Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor San Benedetto del Tronto Italia

Stazzione ferroviara FS

San Benedetto del Tronto, Italia

Plecări
Ora Către
04:30
20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca
07:30
12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru
14:50
00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
16:00
15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures
16:00
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

17:00 Braila
00:10

14:00 Toplita 14:00 Campulung Moldovenesc
00:30

17:00 Galati
00:40

17:00 Buzau
01:00

17:00 Ramnicu Sarat
01:30

14:00 Vatra Dornei 14:00 Reghin
01:30

17:00 Tecuci
01:55

14:00 Bistrita
02:00

17:00 Focsani
02:15

17:00 Adjud
02:45

18:45 Botosani 18:45 Botosani
02:55

18:45 Galati 18:45 Galati
02:56

18:45 Braila 18:45 Braila
02:59

17:00 Barlad
03:00

17:00 Husi
03:30

17:00 Dorohoi
03:35

17:00 Onesti
03:45

18:45 Suceava 18:45 Suceava
03:50

18:45 Iasi 18:45 Iasi
03:55

18:45 Brasov 18:45 Brasov
03:56

17:00 Vaslui
04:00

17:00 Comanesti
04:10

17:00 Bucuresti
04:15

17:00 Moinesti
04:20

17:00 Botosani
04:30

14:00 Targu Mures
04:30

18:45 Bacau 18:45 Bacau
04:30

17:00 Craiova
04:35

18:45 Bucuresti 18:45 Bucuresti
04:35

17:00 Iasi
04:45

17:00 Podu Iloaiei
05:00

14:00 Ludus
05:00

12:55 Giurgiu 12:55 Giurgiu
05:00

17:00 Filiasi
05:05

17:00 Ploiesti
05:10

12:55 Turnu Magurele 12:55 Turnu Magurele
05:10

17:00 Suceava
05:20

12:55 Corabia 12:55 Corabia
05:20

17:00 Bacau
05:30

14:00 Turda
05:30

12:55 Braila 12:55 Alexandria 12:55 Alexandria
05:30

12:55 Galati
05:35

17:00 Negresti
05:40

12:55 Slatina (Olt) 12:55 Slatina (Olt)
05:40

17:00 Harlau
05:45

17:00 Constanta
05:50

17:00 Campina
06:00

14:00 Beclean 14:00 Apahida
06:00

18:45 Buzau 18:45 Buzau
06:00

12:55 Craiova 12:55 Craiova 12:55 Constanta 12:55 Constanta
06:00

17:00 Buhusi
06:05

12:55 Mangalia 12:55 Mangalia
06:05

17:00 Roznov
06:10

18:45 Piatra Neamt 18:45 Piatra Neamt
06:10

12:55 Filiasi 12:55 Filiasi
06:10

17:00 Targu Frumos
06:15

18:45 Chisinau 18:45 Chisinau
06:15

12:55 Medgidia 12:55 Medgidia
06:15

17:00 Gura Humorului
06:20

12:55 Hirsova 12:55 Rovinari 12:55 Rovinari 12:55 Hirsova
06:20

12:55 Tandarei 12:55 Tandarei
06:25

17:00 Falticeni
06:30

14:00 Gherla 14:00 Dej
06:30

18:45 Ramnicu Sarat 18:45 Ramnicu Sarat
06:30

12:55 Slobozia 12:55 Isalnita 12:55 Isalnita 12:55 Slobozia
06:30

17:00 Rovinari
06:35

17:00 Pascani
06:40

12:55 Tecuci 12:55 Targu Carbunesti 12:55 Targu Carbunesti
06:40

17:00 Motca
06:45

12:55 Motru 12:55 Motru 12:55 Barlad
06:45

17:00 Piatra Neamt
06:50

12:55 Resita 12:55 Resita 12:55 Husi
06:50

17:00 Roman
06:55

12:55 Caransebes 12:55 Caransebes
06:55

17:00 Cristesti
07:00

14:00 Cluj Napoca
07:00

18:45 Tecuci 18:45 Tecuci
07:00

12:55 Lugoj 12:55 Lugoj 12:55 Bucuresti 12:55 Bucuresti 12:55 Buzau
07:00

17:00 Targu Jiu
07:05

12:55 Timisoara 12:55 Timisoara
07:05

17:00 Brasov
07:10

12:55 Focsani 12:55 Arad 12:55 Arad
07:10

12:55 Targu Jiu 12:55 Targu Jiu
07:20

12:55 Petrosani 12:55 Marasesti 12:55 Petrosani
07:25

17:00 Fetesti
07:30

18:45 Focsani 18:45 Focsani
07:30

12:55 Hateg 12:55 Pitesti 12:55 Pitesti 12:55 Hateg 12:55 Adjud
07:30

12:55 Sascut
07:35

12:55 Calan 12:55 Bacau 12:55 Calan
07:40

12:55 Roman
07:45

12:55 Vaslui 12:55 Ploiesti 12:55 Ploiesti 12:55 Hunedoara 12:55 Hunedoara
07:50

17:00 Targu Neamt
08:00

14:00 Huedin
08:00

18:45 Barlad 18:45 Barlad
08:00

12:55 Deva 12:55 Negresti 12:55 Deva 12:55 Ramnicu Sarat 12:55 Ramnicu Sarat
08:00

