Stazzione FS - Mersul autobuzelor Padova Italia

Stazzione FS

Padova, Italia

Plecări
Ora Către
07:00 Euro Michael Tour
20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors
12:00
19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 06:40 Bors 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 18:55 Targu Frumos 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 18:45 Motca 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 18:50 Pascani 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj
13:00
15:00 Faenza 16:00 Cesenatico 17:00 Pesaro 18:00 Loreto 19:00 Roseto degli Abruzzi 20:00 Ortona 20:40 Termoli 21:20 Foggia 22:00 Barletta 22:50 Bari 23:20 Martina Franca 23:45 Manduria 22:20 Bisceglie 14:00 Ravenna 15:15 Forli 16:15 Rimini 17:15 Fano 18:15 Civitanova Marche 19:15 Montesilvano 20:10 Lanciano 20:50 Lesina 21:30 Orta Nova 22:10 Trani 23:00 Matera 23:30 Ostuni 23:50 Lecce 19:40 Latina 14:30 Lugo 15:30 Cesena 16:30 Riccione 17:30 Senegalia 18:30 Porto San Giorgio 19:30 Pescara 20:20 Vasto 21:00 San Severo 21:40 Cerignola 22:30 Molfetta 23:10 Taranto 23:35 Brindisi 19:32 Sulmona 14:45 Imola 15:45 Cervia 16:45 Cattolica 17:45 Ancona 18:45 San Benedetto del Tronto 19:45 Chieti 20:30 San Salvo 21:10 Lucera 21:50 Canosa di Puglia 22:40 Bitonto 23:15 Alberobello 23:40 Mesagne 19:35 Avezzano
13:00
15:00 Brescia 16:00 Trento 17:45 Tortona 18:30 Asti 19:30 Bra 20:10 Loano 20:50 Taggia 13:45 Mantova 15:15 Cremona 17:00 Milano 18:00 Alessandria 19:00 Torino 19:40 Pinerolo 20:20 Albenga 23:00 Nice 14:00 Carpi 15:30 Piacenza 17:15 Novara 18:10 Genova 19:10 Rivoli 19:50 Cuneo 20:30 Alassio 16:05 Bolzano 13:15 Vicenza 14:15 Modena 15:45 Bergamo 17:30 Pavia 18:20 Savona 19:20 Alba 20:00 Pietra Ligure 20:40 Imperia 16:45 Varese 13:30 Verona 14:45 Parma
13:30
03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 21:00 Turda 21:15 Drobeta Turnu Severin 19:15 Orastie 17:00 Timisoara 16:45 Lipova 08:30 Murfatlar 19:00 Simeria 21:30 Avrig 00:15 Filiasi 22:40 Rovinari 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 20:00 Orsova 17:30 Timisoara 16:45 Lipova 19:30 Calan 06:00 Pitesti 15:00 Arad 01:45 Filiasi 22:35 Dej 00:10 Rovinari 20:30 Aiud 20:10 Orsova 19:00 Simeria 07:00 Fetesti 17:45 Savarsin 09:00 Constanta 19:15 Orastie 22:45 Fagaras 00:00 Turceni 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 04:30 Slatina (Olt) 20:15 Teius 01:30 Turceni 22:15 Gherla 23:20 Targu Jiu 20:00 Alba Iulia 19:00 Caransebes 18:30 Deva 07:30 Cernavoda 16:45 Lipova 19:30 Sebes 23:59 Brasov 23:10 Pesteana Jiu 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:10 Pesteana Jiu 23:00 Balteni 18:30 Deva 21:00 Petrosani 04:00 Ganeasa 03:45 Bals 23:30 Bistrita 00:40 Pesteana Jiu 21:30 Cluj Napoca 22:20 Motru 19:30 Sebes 18:30 Lugoj 17:45 Savarsin 08:00 Medgidia 18:30 Deva 21:00 Sibiu 01:30 Craiova 23:00 Balteni 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 00:00 Turceni 03:00 Babeni 18:50 Hunedoara 06:30 Bucuresti
18:00
07:00 Arad 11:00 Deva 12:00 Simeria 10:00 Savarsin 09:00 Lipova
20:50
20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau
21:00
18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 23:30 Braila 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa
Sosiri
De la Ora

