Stazzione FS - Mersul autobuzelor Prato Italia

Stazzione FS

Prato, Italia

Plecări
Ora Către
16:05
09:30 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 04:45 Roman 19:00 Braila 17:45 Targu Mures 17:00 Roman 18:00 Barlad 15:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Vaslui 11:40 Ludus 16:20 Onesti 10:20 Floresti 14:00 Sighisoara 03:55 Schwechat 11:00 Turda 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 08:00 Oradea 23:50 Bacau 18:20 Husi 13:05 Oradea 16:40 Bacau 18:40 Galati 14:30 Brasov 17:20 Negresti 11:20 Campia Turzii 16:00 Targu Secuiesc 10:00 Gilau 13:00 Targu Mures 10:40 Cluj Napoca 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:00 Barlad 22:35 Onesti 17:40 Vaslui 03:50 Ljubljana 16:20 Onesti 19:00 Braila 14:00 Sighisoara 17:00 Roman 11:00 Turda 15:00 Sfantu Gheorghe 09:30 Huedin 11:40 Ludus 10:20 Floresti 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 15:40 Cluj Napoca 18:40 Galati 20:25 Brasov 17:20 Negresti 08:00 Oradea 16:00 Targu Secuiesc 18:20 Husi 13:00 Targu Mures 16:40 Bacau 10:40 Cluj Napoca 14:30 Brasov 09:00 Alesd 11:20 Campia Turzii 10:00 Gilau
20:00
20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau
Sosiri
De la Ora

16:00 Botosani
02:55

16:00 Galati
02:56

16:00 Braila
02:59

16:00 Suceava
03:50

16:00 Iasi
03:55

16:00 Brasov
03:56

16:00 Bacau
04:30

16:00 Bucuresti
04:35

15:00 Focsani 15:00 Braila
05:00

15:00 Tecuci
05:20

15:00 Galati
05:30

15:00 Marasesti
05:40

15:00 Saveni 15:00 Ljubljana 15:00 Adjud 15:00 Saveni
06:00

16:00 Buzau
06:00

15:00 Husi
06:10

16:00 Piatra Neamt
06:10

16:00 Chisinau
06:15

15:00 Botosani 15:00 Barlad 15:00 Botosani
06:30

16:00 Ramnicu Sarat
06:30

15:00 Harlau 15:00 Vaslui 15:00 Iasi 15:00 Harlau
07:00

16:00 Tecuci
07:00

15:00 Cotnari 15:00 Cotnari
07:15

15:00 Targu Frumos 15:00 Suceava 15:00 Suceava 15:00 Negresti
07:30

16:00 Focsani
07:30

15:00 Targu Ocna 15:00 Pascani
08:00

16:00 Barlad
08:00

16:00 Adjud
08:15

16:00 Husi
08:30

16:00 Dorohoi
08:40

15:00 Comanesti 15:00 Roman
09:00

16:00 Vaslui
09:00

15:00 Girov 15:00 Girov
09:20

15:00 Bacau 15:00 Piatra Neamt 15:00 Gura Humorului 15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Targu Neamt 15:00 Piatra Neamt 15:00 Gura Humorului
10:00

16:00 Podu Iloaiei
10:00

16:00 Roman
10:15

15:00 Bicaz 15:00 Bicaz
10:30

16:00 Buhusi
10:30

16:00 Harlau
10:50

15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

16:00 Targu Frumos
11:00

15:00 Onesti
11:10

16:00 Ruginoasa
11:45

15:00 Medias 15:00 Praid 15:00 Vatra Dornei 15:00 Praid 15:00 Vatra Dornei
12:00

16:00 Falticeni
12:00

16:00 Pascani
12:10

15:00 Blaj 15:00 Reghin
13:00

16:00 Targu Neamt
13:00

15:00 Brasov
13:20

15:00 Fagaras 15:00 Targu Mures 15:00 Teius 15:00 Fagaras
14:00

16:00 Poiana Largului
14:00

16:00 Gura Humorului
14:10

15:00 Avrig 15:00 Alba Iulia 15:00 Avrig
15:00

16:00 Campulung Moldovenesc
15:10

15:00 Sibiu 15:00 Sibiu
15:30

15:00 Bistrita 15:00 Zlatna 15:00 Dej 15:00 Bistrita
16:00

16:00 Vatra Dornei
16:10

16:00 Toplita
16:20

15:00 Sebes 15:00 Sebes
16:30

15:00 Nasaud 15:00 Abrud 15:00 Nasaud
17:00

16:00 Bistrita
17:00

15:00 Cluj Napoca
17:10

15:00 Beclean 15:00 Beclean
17:30

15:00 Gherla 15:00 Deva 15:00 Brad 15:00 Deva 15:00 Gherla 15:00 Zalau
18:00

16:00 Targu Mures
18:00

16:00 Beclean
18:10

16:00 Dej
19:00

16:00 Ludus
19:10

16:00 Gherla
19:30

16:00 Campia Turzii
20:00

16:00 Turda
20:15

16:00 Cluj Napoca
20:30

15:00 Oradea
20:50

16:00 Huedin
21:30

15:00 Oradea 15:00 Oradea 15:00 Oradea 15:00 Arad
22:00

16:00 Alesd
22:00

16:00 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.