Autogara Tiburtina - Mersul autobuzelor Roma Italia

Autogara Tiburtina

Roma, Italia

Adresă: Largo Guido Mazzoni

Plecări
Ora Către
01:00
20:00 Hateg 04:30 Slatina (Olt) 15:00 Arad 01:45 Filiasi 22:35 Dej 00:10 Rovinari 20:30 Aiud 20:10 Orsova 19:00 Simeria 07:00 Fetesti 17:45 Savarsin 09:00 Constanta 19:15 Orastie 22:45 Fagaras 00:00 Turceni 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 17:45 Savarsin 21:00 Petrosani 04:00 Ganeasa 20:15 Teius 01:30 Turceni 22:15 Gherla 23:20 Targu Jiu 20:00 Alba Iulia 19:00 Caransebes 18:30 Deva 07:30 Cernavoda 16:45 Lipova 19:30 Sebes 23:59 Brasov 23:10 Pesteana Jiu 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:10 Pesteana Jiu 23:00 Balteni 18:30 Deva 18:50 Hunedoara 06:30 Bucuresti 03:45 Bals 23:30 Bistrita 00:40 Pesteana Jiu 21:30 Cluj Napoca 22:20 Motru 19:30 Sebes 18:30 Lugoj 17:45 Savarsin 08:00 Medgidia 18:30 Deva 21:00 Sibiu 01:30 Craiova 23:00 Balteni 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 00:00 Turceni 03:00 Babeni 19:30 Calan 06:00 Pitesti 03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 21:00 Turda 21:15 Drobeta Turnu Severin 19:15 Orastie 17:00 Timisoara 16:45 Lipova 08:30 Murfatlar 19:00 Simeria 21:30 Avrig 00:15 Filiasi 22:40 Rovinari 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 20:00 Orsova 17:30 Timisoara 16:45 Lipova
02:30
04:30 Turda 05:30 Ungheni 08:40 Brasov 13:15 Bacau 16:00 Iasi 13:00 Letea Veche 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 09:15 Barlad 08:30 Cleja 15:00 Constanta 13:30 Drajna Noua 10:50 Campina 08:00 Morareni 04:40 Campia Turzii 06:10 Targu Mures 10:40 Targu Secuiesc 14:15 Roman 02:00 Alesd 16:15 Botosani 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 09:05 Podu Turcului 08:25 Faraoani 14:40 Medgidia 13:00 Calarasi 09:45 Azuga 07:10 Targu Mures 03:15 Gilau 05:10 Ludus 07:10 Sighisoara 11:40 Oituz 15:10 Pascani 01:30 Oradea 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 07:15 Acatari 11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 09:25 Epureni 08:50 Sascut 08:20 Valea Seaca 14:20 Cernavoda 12:00 Bucuresti 09:30 Predeal 11:15 Poiana Largului 04:00 Cluj Napoca 05:40 Iernut 08:10 Maierus 12:00 Onesti 15:15 Targu Frumos 23:45 Bors 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 13:00 Motca 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 08:40 Racaciuni 08:10 Letea Veche 13:50 Fetesti 11:10 Ploiesti 11:30 Pluton
07:00
16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 18:45 Motca 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 18:50 Pascani 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 18:55 Targu Frumos 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 06:40 Bors 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 14:00 Botosani 15:00 Dolhasca 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 15:15 Suceava 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta
08:00
16:30 Gura Humorului 13:30 Beclean 08:30 Alesd 18:30 Dorohoi 18:00 Roman 20:15 Targu Ocna 18:30 Targu Neamt 19:00 Iasi 18:00 Vicovu de Sus 11:40 Turda 17:30 Suceava 11:00 Baia Mare 10:00 Simleu Silvaniei 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:00 Oradea 18:00 Siret 20:30 Onesti 20:05 Dofteana 18:00 Falticeni 17:45 Pascani 16:00 Brasov 17:00 Falticeni 18:30 Botosani 10:00 Satu Mare 09:00 Marghita 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 11:30 Gherla 19:15 Darabani 19:45 Comanesti 19:55 Darmanesti 18:15 Targu Frumos 19:45 Vaslui 14:30 Sighisoara 17:30 Targu Neamt 10:30 Timisoara 09:00 Carei 14:00 Bistrita 09:00 Huedin 19:00 Botosani 19:00 Bacau 19:35 Moinesti 19:30 Piatra Neamt 17:00 Falticeni 20:30 Barlad 13:30 Targu Mures 18:30 Piatra Neamt 09:00 Arad 10:30 Zalau 17:30 Radauti