05:30 Craiova
00:00

05:30 Targu Jiu 05:30 Deva 05:30 Bistrita
00:01

06:00 Bistrita 06:00 Craiova 06:00 Bucuresti
00:01

10:00 Braila
00:10

05:30 Ganeasa
00:15
Euro Michael Tour
03:00 Toplita 03:00 Campulung Moldovenesc
00:30

10:00 Galati
00:40

05:30 Filiasi
00:40

06:00 Pitesti
00:40

10:00 Buzau
01:00

05:30 Beclean 05:30 Motru
01:00

06:00 Beclean
01:00

05:30 Turceni
01:10

06:00 Slatina (Olt)
01:10

06:00 Filiasi
01:15

05:30 Pesteana Jiu
01:20

10:00 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
03:00 Vatra Dornei 03:00 Reghin
01:30

05:30 Bals 05:30 Savarsin
01:40

05:30 Balteni
01:45

06:00 Ganeasa
01:45

10:00 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
03:00 Bistrita
02:00

05:30 Craiova 05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Dej
02:00

06:00 Turceni 06:00 Dej
02:00

05:30 Rovinari
02:10

06:00 Bals
02:10

10:00 Focsani
02:15

05:30 Lipova
02:20

05:30 Targu Jiu
02:40

10:00 Adjud
02:45

06:00 Craiova
02:55

13:00 Botosani
02:55

13:00 Galati
02:56

13:00 Braila
02:59

10:00 Barlad
03:00

05:30 Orsova
03:00

05:30 Motru
03:10

06:00 Pesteana Jiu
03:10

05:30 Filiasi
03:15

06:00 Filiasi
03:20

10:00 Husi
03:30

05:30 Gherla
03:30

10:00 Dorohoi
03:35

10:00 Onesti
03:45

05:30 Turceni
03:45

05:30 Drobeta Turnu Severin
03:50

13:00 Suceava
03:50

06:00 Turceni
03:55

13:00 Iasi
03:55

13:00 Brasov
03:56

10:00 Vaslui
04:00

05:30 Pesteana Jiu
04:00

06:00 Brasov 06:00 Balteni
04:00

10:00 Comanesti
04:10

05:30 Balteni
04:10

10:00 Bucuresti
04:15

10:00 Moinesti
04:20

05:30 Rovinari
04:20

06:00 Gherla
04:20

05:30 Orsova
04:25

10:00 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
03:00 Targu Mures
04:30

05:30 Caransebes 05:30 Cluj Napoca
04:30

06:00 Pesteana Jiu
04:30

13:00 Bacau
04:30

10:00 Craiova
04:35

13:00 Bucuresti
04:35

10:00 Iasi
04:45

05:30 Caransebes
04:55

10:00 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
03:00 Ludus
05:00

05:30 Lugoj 05:30 Targu Jiu
05:00

06:00 Fagaras 06:00 Cluj Napoca
05:00

10:00 Filiasi
05:05

10:00 Ploiesti
05:10

06:00 Balteni
05:10

10:00 Suceava
05:20

06:00 Rovinari
05:20

10:00 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
03:00 Turda
05:30

05:30 Lugoj
05:30

10:00 Negresti
05:40

10:00 Harlau
05:45

05:30 Turda
05:45

10:00 Constanta
05:50

06:00 Avrig 06:00 Turda
05:50

06:00 Rovinari
05:55

10:00 Campina
06:00
Euro Michael Tour
03:00 Beclean 03:00 Apahida
06:00

05:30 Timisoara 05:30 Motru
06:00

06:00 Aiud
06:00

13:00 Buzau
06:00

09:00 Constanta 09:00 Giurgiu 09:00 Tulcea 09:00 Constanta 09:00 Giurgiu
06:00

10:00 Buhusi
06:05

09:00 Braila
06:05

10:00 Roznov
06:10

05:30 Timisoara
06:10

13:00 Piatra Neamt
06:10

09:00 Galati 09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:10

10:00 Targu Frumos
06:15

13:00 Chisinau
06:15

09:00 Tecuci
06:15

10:00 Gura Humorului
06:20

09:00 Corabia 09:00 Barlad 09:00 Corabia
06:20

06:00 Targu Jiu
06:25

09:00 Husi
06:25

10:00 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
03:00 Gherla 03:00 Dej
06:30

05:30 Aiud
06:30

06:00 Sibiu 06:00 Teius 06:00 Targu Jiu
06:30

13:00 Ramnicu Sarat
06:30

09:00 Buzau 09:00 Mangalia 09:00 Mangalia 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria
06:30

