Viale della Pace - Mersul autobuzelor Padova Italia

Viale della Pace

Padova, Italia

Plecări
Ora Către
11:00
10:00 Gura Humorului 11:30 Targu Frumos 06:00 Dej 15:00 Husi 11:15 Pascani 05:00 Cluj Napoca 13:30 Albita 08:00 Vatra Dornei 02:00 Oradea 09:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Iasi 07:00 Bistrita
11:55 Danytur
12:30 Verona 14:20 Novara 15:40 Tortona 17:00 Parma 13:20 Bergamo 14:40 Torino 16:00 Pavia 17:20 Mantova 13:40 Como 15:00 Asti 16:20 Piacenza 17:40 Modena 14:00 Milano 15:20 Alessandria 16:40 Cremona 13:00 Brescia
12:00
12:30 Vicenza 16:00 Milano 13:15 Verona 17:30 Novara 15:00 Brescia 18:30 Torino 16:00 Bergamo
13:45
21:00 Torino 16:00 Verona 19:00 Milano 15:00 Vicenza 18:00 Bergamo 17:00 Brescia
15:45
08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 18:00 Bucuresti 20:15 Ramnicu Sarat 17:30 Targu Secuiesc 11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 20:15 Fetesti 21:15 Focsani 18:30 Onesti 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 15:30 Ramnicu Valcea 21:30 Constanta 22:15 Tecuci 19:30 Bacau 13:00 Sibiu 19:00 Buzau 16:30 Pitesti 23:30 Tulcea 23:15 Barlad 20:45 Vaslui
16:00
16:30 Vatra Dornei 12:30 Cluj Napoca 17:00 Gura Humorului 15:30 Bistrita 10:30 Huedin 13:00 Gherla 15:00 Beclean 10:00 Alesd 18:00 Radauti 13:30 Dej 09:15 Oradea
16:30 Edion Trans
18:00 Onesti 16:00 Brasov 13:15 Sibiu 21:45 Galati 21:45 Galati 18:00 Ploiesti 19:45 Tecuci
18:00
15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 11:30 Gherla 19:15 Darabani 19:45 Comanesti 19:55 Darmanesti 18:15 Targu Frumos 19:45 Vaslui 14:30 Sighisoara 17:30 Targu Neamt 10:30 Timisoara 09:00 Carei 17:30 Radauti 14:00 Bistrita 09:00 Huedin 19:00 Botosani 19:00 Bacau 19:35 Moinesti 19:30 Piatra Neamt 17:00 Falticeni 20:30 Barlad 13:30 Targu Mures 18:30 Piatra Neamt 09:00 Arad 10:30 Zalau 16:30 Gura Humorului 13:30 Beclean 08:30 Alesd 18:30 Dorohoi 18:00 Roman 20:15 Targu Ocna 18:30 Targu Neamt 19:00 Iasi 18:00 Vicovu de Sus 11:40 Turda 17:30 Suceava 11:00 Baia Mare 10:00 Simleu Silvaniei 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:00 Oradea 18:00 Siret 20:30 Onesti 20:05 Dofteana 18:00 Falticeni 17:45 Pascani 16:00 Brasov 17:00 Falticeni 18:30 Botosani 10:00 Satu Mare 09:00 Marghita
19:20 Danytur
09:00 Alesd 11:20 Campia Turzii 18:00 Pascani 10:00 Gilau 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 23:50 Bacau 13:05 Oradea 18:40 Galati 17:20 Negresti 08:00 Oradea 16:00 Targu Secuiesc 18:20 Husi 13:00 Targu Mures 16:40 Bacau 10:40 Cluj Napoca 14:30 Brasov 03:55 Schwechat 11:00 Turda 16:00 Targu Neamt 09:30 Huedin 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 22:35 Onesti 03:50 Ljubljana 19:00 Braila 17:00 Roman 18:00 Barlad 15:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Vaslui 11:40 Ludus 16:20 Onesti 10:20 Floresti 14:00 Sighisoara 19:00 Iasi 10:40 Cluj Napoca 14:00 Reghin 09:00 Alesd 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 15:40 Cluj Napoca 20:25 Brasov 08:00 Oradea 18:20 Husi 16:40 Bacau 18:40 Galati 14:30 Brasov 17:20 Negresti 11:20 Campia Turzii 16:00 Targu Secuiesc 10:00 Gilau 13:00 Targu Mures 11:40 Ludus 18:30 Targu Frumos 10:20 Floresti 12:00 Dej 03:55 Schwechat 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 04:45 Roman 17:45 Targu Mures 18:00 Barlad 17:40 Vaslui 16:20 Onesti 19:00 Braila 14:00 Sighisoara 17:00 Roman 11:00 Turda 15:00 Sfantu Gheorghe 09:30 Huedin
21:15 Edion Trans
22:30 Vicenza 02:30 Milano 23:30 Verona 03:30 Novara 00:30 Brescia 04:00 Carisio 01:30 Bergamo 04:30 Torino
Sosiri
De la Ora
Edion Trans
21:15 Sibiu
02:00

