Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Sala Consilina Italia

Stazione Ferroviara

Sala Consilina, Italia

Plecări
Ora Către
05:30
08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 13:15 Barlad
08:30 Giltrans
20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului
15:30 Cabritur
22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea
Sosiri
De la Ora
Giltrans
00:30 Braila
00:10
Giltrans
00:30 Galati
00:40
Giltrans
00:30 Buzau
01:00
Giltrans
00:30 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
00:30 Tecuci
01:55
Giltrans
00:30 Focsani
02:15
Giltrans
00:30 Adjud
02:45
Cabritur
00:15 Botosani
02:55
Cabritur
00:15 Galati
02:56
Cabritur
00:15 Braila
02:59
Giltrans
00:30 Barlad
03:00
Giltrans
00:30 Husi
03:30
Giltrans
00:30 Dorohoi
03:35
Giltrans
00:30 Onesti
03:45
Cabritur
00:15 Suceava
03:50
Cabritur
00:15 Iasi
03:55
Cabritur
00:15 Brasov
03:56
Giltrans
00:30 Vaslui
04:00
Giltrans
00:30 Comanesti
04:10
Giltrans
00:30 Bucuresti
04:15
Giltrans
00:30 Moinesti
04:20
Giltrans
00:30 Botosani
04:30
Cabritur
00:15 Bacau
04:30
Giltrans
00:30 Craiova
04:35
Cabritur
00:15 Bucuresti
04:35
Giltrans
00:30 Iasi
04:45
Giltrans
00:30 Podu Iloaiei
05:00

15:05 Giurgiu 15:05 Tulcea
05:00
Giltrans
00:30 Filiasi
05:05
Giltrans
00:30 Ploiesti
05:10

15:05 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
00:30 Suceava
05:20

15:05 Corabia
05:20
Giltrans
00:30 Bacau
05:30

15:05 Braila 15:05 Alexandria
05:30

15:05 Galati
05:35
Giltrans
00:30 Negresti
05:40

15:05 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
00:30 Harlau
05:45
Giltrans
00:30 Constanta
05:50
Giltrans
00:30 Campina
06:00
Cabritur
00:15 Buzau
06:00

15:05 Craiova 15:05 Constanta
06:00
Giltrans
00:30 Buhusi
06:05

15:05 Mangalia
06:05
Giltrans
00:30 Roznov
06:10
Cabritur
00:15 Piatra Neamt
06:10

15:05 Filiasi
06:10
Giltrans
00:30 Targu Frumos
06:15
Cabritur
00:15 Chisinau
06:15

15:05 Medgidia
06:15
Giltrans
00:30 Gura Humorului
06:20

15:05 Rovinari 15:05 Hirsova
06:20

15:05 Tandarei
06:25
Giltrans
00:30 Falticeni
06:30
Cabritur
00:15 Ramnicu Sarat
06:30

15:05 Isalnita 15:05 Slobozia
06:30
Giltrans
00:30 Rovinari
06:35
Giltrans
00:30 Pascani
06:40

15:05 Tecuci 15:05 Targu Carbunesti
06:40
Giltrans
00:30 Motca
06:45

15:05 Motru 15:05 Barlad
06:45
Giltrans
00:30 Piatra Neamt
06:50

15:05 Resita 15:05 Husi
06:50
Giltrans
00:30 Roman
06:55

15:05 Caransebes
06:55
Giltrans
00:30 Cristesti
07:00
Cabritur
00:15 Tecuci
07:00

15:05 Lugoj 15:05 Buzau 15:05 Bucuresti
07:00
Giltrans
00:30 Targu Jiu
07:05

15:05 Timisoara
07:05
Giltrans
00:30 Brasov
07:10

15:05 Focsani 15:05 Arad
07:10

15:05 Targu Jiu
07:20

15:05 Marasesti 15:05 Petrosani
07:25
Giltrans
00:30 Fetesti
07:30
Cabritur
00:15 Focsani
07:30

15:05 Hateg 15:05 Pitesti 15:05 Adjud
07:30

15:05 Sascut
07:35

15:05 Bacau 15:05 Calan
07:40

15:05 Roman
07:45

15:05 Vaslui 15:05 Ploiesti 15:05 Hunedoara
07:50
Giltrans
00:30 Targu Neamt
08:00
Cabritur
00:15 Barlad
08:00