10:00 Rovinari
06:35

09:00 Focsani
06:35

10:00 Pascani
06:40

09:00 Medgidia 09:00 Filiasi 09:00 Marasesti 09:00 Filiasi 09:00 Medgidia
06:40

10:00 Motca
06:45

05:30 Teius 05:30 Petrosani
06:45

06:00 Petrosani
06:45

09:00 Adjud
06:45

10:00 Piatra Neamt
06:50

09:00 Sascut 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Hirsova 09:00 Hirsova
06:50

10:00 Roman
06:55

06:00 Motru
06:55

09:00 Bacau
06:55

10:00 Cristesti
07:00
Euro Michael Tour
03:00 Cluj Napoca
07:00

05:30 Alba Iulia 05:30 Drobeta Turnu Severin
07:00

06:00 Sebes 06:00 Alba Iulia
07:00

13:00 Tecuci
07:00

09:00 Craiova 09:00 Tandarei 09:00 Roman 09:00 Tandarei 09:00 Craiova
07:00

10:00 Targu Jiu
07:05

09:00 Vaslui
07:05

10:00 Brasov
07:10

09:00 Negresti 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi
07:10

09:00 Iasi
07:15

06:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

09:00 Rovinari 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Rovinari
07:20

09:00 Deleni
07:25

10:00 Fetesti
07:30

05:30 Sebes
07:30

13:00 Focsani
07:30

09:00 Harlau 09:00 Isalnita 09:00 Isalnita
07:30

09:00 Targu Frumos
07:35

09:00 Targu Carbunesti 09:00 Pascani 09:00 Targu Carbunesti
07:40

05:30 Hateg
07:45

06:00 Hateg 06:00 Motru
07:45

09:00 Motru 09:00 Motca 09:00 Motru
07:45

06:00 Sebes
07:50

09:00 Cristesti 09:00 Resita 09:00 Resita
07:50

09:00 Caransebes 09:00 Timisesti 09:00 Caransebes
07:55

10:00 Targu Neamt
08:00
Euro Michael Tour
03:00 Huedin
08:00

05:30 Orsova 05:30 Calan
08:00

06:00 Orastie 06:00 Orastie 06:00 Orsova
08:00

13:00 Barlad
08:00

09:00 Slobozia 09:00 Lugoj 09:00 Slobozia 09:00 Dumbrava 09:00 Lugoj
08:00

09:00 Timisoara 09:00 Timisoara
08:05

09:00 Bucuresti 09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Bucuresti
08:10

05:30 Hunedoara 05:30 Orastie
08:15

13:00 Adjud
08:15

09:00 Targu Neamt
08:15

09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:20

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
08:25

10:00 Fagaras
08:30

06:00 Simeria 06:00 Calan
08:30

13:00 Husi
08:30

21:00 Lecce
08:30

09:00 Piatra Neamt 09:00 Hateg 09:00 Hateg
08:30

10:00 Petrosani
08:35

13:00 Dorohoi
08:40

09:00 Calan 09:00 Calan
08:40

05:30 Simeria
08:45

09:00 Bicaz
08:45

09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara
08:50
Euro Michael Tour
03:00 Alesd
09:00

05:30 Deva 05:30 Focsani 05:30 Deva
09:00

06:00 Drobeta Turnu Severin 06:00 Simeria 06:00 Deva
09:00

13:00 Vaslui
09:00

21:00 Manduria
09:00

09:00 Deva 09:00 Poiana Largului 09:00 Deva 09:00 Pitesti 09:00 Pitesti
09:00

21:00 Mesagne
09:10

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Durau
09:10

06:00 Caransebes
09:15

21:00 Brindisi
09:20

09:00 Grinties 09:00 Campina 09:00 Campina
09:20

10:00 Poiana Largului
09:30

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Caransebes
09:30

21:00 Ostuni
09:30

09:00 Sinaia 09:00 Borsec 09:00 Sinaia
09:30

10:00 Hateg
09:35

21:00 Martina Franca
09:40

09:00 Toplita 09:00 Predeal 09:00 Predeal
09:40

10:00 Sibiu
09:45

21:00 Alberobello
09:50

09:00 Brasov 09:00 Brasov 09:00 Miercurea Ciuc
09:50

10:00 Hunedoara
10:00

05:30 Lugoj
10:00

06:00 Deva 06:00 Hunedoara 06:00 Orsova
10:00

13:00 Podu Iloaiei
10:00

21:00 Taranto
10:00

09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc
10:00

09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe
10:05

09:00 Covasna 09:00 Covasna
10:10

13:00 Roman
10:15

21:00 Matera
10:15

09:00 Morareni 09:00 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna
10:20