08:00
22:15 Tecuci 19:30 Bacau 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 15:30 Ramnicu Valcea 21:30 Constanta 23:15 Barlad 20:45 Vaslui 13:00 Sibiu 19:00 Buzau 16:30 Pitesti 23:30 Tulcea 17:30 Targu Secuiesc 08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 18:00 Bucuresti 20:15 Ramnicu Sarat 21:15 Focsani 18:30 Onesti 11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 20:15 Fetesti
08:15 Edion Trans
21:45 Galati 21:45 Galati 18:00 Ploiesti 19:45 Tecuci 16:00 Brasov 18:00 Onesti 13:15 Sibiu
08:30 Coltrans
21:30 Galati 18:30 Ploiesti 11:30 Deva 21:00 Braila 17:00 Brasov 10:00 Arad 20:30 Ianca 16:00 Fagaras 23:30 Tulcea 20:00 Buzau 13:30 Sibiu
08:45
12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 08:00 Cluj Napoca 12:15 Caransebes 10:45 Bicaz 13:50 Mangalia 10:25 Morareni 13:00 Bucuresti 10:05 Suceava 09:00 Sibiu 09:30 Iacobeni 10:00 Moinesti 07:30 Gilau 10:50 Covasna 05:30 Oradea 11:40 Predeal 11:05 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:40 Poiana Largului 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:30 Ramnicu Valcea 09:20 Prundu Bargaului 10:10 Comanesti 06:50 Huedin 11:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Bors 11:50 Sinaia 11:10 Cristesti 12:30 Pitesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:05 Dej 12:25 Motru 10:35 Durau 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 08:30 Sighisoara 09:40 Gura Humorului 09:40 Vestem 09:15 Bistrita 10:20 Onesti 06:40 Negreni 11:20 Targu Secuiesc 10:50 Piatra Neamt 12:00 Campina 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 13:10 Slobozia 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:25 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 09:10 Beclean 14:00 Constanta 10:30 Toplita 13:20 Tandarei 10:10 Falticeni 08:40 Miercurea Sibiului 09:35 Campulung Moldovenesc 09:50 Fagaras 03:00 Budapesta 10:30 Targu Ocna 06:35 Alesd 11:30 Brasov 11:00 Targu Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman
11:00
12:00 Simeria 10:00 Savarsin 09:00 Lipova 11:00 Deva 07:00 Arad
12:05
22:35 Onesti 03:50 Ljubljana 19:00 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 11:40 Ludus 10:20 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:00 Barlad 17:40 Vaslui 16:20 Onesti 14:00 Sighisoara 11:00 Turda 09:30 Huedin 15:40 Cluj Napoca 20:25 Brasov 08:00 Oradea 18:20 Husi 16:40 Bacau 14:30 Brasov 11:20 Campia Turzii 10:00 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:40 Galati 17:20 Negresti 16:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Mures 10:40 Cluj Napoca 09:00 Alesd 04:45 Roman 17:45 Targu Mures 18:00 Barlad 17:40 Vaslui 16:20 Onesti 14:00 Sighisoara 11:00 Turda 09:30 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 19:00 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 11:40 Ludus 10:20 Floresti 03:55 Schwechat 23:50 Bacau 13:05 Oradea 18:40 Galati 17:20 Negresti 16:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Mures 10:40 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 08:00 Oradea 18:20 Husi 16:40 Bacau 14:30 Brasov 11:20 Campia Turzii 10:00 Gilau
18:15 Cabritur
23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd
Sosiri
De la Ora

