Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Senegalia Italia

Stazione Ferroviara

Senegalia, Italia

Plecări
Ora Către
07:45
09:25 Vatra Dornei 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 13:50 Mangalia 11:40 Podu Iloaiei 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 13:40 Medgidia 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:00 Cluj Napoca 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 13:30 Harsova 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 14:00 Constanta 11:35 Deleni 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
16:15
20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani
17:15
23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd
17:15
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

15:50 Braila
00:10

15:50 Galati
00:40

15:50 Buzau
01:00

15:50 Ramnicu Sarat
01:30

15:50 Tecuci
01:55

15:50 Focsani
02:15

15:50 Adjud
02:45

17:30 Botosani 17:30 Botosani
02:55

17:30 Galati 17:30 Galati
02:56

17:30 Braila 17:30 Braila
02:59

15:50 Barlad
03:00

15:50 Husi
03:30

15:50 Dorohoi
03:35

15:50 Onesti
03:45

17:30 Suceava 17:30 Suceava
03:50

17:30 Iasi 17:30 Iasi
03:55

17:30 Brasov 17:30 Brasov
03:56

15:50 Vaslui
04:00

15:50 Comanesti
04:10

15:50 Bucuresti
04:15

15:50 Moinesti
04:20

15:50 Botosani
04:30

17:30 Bacau 17:30 Bacau
04:30

15:50 Craiova
04:35

17:30 Bucuresti 17:30 Bucuresti
04:35

15:50 Iasi
04:45

15:50 Podu Iloaiei
05:00

12:40 Giurgiu 12:40 Giurgiu
05:00

15:50 Filiasi
05:05

15:50 Ploiesti
05:10

12:40 Turnu Magurele 12:40 Turnu Magurele
05:10

15:50 Suceava
05:20

12:40 Corabia 12:40 Corabia
05:20

15:50 Bacau
05:30

12:40 Alexandria 12:40 Alexandria 12:40 Braila
05:30

12:40 Galati
05:35

15:50 Negresti
05:40

12:40 Slatina (Olt) 12:40 Slatina (Olt)
05:40

15:50 Harlau
05:45

15:50 Constanta
05:50

15:50 Campina
06:00

17:30 Buzau 17:30 Buzau
06:00

12:40 Constanta 12:40 Constanta 12:40 Craiova 12:40 Craiova
06:00

15:50 Buhusi
06:05

12:40 Mangalia 12:40 Mangalia
06:05

15:50 Roznov
06:10

17:30 Piatra Neamt 17:30 Piatra Neamt
06:10

12:40 Filiasi 12:40 Filiasi
06:10

15:50 Targu Frumos
06:15

17:30 Chisinau 17:30 Chisinau
06:15

12:40 Medgidia 12:40 Medgidia
06:15

15:50 Gura Humorului
06:20

12:40 Rovinari 12:40 Hirsova 12:40 Rovinari 12:40 Hirsova
06:20

12:40 Tandarei 12:40 Tandarei
06:25

15:50 Falticeni
06:30

17:30 Ramnicu Sarat 17:30 Ramnicu Sarat
06:30

12:40 Isalnita 12:40 Slobozia 12:40 Isalnita 12:40 Slobozia
06:30

15:50 Rovinari
06:35

15:50 Pascani
06:40

12:40 Targu Carbunesti 12:40 Tecuci 12:40 Targu Carbunesti
06:40

15:50 Motca
06:45

12:40 Motru 12:40 Barlad 12:40 Motru
06:45

15:50 Piatra Neamt
06:50

12:40 Resita 12:40 Resita 12:40 Husi
06:50

15:50 Roman
06:55

12:40 Caransebes 12:40 Caransebes
06:55

15:50 Cristesti
07:00

17:30 Tecuci 17:30 Tecuci
07:00

12:40 Bucuresti 12:40 Lugoj 12:40 Bucuresti 12:40 Buzau 12:40 Lugoj
07:00

15:50 Targu Jiu
07:05

12:40 Timisoara 12:40 Timisoara
07:05

15:50 Brasov
07:10

12:40 Arad 12:40 Arad 12:40 Focsani
07:10

12:40 Targu Jiu 12:40 Targu Jiu
07:20

12:40 Petrosani 12:40 Marasesti 12:40 Petrosani
07:25

15:50 Fetesti
07:30

17:30 Focsani 17:30 Focsani
07:30

12:40 Adjud 12:40 Hateg 12:40 Pitesti 12:40 Hateg 12:40 Pitesti
07:30

12:40 Sascut
07:35

12:40 Calan 12:40 Calan 12:40 Bacau
07:40

12:40 Roman
07:45

12:40 Ploiesti 12:40 Hunedoara 12:40 Hunedoara 12:40 Ploiesti 12:40 Vaslui
07:50

15:50 Targu Neamt
08:00

17:30 Barlad 17:30 Barlad
08:00

12:40 Deva 12:40 Ramnicu Sarat 12:40 Negresti 12:40 Ramnicu Sarat 12:40 Deva
08:00

