Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor San Bonifacio Italia

Stazione Ferroviara

San Bonifacio, Italia

Plecări
Ora Către
07:50
16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec
07:50
08:45 Padova
12:15
11:35 Deleni 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina
20:20
21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti
Sosiri
De la Ora

11:10 Braila
00:10

11:10 Galati
00:40

11:10 Buzau
01:00

11:10 Ramnicu Sarat
01:30

11:10 Tecuci
01:55

11:10 Focsani
02:15

11:10 Adjud
02:45

11:10 Barlad
03:00

11:10 Husi
03:30

11:10 Dorohoi
03:35

11:10 Onesti
03:45

11:10 Vaslui
04:00

11:10 Comanesti
04:10

11:10 Bucuresti
04:15

11:10 Moinesti
04:20

11:10 Botosani
04:30

11:10 Craiova
04:35

11:10 Iasi
04:45

11:10 Podu Iloaiei
05:00

05:40 Giurgiu 05:40 Giurgiu
05:00

11:10 Filiasi
05:05

11:10 Ploiesti
05:10

05:40 Turnu Magurele 05:40 Turnu Magurele
05:10

11:10 Suceava
05:20

05:40 Corabia 05:40 Corabia
05:20

11:10 Bacau
05:30

05:40 Alexandria 05:40 Braila 05:40 Alexandria
05:30

05:40 Galati
05:35

11:10 Negresti
05:40

05:40 Slatina (Olt) 05:40 Slatina (Olt)
05:40

11:10 Harlau
05:45

11:10 Constanta
05:50

11:10 Campina
06:00

05:40 Craiova 05:40 Constanta 05:40 Constanta 05:40 Craiova
06:00

11:10 Buhusi
06:05

05:40 Mangalia 05:40 Mangalia
06:05

11:10 Roznov
06:10

05:40 Filiasi 05:40 Filiasi
06:10

11:10 Targu Frumos
06:15

05:40 Medgidia 05:40 Medgidia
06:15

11:10 Gura Humorului
06:20

05:40 Hirsova 05:40 Rovinari 05:40 Rovinari 05:40 Hirsova
06:20

05:40 Tandarei 05:40 Tandarei
06:25

11:10 Falticeni
06:30

05:40 Slobozia 05:40 Isalnita 05:40 Isalnita 05:40 Slobozia
06:30

11:10 Rovinari
06:35

11:10 Pascani
06:40

05:40 Targu Carbunesti 05:40 Tecuci 05:40 Targu Carbunesti
06:40

11:10 Motca
06:45

05:40 Barlad 05:40 Motru 05:40 Motru
06:45

11:10 Piatra Neamt
06:50

05:40 Husi 05:40 Resita 05:40 Resita
06:50

11:10 Roman
06:55

05:40 Caransebes 05:40 Caransebes
06:55

11:10 Cristesti
07:00

05:40 Buzau 05:40 Lugoj 05:40 Bucuresti 05:40 Bucuresti 05:40 Lugoj
07:00

11:10 Targu Jiu
07:05

05:40 Timisoara 05:40 Timisoara
07:05

11:10 Brasov
07:10

05:40 Focsani 05:40 Arad 05:40 Arad
07:10

05:40 Targu Jiu 05:40 Targu Jiu
07:20

05:40 Petrosani 05:40 Petrosani 05:40 Marasesti
07:25

11:10 Fetesti
07:30

05:40 Pitesti 05:40 Hateg 05:40 Adjud 05:40 Hateg 05:40 Pitesti
07:30

05:40 Sascut
07:35

05:40 Calan 05:40 Bacau 05:40 Calan
07:40

05:40 Roman
07:45

05:40 Ploiesti 05:40 Ploiesti 05:40 Vaslui 05:40 Hunedoara 05:40 Hunedoara
07:50

11:10 Targu Neamt
08:00

05:40 Deva 05:40 Deva 05:40 Ramnicu Sarat 05:40 Ramnicu Sarat 05:40 Negresti
08:00

05:40 Iasi
08:05

05:40 Podu Iloaiei 05:40 Campina 05:40 Campina
08:10

05:40 Deleni
08:15

05:40 Hirlau 05:40 Sinaia 05:40 Sinaia
08:20

05:40 Targu Frumos
08:25

11:10 Fagaras
08:30

05:40 Predeal 05:40 Predeal 05:40 Simeria 05:40 Pascani 05:40 Simeria
08:30

11:10 Petrosani
08:35

05:40 Motca
08:35

05:40 Cristesti 05:40 Orastie 05:40 Orastie
08:40

05:40 Timisesti
08:45

05:40 Targu Neamt 05:40 Sebes 05:40 Sebes
08:50

05:40 Piatra Neamt
08:55

05:40 Lancram 05:40 Brasov 05:40 Bicaz 05:40 Brasov 05:40 Lancram
09:00

05:40 Poiana Largului 05:40 Targu Secuiesc 05:40 Targu Secuiesc
09:10

05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Durau
09:20

11:10 Poiana Largului
09:30

05:40 Covasna 05:40 Covasna 05:40 Alba Iulia 05:40 Toplita 05:40 Alba Iulia
09:30

11:10 Hateg
09:35

05:40 Targu Ocna 05:40 Teius 05:40 Morareni 05:40 Teius 05:40 Targu Ocna
09:40

11:10 Sibiu
09:45

05:40 Reghin
09:45

05:40 Aiud 05:40 Onesti 05:40 Onesti 05:40 Aiud
09:50

11:10 Hunedoara
10:00

05:40 Comanesti 05:40 Comanesti 05:40 Unirea 05:40 Targu Mures 05:40 Unirea
10:00

05:40 Falticeni
10:05

05:40 Suceava 05:40 Moinesti 05:40 Moinesti 05:40 Turda 05:40 Turda
10:10

05:40 Dolhasca
10:15

05:40 Fagaras 05:40 Veresti 05:40 Fagaras
10:20

05:40 Darabani
10:25

11:10 Sebes
10:30

05:40 Botosani 05:40 Vestem 05:40 Vestem
10:30

05:40 Gura Humorului
10:35

05:40 Campulung Moldovenesc
10:45

05:40 Ramnicu Valcea 05:40 Iacobeni 05:40 Ramnicu Valcea
10:50

05:40 Vatra Dornei
10:55

05:40 Sibiu 05:40 Prundu Bargaului 05:40 Sibiu
11:00

05:40 Bistrita
11:05

05:40 Miercurea Sibiului 05:40 Miercurea Sibiului 05:40 Beclean
11:10

05:40 Dej
11:15

05:40 Sighisoara 05:40 Sighisoara
11:20

05:40 Cluj Napoca
11:25

12:30 Padova
11:30

11:10 Toplita
11:30

05:40 Medias 05:40 Medias
11:30

11:10 Deva
12:00

05:40 Cluj Napoca
12:00

11:10 Reghin
12:30

11:10 Alba Iulia
13:00

05:40 Gilau
13:15

11:10 Targu Mures
13:30

11:10 Aiud
13:45

11:10 Ludus
14:00

11:10 Turda
14:30

05:40 Huedin
14:30

05:40 Negreni
14:50

11:10 Cluj Napoca
15:00

05:40 Alesd
15:55

11:10 Huedin
17:00

11:10 Alesd
18:00

05:40 Oradea
18:00

11:10 Oradea
18:30

05:40 Bors
18:30

11:10 Bors
18:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.