Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Potenza Italia

Stazione Ferroviara

Potenza, Italia

Plecări
Ora Către
03:45 BEPS TRAVEL
19:15 Targu Frumos 17:00 Oituz 16:00 Ploiesti 19:30 Tecuci 21:00 Braila 21:30 Botosani 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 15:00 Baia Mare 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 17:30 Onesti 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 16:30 Bucuresti 20:30 Galati 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 22:00 Barlad 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 16:00 Targu Secuiesc 14:30 Codlea 19:00 Pascani 19:00 Focsani 19:00 Marasesti 11:30 Turda 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 13:00 Carei 21:30 Husi 13:40 Fagaras 10:30 Simeria 15:00 Brasov 12:50 Avrig 10:45 Timisoara 19:30 Ramnicu Sarat 18:30 Adjud 11:00 Alba Iulia 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 10:00 Deva 12:15 Sibiu 18:00 Bacau 20:00 Iasi
08:40
20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 15:10 Aiud 12:30 Huedin 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 15:00 Ludus 10:30 Alesd
15:45
23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin
Sosiri
De la Ora

00:00 Braila
00:10

00:00 Galati
00:40

00:00 Buzau
01:00

00:00 Ramnicu Sarat
01:30

00:00 Tecuci
01:55
PROVIRAJ
06:00 Odesa
02:00

00:00 Focsani
02:15

00:00 Adjud
02:45

00:00 Botosani
02:55

00:00 Galati
02:56

00:00 Braila
02:59

00:00 Barlad
03:00

00:00 Husi
03:30

00:00 Dorohoi
03:35

00:00 Onesti
03:45

00:00 Suceava
03:50

00:00 Iasi
03:55

00:00 Brasov
03:56

00:00 Vaslui
04:00

00:00 Comanesti
04:10

00:00 Bucuresti
04:15

00:00 Moinesti
04:20

00:00 Botosani
04:30

00:00 Bacau
04:30

00:00 Craiova
04:35

00:00 Bucuresti
04:35

00:00 Iasi
04:45
BEPS TRAVEL
23:00 Barlad
05:00

02:30 Bacau
05:00

00:00 Podu Iloaiei
05:00

00:00 Filiasi
05:05

00:00 Ploiesti
05:10

02:30 Letea Veche
05:20

00:00 Suceava
05:20
BEPS TRAVEL
23:00 Husi
05:30

00:00 Bacau
05:30

02:30 Valea Seaca
05:35

00:00 Negresti
05:40

00:00 Harlau
05:45

02:30 Faraoani
05:50

00:00 Constanta
05:50

02:30 Cleja
06:00

00:00 Campina
06:00

00:00 Buzau
06:00

00:00 Buhusi
06:05

00:00 Roznov
06:10

00:00 Piatra Neamt
06:10

02:30 Racaciuni
06:15

00:00 Targu Frumos
06:15

00:00 Chisinau
06:15

00:00 Gura Humorului
06:20

02:30 Botosani 02:30 Constanta 02:30 Sascut
06:30

00:00 Falticeni
06:30

00:00 Ramnicu Sarat
06:30

00:00 Rovinari
06:35

02:30 Podu Turcului
06:40

00:00 Pascani
06:40
BEPS TRAVEL
23:00 Vaslui
06:45

00:00 Motca
06:45

02:30 Barlad
06:50

00:00 Piatra Neamt
06:50

00:00 Roman
06:55

02:30 Zorleni 02:30 Iasi 02:30 Botosani 02:30 Medgidia
07:00

00:00 Cristesti
07:00

00:00 Tecuci
07:00

00:00 Targu Jiu
07:05

00:00 Brasov
07:10

02:30 Epureni
07:15
BEPS TRAVEL
23:00 Botosani
07:30

02:30 Murgeni 02:30 Frumusica
07:30

00:00 Fetesti
07:30

00:00 Focsani
07:30

02:30 Berezeni
07:40

02:30 Targu Frumos 02:30 Cernavoda 02:30 Copalau
07:45

02:30 Lunca Banului
07:50
BEPS TRAVEL
23:00 Iasi 23:00 Harlau
08:00

02:30 Harlau 02:30 Husi 02:30 Fetesti
08:00

00:00 Targu Neamt
08:00

00:00 Barlad
08:00
PROVIRAJ
06:00 Chisinau
08:00

02:30 Crasna
08:10

02:30 Drajna Noua
08:15

00:00 Adjud
08:15

02:30 Cotnari
08:20

02:30 Muntenii de Jos
08:25
BEPS TRAVEL
23:00 Podu Iloaiei 23:00 Braila
08:30

00:00 Fagaras
08:30

00:00 Husi
08:30

00:00 Petrosani
08:35

02:30 Vaslui 02:30 Targu Frumos
08:40

00:00 Dorohoi
08:40
BEPS TRAVEL
23:00 Targu Frumos
08:45

02:30 Zapodeni
08:50
BEPS TRAVEL
23:00 Galati 23:00 Piatra Neamt
09:00

02:30 Calarasi 02:30 Negresti 02:30 Pascani 02:30 Pascani
09:00

00:00 Vaslui
09:00
BEPS TRAVEL
23:00 Pascani 23:00 Pascani
09:15

02:30 Timisesti 02:30 Todiresti
09:15

02:30 Bacesti 02:30 Motca
09:25

02:30 Vaslui
09:30

00:00 Poiana Largului
09:30

02:30 Hanul Ancutei
09:35

00:00 Hateg
09:35

02:30 Poienari 02:30 Barticesti
09:45

00:00 Sibiu
09:45

02:30 Sabaoani
09:55
BEPS TRAVEL
23:00 Tecuci 23:00 Ramnicu Sarat 23:00 Roman
10:00

