Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor San Salvo Italia

Stazzione ferroviara FS

San Salvo, Italia

Plecări
Ora Către
02:30
20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd
06:30
09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 13:30 Harsova 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Gura Humorului 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 14:00 Constanta 11:35 Deleni 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 13:50 Mangalia 11:40 Podu Iloaiei 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:25 Motru 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 10:05 Suceava 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 13:40 Medgidia 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin
14:00
18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa
14:00
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

14:30 Campulung Moldovenesc 14:30 Toplita
00:30

14:30 Reghin 14:30 Vatra Dornei
01:30

14:30 Bistrita
02:00

20:30 Botosani 20:30 Botosani
02:55

20:30 Galati 20:30 Galati
02:56

20:30 Braila 20:30 Braila
02:59

20:30 Suceava 20:30 Suceava
03:50

20:30 Iasi 20:30 Iasi
03:55

20:30 Brasov 20:30 Brasov
03:56

14:30 Targu Mures
04:30

20:30 Bacau 20:30 Bacau
04:30

20:30 Bucuresti 20:30 Bucuresti
04:35

14:30 Ludus
05:00

14:05 Giurgiu 14:05 Giurgiu
05:00

14:05 Turnu Magurele 14:05 Turnu Magurele
05:10

14:05 Corabia 14:05 Corabia
05:20

14:30 Turda
05:30

14:05 Braila 14:05 Alexandria 14:05 Alexandria
05:30

14:05 Galati
05:35

14:05 Slatina (Olt) 14:05 Slatina (Olt)
05:40

14:30 Apahida 14:30 Beclean
06:00

20:30 Buzau 20:30 Buzau
06:00

14:05 Craiova 14:05 Craiova 14:05 Constanta 14:05 Constanta
06:00

14:05 Mangalia 14:05 Mangalia
06:05

20:30 Piatra Neamt 20:30 Piatra Neamt
06:10

14:05 Filiasi 14:05 Filiasi
06:10

20:30 Chisinau 20:30 Chisinau
06:15

14:05 Medgidia 14:05 Medgidia
06:15

14:05 Hirsova 14:05 Rovinari 14:05 Hirsova 14:05 Rovinari
06:20

14:05 Tandarei 14:05 Tandarei
06:25

14:30 Dej 14:30 Gherla
06:30

20:30 Ramnicu Sarat 20:30 Ramnicu Sarat
06:30

14:05 Slobozia 14:05 Isalnita 14:05 Slobozia 14:05 Isalnita
06:30

14:05 Targu Carbunesti 14:05 Tecuci 14:05 Targu Carbunesti
06:40

14:05 Barlad 14:05 Motru 14:05 Motru
06:45

14:05 Husi 14:05 Resita 14:05 Resita
06:50

14:05 Caransebes 14:05 Caransebes
06:55

14:30 Cluj Napoca
07:00

20:30 Tecuci 20:30 Tecuci
07:00

14:05 Buzau 14:05 Lugoj 14:05 Bucuresti 14:05 Lugoj 14:05 Bucuresti
07:00

14:05 Timisoara 14:05 Timisoara
07:05

14:05 Focsani 14:05 Arad 14:05 Arad
07:10

14:05 Targu Jiu 14:05 Targu Jiu
07:20

14:05 Petrosani 14:05 Marasesti 14:05 Petrosani
07:25

20:30 Focsani 20:30 Focsani
07:30

14:05 Hateg 14:05 Pitesti 14:05 Pitesti 14:05 Hateg 14:05 Adjud
07:30

14:05 Sascut
07:35

14:05 Calan 14:05 Bacau 14:05 Calan
07:40

14:05 Roman
07:45

14:05 Hunedoara 14:05 Vaslui 14:05 Ploiesti 14:05 Ploiesti 14:05 Hunedoara
07:50

14:30 Huedin
08:00

20:30 Barlad 20:30 Barlad
08:00

14:05 Deva 14:05 Negresti 14:05 Deva 14:05 Ramnicu Sarat 14:05 Ramnicu Sarat
08:00

14:05 Iasi
08:05

14:05 Campina 14:05 Podu Iloaiei 14:05 Campina
08:10

20:30 Adjud 20:30 Adjud
08:15

14:05 Deleni
08:15

14:05 Hirlau 14:05 Sinaia 14:05 Sinaia
08:20

14:05 Targu Frumos
08:25

20:30 Husi 20:30 Husi
08:30

14:05 Predeal 14:05 Predeal 14:05 Pascani 14:05 Simeria 14:05 Simeria
08:30

14:05 Motca
08:35

20:30 Dorohoi 20:30 Dorohoi
08:40

14:05 Cristesti 14:05 Orastie 14:05 Orastie
08:40

14:05 Timisesti
08:45

14:05 Sebes 14:05 Targu Neamt 14:05 Sebes
08:50

14:05 Piatra Neamt
08:55

14:30 Alesd
09:00

20:30 Vaslui 20:30 Vaslui
09:00

14:05 Lancram 14:05 Brasov 14:05 Brasov 14:05 Lancram 14:05 Bicaz
09:00

14:05 Targu Secuiesc 14:05 Poiana Largului 14:05 Targu Secuiesc
09:10

14:05 Sfantu Gheorghe 14:05 Sfantu Gheorghe 14:05 Durau
09:20

14:05 Covasna 14:05 Covasna 14:05 Alba Iulia 14:05 Toplita 14:05 Alba Iulia
09:30

