Stazzione FS - Mersul autobuzelor Ravenna Italia

Stazzione FS

Ravenna, Italia

Plecări
Ora Către
06:00
15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos
09:05
09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius
18:40
02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras
20:30
19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui
20:30
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

13:15 Braila
00:10

07:30 Campulung Moldovenesc 07:30 Toplita
00:30

13:15 Galati
00:40

13:15 Buzau
01:00

13:15 Ramnicu Sarat
01:30

07:30 Reghin 07:30 Vatra Dornei
01:30

13:15 Tecuci
01:55

07:30 Bistrita
02:00

13:15 Focsani
02:15

13:15 Adjud
02:45

14:00 Botosani 14:00 Botosani
02:55

14:00 Galati 14:00 Galati
02:56

14:00 Braila 14:00 Braila
02:59

13:15 Barlad
03:00

13:15 Husi
03:30

13:15 Dorohoi
03:35

13:15 Onesti
03:45

14:00 Suceava 14:00 Suceava
03:50

14:00 Iasi 14:00 Iasi
03:55

14:00 Brasov 14:00 Brasov
03:56

13:15 Vaslui
04:00

13:15 Comanesti
04:10

13:15 Bucuresti
04:15

13:15 Moinesti
04:20

13:15 Botosani
04:30

07:30 Targu Mures
04:30

14:00 Bacau 14:00 Bacau
04:30

13:15 Craiova
04:35

14:00 Bucuresti 14:00 Bucuresti
04:35

13:15 Iasi
04:45

13:15 Podu Iloaiei
05:00

07:30 Ludus
05:00

13:15 Filiasi
05:05

13:15 Ploiesti
05:10

13:15 Suceava
05:20

13:15 Bacau
05:30

07:30 Turda
05:30

13:15 Negresti
05:40

13:15 Harlau
05:45

13:15 Constanta
05:50

13:15 Campina
06:00

07:30 Apahida 07:30 Beclean
06:00

14:00 Buzau 14:00 Buzau
06:00

13:15 Buhusi
06:05

13:15 Roznov
06:10

14:00 Piatra Neamt 14:00 Piatra Neamt
06:10

13:15 Targu Frumos
06:15

14:00 Chisinau 14:00 Chisinau
06:15

13:15 Gura Humorului
06:20

13:15 Falticeni
06:30

07:30 Dej 07:30 Gherla
06:30

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Ramnicu Sarat
06:30

13:15 Rovinari
06:35

13:15 Pascani
06:40

13:15 Motca
06:45

13:15 Piatra Neamt
06:50

13:15 Roman
06:55

13:15 Cristesti
07:00

07:30 Cluj Napoca
07:00

14:00 Tecuci 14:00 Tecuci
07:00

13:15 Targu Jiu
07:05

13:15 Brasov
07:10

13:15 Fetesti
07:30

14:00 Focsani 14:00 Focsani
07:30

13:15 Targu Neamt
08:00

07:30 Huedin
08:00

14:00 Barlad 14:00 Barlad
08:00

14:00 Adjud 14:00 Adjud
08:15

13:15 Fagaras
08:30

14:00 Husi 14:00 Husi
08:30

13:15 Petrosani
08:35

14:00 Dorohoi 14:00 Dorohoi
08:40

07:30 Alesd
09:00

14:00 Vaslui 14:00 Vaslui
09:00

13:15 Poiana Largului
09:30

13:15 Hateg
09:35

13:15 Sibiu
09:45

13:15 Hunedoara
10:00

14:00 Podu Iloaiei 14:00 Podu Iloaiei
10:00

14:00 Roman 14:00 Roman
10:15

13:15 Sebes
10:30

07:30 Oradea
10:30

14:00 Buhusi 14:00 Buhusi
10:30

14:00 Harlau 14:00 Harlau
10:50

07:30 Bors
11:00

14:00 Targu Frumos 14:00 Targu Frumos
11:00

13:15 Toplita
11:30

14:00 Ruginoasa 14:00 Ruginoasa
11:45

13:15 Deva
12:00

14:00 Falticeni 14:00 Falticeni
12:00

14:00 Pascani 14:00 Pascani
12:10

13:15 Reghin
12:30

13:15 Alba Iulia
13:00

14:00 Targu Neamt 14:00 Targu Neamt
13:00

14:00 Padova
13:00

13:15 Targu Mures
13:30

13:15 Aiud
13:45

13:15 Ludus
14:00

14:00 Poiana Largului 14:00 Poiana Largului
14:00

14:00 Gura Humorului 14:00 Gura Humorului
14:10

13:15 Turda
14:30

13:15 Cluj Napoca
15:00

14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Campulung Moldovenesc
15:10

07:30 Braila
16:00

14:00 Vatra Dornei 14:00 Vatra Dornei
16:10

14:00 Toplita 14:00 Toplita
16:20

13:15 Huedin
17:00

07:30 Galati 07:30 Buzau
17:00

14:00 Bistrita 14:00 Bistrita
17:00

07:30 Husi
17:30

13:15 Alesd
18:00

07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Barlad 07:30 Tecuci
18:00

14:00 Targu Mures 14:00 Targu Mures
18:00

14:00 Beclean 14:00 Beclean
18:10

13:15 Oradea
18:30

07:30 Focsani
18:30

13:15 Bors
18:45

07:30 Adjud 07:30 Vaslui
19:00

14:00 Dej 14:00 Dej
19:00

07:30 Comanesti
19:10

14:00 Ludus 14:00 Ludus
19:10

07:30 Moinesti
19:20

14:00 Gherla 14:00 Gherla
19:30

07:30 Onesti
19:45

07:30 Dorohoi 07:30 Botosani 07:30 Bacau 07:30 Iasi 07:30 Negresti
20:00

14:00 Campia Turzii 14:00 Campia Turzii
20:00

14:00 Turda 14:00 Turda
20:15

07:30 Podu Iloaiei 07:30 Buhusi
20:30

14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca
20:30

07:30 Piatra Neamt
20:50

07:30 Harlau 07:30 Roman 07:30 Suceava 07:30 Roznov 07:30 Targu Frumos
21:00

07:30 Falticeni 07:30 Cristesti
21:30

14:00 Huedin 14:00 Huedin
21:30

07:30 Pascani
21:40

07:30 Motca
21:45

14:00 Alesd 14:00 Alesd
22:00

07:30 Targu Neamt
23:00

14:00 Oradea 14:00 Oradea
23:00

07:30 Poiana Largului 07:30 Gura Humorului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.