Stazzione FS - Mersul autobuzelor Rimini Italia

Stazzione FS

Rimini, Italia

Plecări
Ora Către
05:00
18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 20:00 Buzau 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila
07:55
12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti
18:00
21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 21:45 Podu Iloaiei 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 21:52 Craiova 21:35 Suceava 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti
18:30
13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita
18:30
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

14:00 Braila
00:10

08:30 Campulung Moldovenesc 08:30 Toplita
00:30

14:00 Galati
00:40

14:00 Buzau
01:00

14:00 Ramnicu Sarat
01:30

08:30 Reghin 08:30 Vatra Dornei
01:30

14:00 Tecuci
01:55

08:30 Bistrita
02:00

14:00 Focsani
02:15

14:00 Adjud
02:45

16:15 Botosani 16:15 Botosani
02:55

16:15 Galati 16:15 Galati
02:56

16:15 Braila 16:15 Braila
02:59

14:00 Barlad
03:00

14:00 Husi
03:30

14:00 Dorohoi
03:35

14:00 Onesti
03:45

16:15 Suceava 16:15 Suceava
03:50

16:15 Iasi 16:15 Iasi
03:55

16:15 Brasov 16:15 Brasov
03:56

14:00 Vaslui
04:00

14:00 Comanesti
04:10

14:00 Bucuresti
04:15

14:00 Moinesti
04:20

14:00 Botosani
04:30

08:30 Targu Mures
04:30

16:15 Bacau 16:15 Bacau
04:30

14:00 Craiova
04:35

16:15 Bucuresti 16:15 Bucuresti
04:35

14:00 Iasi
04:45

14:00 Podu Iloaiei
05:00

08:30 Ludus
05:00

12:30 Giurgiu 12:30 Giurgiu
05:00

14:00 Filiasi
05:05

14:00 Ploiesti
05:10

12:30 Turnu Magurele 12:30 Turnu Magurele
05:10

14:00 Suceava
05:20

12:30 Corabia 12:30 Corabia
05:20

14:00 Bacau
05:30

08:30 Turda
05:30

12:30 Braila 12:30 Alexandria 12:30 Alexandria
05:30

12:30 Galati
05:35

14:00 Negresti
05:40

12:30 Slatina (Olt) 12:30 Slatina (Olt)
05:40

14:00 Harlau
05:45

14:00 Constanta
05:50

14:00 Campina
06:00

08:30 Beclean 08:30 Apahida
06:00

16:15 Buzau 16:15 Buzau
06:00

12:30 Constanta 12:30 Craiova 12:30 Craiova 12:30 Constanta
06:00

14:00 Buhusi
06:05

12:30 Mangalia 12:30 Mangalia
06:05

14:00 Roznov
06:10

16:15 Piatra Neamt 16:15 Piatra Neamt
06:10

12:30 Filiasi 12:30 Filiasi
06:10

14:00 Targu Frumos
06:15

16:15 Chisinau 16:15 Chisinau
06:15

12:30 Medgidia 12:30 Medgidia
06:15

14:00 Gura Humorului
06:20

12:30 Rovinari 12:30 Hirsova 12:30 Rovinari 12:30 Hirsova
06:20

12:30 Tandarei 12:30 Tandarei
06:25

14:00 Falticeni
06:30

08:30 Gherla 08:30 Dej
06:30

16:15 Ramnicu Sarat 16:15 Ramnicu Sarat
06:30

12:30 Isalnita 12:30 Slobozia 12:30 Isalnita 12:30 Slobozia
06:30

14:00 Rovinari
06:35

14:00 Pascani
06:40

12:30 Tecuci 12:30 Targu Carbunesti 12:30 Targu Carbunesti
06:40

14:00 Motca
06:45

12:30 Barlad 12:30 Motru 12:30 Motru
06:45

14:00 Piatra Neamt
06:50

12:30 Resita 12:30 Husi 12:30 Resita
06:50

14:00 Roman
06:55

12:30 Caransebes 12:30 Caransebes
06:55

14:00 Cristesti
07:00

08:30 Cluj Napoca
07:00

16:15 Tecuci 16:15 Tecuci
07:00

12:30 Bucuresti 12:30 Bucuresti 12:30 Buzau 12:30 Lugoj 12:30 Lugoj
07:00

14:00 Targu Jiu
07:05

12:30 Timisoara 12:30 Timisoara
07:05

14:00 Brasov
07:10

12:30 Arad 12:30 Focsani 12:30 Arad
07:10

12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu
07:20

12:30 Petrosani 12:30 Petrosani 12:30 Marasesti
07:25

14:00 Fetesti
07:30

16:15 Focsani 16:15 Focsani
07:30

12:30 Adjud 12:30 Hateg 12:30 Pitesti 12:30 Hateg 12:30 Pitesti
07:30

12:30 Sascut
07:35

12:30 Calan 12:30 Calan 12:30 Bacau
07:40

12:30 Roman
07:45

12:30 Hunedoara 12:30 Hunedoara 12:30 Vaslui 12:30 Ploiesti 12:30 Ploiesti
07:50

14:00 Targu Neamt
08:00

08:30 Huedin
08:00

16:15 Barlad 16:15 Barlad
08:00

12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Deva 12:30 Negresti 12:30 Deva 12:30 Ramnicu Sarat
08:00

