sempre - rifornimento agip si fermata autobus - Mersul autobuzelor Ribera Italia

sempre - rifornimento agip si fermata autobus

Ribera, Italia

Plecări
Ora Către
07:00
15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca
07:00
08:30 Castellammare del Golfo
10:00
11:30 Castellammare del Golfo
Sosiri
De la Ora

14:00 Botosani
06:30

14:00 Iasi
07:00

14:00 Targu Frumos
07:45

14:00 Pascani
09:00

14:00 Vaslui
09:30

14:00 Roman
10:00

14:00 Bacau
10:45

14:00 Letea Veche
10:55

14:00 Onesti
12:00

14:00 Castellammare del Golfo 14:00 Castellammare del Golfo
12:15

14:00 Oituz
13:00

14:00 Targu Secuiesc
13:50

14:00 Brasov
14:40

14:00 Maierus
16:00

14:00 Sighisoara
16:40

14:00 Targu Mures
17:30

14:00 Ungheni
17:45

14:00 Iernut
18:30

14:00 Ludus
19:00

14:00 Campia Turzii
19:30

14:00 Turda
20:00

14:00 Cluj Napoca
21:00

14:00 Gilau
21:45

14:00 Alesd
22:30

14:00 Oradea
23:30

14:00 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.