Stazzione FS - Mersul autobuzelor Sulmona Italia

Stazzione FS

Sulmona, Italia

Plecări
Ora Către
07:30
15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 15:20 Campina 18:10 Sovata 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 20:10 Roman 16:30 Filiasi 20:50 Marasesti 15:00 Motru 21:25 Barlad 14:00 Timisoara 22:00 Tulcea 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 14:45 Veresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 15:40 Ramnicu Sarat 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 17:20 Alexandria 20:20 Bacau 16:00 Rovinari 21:00 Focsani 14:45 Resita 21:30 Tecuci 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:00 Dolhasca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 17:10 Slatina (Olt) 20:30 Sascut 15:35 Isalnita 21:05 Buzau 14:30 Caransebes 21:40 Galati 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui 17:00 Craiova 20:40 Adjud 15:15 Targu Carbunesti 21:20 Husi 14:15 Lugoj 21:50 Braila 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti
Sosiri
De la Ora
Cabritur
19:32 Botosani 19:32 Botosani
02:55
Cabritur
19:32 Galati 19:32 Galati
02:56
Cabritur
19:32 Braila 19:32 Braila
02:59
Cabritur
19:32 Suceava 19:32 Suceava
03:50
Cabritur
19:32 Iasi 19:32 Iasi
03:55
Cabritur
19:32 Brasov 19:32 Brasov
03:56
Cabritur
19:32 Bacau 19:32 Bacau
04:30
Cabritur
19:32 Bucuresti 19:32 Bucuresti
04:35
Cabritur
19:32 Buzau 19:32 Buzau
06:00

15:30 Constanta 15:30 Giurgiu 15:30 Tulcea 15:30 Giurgiu 15:30 Constanta
06:00

15:30 Braila
06:05
Cabritur
19:32 Piatra Neamt 19:32 Piatra Neamt
06:10

15:30 Turnu Magurele 15:30 Galati 15:30 Turnu Magurele
06:10
Cabritur
19:32 Chisinau 19:32 Chisinau
06:15

15:30 Tecuci
06:15

15:30 Barlad 15:30 Corabia 15:30 Corabia
06:20

15:30 Husi
06:25
Cabritur
19:32 Ramnicu Sarat 19:32 Ramnicu Sarat
06:30

15:30 Alexandria 15:30 Alexandria 15:30 Mangalia 15:30 Buzau 15:30 Mangalia
06:30

15:30 Focsani
06:35

15:30 Filiasi 15:30 Marasesti 15:30 Medgidia 15:30 Medgidia 15:30 Filiasi
06:40

15:30 Adjud
06:45

15:30 Hirsova 15:30 Hirsova 15:30 Slatina (Olt) 15:30 Sascut 15:30 Slatina (Olt)
06:50

15:30 Bacau
06:55
Cabritur
19:32 Tecuci 19:32 Tecuci
07:00

15:30 Tandarei 15:30 Roman 15:30 Craiova 15:30 Craiova 15:30 Tandarei
07:00

15:30 Vaslui
07:05

15:30 Filiasi 15:30 Filiasi 15:30 Negresti
07:10

15:30 Iasi
07:15

15:30 Rovinari 15:30 Podu Iloaiei 15:30 Rovinari
07:20

15:30 Deleni
07:25
Cabritur
19:32 Focsani 19:32 Focsani
07:30

15:30 Isalnita 15:30 Harlau 15:30 Isalnita
07:30

15:30 Targu Frumos
07:35

15:30 Pascani 15:30 Targu Carbunesti 15:30 Targu Carbunesti
07:40

15:30 Motru 15:30 Motru 15:30 Motca
07:45

15:30 Resita 15:30 Cristesti 15:30 Resita
07:50

15:30 Timisesti 15:30 Caransebes 15:30 Caransebes
07:55
Cabritur
19:32 Barlad 19:32 Barlad
08:00

15:30 Dumbrava 15:30 Lugoj 15:30 Slobozia 15:30 Lugoj 15:30 Slobozia
08:00

15:30 Timisoara 15:30 Timisoara
08:05

15:30 Arad 15:30 Bucuresti 15:30 Bucuresti 15:30 Arad
08:10
Cabritur
19:32 Adjud 19:32 Adjud
08:15

15:30 Targu Neamt
08:15

15:30 Targu Jiu 15:30 Targu Jiu
08:20

15:30 Petrosani 15:30 Petrosani
08:25
Cabritur
19:32 Husi 19:32 Husi
08:30

15:30 Hateg 15:30 Piatra Neamt 15:30 Hateg
08:30
Cabritur
19:32 Dorohoi 19:32 Dorohoi
08:40

15:30 Calan 15:30 Calan
08:40

15:30 Bicaz
08:45

15:30 Hunedoara 15:30 Hunedoara
08:50
Cabritur
19:32 Vaslui 19:32 Vaslui
09:00

15:30 Pitesti 15:30 Poiana Largului 15:30 Pitesti 15:30 Deva 15:30 Deva
09:00

15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Durau 15:30 Ramnicu Sarat
09:10