14:05 Targu Ocna 14:05 Targu Ocna 14:05 Teius 14:05 Morareni 14:05 Teius
09:40

14:05 Reghin
09:45

14:05 Onesti 14:05 Aiud 14:05 Aiud 14:05 Onesti
09:50

20:30 Podu Iloaiei 20:30 Podu Iloaiei
10:00

14:05 Unirea 14:05 Comanesti 14:05 Comanesti 14:05 Unirea 14:05 Targu Mures
10:00

14:05 Falticeni
10:05

14:05 Moinesti 14:05 Moinesti 14:05 Turda 14:05 Turda 14:05 Suceava
10:10

20:30 Roman 20:30 Roman
10:15

14:05 Dolhasca
10:15

14:05 Fagaras 14:05 Veresti 14:05 Fagaras
10:20

14:05 Darabani
10:25

14:30 Oradea
10:30

20:30 Buhusi 20:30 Buhusi
10:30

14:05 Vestem 14:05 Vestem 14:05 Botosani
10:30

14:05 Ferrara 14:05 Gura Humorului
10:35

14:05 Campulung Moldovenesc
10:45

20:30 Harlau 20:30 Harlau
10:50

14:05 Ramnicu Valcea 14:05 Ramnicu Valcea 14:05 Iacobeni
10:50

14:05 Vatra Dornei
10:55

14:30 Bors
11:00

20:30 Targu Frumos 20:30 Targu Frumos
11:00

14:05 Prundu Bargaului 14:05 Sibiu 14:05 Sibiu
11:00

14:05 Bistrita
11:05

14:05 Miercurea Sibiului 14:05 Miercurea Sibiului 14:05 Beclean
11:10

14:05 Dej
11:15

14:05 Sighisoara 14:05 Sighisoara
11:20

14:05 Cluj Napoca
11:25

14:05 Medias 14:05 Medias
11:30

20:30 Ruginoasa 20:30 Ruginoasa
11:45

20:30 Falticeni 20:30 Falticeni
12:00

14:05 Cluj Napoca
12:00

20:30 Pascani 20:30 Pascani
12:10

20:30 Targu Neamt 20:30 Targu Neamt
13:00

20:30 Padova
13:00

14:05 Gilau
13:15

20:30 Poiana Largului 20:30 Poiana Largului
14:00

20:30 Gura Humorului 20:30 Gura Humorului
14:10

14:05 Huedin
14:30

14:05 Negreni
14:50

20:30 Campulung Moldovenesc 20:30 Campulung Moldovenesc
15:10

14:05 Alesd
15:55

14:30 Braila
16:00

20:30 Vatra Dornei 20:30 Vatra Dornei
16:10

20:30 Toplita 20:30 Toplita
16:20

14:30 Galati 14:30 Buzau
17:00

20:30 Bistrita 20:30 Bistrita
17:00

14:30 Husi
17:30

14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Barlad 14:30 Tecuci
18:00

20:30 Targu Mures 20:30 Targu Mures
18:00

14:05 Oradea
18:00

20:30 Beclean 20:30 Beclean
18:10

14:30 Focsani
18:30

14:05 Bors
18:30

14:30 Adjud 14:30 Vaslui
19:00

20:30 Dej 20:30 Dej
19:00

14:30 Comanesti
19:10

20:30 Ludus 20:30 Ludus
19:10

14:30 Moinesti
19:20

20:30 Gherla 20:30 Gherla
19:30

14:30 Onesti
19:45

14:30 Dorohoi 14:30 Botosani 14:30 Bacau 14:30 Iasi 14:30 Negresti
20:00

20:30 Campia Turzii 20:30 Campia Turzii
20:00

20:30 Turda 20:30 Turda
20:15

14:30 Podu Iloaiei 14:30 Buhusi
20:30

20:30 Cluj Napoca 20:30 Cluj Napoca
20:30

14:30 Piatra Neamt
20:50

14:30 Harlau 14:30 Suceava 14:30 Roman 14:30 Roznov 14:30 Targu Frumos
21:00

14:30 Falticeni 14:30 Cristesti
21:30

20:30 Huedin 20:30 Huedin
21:30

14:30 Pascani
21:40

14:30 Motca
21:45

20:30 Alesd 20:30 Alesd
22:00

14:30 Targu Neamt
23:00

20:30 Oradea 20:30 Oradea
23:00

14:30 Gura Humorului 14:30 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.