18:00 Craiova
00:00

18:00 Deva 18:00 Bistrita 18:00 Targu Jiu
00:01

13:00 Craiova 13:00 Bucuresti 13:00 Bistrita
00:01

18:00 Ganeasa
00:15

18:00 Filiasi
00:40

13:00 Pitesti
00:40

18:00 Motru 18:00 Beclean
01:00

13:00 Beclean
01:00

18:00 Turceni
01:10

13:00 Slatina (Olt)
01:10

13:00 Filiasi
01:15

18:00 Pesteana Jiu
01:20

18:00 Bals 18:00 Savarsin
01:40

18:00 Balteni
01:45

13:00 Ganeasa
01:45
Edion Trans
05:00 Sibiu
02:00

18:00 Drobeta Turnu Severin 18:00 Dej 18:00 Craiova
02:00

13:00 Dej 13:00 Turceni
02:00

18:00 Rovinari
02:10

13:00 Bals
02:10

18:00 Lipova
02:20

12:00 Tecuci
02:30

18:00 Targu Jiu
02:40

13:00 Craiova
02:55
Cabritur
20:00 Botosani
02:55
Cabritur
20:00 Galati
02:56
Cabritur
20:00 Braila
02:59

18:00 Orsova
03:00

18:00 Motru
03:10

13:00 Pesteana Jiu
03:10

18:00 Filiasi
03:15

13:00 Filiasi
03:20

12:00 Barlad
03:30

18:00 Gherla
03:30

18:00 Turceni
03:45

18:00 Drobeta Turnu Severin
03:50
Cabritur
20:00 Suceava
03:50

13:00 Turceni
03:55
Cabritur
20:00 Iasi
03:55
Cabritur
20:00 Brasov
03:56

12:00 Onesti
04:00

18:00 Pesteana Jiu
04:00

13:00 Balteni 13:00 Brasov
04:00

18:00 Balteni
04:10

12:00 Vaslui 12:00 Targu Ocna
04:15

18:00 Rovinari
04:20

13:00 Gherla
04:20

12:00 Dofteana
04:25

18:00 Orsova
04:25

18:00 Cluj Napoca 18:00 Caransebes
04:30

13:00 Pesteana Jiu
04:30
Cabritur
20:00 Bacau
04:30

12:00 Darmanesti
04:35
Cabritur
20:00 Bucuresti
04:35

12:00 Comanesti
04:45

12:00 Moinesti
04:55

18:00 Caransebes
04:55

20:00 Bacau
05:00

16:00 Braila 16:00 Focsani
05:00

18:00 Lugoj 18:00 Targu Jiu
05:00

13:00 Fagaras 13:00 Cluj Napoca
05:00

11:40 Tulcea 11:40 Giurgiu
05:00

13:00 Balteni
05:10

11:40 Turnu Magurele
05:10

20:00 Letea Veche
05:20

16:00 Tecuci
05:20

13:00 Rovinari
05:20

11:40 Corabia
05:20

12:00 Darabani 12:00 Suceava 12:00 Iasi 12:00 Bacau 12:00 Botosani
05:30

16:00 Galati
05:30

18:00 Lugoj
05:30

11:40 Alexandria 11:40 Braila
05:30

20:00 Valea Seaca
05:35

11:40 Galati
05:35

16:00 Marasesti
05:40

11:40 Slatina (Olt)
05:40

18:00 Turda
05:45

