Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor San Bonifacio Italia

Stazione Ferroviara

San Bonifacio, Italia

Plecări
Ora Către
07:50
12:45 Cristesti 09:40 Berezeni 09:15 Barlad 16:00 Iasi 08:30 Cleja 13:15 Bacau 15:00 Constanta 08:40 Brasov 13:30 Drajna Noua 05:30 Ungheni 10:50 Campina 04:30 Turda 12:15 Pipirig 01:30 Oradea 08:45 Toplita 11:30 Pluton 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 10:00 Borsec 09:30 Murgeni 09:05 Podu Turcului 15:15 Targu Frumos 08:25 Faraoani 12:00 Onesti 14:40 Medgidia 08:10 Maierus 13:00 Calarasi 05:40 Iernut 09:45 Azuga 04:00 Cluj Napoca 12:00 Piatra Neamt 23:45 Bors 07:45 Reghin 16:00 Iasi 08:00 Morareni 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 07:15 Acatari 09:25 Epureni 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 11:40 Oituz 14:20 Cernavoda 07:10 Sighisoara 12:00 Bucuresti 05:10 Ludus 09:30 Predeal 03:15 Gilau 11:00 Bicaz 13:00 Letea Veche 07:10 Targu Mures 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 13:00 Motca 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 08:40 Racaciuni 14:15 Roman 08:10 Letea Veche 10:40 Targu Secuiesc 13:50 Fetesti 06:10 Targu Mures 11:10 Ploiesti 04:40 Campia Turzii 12:30 Targu Neamt 02:00 Alesd 09:30 Gheorgheni 16:15 Botosani 11:15 Poiana Largului 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui
07:50
08:45 Padova
08:15
02:00 Oradea 07:00 Bistrita 10:30 Falticeni 13:30 Albita 17:00 Balti 16:30 Leova 03:30 Huedin 08:00 Vatra Dornei 11:10 Pascani 14:00 Husi 20:00 Edinet 17:10 Cantemir 05:00 Cluj Napoca 09:00 Campulung Moldovenesc 11:15 Targu Frumos 16:00 Falesti 17:30 Chisinau 18:00 Cahul 06:00 Dej 10:00 Gura Humorului 12:00 Iasi 19:00 Soroca 15:30 Hincesti
12:15
11:30 Brasov 10:10 Falticeni 12:10 Ramnicu Sarat 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 09:55 Veresti 10:40 Simeria 12:55 Alexandria 11:50 Targu Jiu 09:00 Turda 12:40 Filiasi 10:00 Alba Iulia 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 10:00 Dolhasca 09:50 Fagaras 09:10 Beclean 10:30 Targu Ocna 10:30 Toplita 11:40 Predeal 10:05 Suceava 12:20 Ploiesti 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 11:00 Deva 09:50 Darabani 11:05 Hunedoara 13:00 Corabia 11:55 Targu Carbunesti 09:10 Unirea 12:45 Craiova 10:20 Sebes 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 08:00 Cluj Napoca 10:00 Moinesti 10:45 Bicaz 10:50 Covasna 10:25 Morareni 11:50 Sinaia 09:45 Botosani 12:30 Pitesti 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 10:10 Lancram 13:40 Tulcea 11:30 Hateg 13:10 Giurgiu 12:30 Isalnita 09:30 Aiud 12:00 Arad 11:15 Calan 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 09:00 Cluj Napoca 10:10 Comanesti 10:40 Poiana Largului 11:00 Sfantu Gheorghe 10:20 Reghin 10:15 Targu Mures 12:00 Campina 09:40 Gura Humorului 13:10 Slobozia 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 10:30 Orastie 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Petrosani 13:05 Turnu Magurele 12:35 Rovinari 09:40 Teius 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:25 Vatra Dornei 09:40 Vestem 09:05 Dej 10:20 Onesti 10:35 Durau 11:20 Targu Secuiesc
20:20
21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani
Sosiri
De la Ora

