Stazzione FS - Mersul autobuzelor Rossano Italia

Stazzione FS

Rossano, Italia

Plecări
Ora Către
05:15 Giltrans
02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin
09:25
16:30 Frasin 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 09:45 Arad 11:30 Sebes 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 17:00 Oituz 16:00 Ploiesti 19:30 Tecuci 21:00 Braila 21:30 Botosani 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 15:00 Baia Mare 19:30 Piatra Neamt 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 16:30 Bucuresti 20:30 Galati 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 22:00 Barlad 13:40 Fagaras 10:30 Simeria 15:00 Brasov 14:30 Codlea 19:00 Pascani 19:00 Focsani 19:00 Marasesti 11:30 Turda 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 13:00 Carei 21:30 Husi 10:00 Deva 12:15 Sibiu 18:00 Bacau 20:00 Iasi 12:50 Avrig 10:45 Timisoara 19:30 Ramnicu Sarat 18:30 Adjud 11:00 Alba Iulia 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei
12:30 Cabritur
18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa
Sosiri
De la Ora
Giltrans
03:00 Braila
00:10
Giltrans
03:00 Galati
00:40
Giltrans
03:00 Buzau
01:00
Giltrans
03:00 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
03:00 Tecuci
01:55
Giltrans
03:00 Focsani
02:15
Giltrans
03:00 Adjud
02:45
Cabritur
03:20 Botosani
02:55
Cabritur
03:20 Galati
02:56
Cabritur
03:20 Braila
02:59
Giltrans
03:00 Barlad
03:00
Giltrans
03:00 Husi
03:30
Giltrans
03:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
03:00 Onesti
03:45
Cabritur
03:20 Suceava
03:50
Cabritur
03:20 Iasi
03:55
Cabritur
03:20 Brasov
03:56
Giltrans
03:00 Vaslui
04:00
Giltrans
03:00 Comanesti
04:10
Giltrans
03:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
03:00 Moinesti
04:20
Giltrans
03:00 Botosani
04:30
Cabritur
03:20 Bacau
04:30
Giltrans
03:00 Craiova
04:35
Cabritur
03:20 Bucuresti
04:35
Giltrans
03:00 Iasi
04:45

05:45 Barlad
05:00

03:35 Bacau
05:00
Giltrans
03:00 Podu Iloaiei
05:00
Giltrans
03:00 Filiasi
05:05
Giltrans
03:00 Ploiesti
05:10

03:35 Letea Veche
05:20
Giltrans
03:00 Suceava
05:20

05:45 Husi
05:30
Giltrans
03:00 Bacau
05:30

03:35 Valea Seaca
05:35
Giltrans
03:00 Negresti
05:40
Giltrans
03:00 Harlau
05:45

03:35 Faraoani
05:50
Giltrans
03:00 Constanta
05:50

03:35 Cleja
06:00
Giltrans
03:00 Campina
06:00
Cabritur
03:20 Buzau
06:00
Giltrans
03:00 Buhusi
06:05
Giltrans
03:00 Roznov
06:10
Cabritur
03:20 Piatra Neamt
06:10

03:35 Racaciuni
06:15
Giltrans
03:00 Targu Frumos
06:15
Cabritur
03:20 Chisinau
06:15
Giltrans
03:00 Gura Humorului
06:20

03:35 Botosani 03:35 Constanta 03:35 Sascut
06:30
Giltrans
03:00 Falticeni
06:30
Cabritur
03:20 Ramnicu Sarat
06:30
Giltrans
03:00 Rovinari
06:35

03:35 Podu Turcului
06:40
Giltrans
03:00 Pascani
06:40

05:45 Vaslui
06:45
Giltrans
03:00 Motca
06:45

03:35 Barlad
06:50
Giltrans
03:00 Piatra Neamt
06:50
Giltrans
03:00 Roman
06:55

03:35 Zorleni 03:35 Botosani 03:35 Medgidia 03:35 Iasi
07:00
Giltrans
03:00 Cristesti
07:00
Cabritur
03:20 Tecuci
07:00
Giltrans
03:00 Targu Jiu
07:05
Giltrans
03:00 Brasov
07:10

03:35 Epureni
07:15

05:45 Botosani
07:30

03:35 Frumusica 03:35 Murgeni
07:30
Giltrans
03:00 Fetesti
07:30
Cabritur
03:20 Focsani
07:30

03:35 Berezeni
07:40

03:35 Cernavoda 03:35 Targu Frumos 03:35 Copalau
07:45

03:35 Lunca Banului
07:50

05:45 Harlau 05:45 Iasi
08:00

03:35 Harlau 03:35 Fetesti 03:35 Husi
08:00
Giltrans
03:00 Targu Neamt
08:00
Cabritur
03:20 Barlad
08:00

03:35 Crasna
08:10

03:35 Drajna Noua
08:15
Cabritur
03:20 Adjud
08:15

03:35 Cotnari
08:20

03:35 Muntenii de Jos
08:25

05:45 Podu Iloaiei 05:45 Braila
08:30
Giltrans
03:00 Fagaras
08:30
Cabritur
03:20 Husi
08:30
Giltrans
03:00 Petrosani
08:35

03:35 Vaslui 03:35 Targu Frumos
08:40
Cabritur
03:20 Dorohoi
08:40

05:45 Targu Frumos
08:45

03:35 Zapodeni
08:50

05:45 Piatra Neamt 05:45 Galati
09:00

03:35 Calarasi 03:35 Negresti 03:35 Pascani 03:35 Pascani
09:00
Cabritur
03:20 Vaslui
09:00