06:30 Tecuci
02:30

07:00 Tecuci
02:30

06:30 Barlad
03:30

07:00 Barlad
03:30

06:30 Onesti
04:00

12:00 Torino
04:00

06:30 Vaslui 06:30 Targu Ocna
04:15

07:00 Vaslui
04:15

06:30 Dofteana
04:25

06:30 Darmanesti
04:35

06:30 Comanesti
04:45

06:30 Moinesti
04:55
Danytur
11:55 Focsani 11:55 Braila
05:00

12:00 Novara
05:00
Danytur
11:55 Tecuci
05:20

06:30 Suceava 06:30 Darabani 06:30 Iasi 06:30 Bacau 06:30 Botosani
05:30
Danytur
11:55 Galati
05:30

07:00 Botosani 07:00 Darabani 07:00 Iasi
05:30
Danytur
11:55 Marasesti
05:40
Danytur
11:55 Saveni 11:55 Ljubljana 11:55 Adjud 11:55 Saveni
06:00

12:00 Milano
06:00
Danytur
11:55 Husi
06:10

06:30 Dorohoi 06:30 Targu Frumos
06:15

07:00 Targu Frumos 07:00 Dorohoi
06:15

06:30 Vicovu de Sus
06:20

06:30 Piatra Neamt 06:30 Roman
06:30
Danytur
11:55 Barlad 11:55 Botosani 11:55 Botosani
06:30

07:00 Piatra Neamt
06:30

06:30 Pascani
06:45

07:00 Pascani
06:45

06:30 Targu Neamt 06:30 Siret
07:00
Danytur
11:55 Iasi 11:55 Harlau 11:55 Harlau 11:55 Vaslui
07:00

07:00 Targu Neamt 07:00 Siret
07:00
Danytur
11:55 Cotnari 11:55 Cotnari
07:15

06:30 Falticeni 06:30 Falticeni
07:30
Danytur
11:55 Suceava 11:55 Suceava 11:55 Negresti 11:55 Targu Frumos
07:30

07:00 Falticeni 07:00 Falticeni
07:30

06:30 Radauti
08:00

13:45 Tulcea
08:00
Danytur
11:55 Pascani 11:55 Targu Ocna
08:00

07:00 Radauti
08:00

06:30 Brasov 06:30 Gura Humorului 06:30 Ramnicu Valcea
08:30

15:45 Torino
08:30

07:00 Brasov 07:00 Gura Humorului 07:00 Ramnicu Valcea
08:30

06:30 Campulung Moldovenesc
09:00

13:45 Barlad
09:00
Danytur
11:55 Comanesti 11:55 Roman
09:00
Edion Trans
16:10 Torino
09:00

12:30 Husi
09:00

12:00 Bergamo
09:00
Danytur
11:55 Girov 11:55 Girov
09:20
Edion Trans
16:10 Carisio
09:30

12:30 Albita
09:30

12:00 Brescia
09:45

06:30 Hunedoara 06:30 Vatra Dornei
10:00

13:45 Galati 13:45 Tecuci
10:00
Danytur
11:55 Piatra Neamt 11:55 Gura Humorului 11:55 Miercurea Ciuc 11:55 Targu Neamt 11:55 Piatra Neamt 11:55 Gura Humorului 11:55 Bacau
10:00
Edion Trans
16:10 Novara
10:00

12:30 Iasi
10:00

07:00 Vatra Dornei 07:00 Hunedoara
10:00

13:45 Constanta
10:15

06:30 Sighisoara 06:30 Deva
10:30

13:45 Braila
10:30

15:45 Milano
10:30
Danytur
11:55 Bicaz 11:55 Bicaz
10:30

12:30 Targu Frumos
10:30

07:00 Deva 07:00 Sighisoara
10:30

12:00 Verona
10:30

06:30 Sibiu 06:30 Simeria 06:30 Sibiu
10:45

13:45 Focsani
10:45

07:00 Sibiu 07:00 Simeria 07:00 Sibiu
10:45

06:30 Orastie 06:30 Bistrita
11:00

13:45 Vaslui
11:00
Danytur
11:55 Campulung Moldovenesc 11:55 Odorheiu Secuiesc 11:55 Campulung Moldovenesc
11:00