20:00 Faraoani
05:50

13:00 Avrig 13:00 Turda
05:50

13:00 Rovinari
05:55

20:00 Cleja
06:00

16:00 Ljubljana 16:00 Saveni 16:00 Adjud 16:00 Saveni
06:00

18:00 Motru 18:00 Timisoara
06:00

13:00 Aiud
06:00
Cabritur
20:00 Buzau
06:00

11:40 Constanta 11:40 Craiova
06:00

16:00 Giurgiu 16:00 Constanta 16:00 Giurgiu 16:00 Constanta 16:00 Tulcea
06:00

11:40 Mangalia
06:05

16:00 Braila
06:05

16:00 Husi
06:10

18:00 Timisoara
06:10
Cabritur
20:00 Piatra Neamt
06:10

11:40 Filiasi
06:10

16:00 Turnu Magurele 16:00 Galati 16:00 Turnu Magurele
06:10

12:00 Targu Frumos 12:00 Dorohoi
06:15

20:00 Racaciuni
06:15
Cabritur
20:00 Chisinau
06:15

11:40 Medgidia
06:15

16:00 Tecuci
06:15

12:00 Vicovu de Sus
06:20

11:40 Rovinari 11:40 Hirsova
06:20

16:00 Corabia 16:00 Corabia 16:00 Barlad
06:20

13:00 Targu Jiu
06:25

11:40 Tandarei
06:25

16:00 Husi
06:25

12:00 Piatra Neamt 12:00 Roman
06:30

20:00 Sascut 20:00 Botosani 20:00 Constanta
06:30

16:00 Botosani 16:00 Botosani 16:00 Barlad
06:30

18:00 Aiud
06:30

13:00 Sibiu 13:00 Teius 13:00 Targu Jiu
06:30
Cabritur
20:00 Ramnicu Sarat
06:30

11:40 Isalnita 11:40 Slobozia
06:30

16:00 Mangalia 16:00 Buzau 16:00 Mangalia 16:00 Alexandria 16:00 Alexandria
06:30

16:00 Focsani
06:35

20:00 Podu Turcului
06:40

11:40 Tecuci 11:40 Targu Carbunesti
06:40

16:00 Medgidia 16:00 Filiasi 16:00 Filiasi 16:00 Marasesti 16:00 Medgidia
06:40

12:00 Pascani
06:45

18:00 Teius 18:00 Petrosani
06:45

13:00 Petrosani
06:45

11:40 Motru 11:40 Barlad
06:45

16:00 Adjud
06:45

20:00 Barlad
06:50

11:40 Resita 11:40 Husi
06:50

16:00 Slatina (Olt) 16:00 Sascut 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Hirsova 16:00 Hirsova
06:50

13:00 Motru
06:55

11:40 Caransebes
06:55

16:00 Bacau
06:55

12:00 Targu Neamt 12:00 Siret
07:00

20:00 Zorleni 20:00 Iasi 20:00 Botosani 20:00 Medgidia
07:00

16:00 Harlau 16:00 Vaslui 16:00 Harlau 16:00 Iasi
07:00

18:00 Drobeta Turnu Severin 18:00 Alba Iulia
07:00

13:00 Sebes 13:00 Alba Iulia
07:00
Cabritur
20:00 Tecuci
07:00
Coltrans
22:30 Tulcea
07:00