12:55 Iasi
08:05

12:55 Campina 12:55 Campina 12:55 Podu Iloaiei
08:10

18:45 Adjud 18:45 Adjud
08:15

12:55 Deleni
08:15

12:55 Hirlau 12:55 Sinaia 12:55 Sinaia
08:20

12:55 Targu Frumos
08:25

17:00 Fagaras
08:30

18:45 Husi 18:45 Husi
08:30

12:55 Predeal 12:55 Pascani 12:55 Predeal 12:55 Simeria 12:55 Simeria
08:30

17:00 Petrosani
08:35

12:55 Motca
08:35

18:45 Dorohoi 18:45 Dorohoi
08:40

12:55 Orastie 12:55 Orastie 12:55 Cristesti
08:40

12:55 Timisesti
08:45

12:55 Targu Neamt 12:55 Sebes 12:55 Sebes
08:50

12:55 Piatra Neamt
08:55

14:00 Alesd
09:00

18:45 Vaslui 18:45 Vaslui
09:00

12:55 Brasov 12:55 Lancram 12:55 Lancram 12:55 Brasov 12:55 Bicaz
09:00

12:55 Poiana Largului 12:55 Targu Secuiesc 12:55 Targu Secuiesc
09:10

12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Durau
09:20

17:00 Poiana Largului
09:30

12:55 Covasna 12:55 Covasna 12:55 Toplita 12:55 Alba Iulia 12:55 Alba Iulia
09:30

17:00 Hateg
09:35

12:55 Targu Ocna 12:55 Targu Ocna 12:55 Morareni 12:55 Teius 12:55 Teius
09:40

17:00 Sibiu
09:45

12:55 Reghin
09:45

12:55 Aiud 12:55 Aiud 12:55 Onesti 12:55 Onesti
09:50

17:00 Hunedoara
10:00

18:45 Podu Iloaiei 18:45 Podu Iloaiei
10:00

12:55 Comanesti 12:55 Comanesti 12:55 Targu Mures 12:55 Unirea 12:55 Unirea
10:00

12:55 Falticeni
10:05

12:55 Moinesti 12:55 Moinesti 12:55 Turda 12:55 Turda 12:55 Suceava
10:10

18:45 Roman 18:45 Roman
10:15

12:55 Dolhasca
10:15

12:55 Fagaras 12:55 Fagaras 12:55 Veresti
10:20

12:55 Darabani
10:25

17:00 Sebes
10:30

14:00 Oradea
10:30

18:45 Buhusi 18:45 Buhusi
10:30

12:55 Vestem 12:55 Botosani 12:55 Vestem
10:30

12:55 Gura Humorului 12:55 Ferrara
10:35

12:55 Campulung Moldovenesc
10:45

18:45 Harlau 18:45 Harlau
10:50

12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Iacobeni
10:50

12:55 Vatra Dornei
10:55

14:00 Bors
11:00

18:45 Targu Frumos 18:45 Targu Frumos
11:00

12:55 Prundu Bargaului 12:55 Sibiu 12:55 Sibiu
11:00

12:55 Bistrita
11:05

12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Beclean
11:10

12:55 Dej
11:15

12:55 Sighisoara 12:55 Sighisoara
11:20

12:55 Cluj Napoca
11:25

17:00 Toplita
11:30

12:55 Medias 12:55 Medias
11:30

18:45 Ruginoasa 18:45 Ruginoasa
11:45

17:00 Deva
12:00

18:45 Falticeni 18:45 Falticeni
12:00

12:55 Cluj Napoca
12:00

18:45 Pascani 18:45 Pascani
12:10

17:00 Reghin
12:30

17:00 Alba Iulia
13:00

18:45 Targu Neamt 18:45 Targu Neamt
13:00

18:45 Padova
13:00

12:55 Gilau
13:15

17:00 Targu Mures
13:30

17:00 Aiud
13:45

17:00 Ludus
14:00

18:45 Poiana Largului 18:45 Poiana Largului
14:00

18:45 Gura Humorului 18:45 Gura Humorului
14:10

17:00 Turda
14:30

12:55 Huedin
14:30

12:55 Negreni
14:50

17:00 Cluj Napoca
15:00

18:45 Campulung Moldovenesc 18:45 Campulung Moldovenesc
15:10

12:55 Alesd
15:55

14:00 Braila
16:00

18:45 Vatra Dornei 18:45 Vatra Dornei
16:10

18:45 Toplita 18:45 Toplita
16:20

17:00 Huedin
17:00

14:00 Galati 14:00 Buzau
17:00

18:45 Bistrita 18:45 Bistrita
17:00

14:00 Husi
17:30

17:00 Alesd
18:00

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Barlad 14:00 Tecuci
18:00

18:45 Targu Mures 18:45 Targu Mures
18:00

12:55 Oradea
18:00

18:45 Beclean 18:45 Beclean
18:10

17:00 Oradea
18:30

14:00 Focsani
18:30

12:55 Bors
18:30

17:00 Bors
18:45

14:00 Vaslui 14:00 Adjud
19:00

18:45 Dej 18:45 Dej
19:00

14:00 Comanesti
19:10

18:45 Ludus 18:45 Ludus
19:10

14:00 Moinesti
19:20

18:45 Gherla 18:45 Gherla
19:30

14:00 Onesti
19:45

14:00 Botosani 14:00 Bacau 14:00 Iasi 14:00 Negresti 14:00 Dorohoi
20:00

18:45 Campia Turzii 18:45 Campia Turzii
20:00

18:45 Turda 18:45 Turda
20:15

14:00 Podu Iloaiei 14:00 Buhusi
20:30

18:45 Cluj Napoca 18:45 Cluj Napoca
20:30

14:00 Piatra Neamt
20:50

14:00 Roznov 14:00 Targu Frumos 14:00 Harlau 14:00 Suceava 14:00 Roman
21:00

14:00 Cristesti 14:00 Falticeni
21:30

18:45 Huedin 18:45 Huedin
21:30

14:00 Pascani
21:40

14:00 Motca
21:45

18:45 Alesd 18:45 Alesd
22:00

14:00 Targu Neamt
23:00

18:45 Oradea 18:45 Oradea
23:00

14:00 Gura Humorului 14:00 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.