12:30 Iasi
08:05

12:30 Campina 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Campina
08:10

16:15 Adjud 16:15 Adjud
08:15

12:30 Deleni
08:15

12:30 Sinaia 12:30 Hirlau 12:30 Sinaia
08:20

12:30 Targu Frumos
08:25

14:00 Fagaras
08:30

16:15 Husi 16:15 Husi
08:30

12:30 Simeria 12:30 Predeal 12:30 Pascani 12:30 Simeria 12:30 Predeal
08:30

14:00 Petrosani
08:35

12:30 Motca
08:35

16:15 Dorohoi 16:15 Dorohoi
08:40

12:30 Cristesti 12:30 Orastie 12:30 Orastie
08:40

12:30 Timisesti
08:45

12:30 Sebes 12:30 Sebes 12:30 Targu Neamt
08:50

12:30 Piatra Neamt
08:55

08:30 Alesd
09:00

16:15 Vaslui 16:15 Vaslui
09:00

12:30 Bicaz 12:30 Lancram 12:30 Brasov 12:30 Lancram 12:30 Brasov
09:00

12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Poiana Largului
09:10

12:30 Durau 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Sfantu Gheorghe
09:20

14:00 Poiana Largului
09:30

12:30 Alba Iulia 12:30 Covasna 12:30 Toplita 12:30 Covasna 12:30 Alba Iulia
09:30

14:00 Hateg
09:35

12:30 Targu Ocna 12:30 Morareni 12:30 Targu Ocna 12:30 Teius 12:30 Teius
09:40

14:00 Sibiu
09:45

12:30 Reghin
09:45

12:30 Onesti 12:30 Onesti 12:30 Aiud 12:30 Aiud
09:50

14:00 Hunedoara
10:00

16:15 Podu Iloaiei 16:15 Podu Iloaiei
10:00

12:30 Targu Mures 12:30 Comanesti 12:30 Unirea 12:30 Unirea 12:30 Comanesti
10:00

12:30 Falticeni
10:05

12:30 Turda 12:30 Suceava 12:30 Moinesti 12:30 Moinesti 12:30 Turda
10:10

16:15 Roman 16:15 Roman
10:15

12:30 Dolhasca
10:15

12:30 Fagaras 12:30 Fagaras 12:30 Veresti
10:20

12:30 Darabani
10:25

14:00 Sebes
10:30

08:30 Oradea
10:30

16:15 Buhusi 16:15 Buhusi
10:30

12:30 Vestem 12:30 Botosani 12:30 Vestem
10:30

12:30 Ferrara 12:30 Gura Humorului
10:35

12:30 Campulung Moldovenesc
10:45

16:15 Harlau 16:15 Harlau
10:50

12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Iacobeni
10:50

12:30 Vatra Dornei
10:55

08:30 Bors
11:00

16:15 Targu Frumos 16:15 Targu Frumos
11:00

12:30 Prundu Bargaului 12:30 Sibiu 12:30 Sibiu
11:00

12:30 Bistrita
11:05

12:30 Miercurea Sibiului 12:30 Beclean 12:30 Miercurea Sibiului
11:10

12:30 Dej
11:15

12:30 Sighisoara 12:30 Sighisoara
11:20

12:30 Cluj Napoca
11:25

14:00 Toplita
11:30

12:30 Medias 12:30 Medias
11:30

16:15 Ruginoasa 16:15 Ruginoasa
11:45

14:00 Deva
12:00

16:15 Falticeni 16:15 Falticeni
12:00

12:30 Cluj Napoca
12:00

16:15 Pascani 16:15 Pascani
12:10

14:00 Reghin
12:30

14:00 Alba Iulia
13:00

16:15 Targu Neamt 16:15 Targu Neamt
13:00

16:15 Padova
13:00

12:30 Gilau
13:15

14:00 Targu Mures
13:30

14:00 Aiud
13:45

14:00 Ludus
14:00

16:15 Poiana Largului 16:15 Poiana Largului
14:00

16:15 Gura Humorului 16:15 Gura Humorului
14:10

14:00 Turda
14:30

12:30 Huedin
14:30

12:30 Negreni
14:50

14:00 Cluj Napoca
15:00

16:15 Campulung Moldovenesc 16:15 Campulung Moldovenesc
15:10

12:30 Alesd
15:55

08:30 Braila
16:00

16:15 Vatra Dornei 16:15 Vatra Dornei
16:10

16:15 Toplita 16:15 Toplita
16:20

14:00 Huedin
17:00

08:30 Buzau 08:30 Galati
17:00

16:15 Bistrita 16:15 Bistrita
17:00

08:30 Husi
17:30

14:00 Alesd
18:00

08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Barlad 08:30 Tecuci
18:00

16:15 Targu Mures 16:15 Targu Mures
18:00

12:30 Oradea
18:00

16:15 Beclean 16:15 Beclean
18:10

14:00 Oradea
18:30

08:30 Focsani
18:30

12:30 Bors
18:30

14:00 Bors
18:45

08:30 Adjud 08:30 Vaslui
19:00

16:15 Dej 16:15 Dej
19:00

08:30 Comanesti
19:10

16:15 Ludus 16:15 Ludus
19:10

08:30 Moinesti
19:20

16:15 Gherla 16:15 Gherla
19:30

08:30 Onesti
19:45

08:30 Dorohoi 08:30 Botosani 08:30 Bacau 08:30 Iasi 08:30 Negresti
20:00

16:15 Campia Turzii 16:15 Campia Turzii
20:00

16:15 Turda 16:15 Turda
20:15

08:30 Buhusi 08:30 Podu Iloaiei
20:30

16:15 Cluj Napoca 16:15 Cluj Napoca
20:30

08:30 Piatra Neamt
20:50

08:30 Suceava 08:30 Roman 08:30 Roznov 08:30 Targu Frumos 08:30 Harlau
21:00

08:30 Falticeni 08:30 Cristesti
21:30

16:15 Huedin 16:15 Huedin
21:30

08:30 Pascani
21:40

08:30 Motca
21:45

16:15 Alesd 16:15 Alesd
22:00

08:30 Targu Neamt
23:00

16:15 Oradea 16:15 Oradea
23:00

08:30 Gura Humorului 08:30 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.