11:40 Lugoj 11:40 Buzau 11:40 Bucuresti
07:00

16:00 Craiova 16:00 Tandarei 16:00 Tandarei 16:00 Craiova 16:00 Roman
07:00

11:40 Timisoara
07:05

16:00 Vaslui
07:05

11:40 Arad 11:40 Focsani
07:10

16:00 Negresti 16:00 Filiasi 16:00 Filiasi
07:10

20:00 Epureni
07:15

16:00 Cotnari 16:00 Cotnari
07:15

16:00 Iasi
07:15

13:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:40 Targu Jiu
07:20

16:00 Rovinari 16:00 Rovinari 16:00 Podu Iloaiei
07:20

11:40 Marasesti 11:40 Petrosani
07:25

16:00 Deleni
07:25

12:00 Falticeni 12:00 Falticeni
07:30

20:00 Frumusica 20:00 Murgeni
07:30

16:00 Suceava 16:00 Negresti 16:00 Targu Frumos 16:00 Suceava
07:30

18:00 Sebes
07:30
Cabritur
20:00 Focsani
07:30

11:40 Pitesti 11:40 Adjud 11:40 Hateg
07:30

16:00 Isalnita 16:00 Harlau 16:00 Isalnita
07:30

11:40 Sascut
07:35

16:00 Targu Frumos
07:35

20:00 Berezeni
07:40

11:40 Calan 11:40 Bacau
07:40

16:00 Targu Carbunesti 16:00 Targu Carbunesti 16:00 Pascani
07:40

20:00 Targu Frumos 20:00 Cernavoda 20:00 Copalau
07:45

18:00 Hateg
07:45

13:00 Motru 13:00 Hateg
07:45

11:40 Roman
07:45

16:00 Motca 16:00 Motru 16:00 Motru
07:45

20:00 Lunca Banului
07:50

13:00 Sebes
07:50

11:40 Ploiesti 11:40 Hunedoara 11:40 Vaslui
07:50

16:00 Resita 16:00 Cristesti 16:00 Resita
07:50

16:00 Caransebes 16:00 Caransebes 16:00 Timisesti
07:55

12:00 Radauti
08:00

20:30 Tulcea
08:00

20:00 Fetesti 20:00 Husi 20:00 Harlau
08:00

16:00 Pascani 16:00 Targu Ocna
08:00

18:00 Calan 18:00 Orsova
08:00

13:00 Orastie 13:00 Orastie 13:00 Orsova
08:00
Cabritur
20:00 Barlad
08:00

11:40 Negresti 11:40 Deva 11:40 Ramnicu Sarat
08:00

16:00 Lugoj 16:00 Slobozia 16:00 Slobozia 16:00 Lugoj 16:00 Dumbrava
08:00

11:40 Iasi
08:05

16:00 Timisoara 16:00 Timisoara
08:05

20:00 Crasna
08:10

11:40 Podu Iloaiei 11:40 Campina
08:10

16:00 Bucuresti 16:00 Arad 16:00 Arad 16:00 Bucuresti
08:10

20:00 Drajna Noua
08:15

18:00 Hunedoara 18:00 Orastie
08:15
Cabritur
20:00 Adjud
08:15

11:40 Deleni
08:15

16:00 Targu Neamt
08:15

20:00 Cotnari
08:20

11:40 Sinaia 11:40 Hirlau
08:20

16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu
08:20

20:00 Muntenii de Jos
08:25

11:40 Targu Frumos
08:25

16:00 Petrosani 16:00 Petrosani
08:25

12:00 Brasov 12:00 Gura Humorului 12:00 Ramnicu Valcea
08:30

13:00 Calan 13:00 Simeria
08:30
Cabritur
20:00 Husi
08:30

11:40 Pascani 11:40 Predeal 11:40 Simeria
08:30

16:00 Hateg 16:00 Piatra Neamt 16:00 Hateg
08:30

11:40 Motca
08:35

20:00 Targu Frumos 20:00 Vaslui
08:40
Cabritur
20:00 Dorohoi
08:40

11:40 Orastie 11:40 Cristesti
08:40

16:00 Calan 16:00 Calan
08:40

18:00 Simeria
08:45

11:40 Timisesti
08:45

16:00 Bicaz
08:45

20:00 Zapodeni
08:50

11:40 Targu Neamt 11:40 Sebes
08:50

16:00 Hunedoara 16:00 Hunedoara
08:50

11:40 Piatra Neamt
08:55

12:00 Campulung Moldovenesc
09:00

20:30 Barlad
09:00

20:00 Negresti 20:00 Pascani 20:00 Pascani 20:00 Calarasi
09:00

16:00 Roman 16:00 Comanesti
09:00

18:00 Deva 18:00 Focsani 18:00 Deva
09:00

13:00 Drobeta Turnu Severin 13:00 Simeria 13:00 Deva
09:00
Cabritur
20:00 Vaslui
09:00
Coltrans
22:30 Galati
09:00

11:40 Brasov 11:40 Bicaz 11:40 Lancram
09:00

16:00 Deva 16:00 Pitesti 16:00 Poiana Largului 16:00 Deva 16:00 Pitesti
09:00

11:40 Poiana Largului 11:40 Targu Secuiesc
09:10

16:00 Durau 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Ramnicu Sarat
09:10

