Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Pavia Italia

Stazione Ferroviara

Pavia, Italia

Plecări
Ora Către
03:15
04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara
03:15
08:45 Padova
05:30
09:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Iasi 07:00 Bistrita 10:00 Gura Humorului 11:30 Targu Frumos 06:00 Dej 17:00 Husi 11:15 Pascani 05:00 Cluj Napoca 13:30 Albita 08:00 Vatra Dornei 02:00 Oradea
10:45
13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea
15:40 Danytur
17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 08:00 Oradea 18:20 Husi 16:40 Bacau 14:30 Brasov 11:20 Campia Turzii 10:00 Gilau 15:40 Cluj Napoca 20:25 Brasov 22:35 Onesti 03:50 Ljubljana 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Barlad 17:40 Vaslui 16:20 Onesti 14:00 Sighisoara 11:00 Turda 09:30 Huedin 04:45 Roman 17:45 Targu Mures 15:40 Cluj Napoca 20:25 Brasov 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:40 Galati 17:20 Negresti 16:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Mures 10:40 Cluj Napoca 09:00 Alesd 23:50 Bacau 13:05 Oradea 04:45 Roman 17:45 Targu Mures 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 19:00 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 11:40 Ludus 10:20 Floresti 03:55 Schwechat 22:35 Onesti 03:50 Ljubljana 23:50 Bacau 13:05 Oradea 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud
15:40 Danytur
19:20 Padova
16:45
00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi
Sosiri
De la Ora

15:20 Braila
00:10

15:20 Galati
00:40

15:20 Buzau
01:00

15:20 Ramnicu Sarat
01:30

15:20 Tecuci
01:55

15:20 Focsani
02:15

15:20 Adjud
02:45

17:30 Botosani 17:30 Botosani
02:55

17:30 Galati 17:30 Galati
02:56

17:30 Braila 17:30 Braila
02:59

15:20 Barlad
03:00

15:20 Husi
03:30

15:20 Dorohoi
03:35

15:20 Onesti
03:45

17:30 Suceava 17:30 Suceava
03:50

17:30 Iasi 17:30 Iasi
03:55

17:30 Brasov 17:30 Brasov
03:56

15:20 Vaslui
04:00

15:20 Comanesti
04:10

15:20 Bucuresti
04:15

17:00 Cahul
04:20

15:20 Moinesti
04:20

15:20 Botosani
04:30

17:30 Bacau 17:30 Bacau
04:30

15:20 Craiova
04:35

17:30 Bucuresti 17:30 Bucuresti
04:35

15:20 Iasi
04:45
Danytur
16:00 Braila 16:00 Focsani 16:00 Braila
05:00

15:20 Podu Iloaiei
05:00

09:10 Giurgiu 09:10 Giurgiu
05:00

15:20 Filiasi
05:05

15:20 Ploiesti
05:10

09:10 Turnu Magurele 09:10 Turnu Magurele
05:10
Danytur
16:00 Tecuci
05:20

15:20 Suceava
05:20

09:10 Corabia 09:10 Corabia
05:20
Danytur
16:00 Galati 16:00 Galati
05:30

15:20 Bacau
05:30

09:10 Alexandria 09:10 Braila 09:10 Alexandria
05:30

09:10 Galati
05:35
Danytur
16:00 Marasesti
05:40

15:20 Negresti
05:40

09:10 Slatina (Olt) 09:10 Slatina (Olt)
05:40

15:20 Harlau
05:45

15:20 Constanta
05:50
Danytur
16:00 Saveni 16:00 Adjud 16:00 Ljubljana 16:00 Ljubljana
06:00

15:20 Campina
06:00

17:30 Buzau 17:30 Buzau
06:00

09:10 Craiova 09:10 Constanta 09:10 Constanta 09:10 Craiova
06:00

15:20 Buhusi
06:05

09:10 Mangalia 09:10 Mangalia
06:05
Danytur
16:00 Husi 16:00 Husi
06:10

15:20 Roznov
06:10

17:30 Piatra Neamt 17:30 Piatra Neamt
06:10

09:10 Filiasi 09:10 Filiasi
06:10

15:20 Targu Frumos
06:15

17:30 Chisinau 17:30 Chisinau
06:15

09:10 Medgidia 09:10 Medgidia
06:15

15:20 Gura Humorului
06:20

09:10 Hirsova 09:10 Rovinari 09:10 Hirsova 09:10 Rovinari
06:20

09:10 Tandarei 09:10 Tandarei
06:25
Danytur
16:00 Botosani 16:00 Barlad 16:00 Barlad
06:30

