michael Tour
18:00 Pascani
21:40
Euro Michael Tour
18:00 Motca
21:45
PROVIRAJ
08:00 Baia Mare
21:50
Cabritur
23:10 Alesd 23:10 Alesd
22:00
PROVIRAJ
08:00 Satu Mare
22:50
Euro Michael Tour
18:00 Targu Neamt
23:00
Cabritur
23:10 Oradea 23:10 Oradea
23:00
Euro Michael Tour
18:00 Gura Humorului 18:00 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.