20:00 Timisesti 20:00 Todiresti
09:15

13:00 Caransebes
09:15

16:00 Girov 16:00 Girov
09:20

11:40 Durau 11:40 Sfantu Gheorghe
09:20

16:00 Campina 16:00 Grinties 16:00 Campina
09:20

20:00 Bacesti 20:00 Motca
09:25

20:00 Vaslui
09:30

18:00 Caransebes 18:00 Ramnicu Sarat
09:30

11:40 Toplita 11:40 Covasna 11:40 Alba Iulia
09:30

16:00 Sinaia 16:00 Borsec 16:00 Sinaia
09:30

20:00 Hanul Ancutei
09:35

11:40 Targu Ocna 11:40 Teius 11:40 Morareni
09:40

16:00 Predeal 16:00 Toplita 16:00 Predeal
09:40

20:00 Barticesti 20:00 Poienari
09:45

11:40 Reghin
09:45

11:40 Onesti 11:40 Aiud
09:50

16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Brasov 16:00 Brasov
09:50

20:00 Sabaoani
09:55

12:00 Hunedoara 12:00 Vatra Dornei
10:00

20:30 Tecuci 20:30 Galati
10:00

20:00 Bucuresti 20:00 Roman
10:00

16:00 Targu Neamt 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Gura Humorului 16:00 Piatra Neamt 16:00 Bacau 16:00 Piatra Neamt 16:00 Gura Humorului
10:00

18:00 Lugoj
10:00

13:00 Hunedoara 13:00 Orsova 13:00 Deva
10:00
Cabritur
20:00 Podu Iloaiei
10:00
Coltrans
22:30 Braila
10:00

11:40 Targu Mures 11:40 Comanesti 11:40 Unirea
10:00

16:00 Targu Secuiesc 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Targu Secuiesc
10:00

11:40 Falticeni
10:05

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:40 Moinesti 11:40 Turda 11:40 Suceava
10:10

16:00 Covasna 16:00 Covasna
10:10

20:30 Constanta
10:15
Cabritur
20:00 Roman
10:15

11:40 Dolhasca
10:15

20:00 Motca
10:20

11:40 Fagaras 11:40 Veresti
10:20

16:00 Targu Ocna 16:00 Morareni 16:00 Targu Ocna
10:20

11:40 Darabani
10:25

12:00 Sighisoara 12:00 Deva
10:30

20:30 Braila
10:30

16:00 Bicaz 16:00 Bicaz
10:30

13:00 Savarsin
10:30
Cabritur
20:00 Buhusi
10:30

11:40 Botosani 11:40 Vestem
10:30

16:00 Onesti 16:00 Onesti 16:00 Reghin
10:30

11:40 Gura Humorului
10:35

18:00 Savarsin 18:00 Savarsin
10:40

16:00 Sighisoara 16:00 Comanesti 16:00 Comanesti
10:40

12:00 Sibiu 12:00 Simeria 12:00 Sibiu
10:45

20:30 Focsani
10:45

20:00 Cristesti 20:00 Bacau
10:45

11:40 Campulung Moldovenesc
10:45

20:00 Targu Neamt
10:50

13:00 Caransebes
10:50
Cabritur
20:00 Harlau
10:50

11:40 Ramnicu Valcea 11:40 Iacobeni
10:50

16:00 Targu Mures 16:00 Moinesti 16:00 Moinesti
10:50

20:00 Letea Veche
10:55

13:00 Lugoj
10:55

11:40 Vatra Dornei
10:55

12:00 Orastie 12:00 Bistrita
11:00

20:30 Vaslui
11:00

16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Campulung Moldovenesc
11:00

18:00 Timisoara 18:00 Ploiesti
11:00

13:00 Savarsin 13:00 Deva 13:00 Simeria
11:00
Cabritur
20:00 Targu Frumos
11:00
Coltrans
22:30 Ianca
11:00

11:40 Sibiu 11:40 Prundu Bargaului
11:00

16:00 Fagaras 16:00 Falticeni 16:00 Simeria 16:00 Fagaras 16:00 Simeria
11:00

11:40 Bistrita
11:05

16:00 Suceava
11:05

16:00 Onesti
11:10

11:40 Beclean 11:40 Miercurea Sibiului
11:10

16:00 Vestem 16:00 Vestem 16:00 Dolhasca
11:10

12:00 Sebes Alba
11:15

11:40 Dej
11:15

16:00 Veresti
11:15

18:00 Lipova 18:00 Lipova
11:20

11:40 Sighisoara
11:20

16:00 Orastie 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Orastie 16:00 Darabani 16:00 Ramnicu Valcea
11:20