15:20 Falticeni
06:30

17:30 Ramnicu Sarat 17:30 Ramnicu Sarat
06:30

09:10 Slobozia 09:10 Isalnita 09:10 Isalnita 09:10 Slobozia
06:30

15:20 Rovinari
06:35

15:20 Pascani
06:40

09:10 Targu Carbunesti 09:10 Tecuci 09:10 Targu Carbunesti
06:40

15:20 Motca
06:45

09:10 Barlad 09:10 Motru 09:10 Motru
06:45

15:20 Piatra Neamt
06:50

09:10 Husi 09:10 Resita 09:10 Resita
06:50

15:20 Roman
06:55

09:10 Caransebes 09:10 Caransebes
06:55
Danytur
16:00 Vaslui 16:00 Harlau 16:00 Iasi 16:00 Vaslui
07:00

17:00 Chisinau 17:00 Chisinau
07:00

15:20 Cristesti
07:00

17:30 Tecuci 17:30 Tecuci
07:00

09:10 Buzau 09:10 Lugoj 09:10 Bucuresti 09:10 Bucuresti 09:10 Lugoj
07:00

15:20 Targu Jiu
07:05

09:10 Timisoara 09:10 Timisoara
07:05

15:20 Brasov
07:10

09:10 Focsani 09:10 Arad 09:10 Arad
07:10
Danytur
16:00 Cotnari
07:15

09:10 Targu Jiu 09:10 Targu Jiu
07:20

09:10 Petrosani 09:10 Petrosani 09:10 Marasesti
07:25
Danytur
16:00 Negresti 16:00 Targu Frumos 16:00 Negresti 16:00 Suceava
07:30

17:00 Balti 17:00 Balti
07:30

15:20 Fetesti
07:30

17:30 Focsani 17:30 Focsani
07:30

09:10 Pitesti 09:10 Hateg 09:10 Adjud 09:10 Hateg 09:10 Pitesti
07:30

09:10 Sascut
07:35

09:10 Calan 09:10 Bacau 09:10 Calan
07:40

09:10 Roman
07:45

09:10 Ploiesti 09:10 Vaslui 09:10 Ploiesti 09:10 Hunedoara 09:10 Hunedoara
07:50
Danytur
16:00 Pascani 16:00 Targu Ocna
08:00

15:20 Targu Neamt
08:00

17:30 Barlad 17:30 Barlad
08:00

09:10 Deva 09:10 Deva 09:10 Ramnicu Sarat 09:10 Negresti 09:10 Ramnicu Sarat
08:00

09:10 Iasi
08:05

09:10 Podu Iloaiei 09:10 Campina 09:10 Campina
08:10

17:30 Adjud 17:30 Adjud
08:15

09:10 Deleni
08:15

09:10 Hirlau 09:10 Sinaia 09:10 Sinaia
08:20

09:10 Targu Frumos
08:25

15:20 Fagaras
08:30

17:30 Husi 17:30 Husi
08:30

09:10 Predeal 09:10 Predeal 09:10 Simeria 09:10 Pascani 09:10 Simeria
08:30

15:20 Petrosani
08:35

09:10 Motca
08:35

17:30 Dorohoi 17:30 Dorohoi
08:40

09:10 Cristesti 09:10 Orastie 09:10 Orastie
08:40

09:10 Timisesti
08:45

09:10 Targu Neamt 09:10 Sebes 09:10 Sebes
08:50

09:10 Piatra Neamt
08:55
Danytur
16:00 Roman 16:00 Comanesti 16:00 Roman
09:00

17:30 Vaslui 17:30 Vaslui
09:00

09:10 Brasov 09:10 Lancram 09:10 Bicaz 09:10 Brasov 09:10 Lancram
09:00

09:10 Poiana Largului 09:10 Targu Secuiesc 09:10 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
16:00 Girov
09:20

09:10 Sfantu Gheorghe 09:10 Sfantu Gheorghe 09:10 Durau
09:20

15:20 Poiana Largului
09:30

09:10 Covasna 09:10 Covasna 09:10 Alba Iulia 09:10 Toplita 09:10 Alba Iulia
09:30

15:20 Hateg
09:35

09:10 Targu Ocna 09:10 Teius 09:10 Morareni 09:10 Teius 09:10 Targu Ocna
09:40

15:20 Sibiu
09:45

09:10 Reghin
09:45

09:10 Aiud 09:10 Onesti 09:10 Onesti 09:10 Aiud
09:50
Danytur
16:00 Piatra Neamt 16:00 Bacau 16:00 Gura Humorului 16:00 Bacau 16:00 Targu Neamt 16:00 Miercurea Ciuc
10:00

15:20 Hunedoara
10:00

17:30 Podu Iloaiei 17:30 Podu Iloaiei
10:00

09:10 Comanesti 09:10 Comanesti 09:10 Unirea 09:10 Targu Mures 09:10 Unirea
10:00

