Stazzione FS - Mersul autobuzelor San Severo Italia

Stazzione FS

San Severo, Italia

Plecări
Ora Către
00:30
14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi
02:00
13:00 Sibiu 19:00 Buzau 08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti
02:00
13:30 Bologna
06:15
12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 08:00 Cluj Napoca 12:15 Caransebes 10:45 Bicaz 13:50 Mangalia 10:25 Morareni 13:00 Bucuresti 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:40 Poiana Largului 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:05 Dej 12:25 Motru 10:35 Durau 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 08:30 Sighisoara 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:25 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 09:10 Beclean 14:00 Constanta 10:30 Toplita 13:20 Tandarei 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat
13:15
08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd
13:15
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

15:00 Toplita 15:00 Campulung Moldovenesc
00:30

15:00 Vatra Dornei 15:00 Reghin
01:30

15:00 Bistrita
02:00

21:00 Botosani 21:00 Botosani
02:55

21:00 Galati 21:00 Galati
02:56

21:00 Braila 21:00 Braila
02:59

21:00 Suceava 21:00 Suceava
03:50

21:00 Iasi 21:00 Iasi
03:55

21:00 Brasov 21:00 Brasov
03:56

15:00 Targu Mures
04:30

21:00 Bacau 21:00 Bacau
04:30

21:00 Bucuresti 21:00 Bucuresti
04:35

15:00 Ludus
05:00

15:00 Turda
05:30

15:00 Beclean 15:00 Apahida
06:00

21:00 Buzau 21:00 Buzau
06:00

21:00 Piatra Neamt 21:00 Piatra Neamt
06:10

21:00 Chisinau 21:00 Chisinau
06:15

15:00 Gherla 15:00 Dej
06:30

21:00 Ramnicu Sarat 21:00 Ramnicu Sarat
06:30

15:00 Cluj Napoca
07:00

21:00 Tecuci 21:00 Tecuci
07:00

21:00 Focsani 21:00 Focsani
07:30

15:00 Huedin
08:00

21:00 Barlad 21:00 Barlad
08:00

21:00 Adjud 21:00 Adjud
08:15

21:00 Husi 21:00 Husi
08:30

21:00 Dorohoi 21:00 Dorohoi
08:40

15:00 Alesd
09:00

21:00 Vaslui 21:00 Vaslui
09:00

02:00 Galati
10:00

21:00 Podu Iloaiei 21:00 Podu Iloaiei
10:00

21:00 Roman 21:00 Roman
10:15

02:00 Braila
10:30

15:00 Oradea
10:30

21:00 Buhusi 21:00 Buhusi
10:30

21:00 Harlau 21:00 Harlau
10:50

15:00 Bors
11:00

21:00 Targu Frumos 21:00 Targu Frumos
11:00

21:00 Ruginoasa 21:00 Ruginoasa
11:45

21:00 Falticeni 21:00 Falticeni
12:00

21:00 Pascani 21:00 Pascani
12:10

02:00 Buzau
12:30

21:00 Targu Neamt 21:00 Targu Neamt
13:00

21:00 Padova
13:00

02:00 Ploiesti
13:45

21:00 Poiana Largului 21:00 Poiana Largului
14:00

21:00 Gura Humorului 21:00 Gura Humorului
14:10

21:00 Campulung Moldovenesc 21:00 Campulung Moldovenesc
15:10

02:00 Bologna
15:30

02:00 Brasov
15:45

15:00 Braila
16:00

21:00 Vatra Dornei 21:00 Vatra Dornei
16:10

21:00 Toplita 21:00 Toplita
16:20

02:00 Fagaras
17:00

15:00 Galati 15:00 Buzau
17:00

21:00 Bistrita 21:00 Bistrita
17:00

15:00 Husi
17:30

15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Barlad 15:00 Tecuci
18:00

21:00 Targu Mures 21:00 Targu Mures
18:00

21:00 Beclean 21:00 Beclean
18:10

02:00 Sibiu
18:30

15:00 Focsani
18:30

15:00 Vaslui 15:00 Adjud
19:00

21:00 Dej 21:00 Dej
19:00

15:00 Comanesti
19:10

21:00 Ludus 21:00 Ludus
19:10

15:00 Moinesti
19:20

02:00 Sebes
19:30

21:00 Gherla 21:00 Gherla
19:30

15:00 Onesti
19:45

15:00 Botosani 15:00 Bacau 15:00 Iasi 15:00 Negresti 15:00 Dorohoi
20:00

21:00 Campia Turzii 21:00 Campia Turzii
20:00

21:00 Turda 21:00 Turda
20:15

02:00 Deva
20:30

15:00 Podu Iloaiei 15:00 Buhusi
20:30

21:00 Cluj Napoca 21:00 Cluj Napoca
20:30

15:00 Piatra Neamt
20:50

15:00 Roznov 15:00 Targu Frumos 15:00 Harlau 15:00 Roman 15:00 Suceava
21:00

15:00 Cristesti 15:00 Falticeni
21:30

21:00 Huedin 21:00 Huedin
21:30

15:00 Pascani
21:40

15:00 Motca
21:45

21:00 Alesd 21:00 Alesd
22:00

02:00 Arad
23:00

15:00 Targu Neamt
23:00

21:00 Oradea 21:00 Oradea
23:00

15:00 Gura Humorului 15:00 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.