11:40 Cluj Napoca
11:25

16:00 Stefanesti
11:25

12:00 Beclean 12:00 Targu Mures
11:30

20:30 Fetesti
11:30

20:00 Pipirig 20:00 Ploiesti
11:30

11:40 Medias
11:30

16:00 Sebes 16:00 Sibiu 16:00 Botosani 16:00 Sebes 16:00 Sibiu
11:30

16:00 Gura Humorului
11:35

16:00 Lancram 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Lancram 16:00 Miercurea Sibiului
11:40

12:00 Alba Iulia
11:45

20:30 Ramnicu Sarat
11:45

20:00 Campina
11:45
Cabritur
20:00 Ruginoasa
11:45

16:00 Iacobeni
11:45

16:00 Sighisoara 16:00 Alba Iulia 16:00 Borsa 16:00 Sighisoara 16:00 Alba Iulia
11:50

13:00 Lipova
11:55

16:00 Vatra Dornei
11:55

20:00 Onesti
12:00

16:00 Praid 16:00 Vatra Dornei 16:00 Medias 16:00 Vatra Dornei 16:00 Praid
12:00

18:00 Bucuresti
12:00

13:00 Deva
12:00
Cabritur
20:00 Falticeni
12:00
Coltrans
22:30 Buzau
12:00

11:40 Cluj Napoca
12:00

16:00 Medias 16:00 Medias 16:00 Prundu Bargaului
12:00

16:00 Bistrita
12:05

13:00 Lugoj
12:10
Cabritur
20:00 Pascani
12:10

16:00 Teius 16:00 Beclean 16:00 Teius
12:10

20:30 Bacau
12:15

13:00 Savarsin
12:15

16:00 Baia Mare
12:15

16:00 Aiud 16:00 Dej 16:00 Aiud
12:20

12:00 Turda
12:30

20:30 Buzau
12:30

16:00 Unirea 16:00 Unirea 16:00 Cluj Napoca
12:30

16:00 Turda 16:00 Cluj Napoca 16:00 Turda
12:40

13:00 Lipova
12:45

20:00 Piatra Neamt
12:55

12:00 Baia Mare
13:00

20:00 Oituz 20:00 Azuga
13:00

16:00 Reghin 16:00 Blaj
13:00

18:00 Arad 18:00 Pitesti
13:00
Cabritur
20:00 Targu Neamt
13:00

16:00 Gilau
13:00

13:00 Timisoara
13:10

20:30 Onesti
13:15

20:00 Pluton
13:15

11:40 Gilau
13:15

20:00 Poiana Largului
13:20

16:00 Brasov
13:20

12:00 Timisoara 12:00 Dej
13:30

20:00 Predeal 20:00 Bicaz
13:30

13:00 Lipova 13:00 Savarsin
13:30
Coltrans
22:30 Ploiesti
13:30

13:00 Timisoara
13:35

20:30 Ploiesti
13:45

20:00 Targu Secuiesc
13:50

12:00 Gherla 12:00 Cluj Napoca
14:00

20:30 Bucuresti
14:00

20:00 Borsec
14:00

16:00 Teius 16:00 Fagaras 16:00 Fagaras 16:00 Targu Mures
14:00

18:00 Slatina (Olt)
14:00

13:00 Lipova
14:00
Cabritur
20:00 Poiana Largului
14:00

16:00 Huedin 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca
14:00
Cabritur
20:00 Gura Humorului
14:10

12:00 Satu Mare
14:30

20:30 Targu Secuiesc
14:30

11:40 Huedin
14:30

20:00 Brasov
14:40

20:00 Gheorgheni
14:50

11:40 Negreni
14:50

12:00 Zalau
15:00

16:00 Alba Iulia 16:00 Avrig 16:00 Avrig
15:00

13:00 Arad
15:00
Coltrans
22:30 Brasov
15:00

16:00 Negreni
15:00
Cabritur
20:00 Campulung Moldovenesc
15:10

18:00 Ganeasa
15:15

12:00 Simleu Silvaniei 12:00 Arad
15:30

20:30 Pitesti
15:30

20:00 Toplita
15:30

16:00 Sibiu 16:00 Sibiu
15:30

20:30 Brasov
15:45

20:00 Morareni
15:45

11:40 Alesd
15:55

20:00 Maierus
16:00

16:00 Bistrita 16:00 Dej 16:00 Bistrita 16:00 Zlatna
16:00
Coltrans
22:30 Fagaras
16:00

