Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Sala Consilina Italia

Stazione Ferroviara

Sala Consilina, Italia

Plecări
Ora Către
06:00
16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:55 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 12:20 Chisineu Cris 13:40 Gura Humorului 12:55 Deva 13:00 Nasaud 13:40 Targu Jiu 12:30 Gherla 14:10 Drobeta Turnu Severin 08:40 Satu Mare 14:55 Turnu Magurele 18:30 Mangalia 17:30 Cernavoda 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:50 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 12:30 Arad 13:30 Campulung Moldovenesc 13:00 Hunedoara 12:55 Bistrita 13:50 Caransebes 12:00 Cluj Napoca 14:20 Filiasi 08:30 Zalau 18:00 Constanta 17:20 Slobozia 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 16:40 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 12:40 Timisoara 13:20 Vatra Dornei 13:10 Hateg 12:50 Beclean 13:55 Resita 08:55 Bontida 14:40 Slatina (Olt) 08:20 Huedin 17:50 Medgidia 17:10 Harsova 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 08:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 16:35 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 12:50 Lugoj 13:10 Prundu Bargaului 13:20 Petrosani 12:40 Dej 14:00 Rovinari 08:50 Baia Mare 14:50 Caracal 08:10 Alesd 17:40 Calarasi 17:00 Lehliu
08:30
20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari
15:30
22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau
Sosiri
De la Ora

00:30 Braila
00:10

00:30 Galati
00:40

00:30 Buzau
01:00

16:10 Tulcea 16:10 Tulcea
01:15

16:10 Braila 16:10 Braila
01:20

00:30 Ramnicu Sarat
01:30

00:30 Tecuci
01:55

00:30 Focsani
02:15

00:30 Adjud
02:45

00:15 Botosani
02:55

00:15 Galati
02:56

00:15 Braila
02:59

00:30 Barlad
03:00

16:10 Galati 16:10 Galati
03:00

00:30 Husi
03:30

16:10 Ianca 16:10 Ianca
03:30

00:30 Dorohoi
03:35

00:30 Onesti
03:45

00:15 Suceava
03:50

00:15 Iasi
03:55

00:15 Brasov
03:56

00:30 Vaslui
04:00

16:10 Mangalia
04:00

00:30 Comanesti
04:10

16:10 Constanta
04:10

00:30 Bucuresti
04:15

00:30 Moinesti
04:20

16:10 Medgidia
04:20

00:30 Botosani
04:30

00:15 Bacau
04:30

16:10 Faurei 16:10 Faurei 16:10 Calarasi
04:30

00:30 Craiova
04:35

00:15 Bucuresti
04:35

16:10 Cernavoda 16:10 Tecuci 16:10 Tecuci
04:40

00:30 Iasi
04:45

16:10 Barlad 16:10 Barlad 16:10 Slobozia
04:50

00:30 Podu Iloaiei
05:00

16:10 Harsova
05:00

00:30 Filiasi
05:05

00:30 Ploiesti
05:10

16:10 Lehliu
05:10

00:30 Suceava
05:20

16:10 Tandarei
05:20

00:30 Bacau
05:30

16:10 Husi 16:10 Husi 16:10 Bucuresti
05:30

00:30 Negresti
05:40

16:10 Pitesti 16:10 Vaslui 16:10 Vaslui
05:40

00:30 Harlau
05:45

00:30 Constanta
05:50

16:10 Ramnicu Valcea
05:50

00:30 Campina
06:00

00:15 Buzau
06:00

16:10 Targoviste 16:10 Giurgiu 16:10 Iasi 16:10 Giurgiu 16:10 Iasi
06:00

00:30 Buhusi
06:05

00:30 Roznov
06:10

00:15 Piatra Neamt
06:10

16:10 Podu Iloaiei 16:10 Podu Iloaiei 16:10 Sinaia 16:10 Alexandria 16:10 Alexandria
06:10

00:30 Targu Frumos
06:15

00:15 Chisinau
06:15

16:10 Turnu Magurele 16:10 Turnu Magurele
06:15

00:30 Gura Humorului
06:20

16:10 Caracal 16:10 Caracal 16:10 Predeal 16:10 Harlau 16:10 Harlau
06:20

00:30 Falticeni
06:30

00:15 Ramnicu Sarat
06:30

16:10 Flamanzi 16:10 Flamanzi 16:10 Slatina (Olt) 16:10 Slatina (Olt) 16:10 Campina
06:30

00:30 Rovinari
06:35

00:30 Pascani
06:40

16:10 Urziceni 16:10 Botosani 16:10 Botosani
06:40

00:30 Motca
06:45

16:10 Saveni 16:10 Saveni
06:45

00:30 Piatra Neamt
06:50

16:10 Darabani 16:10 Darabani 16:10 Ploiesti
06:50

00:30 Roman
06:55

00:30 Cristesti
07:00

00:15 Tecuci
07:00

16:10 Buzau 16:10 Craiova 16:10 Craiova 16:10 Dorohoi 16:10 Dorohoi
07:00

00:30 Targu Jiu
07:05

00:30 Brasov
07:10

16:10 Filiasi 16:10 Filiasi 16:10 Vanatori 16:10 Vanatori 16:10 Ramnicu Sarat
07:10

16:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Focsani
07:20

00:30 Fetesti
07:30

00:15 Focsani
07:30

16:10 Marasesti 16:10 Rovinari 16:10 Rovinari
07:30

16:10 Adjud 16:10 Resita 16:10 Resita
07:40

16:10 Caransebes 16:10 Caransebes 16:10 Bacau
07:50

00:30 Targu Neamt
08:00

00:15 Barlad
08:00

16:10 Targu Jiu 16:10 Targu Jiu 16:10 Roman
08:00

16:10 Bumbesti Jiu 16:10 Bumbesti Jiu 16:10 Targu Frumos
08:10

00:15 Adjud
08:15

16:10 Pascani 16:10 Petrosani 16:10 Petrosani
08:20

00:30 Fagaras
08:30

00:15 Husi
08:30

16:10 Poiana Largului 16:10 Poiana Largului 16:10 Hateg 16:10 Hateg 16:10 Motca
08:30

00:30 Petrosani
08:35

16:10 Bicaz 16:10 Bicaz
08:35

00:15 Dorohoi
08:40

16:10 Piatra Neamt 16:10 Hunedoara 16:10 Hunedoara 16:10 Piatra Neamt 16:10 Targu Neamt
08:40

16:10 Deva 16:10 Deva 16:10 Falticeni
08:50

16:10 Suceava
08:55

00:15 Vaslui
09:00

16:10 Radauti 16:10 Gheorgheni 16:10 Gheorgheni 16:10 Lugoj 16:10 Lugoj
09:00

16:10 Gura Humorului 16:10 Timisoara 16:10 Timisoara 16:10 Sovata 16:10 Sovata
09:10

16:10 Arad 16:10 Arad 16:10 Campulung Moldovenesc
09:20

00:30 Poiana Largului
09:30

16:10 Chisineu Cris 16:10 Chisineu Cris 16:10 Miercurea Ciuc 16:10 Miercurea Ciuc 16:10 Vatra Dornei
09:30

00:30 Hateg
09:35

16:10 Odorheiu Secuiesc 16:10 Odorheiu Secuiesc 16:10 Prundu Bargaului
09:40

00:30 Sibiu
09:45

16:10 Toplita 16:10 Toplita 16:10 Nasaud 16:10 Salonta 16:10 Salonta
09:50

00:30 Hunedoara
10:00

00:15 Podu Iloaiei
10:00

16:10 Bistrita 16:10 Gilau 16:10 Gilau 16:10 Reghin 16:10 Reghin
10:00

16:10 Onesti 16:10 Onesti 16:10 Beclean
10:10

00:15 Roman
10:15

16:10 Moinesti 16:10 Moinesti 16:10 Dej
10:20

00:30 Sebes
10:30

00:15 Buhusi
10:30

16:10 Comanesti 16:10 Comanesti 16:10 Gherla
10:30

16:10 Covasna 16:10 Covasna
10:40

00:15 Harlau
10:50

16:10 Targu Secuiesc 16:10 Targu Secuiesc
10:50

00:15 Targu Frumos
11:00

16:10 Brasov 16:10 Brasov
11:00

16:10 Fagaras 16:10 Fagaras
11:10

16:10 Sibiu 16:10 Sibiu
11:20

16:10 Sebes 16:10 Sebes
11:25

00:30 Toplita
11:30

16:10 Alba Iulia 16:10 Alba Iulia
11:30

16:10 Teius 16:10 Teius
11:35

16:10 Aiud 16:10 Aiud
11:40

00:15 Ruginoasa
11:45

16:10 Targu Mures 16:10 Targu Mures
11:50

00:30 Deva
12:00

00:15 Falticeni
12:00

16:10 Turda 16:10 Turda
12:00

00:15 Pascani
12:10

00:30 Reghin
12:30

00:30 Alba Iulia
13:00

00:15 Targu Neamt
13:00

00:30 Targu Mures
13:30

16:10 Cluj Napoca
13:30

00:30 Aiud
13:45

16:10 Bontida
13:50

00:30 Ludus
14:00

00:15 Poiana Largului
14:00

16:10 Baia Mare
14:05

00:15 Gura Humorului
14:10

16:10 Satu Mare
14:10

16:10 Zalau
14:20

00:30 Turda
14:30

00:30 Cluj Napoca
15:00

16:10 Huedin
15:00

00:15 Campulung Moldovenesc
15:10

16:10 Alesd
15:10

00:15 Vatra Dornei
16:10

00:15 Toplita
16:20

00:30 Huedin
17:00

00:15 Bistrita
17:00

00:30 Alesd
18:00

00:15 Targu Mures
18:00

00:15 Beclean
18:10

16:10 Oradea
18:20

00:30 Oradea
18:30

00:30 Bors
18:45

00:15 Dej
19:00

00:15 Ludus
19:10

00:15 Gherla
19:30

00:15 Campia Turzii
20:00

00:15 Turda
20:15

00:15 Cluj Napoca
20:30

00:15 Huedin
21:30

00:15 Alesd
22:00

00:15 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.