12:40 Iasi
08:05

12:40 Campina 12:40 Campina 12:40 Podu Iloaiei
08:10

17:30 Adjud 17:30 Adjud
08:15

12:40 Deleni
08:15

12:40 Sinaia 12:40 Sinaia 12:40 Hirlau
08:20

12:40 Targu Frumos
08:25

15:50 Fagaras
08:30

17:30 Husi 17:30 Husi
08:30

12:40 Simeria 12:40 Predeal 12:40 Pascani 12:40 Simeria 12:40 Predeal
08:30

15:50 Petrosani
08:35

12:40 Motca
08:35

17:30 Dorohoi 17:30 Dorohoi
08:40

12:40 Orastie 12:40 Cristesti 12:40 Orastie
08:40

12:40 Timisesti
08:45

12:40 Targu Neamt 12:40 Sebes 12:40 Sebes
08:50

12:40 Piatra Neamt
08:55

17:30 Vaslui 17:30 Vaslui
09:00

12:40 Bicaz 12:40 Lancram 12:40 Brasov 12:40 Lancram 12:40 Brasov
09:00

12:40 Poiana Largului 12:40 Targu Secuiesc 12:40 Targu Secuiesc
09:10

12:40 Sfantu Gheorghe 12:40 Durau 12:40 Sfantu Gheorghe
09:20

15:50 Poiana Largului
09:30

12:40 Toplita 12:40 Covasna 12:40 Alba Iulia 12:40 Alba Iulia 12:40 Covasna
09:30

15:50 Hateg
09:35

12:40 Teius 12:40 Targu Ocna 12:40 Morareni 12:40 Targu Ocna 12:40 Teius
09:40

15:50 Sibiu
09:45

12:40 Reghin
09:45

12:40 Onesti 12:40 Onesti 12:40 Aiud 12:40 Aiud
09:50

15:50 Hunedoara
10:00

17:30 Podu Iloaiei 17:30 Podu Iloaiei
10:00

12:40 Comanesti 12:40 Targu Mures 12:40 Comanesti 12:40 Unirea 12:40 Unirea
10:00

12:40 Falticeni
10:05

12:40 Moinesti 12:40 Turda 12:40 Turda 12:40 Suceava 12:40 Moinesti
10:10

17:30 Roman 17:30 Roman
10:15

12:40 Dolhasca
10:15

12:40 Veresti 12:40 Fagaras 12:40 Fagaras
10:20

12:40 Darabani
10:25

15:50 Sebes
10:30

17:30 Buhusi 17:30 Buhusi
10:30

12:40 Vestem 12:40 Botosani 12:40 Vestem
10:30

12:40 Ferrara 12:40 Gura Humorului
10:35

12:40 Campulung Moldovenesc
10:45

17:30 Harlau 17:30 Harlau
10:50

12:40 Iacobeni 12:40 Ramnicu Valcea 12:40 Ramnicu Valcea
10:50

12:40 Vatra Dornei
10:55

17:30 Targu Frumos 17:30 Targu Frumos
11:00

12:40 Sibiu 12:40 Sibiu 12:40 Prundu Bargaului
11:00

12:40 Bistrita
11:05

12:40 Miercurea Sibiului 12:40 Miercurea Sibiului 12:40 Beclean
11:10

12:40 Dej
11:15

12:40 Sighisoara 12:40 Sighisoara
11:20

12:40 Cluj Napoca
11:25

15:50 Toplita
11:30

12:40 Medias 12:40 Medias
11:30

17:30 Ruginoasa 17:30 Ruginoasa
11:45

15:50 Deva
12:00

17:30 Falticeni 17:30 Falticeni
12:00

12:40 Cluj Napoca
12:00

17:30 Pascani 17:30 Pascani
12:10

15:50 Reghin
12:30

15:50 Alba Iulia
13:00

17:30 Targu Neamt 17:30 Targu Neamt
13:00

17:30 Padova
13:00

12:40 Gilau
13:15

15:50 Targu Mures
13:30

15:50 Aiud
13:45

15:50 Ludus
14:00

17:30 Poiana Largului 17:30 Poiana Largului
14:00

17:30 Gura Humorului 17:30 Gura Humorului
14:10

15:50 Turda
14:30

12:40 Huedin
14:30

12:40 Negreni
14:50

15:50 Cluj Napoca
15:00

17:30 Campulung Moldovenesc 17:30 Campulung Moldovenesc
15:10

12:40 Alesd
15:55

17:30 Vatra Dornei 17:30 Vatra Dornei
16:10

17:30 Toplita 17:30 Toplita
16:20

15:50 Huedin
17:00

17:30 Bistrita 17:30 Bistrita
17:00

15:50 Alesd
18:00

17:30 Targu Mures 17:30 Targu Mures
18:00

12:40 Oradea
18:00

17:30 Beclean 17:30 Beclean
18:10

15:50 Oradea
18:30

12:40 Bors
18:30

15:50 Bors
18:45

17:30 Dej 17:30 Dej
19:00

17:30 Ludus 17:30 Ludus
19:10

17:30 Gherla 17:30 Gherla
19:30

17:30 Campia Turzii 17:30 Campia Turzii
20:00

17:30 Turda 17:30 Turda
20:15

17:30 Cluj Napoca 17:30 Cluj Napoca
20:30

17:30 Huedin 17:30 Huedin
21:30

17:30 Alesd 17:30 Alesd
22:00

17:30 Oradea 17:30 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.