Gara - Mersul autobuzelor Piacenza Italia

Gara

Piacenza, Italia

Plecări
Ora Către
03:45
16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani
03:45
08:45 Padova
12:05
13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:25 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 09:10 Beclean 14:00 Constanta 10:30 Toplita 13:20 Tandarei 10:10 Falticeni 08:40 Miercurea Sibiului 09:35 Campulung Moldovenesc 09:50 Fagaras 03:00 Budapesta 10:30 Targu Ocna 06:35 Alesd 11:30 Brasov 11:00 Targu Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 08:00 Cluj Napoca 12:15 Caransebes 10:45 Bicaz 13:50 Mangalia 10:25 Morareni 13:00 Bucuresti 10:05 Suceava 09:00 Sibiu 09:30 Iacobeni 10:00 Moinesti 07:30 Gilau 10:50 Covasna 05:30 Oradea 11:40 Predeal 11:05 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:40 Poiana Largului 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:30 Ramnicu Valcea 09:20 Prundu Bargaului 10:10 Comanesti 06:50 Huedin 11:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Bors 11:50 Sinaia 11:10 Cristesti 12:30 Pitesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:05 Dej 12:25 Motru 10:35 Durau 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 08:30 Sighisoara 09:40 Gura Humorului 09:40 Vestem 09:15 Bistrita 10:20 Onesti 06:40 Negreni 11:20 Targu Secuiesc 10:50 Piatra Neamt 12:00 Campina 11:15 Motca 13:10 Slobozia 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud
Sosiri
De la Ora

07:00 Tulcea 07:00 Giurgiu
05:00

07:00 Turnu Magurele
05:10

07:00 Corabia
05:20

07:00 Alexandria 07:00 Braila
05:30

07:00 Galati
05:35

07:00 Slatina (Olt)
05:40

07:00 Constanta 07:00 Craiova
06:00

07:00 Mangalia
06:05

07:00 Filiasi
06:10

07:00 Medgidia
06:15

07:00 Hirsova 07:00 Rovinari
06:20

07:00 Tandarei
06:25

07:00 Slobozia 07:00 Isalnita
06:30

07:00 Tecuci 07:00 Targu Carbunesti
06:40

07:00 Motru 07:00 Barlad
06:45

07:00 Resita 07:00 Husi
06:50

07:00 Caransebes
06:55

07:00 Bucuresti 07:00 Buzau 07:00 Lugoj
07:00

07:00 Timisoara
07:05

07:00 Arad 07:00 Focsani
07:10

07:00 Targu Jiu
07:20

07:00 Petrosani 07:00 Marasesti
07:25

07:00 Adjud 07:00 Hateg 07:00 Pitesti
07:30

07:00 Sascut
07:35

07:00 Bacau 07:00 Calan
07:40

07:00 Roman
07:45

07:00 Ploiesti 07:00 Hunedoara 07:00 Vaslui
07:50

07:00 Negresti 07:00 Deva 07:00 Ramnicu Sarat
08:00

07:00 Iasi
08:05

07:00 Campina 07:00 Podu Iloaiei
08:10

07:00 Deleni
08:15

07:00 Sinaia 07:00 Hirlau
08:20

07:00 Targu Frumos
08:25

07:00 Predeal 07:00 Pascani 07:00 Simeria
08:30

07:00 Motca
08:35

07:00 Orastie 07:00 Cristesti
08:40

07:00 Timisesti
08:45

07:00 Targu Neamt 07:00 Sebes
08:50

07:00 Piatra Neamt
08:55

07:00 Bicaz 07:00 Brasov 07:00 Lancram
09:00

07:00 Poiana Largului 07:00 Targu Secuiesc
09:10

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Durau
09:20

07:00 Covasna 07:00 Toplita 07:00 Alba Iulia
09:30

07:00 Teius 07:00 Targu Ocna 07:00 Morareni
09:40

07:00 Reghin
09:45

07:00 Onesti 07:00 Aiud
09:50

07:00 Comanesti 07:00 Targu Mures 07:00 Unirea
10:00

07:00 Falticeni
10:05

07:00 Moinesti 07:00 Turda 07:00 Suceava
10:10

07:00 Dolhasca
10:15

07:00 Veresti 07:00 Fagaras
10:20

07:00 Darabani
10:25

07:00 Botosani 07:00 Vestem
10:30

07:00 Gura Humorului
10:35

07:00 Campulung Moldovenesc
10:45

07:00 Iacobeni 07:00 Ramnicu Valcea
10:50

07:00 Vatra Dornei
10:55

07:00 Sibiu 07:00 Prundu Bargaului
11:00

07:00 Bistrita
11:05

07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Beclean
11:10

07:00 Dej
11:15

07:00 Sighisoara
11:20

07:00 Cluj Napoca
11:25

17:00 Padova
11:30

07:00 Medias
11:30

07:00 Cluj Napoca
12:00

07:00 Gilau
13:15

07:00 Huedin
14:30

07:00 Negreni
14:50

07:00 Alesd
15:55

07:00 Oradea
18:00

07:00 Bors
18:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.