12:30 Pascani
11:00

07:00 Orastie 07:00 Bistrita
11:00
Danytur
11:55 Onesti
11:10

06:30 Sebes Alba
11:15

07:00 Sebes Alba
11:15

06:30 Beclean 06:30 Targu Mures
11:30

13:45 Fetesti
11:30

15:45 Bergamo
11:30
Edion Trans
16:10 Milano
11:30

07:00 Targu Mures 07:00 Beclean
11:30

12:00 Vicenza
11:30

06:30 Alba Iulia
11:45

13:45 Ramnicu Sarat
11:45

07:00 Alba Iulia
11:45
Danytur
11:55 Praid 11:55 Vatra Dornei 11:55 Praid 11:55 Vatra Dornei 11:55 Medias
12:00

13:45 Bacau
12:15

06:30 Turda
12:30

13:45 Buzau
12:30

15:45 Brescia
12:30
Edion Trans
16:10 Bergamo
12:30

12:30 Gura Humorului
12:30

07:00 Turda
12:30

06:30 Baia Mare
13:00
Danytur
11:55 Blaj 11:55 Reghin
13:00

07:00 Baia Mare
13:00

13:45 Onesti
13:15
Edion Trans
16:10 Brescia
13:15
Danytur
11:55 Brasov
13:20

06:30 Timisoara 06:30 Dej
13:30

07:00 Dej 07:00 Timisoara
13:30

13:45 Ploiesti
13:45

15:45 Verona
13:45

06:30 Gherla 06:30 Cluj Napoca
14:00

13:45 Bucuresti
14:00
Danytur
11:55 Teius 11:55 Fagaras 11:55 Targu Mures 11:55 Fagaras
14:00
Edion Trans
16:10 Verona
14:00
Danytur
19:20 Modena
14:00

07:00 Cluj Napoca 07:00 Gherla
14:00
Danytur
19:20 Mantova
14:20

06:30 Satu Mare
14:30

13:45 Targu Secuiesc
14:30

12:30 Campulung Moldovenesc
14:30

07:00 Satu Mare
14:30
Danytur
19:20 Parma
14:40

15:45 Vicenza
14:45

06:30 Zalau
15:00
Danytur
11:55 Avrig 11:55 Alba Iulia 11:55 Avrig
15:00
Danytur
19:20 Cremona
15:00
Danytur
19:20 Piacenza
15:20

06:30 Simleu Silvaniei 06:30 Arad
15:30

13:45 Pitesti
15:30
Danytur
11:55 Sibiu 11:55 Sibiu
15:30
Edion Trans
16:10 Vicenza
15:30

12:30 Vatra Dornei
15:30

07:00 Arad
15:30
Danytur
19:20 Pavia
15:40

13:45 Brasov
15:45
Danytur
11:55 Bistrita 11:55 Zlatna 11:55 Dej 11:55 Bistrita
16:00
Danytur
19:20 Tortona
16:00
Danytur
19:20 Alessandria
16:20

06:30 Marghita 06:30 Huedin 06:30 Carei
16:30

13:45 Ramnicu Valcea
16:30
Danytur
11:55 Sebes 11:55 Sebes
16:30

07:00 Carei 07:00 Huedin
16:30
Danytur
19:20 Asti
16:40

06:30 Alesd
17:00

13:45 Fagaras
17:00
Danytur
11:55 Nasaud 11:55 Abrud 11:55 Nasaud
17:00
Edion Trans
21:15 Galati 21:15 Galati
17:00

12:30 Bistrita
17:00
Danytur
19:20 Torino
17:00

07:00 Alesd
17:00
Danytur
11:55 Cluj Napoca
17:10
Danytur
19:20 Novara
17:20

06:30 Oradea
17:30
Danytur
11:55 Beclean 11:55 Beclean
17:30

12:30 Dej
17:30

07:00 Oradea
17:30
Danytur
19:20 Milano
17:40
Danytur
11:55 Brad 11:55 Deva 11:55 Gherla 11:55 Zalau 11:55 Gherla 11:55 Deva
18:00
Danytur
19:20 Como
18:00
Danytur
19:20 Bergamo
18:20

13:45 Sibiu
18:30

12:30 Cluj Napoca
18:30
Danytur
19:20 Brescia
18:40
Edion Trans
21:15 Tecuci
19:00
Danytur
19:20 Verona
19:00

13:45 Sebes
19:30

12:30 Huedin
20:00
Edion Trans
21:15 Onesti
20:15

13:45 Deva
20:30
Danytur
11:55 Oradea
20:50
Edion Trans
21:15 Ploiesti
21:00

12:30 Oradea
21:00
Danytur
11:55 Oradea 11:55 Oradea 11:55 Oradea 11:55 Arad
22:00

13:45 Arad
23:00
Edion Trans
21:15 Brasov
23:15

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.