Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Rozzano Italia

Stazione Ferroviara

Rozzano, Italia

Plecări
Ora Către
10:50
09:50 Fagaras 13:20 Tandarei 10:10 Comanesti 08:40 Miercurea Sibiului 10:30 Targu Ocna 09:50 Fagaras 11:00 Sfantu Gheorghe 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 11:30 Brasov 11:50 Sinaia 12:10 Ramnicu Sarat 12:10 Ramnicu Sarat 12:30 Pitesti 12:50 Slatina (Olt) 13:00 Corabia 13:05 Turnu Magurele 09:10 Unirea 09:40 Teius 10:20 Sebes 14:00 Constanta 11:00 Deva 13:40 Medgidia 13:20 Tandarei 08:10 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 09:30 Ramnicu Valcea 14:00 Constanta 12:45 Craiova 12:05 Timisoara 12:15 Caransebes 12:25 Motru 10:30 Orastie 11:05 Hunedoara 11:40 Petrosani 11:55 Targu Carbunesti 12:35 Rovinari 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 11:15 Motca 09:30 Aiud 11:35 Deleni 11:15 Calan 12:10 Vaslui 10:40 Simeria 12:30 Adjud 11:50 Targu Jiu 13:10 Husi 12:40 Filiasi 14:00 Braila 12:10 Lugoj 09:05 Dej 10:35 Durau 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 12:50 Slatina (Olt) 11:00 Targu Neamt 13:05 Turnu Magurele 11:20 Pascani 09:40 Teius 11:40 Podu Iloaiei 11:00 Deva 12:15 Roman 11:05 Hunedoara 12:35 Marasesti 11:55 Targu Carbunesti 13:15 Barlad 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 13:40 Medgidia 10:00 Moinesti 08:10 Medias 10:20 Onesti 09:30 Ramnicu Valcea 10:50 Covasna 10:10 Comanesti 11:20 Targu Secuiesc 11:00 Sfantu Gheorghe 11:40 Predeal 11:50 Sinaia 12:00 Campina 12:30 Pitesti 12:20 Ploiesti 13:10 Slobozia 12:55 Alexandria 13:10 Giurgiu 09:00 Turda 09:30 Aiud 10:00 Alba Iulia 11:15 Calan 13:50 Mangalia 10:10 Lancram 13:30 Harsova 13:00 Bucuresti 08:30 Sighisoara 09:00 Sibiu 09:40 Vestem 12:00 Arad 12:10 Lugoj 12:20 Resita 10:40 Simeria 11:30 Hateg 11:50 Targu Jiu 12:30 Isalnita 12:40 Filiasi 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 12:55 Alexandria 11:05 Timisesti 09:00 Turda 11:25 Targu Frumos 10:00 Alba Iulia 12:00 Iasi 10:10 Lancram 12:20 Bacau 11:30 Hateg 12:40 Focsani 12:30 Isalnita 13:20 Tecuci 12:00 Arad 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 13:00 Corabia 11:10 Cristesti 09:10 Unirea 11:30 Hirlau 10:20 Sebes 12:05 Negresti 10:30 Orastie 12:25 Sascut 11:40 Petrosani 13:00 Buzau 12:35 Rovinari 13:25 Galati 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin
11:40
14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 09:05 Dej 12:50 Slatina (Olt) 10:35 Durau 13:05 Turnu Magurele 10:15 Targu Mures 09:40 Teius 09:40 Gura Humorului 11:00 Deva 09:15 Bistrita 11:05 Hunedoara 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 09:50 Fagaras 10:10 Comanesti 10:30 Targu Ocna 11:00 Sfantu Gheorghe 11:30 Brasov 11:50 Sinaia 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Mangalia 12:30 Pitesti 13:00 Bucuresti 12:50 Slatina (Olt) 09:00 Sibiu 13:00 Corabia 10:00 Moinesti 13:05 Turnu Magurele 10:50 Covasna 09:10 Unirea 11:40 Predeal 09:40 Teius 12:20 Ploiesti 10:20 Sebes 14:00 Constanta 11:00 Deva 13:40 Medgidia 13:20 Tandarei 11:55 Targu Carbunesti 08:10 Medias 12:45 Craiova 08:40 Miercurea Sibiului 12:15 Caransebes 09:30 Ramnicu Valcea 12:45 Craiova 12:05 Timisoara 12:15 Caransebes 12:25 Motru 10:30 Orastie 11:05 Hunedoara 11:40 Petrosani 11:55 Targu Carbunesti 12:35 Rovinari 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 12:55 Alexandria 10:30 Toplita 09:00 Turda 10:10 Falticeni 10:00 Alba Iulia 09:35 Campulung Moldovenesc 10:10 Lancram 03:00 Budapesta 11:30 Hateg 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 13:00 Corabia 10:25 Morareni 09:10 Unirea 10:05 Suceava 10:20 Sebes 09:30 Iacobeni 10:30 Orastie 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 10:00 Moinesti 10:20 Onesti 10:50 Covasna 11:20 Targu Secuiesc 11:40 Predeal 12:00 Campina 12:20 Ploiesti 13:30 Harsova 13:10 Slobozia 08:30 Sighisoara 12:55 Alexandria 09:40 Vestem 13:10 Giurgiu 10:20 Onesti 09:00 Turda 11:20 Targu Secuiesc 09:30 Aiud 12:00 Campina 10:00 Alba Iulia 13:10 Slobozia 11:15 Calan 13:50 Mangalia 10:10 Lancram 13:30 Harsova 11:40 Petrosani 13:00 Bucuresti 12:35 Rovinari 08:30 Sighisoara 12:05 Timisoara 09:00 Sibiu 12:25 Motru 09:40 Vestem 12:40 Filiasi 12:00 Arad 12:10 Lugoj 12:20 Resita 10:40 Simeria 11:30 Hateg 11:50 Targu Jiu 12:30 Isalnita 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 13:10 Giurgiu 10:20 Reghin 09:30 Aiud 09:45 Botosani 11:15 Calan 09:20 Prundu Bargaului 10:40 Simeria 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau
Sosiri
De la Ora