15:05 Negresti 15:05 Deva 15:05 Ramnicu Sarat
08:00

15:05 Iasi
08:05

15:05 Podu Iloaiei 15:05 Campina
08:10
Cabritur
00:15 Adjud
08:15

15:05 Deleni
08:15

15:05 Hirlau 15:05 Sinaia
08:20

15:05 Targu Frumos
08:25
Giltrans
00:30 Fagaras
08:30
Cabritur
00:15 Husi
08:30

15:05 Pascani 15:05 Predeal 15:05 Simeria
08:30
Giltrans
00:30 Petrosani
08:35

15:05 Motca
08:35
Cabritur
00:15 Dorohoi
08:40

15:05 Orastie 15:05 Cristesti
08:40

15:05 Timisesti
08:45

15:05 Targu Neamt 15:05 Sebes
08:50

15:05 Piatra Neamt
08:55
Cabritur
00:15 Vaslui
09:00

15:05 Lancram 15:05 Brasov 15:05 Bicaz
09:00

15:05 Poiana Largului 15:05 Targu Secuiesc
09:10

15:05 Durau 15:05 Sfantu Gheorghe
09:20
Giltrans
00:30 Poiana Largului
09:30

15:05 Toplita 15:05 Covasna 15:05 Alba Iulia
09:30
Giltrans
00:30 Hateg
09:35

15:05 Morareni 15:05 Targu Ocna 15:05 Teius
09:40
Giltrans
00:30 Sibiu
09:45

15:05 Reghin
09:45

15:05 Aiud 15:05 Onesti
09:50
Giltrans
00:30 Hunedoara
10:00
Cabritur
00:15 Podu Iloaiei
10:00

15:05 Targu Mures 15:05 Comanesti 15:05 Unirea
10:00

15:05 Falticeni
10:05

15:05 Moinesti 15:05 Turda 15:05 Suceava
10:10
Cabritur
00:15 Roman
10:15

15:05 Dolhasca
10:15

15:05 Fagaras 15:05 Veresti
10:20

15:05 Darabani
10:25
Giltrans
00:30 Sebes
10:30
Cabritur
00:15 Buhusi
10:30

15:05 Botosani 15:05 Vestem
10:30

15:05 Gura Humorului
10:35

15:05 Campulung Moldovenesc
10:45
Cabritur
00:15 Harlau
10:50

15:05 Ramnicu Valcea 15:05 Iacobeni
10:50

15:05 Vatra Dornei
10:55
Cabritur
00:15 Targu Frumos
11:00

15:05 Prundu Bargaului 15:05 Sibiu
11:00

15:05 Bistrita
11:05

15:05 Beclean 15:05 Miercurea Sibiului
11:10

15:05 Dej
11:15

15:05 Sighisoara
11:20

15:05 Cluj Napoca
11:25
Giltrans
00:30 Toplita
11:30

15:05 Medias
11:30
Cabritur
00:15 Ruginoasa
11:45
Giltrans
00:30 Deva
12:00
Cabritur
00:15 Falticeni
12:00

15:05 Cluj Napoca
12:00
Cabritur
00:15 Pascani
12:10
Giltrans
00:30 Reghin
12:30
Giltrans
00:30 Alba Iulia
13:00
Cabritur
00:15 Targu Neamt
13:00

15:05 Gilau
13:15
Giltrans
00:30 Targu Mures
13:30
Giltrans
00:30 Aiud
13:45
Giltrans
00:30 Ludus
14:00
Cabritur
00:15 Poiana Largului
14:00
Cabritur
00:15 Gura Humorului
14:10
Giltrans
00:30 Turda
14:30

15:05 Huedin
14:30

15:05 Negreni
14:50
Giltrans
00:30 Cluj Napoca
15:00
Cabritur
00:15 Campulung Moldovenesc
15:10

15:05 Alesd
15:55
Cabritur
00:15 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
00:15 Toplita
16:20
Giltrans
00:30 Huedin
17:00
Cabritur
00:15 Bistrita
17:00
Giltrans
00:30 Alesd
18:00
Cabritur
00:15 Targu Mures
18:00

15:05 Oradea
18:00
Cabritur
00:15 Beclean
18:10
Giltrans
00:30 Oradea
18:30

15:05 Bors
18:30
Giltrans
00:30 Bors
18:45
Cabritur
00:15 Dej
19:00
Cabritur
00:15 Ludus
19:10
Cabritur
00:15 Gherla
19:30
Cabritur
00:15 Campia Turzii
20:00
Cabritur
00:15 Turda
20:15
Cabritur
00:15 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
00:15 Huedin
21:30
Cabritur
00:15 Alesd
22:00
Cabritur
00:15 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.