11:10 Braila
00:10

11:10 Galati
00:40

11:10 Buzau
01:00

11:10 Ramnicu Sarat
01:30

11:10 Tecuci
01:55

11:10 Focsani
02:15

11:10 Adjud
02:45

11:10 Barlad
03:00

11:10 Husi
03:30

11:10 Dorohoi
03:35

11:10 Onesti
03:45

13:30 Cahul
04:00

11:10 Vaslui
04:00

11:10 Comanesti
04:10

11:10 Bucuresti
04:15

11:10 Moinesti
04:20

11:10 Botosani
04:30

11:10 Craiova
04:35

11:10 Iasi
04:45

13:30 Cantemir
04:50

13:30 Leova
05:00

11:10 Podu Iloaiei
05:00

05:40 Giurgiu 05:40 Tulcea
05:00

11:10 Filiasi
05:05

11:10 Ploiesti
05:10

05:40 Turnu Magurele
05:10

11:10 Suceava
05:20

05:40 Corabia
05:20

11:10 Bacau
05:30

05:40 Alexandria 05:40 Braila
05:30

05:40 Galati
05:35

11:10 Negresti
05:40

05:40 Slatina (Olt)
05:40

11:10 Harlau
05:45

11:10 Constanta
05:50

13:30 Chisinau
06:00

11:10 Campina
06:00

05:40 Constanta 05:40 Craiova
06:00

13:30 Edinet
06:05

11:10 Buhusi
06:05

05:40 Mangalia
06:05

11:10 Roznov
06:10

05:40 Filiasi
06:10

11:10 Targu Frumos
06:15

05:40 Medgidia
06:15

11:10 Gura Humorului
06:20

05:40 Rovinari 05:40 Hirsova
06:20

05:40 Tandarei
06:25

13:30 Balti 13:30 Soroca
06:30

11:10 Falticeni
06:30

05:40 Slobozia 05:40 Isalnita
06:30

11:10 Rovinari
06:35

13:30 Hincesti
06:40

11:10 Pascani
06:40

05:40 Tecuci 05:40 Targu Carbunesti
06:40

11:10 Motca
06:45

05:40 Barlad 05:40 Motru
06:45

11:10 Piatra Neamt
06:50

05:40 Husi 05:40 Resita
06:50

11:10 Roman
06:55

05:40 Caransebes
06:55

11:10 Cristesti
07:00

05:40 Lugoj 05:40 Buzau 05:40 Bucuresti
07:00

11:10 Targu Jiu
07:05

05:40 Timisoara
07:05

11:10 Brasov
07:10

05:40 Focsani 05:40 Arad
07:10

05:40 Targu Jiu
07:20

05:40 Petrosani 05:40 Marasesti
07:25

13:30 Falesti
07:30

11:10 Fetesti
07:30

05:40 Adjud 05:40 Hateg 05:40 Pitesti
07:30

05:40 Sascut
07:35

05:40 Calan 05:40 Bacau
07:40

05:40 Roman
07:45

05:40 Ploiesti 05:40 Vaslui 05:40 Hunedoara
07:50

11:10 Targu Neamt
08:00

05:40 Ramnicu Sarat 05:40 Negresti 05:40 Deva
08:00

05:40 Iasi
08:05

05:40 Podu Iloaiei 05:40 Campina
08:10

05:40 Deleni
08:15

05:40 Hirlau 05:40 Sinaia
08:20

05:40 Targu Frumos
08:25

11:10 Fagaras
08:30

05:40 Predeal 05:40 Simeria 05:40 Pascani
08:30

11:10 Petrosani
08:35

05:40 Motca
08:35

05:40 Cristesti 05:40 Orastie
08:40

05:40 Timisesti
08:45

05:40 Sebes 05:40 Targu Neamt
08:50

05:40 Piatra Neamt
08:55

13:30 Husi
09:00

05:40 Bicaz 05:40 Brasov 05:40 Lancram
09:00

05:40 Poiana Largului 05:40 Targu Secuiesc
09:10

05:40 Durau 05:40 Sfantu Gheorghe
09:20

13:30 Albita
09:30

11:10 Poiana Largului
09:30

05:40 Alba Iulia 05:40 Covasna 05:40 Toplita
09:30

11:10 Hateg
09:35

05:40 Targu Ocna 05:40 Morareni 05:40 Teius
09:40

11:10 Sibiu
09:45

05:40 Reghin
09:45

05:40 Aiud 05:40 Onesti
09:50

13:30 Iasi
10:00

11:10 Hunedoara
10:00

05:40 Targu Mures 05:40 Unirea 05:40 Comanesti
10:00

05:40 Falticeni
10:05

05:40 Turda 05:40 Moinesti 05:40 Suceava
10:10

05:40 Dolhasca
10:15

05:40 Fagaras 05:40 Veresti
10:20

05:40 Darabani
10:25

13:30 Targu Frumos
10:30

11:10 Sebes
10:30

05:40 Botosani 05:40 Vestem
10:30

05:40 Gura Humorului
10:35

05:40 Campulung Moldovenesc
10:45

05:40 Ramnicu Valcea 05:40 Iacobeni
10:50

05:40 Vatra Dornei
10:55

13:30 Pascani
11:00

05:40 Sibiu 05:40 Prundu Bargaului
11:00

05:40 Bistrita
11:05

05:40 Beclean 05:40 Miercurea Sibiului
11:10

05:40 Dej
11:15

05:40 Sighisoara
11:20

05:40 Cluj Napoca
11:25

12:30 Padova
11:30

11:10 Toplita
11:30

05:40 Medias
11:30

13:30 Falticeni
12:00

11:10 Deva
12:00

05:40 Cluj Napoca
12:00

13:30 Gura Humorului
12:30

11:10 Reghin
12:30

11:10 Alba Iulia
13:00

05:40 Gilau
13:15

11:10 Targu Mures
13:30

11:10 Aiud
13:45

11:10 Ludus
14:00

13:30 Campulung Moldovenesc
14:30

11:10 Turda
14:30

05:40 Huedin
14:30

05:40 Negreni
14:50

11:10 Cluj Napoca
15:00

13:30 Vatra Dornei
15:30

05:40 Alesd
15:55

13:30 Bistrita
17:00

11:10 Huedin
17:00

13:30 Dej
17:30

11:10 Alesd
18:00

05:40 Oradea
18:00

13:30 Cluj Napoca
18:30

11:10 Oradea
18:30

05:40 Bors
18:30

11:10 Bors
18:45

13:30 Huedin
20:00

13:30 Oradea
21:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.