08:10 Giurgiu 09:00 Giurgiu 08:10 Giurgiu 09:00 Giurgiu
05:00

09:00 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele
05:10

09:00 Corabia 08:10 Corabia 09:00 Corabia 08:10 Corabia
05:20

09:00 Alexandria 09:00 Braila 08:10 Alexandria 09:00 Alexandria 08:10 Alexandria 08:10 Braila
05:30

08:10 Galati 09:00 Galati
05:35

08:10 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 08:10 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt)
05:40

08:10 Craiova 09:00 Craiova 09:00 Constanta 08:10 Constanta 08:10 Craiova 09:00 Craiova 08:10 Constanta 09:00 Constanta
06:00

09:00 Mangalia 08:10 Mangalia 08:10 Mangalia 09:00 Mangalia
06:05

08:10 Filiasi 09:00 Filiasi 08:10 Filiasi 09:00 Filiasi
06:10

08:10 Medgidia 09:00 Medgidia 09:00 Medgidia 08:10 Medgidia
06:15

09:00 Rovinari 09:00 Hirsova 08:10 Hirsova 08:10 Rovinari 09:00 Rovinari 08:10 Hirsova 09:00 Hirsova 08:10 Rovinari
06:20

08:10 Tandarei 09:00 Tandarei 09:00 Tandarei 08:10 Tandarei
06:25

09:00 Isalnita 09:00 Slobozia 08:10 Slobozia 08:10 Isalnita 09:00 Isalnita 08:10 Slobozia 09:00 Slobozia 08:10 Isalnita
06:30

09:00 Targu Carbunesti 08:10 Targu Carbunesti 09:00 Tecuci 09:00 Targu Carbunesti 08:10 Targu Carbunesti 08:10 Tecuci
06:40

09:00 Motru 08:10 Motru 08:10 Barlad 09:00 Motru 08:10 Motru 09:00 Barlad
06:45

09:00 Resita 08:10 Husi 08:10 Resita 09:00 Husi 09:00 Resita 08:10 Resita
06:50

09:00 Caransebes 08:10 Caransebes 09:00 Caransebes 08:10 Caransebes
06:55

08:10 Bucuresti 08:10 Lugoj 09:00 Bucuresti 09:00 Lugoj 08:10 Buzau 08:10 Lugoj 08:10 Bucuresti 09:00 Bucuresti 09:00 Buzau 09:00 Lugoj
07:00

09:00 Timisoara 08:10 Timisoara 09:00 Timisoara 08:10 Timisoara
07:05

09:00 Focsani 09:00 Arad 08:10 Arad 09:00 Arad 08:10 Focsani 08:10 Arad
07:10

09:00 Targu Jiu 08:10 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu 08:10 Targu Jiu
07:20

09:00 Petrosani 08:10 Petrosani 08:10 Marasesti 09:00 Petrosani 09:00 Marasesti 08:10 Petrosani
07:25

08:10 Hateg 09:00 Adjud 08:10 Pitesti 09:00 Pitesti 09:00 Hateg 08:10 Hateg 09:00 Hateg 08:10 Pitesti 09:00 Pitesti 08:10 Adjud
07:30

08:10 Sascut 09:00 Sascut
07:35

08:10 Calan 09:00 Calan 09:00 Bacau 08:10 Calan 09:00 Calan 08:10 Bacau
07:40

08:10 Roman 09:00 Roman
07:45

08:10 Ploiesti 09:00 Hunedoara 09:00 Ploiesti 08:10 Hunedoara 09:00 Vaslui 08:10 Ploiesti 09:00 Hunedoara 09:00 Ploiesti 08:10 Hunedoara 08:10 Vaslui
07:50