15:30 Campina 15:30 Grinties 15:30 Campina
09:20

15:30 Borsec 15:30 Sinaia 15:30 Sinaia
09:30

15:30 Predeal 15:30 Toplita 15:30 Predeal
09:40

15:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:30 Brasov
09:50
Cabritur
19:32 Podu Iloaiei 19:32 Podu Iloaiei
10:00

15:30 Targu Secuiesc 15:30 Sfantu Gheorghe 15:30 Targu Secuiesc
10:00

15:30 Sfantu Gheorghe 15:30 Sfantu Gheorghe
10:05

15:30 Covasna 15:30 Covasna
10:10
Cabritur
19:32 Roman 19:32 Roman
10:15

15:30 Morareni 15:30 Targu Ocna 15:30 Targu Ocna
10:20
Cabritur
19:32 Buhusi 19:32 Buhusi
10:30

15:30 Reghin 15:30 Onesti 15:30 Onesti
10:30

15:30 Comanesti 15:30 Sighisoara 15:30 Comanesti
10:40
Cabritur
19:32 Harlau 19:32 Harlau
10:50

15:30 Moinesti 15:30 Moinesti 15:30 Targu Mures
10:50
Cabritur
19:32 Targu Frumos 19:32 Targu Frumos
11:00

15:30 Falticeni 15:30 Simeria 15:30 Fagaras 15:30 Simeria 15:30 Fagaras
11:00

15:30 Suceava
11:05

15:30 Dolhasca 15:30 Vestem 15:30 Vestem
11:10

15:30 Veresti
11:15

15:30 Ramnicu Valcea 15:30 Orastie 15:30 Darabani 15:30 Ramnicu Valcea 15:30 Orastie
11:20

15:30 Stefanesti
11:25

15:30 Sibiu 15:30 Sebes 15:30 Sibiu 15:30 Sebes 15:30 Botosani
11:30

15:30 Gura Humorului
11:35

15:30 Miercurea Sibiului 15:30 Campulung Moldovenesc 15:30 Lancram 15:30 Miercurea Sibiului 15:30 Lancram
11:40
Cabritur
19:32 Ruginoasa 19:32 Ruginoasa
11:45

15:30 Iacobeni
11:45

15:30 Borsa 15:30 Alba Iulia 15:30 Sighisoara 15:30 Alba Iulia 15:30 Sighisoara
11:50

15:30 Vatra Dornei
11:55
Cabritur
19:32 Falticeni 19:32 Falticeni
12:00

15:30 Prundu Bargaului 15:30 Medias 15:30 Medias
12:00

15:30 Bistrita
12:05
Cabritur
19:32 Pascani 19:32 Pascani
12:10

15:30 Beclean 15:30 Teius 15:30 Teius
12:10

15:30 Baia Mare
12:15

15:30 Aiud 15:30 Dej 15:30 Aiud
12:20

15:30 Cluj Napoca 15:30 Unirea 15:30 Unirea
12:30

15:30 Cluj Napoca 15:30 Turda 15:30 Turda
12:40
Cabritur
19:32 Targu Neamt 19:32 Targu Neamt
13:00
Cabritur
19:32 Padova
13:00

15:30 Gilau
13:00
Cabritur
19:32 Poiana Largului 19:32 Poiana Largului
14:00

15:30 Cluj Napoca 15:30 Cluj Napoca 15:30 Huedin 15:30 Cluj Napoca 15:30 Cluj Napoca
14:00
Cabritur
19:32 Gura Humorului 19:32 Gura Humorului
14:10

15:30 Negreni
15:00
Cabritur
19:32 Campulung Moldovenesc 19:32 Campulung Moldovenesc
15:10

15:30 Piatra Craiului
16:00
Cabritur
19:32 Vatra Dornei 19:32 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
19:32 Toplita 19:32 Toplita
16:20
Cabritur
19:32 Bistrita 19:32 Bistrita
17:00

15:30 Beius
17:00
Cabritur
19:32 Targu Mures 19:32 Targu Mures
18:00

15:30 Alesd
18:00
Cabritur
19:32 Beclean 19:32 Beclean
18:10

15:30 Oradea
18:30
Cabritur
19:32 Dej 19:32 Dej
19:00

15:30 Bors
19:00
Cabritur
19:32 Ludus 19:32 Ludus
19:10
Cabritur
19:32 Gherla 19:32 Gherla
19:30
Cabritur
19:32 Campia Turzii 19:32 Campia Turzii
20:00
Cabritur
19:32 Turda 19:32 Turda
20:15
Cabritur
19:32 Cluj Napoca 19:32 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
19:32 Huedin 19:32 Huedin
21:30
Cabritur
19:32 Alesd 19:32 Alesd
22:00
Cabritur
19:32 Oradea 19:32 Oradea
23:00

15:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.