02:30 Roman 02:30 Bucuresti
10:00

00:00 Hunedoara
10:00

00:00 Podu Iloaiei
10:00

00:00 Roman
10:15

02:30 Motca
10:20
BEPS TRAVEL
23:00 Marasesti 23:00 Focsani 23:00 Bucuresti
10:30

00:00 Sebes
10:30

00:00 Buhusi
10:30
BEPS TRAVEL
23:00 Bacau
10:45

02:30 Bacau 02:30 Cristesti
10:45

02:30 Targu Neamt
10:50

00:00 Harlau
10:50

02:30 Letea Veche
10:55
BEPS TRAVEL
23:00 Targu Neamt 23:00 Adjud
11:00

00:00 Targu Frumos
11:00
BEPS TRAVEL
23:00 Ploiesti
11:30

02:30 Pipirig 02:30 Ploiesti
11:30

00:00 Toplita
11:30

02:30 Campina
11:45

00:00 Ruginoasa
11:45
BEPS TRAVEL
23:00 Onesti 23:00 Falticeni
12:00

02:30 Onesti
12:00

00:00 Deva
12:00

00:00 Falticeni
12:00

00:00 Pascani
12:10
BEPS TRAVEL
23:00 Suceava
12:20
BEPS TRAVEL
23:00 Oituz
12:30

00:00 Reghin
12:30

02:30 Piatra Neamt
12:55
BEPS TRAVEL
23:00 Gura Humorului
13:00

02:30 Azuga 02:30 Oituz
13:00

00:00 Alba Iulia
13:00

00:00 Targu Neamt
13:00
PROVIRAJ
06:00 Iasi
13:00
BEPS TRAVEL
23:00 Frasin
13:05
BEPS TRAVEL
23:00 Vama
13:15

02:30 Pluton
13:15

02:30 Poiana Largului
13:20
BEPS TRAVEL
23:00 Targu Secuiesc 23:00 Campulung Moldovenesc
13:30

02:30 Bicaz 02:30 Predeal
13:30

00:00 Targu Mures
13:30

00:00 Aiud
13:45

02:30 Targu Secuiesc
13:50

02:30 Borsec
14:00

00:00 Ludus
14:00

00:00 Poiana Largului
14:00
PROVIRAJ
06:00 Targu Frumos
14:00

00:00 Gura Humorului
14:10
PROVIRAJ
06:00 Pascani
14:20
BEPS TRAVEL
23:00 Vatra Dornei 23:00 Brasov
14:30

00:00 Turda
14:30

02:30 Brasov
14:40

02:30 Gheorgheni
14:50
BEPS TRAVEL
23:00 Codlea
15:00

00:00 Cluj Napoca
15:00

00:00 Campulung Moldovenesc
15:10

02:30 Toplita
15:30

02:30 Morareni
15:45
BEPS TRAVEL
23:00 Fagaras
15:50

02:30 Maierus
16:00

00:00 Vatra Dornei
16:10

00:00 Toplita
16:20
PROVIRAJ
06:00 Campulung Moldovenesc
16:20
BEPS TRAVEL
23:00 Baia Mare 23:00 Bistrita
16:30

02:30 Reghin
16:30
BEPS TRAVEL
23:00 Avrig
16:40

02:30 Sighisoara
16:40
BEPS TRAVEL
23:00 Targu Mures 23:00 Beclean
17:00

00:00 Huedin
17:00

00:00 Bistrita
17:00
BEPS TRAVEL
23:00 Sibiu
17:15
BEPS TRAVEL
23:00 Dej
17:20
BEPS TRAVEL
23:00 Turda
17:30

02:30 Targu Mures 02:30 Acatari
17:30
BEPS TRAVEL
23:00 Gherla
17:35

02:30 Targu Mures
17:35

02:30 Ungheni
17:45
PROVIRAJ
06:00 Vatra Dornei
17:50
BEPS TRAVEL
23:00 Sebes 23:00 Satu Mare 23:00 Cluj Napoca 23:00 Alba Iulia
18:00

00:00 Alesd
18:00

00:00 Targu Mures
18:00

00:00 Beclean
18:10
BEPS TRAVEL
23:00 Orastie
18:30

02:30 Iernut
18:30

00:00 Oradea
18:30
BEPS TRAVEL
23:00 Carei
18:45

00:00 Bors
18:45
BEPS TRAVEL
23:00 Simeria 23:00 Huedin
19:00

02:30 Ludus
19:00

00:00 Dej
19:00

00:00 Ludus
19:10
PROVIRAJ
06:00 Bistrita
19:20
BEPS TRAVEL
23:00 Deva
19:30

02:30 Campia Turzii
19:30

00:00 Gherla
19:30
BEPS TRAVEL
23:00 Oradea
20:00

02:30 Turda
20:00

00:00 Campia Turzii
20:00

00:00 Turda
20:15
PROVIRAJ
06:00 Dej
20:20

00:00 Cluj Napoca
20:30
BEPS TRAVEL
23:00 Timisoara
21:00

02:30 Cluj Napoca
21:00

00:00 Huedin
21:30

02:30 Gilau
21:45
PROVIRAJ
06:00 Baia Mare
21:50
BEPS TRAVEL
23:00 Arad
22:00

00:00 Alesd
22:00

02:30 Alesd
22:30
PROVIRAJ
06:00 Satu Mare
22:50
BEPS TRAVEL
23:00 Nadlac
23:00

00:00 Oradea
23:00

02:30 Oradea
23:30

02:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.