10:00 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
03:00 Oradea
10:30

06:00 Savarsin
10:30

13:00 Buhusi
10:30

21:00 Bari
10:30

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Reghin
10:30

05:30 Savarsin 05:30 Savarsin
10:40

09:00 Comanesti 09:00 Sighisoara 09:00 Comanesti
10:40

21:00 Bitonto
10:45

06:00 Caransebes
10:50

13:00 Harlau
10:50

09:00 Targu Mures 09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:50

06:00 Lugoj
10:55
Euro Michael Tour
03:00 Bors
11:00

05:30 Ploiesti 05:30 Timisoara
11:00

06:00 Simeria 06:00 Savarsin 06:00 Deva
11:00

13:00 Targu Frumos
11:00

21:00 Molfetta
11:00

09:00 Falticeni 09:00 Simeria 09:00 Fagaras 09:00 Fagaras 09:00 Simeria
11:00

09:00 Suceava
11:05

09:00 Vestem 09:00 Vestem 09:00 Dolhasca
11:10

21:00 Bisceglie
11:15

09:00 Veresti
11:15

05:30 Lipova 05:30 Lipova
11:20

09:00 Orastie 09:00 Darabani 09:00 Orastie 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Ramnicu Valcea
11:20

09:00 Stefanesti
11:25

10:00 Toplita
11:30

21:00 Trani
11:30

09:00 Botosani 09:00 Sibiu 09:00 Sebes 09:00 Sebes 09:00 Sibiu
11:30

09:00 Gura Humorului
11:35

09:00 Lancram 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Lancram 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Miercurea Sibiului
11:40

13:00 Ruginoasa
11:45

21:00 Barletta
11:45

09:00 Iacobeni
11:45

09:00 Borsa 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara 09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia
11:50

06:00 Lipova
11:55

09:00 Vatra Dornei
11:55

10:00 Deva
12:00

05:30 Bucuresti
12:00

06:00 Deva
12:00

13:00 Falticeni
12:00

21:00 Canosa di Puglia
12:00

09:00 Medias 09:00 Prundu Bargaului 09:00 Medias
12:00

09:00 Bistrita
12:05

06:00 Lugoj
12:10

13:00 Pascani
12:10

09:00 Teius 09:00 Beclean 09:00 Teius
12:10

06:00 Savarsin
12:15

21:00 Cerignola
12:15

09:00 Baia Mare
12:15

09:00 Dej 09:00 Aiud 09:00 Aiud
12:20

10:00 Reghin
12:30

21:00 Orta Nova
12:30

09:00 Unirea 09:00 Unirea 09:00 Cluj Napoca
12:30

09:00 Turda 09:00 Cluj Napoca 09:00 Turda
12:40

06:00 Lipova
12:45

21:00 Foggia
12:45

10:00 Alba Iulia
13:00

05:30 Pitesti 05:30 Arad
13:00

13:00 Targu Neamt
13:00

21:00 Lucera
13:00

09:00 Gilau
13:00

06:00 Timisoara
13:10

21:00 San Severo
13:15

10:00 Targu Mures
13:30

06:00 Lipova 06:00 Savarsin
13:30

21:00 Lesina
13:30

06:00 Timisoara
13:35

10:00 Aiud
13:45

21:00 Termoli
13:50

10:00 Ludus
14:00

05:30 Slatina (Olt)
14:00

06:00 Lipova
14:00

13:00 Poiana Largului
14:00

21:00 San Salvo
14:00

09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Huedin 09:00 Cluj Napoca
14:00