09:00 Deva 08:10 Ramnicu Sarat 08:10 Deva 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Deva 08:10 Negresti 08:10 Deva 09:00 Negresti 08:10 Ramnicu Sarat 09:00 Ramnicu Sarat
08:00

09:00 Iasi 08:10 Iasi
08:05

08:10 Campina 09:00 Campina 08:10 Podu Iloaiei 09:00 Campina 08:10 Campina 09:00 Podu Iloaiei
08:10

09:00 Deleni 08:10 Deleni
08:15

09:00 Hirlau 09:00 Sinaia 08:10 Sinaia 08:10 Sinaia 09:00 Sinaia 08:10 Hirlau
08:20

08:10 Targu Frumos 09:00 Targu Frumos
08:25

09:00 Predeal 08:10 Predeal 09:00 Simeria 08:10 Pascani 08:10 Predeal 09:00 Predeal 08:10 Simeria 09:00 Pascani 09:00 Simeria 08:10 Simeria
08:30

09:00 Motca 08:10 Motca
08:35

09:00 Orastie 08:10 Orastie 08:10 Cristesti 09:00 Orastie 08:10 Orastie 09:00 Cristesti
08:40

09:00 Timisesti 08:10 Timisesti
08:45

08:10 Sebes 08:10 Targu Neamt 09:00 Sebes 09:00 Targu Neamt 08:10 Sebes 09:00 Sebes
08:50

08:10 Piatra Neamt 09:00 Piatra Neamt
08:55

08:10 Lancram 09:00 Lancram 09:00 Bicaz 08:10 Brasov 09:00 Brasov 08:10 Lancram 09:00 Lancram 08:10 Brasov 09:00 Brasov 08:10 Bicaz
09:00

08:10 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 08:10 Poiana Largului 08:10 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Poiana Largului
09:10

09:00 Durau 08:10 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe 08:10 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe 08:10 Durau
09:20

08:10 Covasna 09:00 Covasna 09:00 Alba Iulia 08:10 Toplita 08:10 Covasna 09:00 Covasna 08:10 Alba Iulia 09:00 Toplita 09:00 Alba Iulia 08:10 Alba Iulia
09:30

09:00 Teius 09:00 Morareni 08:10 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna 08:10 Teius 09:00 Teius 08:10 Teius 08:10 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna 08:10 Morareni
09:40

08:10 Reghin 09:00 Reghin
09:45

08:10 Onesti 09:00 Onesti 08:10 Aiud 09:00 Aiud 08:10 Aiud 08:10 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Aiud
09:50

09:00 Targu Mures 08:10 Unirea 08:10 Comanesti 09:00 Comanesti 09:00 Unirea 08:10 Comanesti 09:00 Comanesti 08:10 Unirea 08:10 Targu Mures 09:00 Unirea
10:00

08:10 Falticeni 09:00 Falticeni
10:05

08:10 Moinesti 09:00 Moinesti 09:00 Turda 08:10 Suceava 08:10 Moinesti 09:00 Moinesti 08:10 Turda 09:00 Suceava 09:00 Turda 08:10 Turda
10:10

09:00 Dolhasca 08:10 Dolhasca
10:15

08:10 Fagaras 09:00 Fagaras 08:10 Veresti 09:00 Veresti 09:00 Fagaras 08:10 Fagaras
10:20

09:00 Darabani 08:10 Darabani
10:25

08:10 Vestem 09:00 Vestem 08:10 Botosani 08:10 Vestem 09:00 Vestem 09:00 Botosani
10:30

09:00 Gura Humorului 08:10 Gura Humorului
10:35

09:00 Campulung Moldovenesc 08:10 Campulung Moldovenesc
10:45

08:10 Ramnicu Valcea 09:00 Ramnicu Valcea 08:10 Iacobeni 09:00 Iacobeni 08:10 Ramnicu Valcea 09:00 Ramnicu Valcea
10:50

09:00 Vatra Dornei 08:10 Vatra Dornei
10:55

08:10 Sibiu 09:00 Sibiu 09:00 Prundu Bargaului 08:10 Sibiu 09:00 Sibiu 08:10 Prundu Bargaului
11:00

08:10 Bistrita 09:00 Bistrita
11:05

09:00 Beclean 08:10 Miercurea Sibiului 09:00 Miercurea Sibiului 08:10 Miercurea Sibiului 09:00 Miercurea Sibiului 08:10 Beclean
11:10

08:10 Dej 09:00 Dej
11:15

08:10 Sighisoara 09:00 Sighisoara 08:10 Sighisoara 09:00 Sighisoara
11:20

09:00 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca
11:25

08:10 Medias 09:00 Medias 08:10 Medias 09:00 Medias
11:30

09:00 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca
12:00

08:10 Gilau 09:00 Gilau
13:15

09:00 Huedin 08:10 Huedin
14:30

08:10 Negreni 09:00 Negreni
14:50

09:00 Alesd 08:10 Alesd
15:55

08:10 Oradea 09:00 Oradea
18:00

09:00 Bors 08:10 Bors
18:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.