16:00 Piatra Craiului
16:00
Cabritur
20:00 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
20:00 Toplita
16:20

12:00 Marghita 12:00 Huedin 12:00 Carei
16:30

20:30 Ramnicu Valcea
16:30

20:00 Reghin
16:30

16:00 Sebes 16:00 Sebes
16:30

18:00 Constanta
16:30

20:00 Sighisoara
16:40

18:00 Bals
16:40

18:00 Murfatlar
16:50

12:00 Alesd
17:00

20:30 Fagaras
17:00

16:00 Nasaud 16:00 Nasaud 16:00 Abrud
17:00
Edion Trans
05:00 Galati 05:00 Galati
17:00

18:00 Craiova
17:00
Cabritur
20:00 Bistrita
17:00

16:00 Beius
17:00

16:00 Cluj Napoca
17:10

18:00 Medgidia
17:10

12:00 Oradea
17:30

20:00 Targu Mures 20:00 Acatari
17:30

16:00 Beclean 16:00 Beclean
17:30
Coltrans
22:30 Sibiu
17:30

20:00 Targu Mures
17:35

18:00 Cernavoda
17:35

20:00 Ungheni
17:45

16:00 Deva 16:00 Gherla 16:00 Brad 16:00 Zalau 16:00 Gherla 16:00 Deva
18:00

18:00 Fetesti
18:00

13:00 Focsani
18:00
Cabritur
20:00 Targu Mures
18:00

11:40 Oradea
18:00

16:00 Alesd
18:00

13:00 Calimanesti
18:10
Cabritur
20:00 Beclean
18:10

18:00 Filiasi
18:15

20:30 Sibiu
18:30

20:00 Iernut
18:30

11:40 Bors
18:30

16:00 Oradea
18:30

18:00 Turceni
18:45

20:00 Ludus
19:00
Edion Trans
05:00 Tecuci
19:00

18:00 Pesteana Jiu 18:00 Brasov 18:00 Bucuresti
19:00

13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Ramnicu Sarat
19:00
Cabritur
20:00 Dej
19:00

16:00 Bors
19:00

18:00 Balteni
19:10
Cabritur
20:00 Ludus
19:10

18:00 Rovinari
19:20

20:30 Sebes
19:30

20:00 Campia Turzii
19:30
Cabritur
20:00 Gherla
19:30
Coltrans
22:30 Deva
19:30

20:00 Turda
20:00

18:00 Pitesti 18:00 Fagaras
20:00

13:00 Buzau
20:00
Cabritur
20:00 Campia Turzii
20:00
Edion Trans
05:00 Onesti
20:15

13:00 Babeni
20:15
Cabritur
20:00 Turda
20:15

20:30 Deva
20:30
Cabritur
20:00 Cluj Napoca
20:30

18:00 Avrig
20:45

16:00 Oradea
20:50

20:00 Cluj Napoca
21:00
Edion Trans
05:00 Ploiesti
21:00

18:00 Slatina (Olt)
21:00

18:00 Sibiu
21:15
Cabritur
20:00 Huedin
21:30

20:00 Gilau
21:45

13:00 Dragasani
21:45

18:00 Ganeasa
21:55

16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Arad 16:00 Oradea
22:00

13:00 Ganeasa
22:00
Cabritur
20:00 Alesd
22:00
Coltrans
22:30 Arad
22:00

18:00 Calimanesti
22:15

20:00 Alesd
22:30

18:00 Sebes
22:30

18:00 Ramnicu Valcea
22:45

13:00 Ploiesti
22:45

20:30 Arad
23:00

13:00 Bals
23:00
Cabritur
20:00 Oradea
23:00

16:00 Budapesta
23:00

18:00 Bals
23:10
Edion Trans
05:00 Brasov
23:15

18:00 Babeni 18:00 Orastie
23:15

20:00 Oradea
23:30

18:00 Simeria
23:30

20:00 Bors
23:45

18:00 Dragasani
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.