13:00 Gura Humorului
14:10

21:00 Vasto
14:15

10:00 Turda
14:30

21:00 Lanciano
14:30

21:00 Ortona
14:45

10:00 Cluj Napoca
15:00

06:00 Arad
15:00

21:00 Chieti
15:00

09:00 Negreni
15:00

13:00 Campulung Moldovenesc
15:10

05:30 Ganeasa
15:15

21:00 Pescara
15:15

21:00 Montesilvano
15:30

21:00 Roseto degli Abruzzi
15:45
Euro Michael Tour
03:00 Braila
16:00

21:00 San Benedetto del Tronto
16:00

09:00 Piatra Craiului
16:00

13:00 Vatra Dornei
16:10

21:00 Porto San Giorgio
16:15

13:00 Toplita
16:20

05:30 Constanta
16:30

21:00 Civitanova Marche
16:30

05:30 Bals
16:40

21:00 Loreto
16:45

05:30 Murfatlar
16:50

10:00 Huedin
17:00
Euro Michael Tour
03:00 Galati 03:00 Buzau
17:00

05:30 Craiova
17:00

13:00 Bistrita
17:00

21:00 Ancona
17:00

09:00 Beius
17:00

05:30 Medgidia
17:10

21:00 Senegalia
17:15
Euro Michael Tour
03:00 Husi
17:30

21:00 Fano
17:30

05:30 Cernavoda
17:35

21:00 Pesaro
17:45

10:00 Alesd
18:00
Euro Michael Tour
03:00 Ramnicu Sarat 03:00 Barlad 03:00 Tecuci
18:00

05:30 Fetesti
18:00

06:00 Focsani
18:00

13:00 Targu Mures
18:00

21:00 Cattolica
18:00

09:00 Alesd
18:00

06:00 Calimanesti
18:10

13:00 Beclean
18:10

05:30 Filiasi
18:15

21:00 Riccione
18:15

10:00 Oradea
18:30
Euro Michael Tour
03:00 Focsani
18:30

21:00 Rimini
18:30

09:00 Oradea
18:30

10:00 Bors
18:45

05:30 Turceni
18:45

21:00 Cesenatico
18:45
Euro Michael Tour
03:00 Vaslui 03:00 Adjud
19:00

05:30 Bucuresti 05:30 Pesteana Jiu 05:30 Brasov
19:00

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Ramnicu Valcea
19:00

13:00 Dej
19:00

21:00 Cervia
19:00

09:00 Bors
19:00
Euro Michael Tour
03:00 Comanesti
19:10

05:30 Balteni
19:10

13:00 Ludus
19:10

21:00 Cesena
19:15
Euro Michael Tour
03:00 Moinesti
19:20

05:30 Rovinari
19:20

13:00 Gherla
19:30

21:00 Forli
19:30
Euro Michael Tour
03:00 Onesti
19:45

21:00 Faenza
19:45
Euro Michael Tour
03:00 Botosani 03:00 Bacau 03:00 Iasi 03:00 Negresti 03:00 Dorohoi
20:00

05:30 Pitesti 05:30 Fagaras
20:00

06:00 Buzau
20:00

13:00 Campia Turzii
20:00

21:00 Imola
20:00

06:00 Babeni
20:15

13:00 Turda
20:15

21:00 Lugo
20:15
Euro Michael Tour
03:00 Podu Iloaiei 03:00 Buhusi
20:30

13:00 Cluj Napoca
20:30

21:00 Ravenna
20:30

05:30 Avrig
20:45
Euro Michael Tour
03:00 Piatra Neamt
20:50
Euro Michael Tour
03:00 Roznov 03:00 Targu Frumos 03:00 Harlau 03:00 Suceava 03:00 Roman
21:00

05:30 Slatina (Olt)
21:00

05:30 Sibiu
21:15
Euro Michael Tour
03:00 Cristesti 03:00 Falticeni
21:30

13:00 Huedin
21:30
Euro Michael Tour
03:00 Pascani
21:40
Euro Michael Tour
03:00 Motca
21:45

06:00 Dragasani
21:45

05:30 Ganeasa
21:55

06:00 Ganeasa
22:00

13:00 Alesd
22:00

05:30 Calimanesti
22:15

05:30 Sebes
22:30

05:30 Ramnicu Valcea
22:45

06:00 Ploiesti
22:45
Euro Michael Tour
03:00 Targu Neamt
23:00

06:00 Bals
23:00

13:00 Oradea
23:00

09:00 Budapesta
23:00

05:30 Bals
23:10

05:30 Orastie 05:30 Babeni
23:15
Euro Michael Tour
03:00 Gura Humorului 03:00 Poiana Largului
23:30

05:30 Simeria
23:30

05:30 Dragasani
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.