09:10 Falticeni
10:05

09:10 Suceava 09:10 Moinesti 09:10 Moinesti 09:10 Turda 09:10 Turda
10:10

17:30 Roman 17:30 Roman
10:15

09:10 Dolhasca
10:15

09:10 Fagaras 09:10 Veresti 09:10 Fagaras
10:20

09:10 Darabani
10:25
Danytur
16:00 Bicaz
10:30

17:00 Husi
10:30

15:20 Sebes
10:30

17:30 Buhusi 17:30 Buhusi
10:30

09:10 Botosani 09:10 Vestem 09:10 Vestem
10:30

09:10 Gura Humorului
10:35

09:10 Campulung Moldovenesc
10:45

17:30 Harlau 17:30 Harlau
10:50

09:10 Ramnicu Valcea 09:10 Iacobeni 09:10 Ramnicu Valcea
10:50

09:10 Vatra Dornei
10:55
Danytur
16:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Campulung Moldovenesc
11:00

17:00 Albita
11:00

17:30 Targu Frumos 17:30 Targu Frumos
11:00

09:10 Sibiu 09:10 Prundu Bargaului 09:10 Sibiu
11:00

09:10 Bistrita
11:05
Danytur
16:00 Onesti 16:00 Onesti
11:10

09:10 Miercurea Sibiului 09:10 Miercurea Sibiului 09:10 Beclean
11:10

09:10 Dej
11:15

09:10 Sighisoara 09:10 Sighisoara
11:20

09:10 Cluj Napoca
11:25

17:30 Padova
11:30

15:20 Toplita
11:30

09:10 Medias 09:10 Medias
11:30

17:30 Ruginoasa 17:30 Ruginoasa
11:45
Danytur
16:00 Padova
11:55
Danytur
16:00 Vatra Dornei 16:00 Medias 16:00 Praid
12:00

17:00 Iasi
12:00

15:20 Deva
12:00

17:30 Falticeni 17:30 Falticeni
12:00

09:10 Cluj Napoca
12:00

17:30 Pascani 17:30 Pascani
12:10

15:20 Reghin
12:30

17:00 Targu Frumos
12:45
Danytur
16:00 Reghin 16:00 Blaj
13:00

15:20 Alba Iulia
13:00

17:30 Targu Neamt 17:30 Targu Neamt
13:00

17:30 Padova
13:00

09:10 Gilau
13:15
Danytur
16:00 Brasov 16:00 Brasov
13:20

17:00 Pascani
13:30

15:20 Targu Mures
13:30

15:20 Aiud
13:45
Danytur
16:00 Targu Mures 16:00 Targu Mures 16:00 Teius 16:00 Fagaras
14:00

15:20 Ludus
14:00

17:30 Poiana Largului 17:30 Poiana Largului
14:00

17:30 Gura Humorului 17:30 Gura Humorului
14:10

15:20 Turda
14:30

09:10 Huedin
14:30

09:10 Negreni
14:50
Danytur
16:00 Alba Iulia 16:00 Avrig
15:00

17:00 Gura Humorului
15:00

15:20 Cluj Napoca
15:00

17:30 Campulung Moldovenesc 17:30 Campulung Moldovenesc
15:10
Danytur
16:00 Sibiu
15:30

09:10 Alesd
15:55
Danytur
16:00 Dej 16:00 Bistrita 16:00 Zlatna
16:00

17:30 Vatra Dornei 17:30 Vatra Dornei
16:10

17:30 Toplita 17:30 Toplita
16:20
Danytur
16:00 Sebes
16:30

17:00 Campulung Moldovenesc
16:30
Danytur
16:00 Nasaud 16:00 Abrud
17:00

15:20 Huedin
17:00

17:30 Bistrita 17:30 Bistrita
17:00
Danytur
16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca
17:10

17:00 Vatra Dornei
17:15
Danytur
16:00 Beclean
17:30
Danytur
16:00 Zalau 16:00 Gherla 16:00 Brad 16:00 Deva
18:00

15:20 Alesd
18:00

17:30 Targu Mures 17:30 Targu Mures
18:00

09:10 Oradea
18:00

17:30 Beclean 17:30 Beclean
18:10

17:00 Bistrita
18:30

15:20 Oradea
18:30

09:10 Bors
18:30

15:20 Bors
18:45

17:30 Dej 17:30 Dej
19:00

17:30 Ludus 17:30 Ludus
19:10

17:00 Dej
19:30

17:30 Gherla 17:30 Gherla
19:30

17:30 Campia Turzii 17:30 Campia Turzii
20:00

17:30 Turda 17:30 Turda
20:15

17:00 Cluj Napoca
20:30

17:30 Cluj Napoca 17:30 Cluj Napoca
20:30
Danytur
16:00 Oradea 16:00 Oradea
20:50

17:30 Huedin 17:30 Huedin
21:30
Danytur
16:00 Oradea 16:00 Arad 16:00 Oradea
22:00

17:30 Alesd 17:30 Alesd
22:00

17:30 Oradea 17:30 Oradea
23:00

17:00 Oradea
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.