05:45 Pascani 05:45 Pascani
09:15

03:35 Timisesti 03:35 Todiresti
09:15

03:35 Bacesti 03:35 Motca
09:25

03:35 Vaslui
09:30
Giltrans
03:00 Poiana Largului
09:30

03:35 Hanul Ancutei
09:35
Giltrans
03:00 Hateg
09:35

03:35 Barticesti 03:35 Poienari
09:45
Giltrans
03:00 Sibiu
09:45

03:35 Sabaoani
09:55

05:45 Ramnicu Sarat 05:45 Roman 05:45 Tecuci
10:00

03:35 Roman 03:35 Bucuresti
10:00
Giltrans
03:00 Hunedoara
10:00
Cabritur
03:20 Podu Iloaiei
10:00
Cabritur
03:20 Roman
10:15

03:35 Motca
10:20

05:45 Marasesti 05:45 Focsani 05:45 Bucuresti
10:30
Giltrans
03:00 Sebes
10:30
Cabritur
03:20 Buhusi
10:30

05:45 Bacau
10:45

03:35 Bacau 03:35 Cristesti
10:45

03:35 Targu Neamt
10:50
Cabritur
03:20 Harlau
10:50

03:35 Letea Veche
10:55

05:45 Targu Neamt 05:45 Adjud
11:00
Cabritur
03:20 Targu Frumos
11:00

05:45 Ploiesti
11:30

03:35 Pipirig 03:35 Ploiesti
11:30
Giltrans
03:00 Toplita
11:30

03:35 Campina
11:45
Cabritur
03:20 Ruginoasa
11:45

05:45 Falticeni 05:45 Onesti
12:00

03:35 Onesti
12:00
Giltrans
03:00 Deva
12:00
Cabritur
03:20 Falticeni
12:00
Cabritur
03:20 Pascani
12:10

05:45 Suceava
12:20

05:45 Oituz
12:30
Giltrans
03:00 Reghin
12:30

03:35 Piatra Neamt
12:55

05:45 Gura Humorului
13:00

03:35 Azuga 03:35 Oituz
13:00
Giltrans
03:00 Alba Iulia
13:00
Cabritur
03:20 Targu Neamt
13:00

05:45 Frasin
13:05

05:45 Vama
13:15

03:35 Pluton
13:15

03:35 Poiana Largului
13:20

05:45 Campulung Moldovenesc 05:45 Targu Secuiesc
13:30

03:35 Bicaz 03:35 Predeal
13:30
Giltrans
03:00 Targu Mures
13:30
Giltrans
03:00 Aiud
13:45

03:35 Targu Secuiesc
13:50

03:35 Borsec
14:00
Giltrans
03:00 Ludus
14:00
Cabritur
03:20 Poiana Largului
14:00
Cabritur
03:20 Gura Humorului
14:10

05:45 Brasov 05:45 Vatra Dornei
14:30
Giltrans
03:00 Turda
14:30

03:35 Brasov
14:40

03:35 Gheorgheni
14:50

05:45 Codlea
15:00
Giltrans
03:00 Cluj Napoca
15:00
Cabritur
03:20 Campulung Moldovenesc
15:10

03:35 Toplita
15:30

03:35 Morareni
15:45

05:45 Fagaras
15:50

03:35 Maierus
16:00
Cabritur
03:20 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
03:20 Toplita
16:20

05:45 Baia Mare 05:45 Bistrita
16:30

03:35 Reghin
16:30

05:45 Avrig
16:40

03:35 Sighisoara
16:40

05:45 Targu Mures 05:45 Beclean
17:00
Giltrans
03:00 Huedin
17:00
Cabritur
03:20 Bistrita
17:00

05:45 Sibiu
17:15

05:45 Dej
17:20

05:45 Turda
17:30

03:35 Targu Mures 03:35 Acatari
17:30

05:45 Gherla
17:35

03:35 Targu Mures
17:35

03:35 Ungheni
17:45

05:45 Satu Mare 05:45 Cluj Napoca 05:45 Alba Iulia 05:45 Sebes
18:00
Giltrans
03:00 Alesd
18:00
Cabritur
03:20 Targu Mures
18:00
Cabritur
03:20 Beclean
18:10

05:45 Orastie
18:30

03:35 Iernut
18:30
Giltrans
03:00 Oradea
18:30

05:45 Carei
18:45
Giltrans
03:00 Bors
18:45

05:45 Simeria 05:45 Huedin
19:00

03:35 Ludus
19:00
Cabritur
03:20 Dej
19:00
Cabritur
03:20 Ludus
19:10

05:45 Deva
19:30

03:35 Campia Turzii
19:30
Cabritur
03:20 Gherla
19:30

05:45 Oradea
20:00

03:35 Turda
20:00
Cabritur
03:20 Campia Turzii
20:00
Cabritur
03:20 Turda
20:15
Cabritur
03:20 Cluj Napoca
20:30

05:45 Timisoara
21:00

03:35 Cluj Napoca
21:00
Cabritur
03:20 Huedin
21:30

03:35 Gilau
21:45

05:45 Arad
22:00
Cabritur
03:20 Alesd
22:00

03:35 Alesd
22:30

05:45 Nadlac
23:00
Cabritur
03:20 Oradea
23:00

03:35 Oradea
23:30

03:35 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.