Liminela Autogril A4 - Mersul autobuzelor Padova Italia

Liminela Autogril A4

Padova, Italia

Plecări
Ora Către
08:45
01:00 Barcelona 11:30 Piacenza 13:50 Savona 16:45 Cannes 21:30 Narbonne 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 09:00 Pedro Munoz 11:15 Corral de Almaguer 12:35 Adra 14:50 Almunecar 13:45 Baza 03:20 Benicarlo 15:35 Granada 18:20 Aix-en-Provence 07:40 Denia 11:15 Huercal Overa 10:00 Lorca 06:30 Aielo de Malferit 01:30 Barcelona 09:05 Vicenza 12:30 Tortona 15:20 Imperia 18:40 Lancon-Provence 23:20 Figueras 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 09:30 Alcazar de San Juan 11:20 El Ejido 13:05 Castell de Ferro 16:15 Malaga 14:00 Zujar 12:00 Almeria 02:55 Baix Ebre 07:00 Alcoi 12:30 Almeria 09:30 Murcia 08:00 Benidorm 02:00 Tarragona 09:20 Verona 13:00 Ovada 15:40 San Remo 20:45 Montpellier 22:20 Perpignan 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 10:00 Villacanas 11:45 Berja 13:35 Motril 11:35 Tabernas 14:35 Guadix 02:35 L'Hospitalet de l'Infant 12:10 Almeria 06:45 Ontinyent 10:30 Puerto Lumbreras 08:40 Elche 04:40 Valencia 04:10 Castellon de la Plana 10:35 Brescia 13:15 Genova 16:05 Nice 21:10 Beziers 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 08:30 Tomelloso 10:50 Villa de Don Fadrique 12:15 Matagorda 14:05 Salobrena 12:35 Albox 20:20 Nimes 14:45 Benalua de las Villas 17:30 Vidauban 07:15 Oliva 12:45 Roquetas de Mar 11:40 Vera 08:30 Alicante 06:00 Xativa 00:15 Girona
12:10
14:00 Udine 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:00 Botosani 02:35 Chisineu Cris 11:40 Gherla 09:50 Aiud 07:20 Orastie 03:30 Nadlac 20:30 Viena 17:10 Griffen 05:45 Alesd 12:25 Venetia 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 16:30 Radauti 02:45 Ciumeghiu 14:00 Bistrita 11:00 Cluj Napoca 09:30 Teius 07:00 Deva 04:50 Simeria 19:40 Wiener Neustadt 16:50 Klagenfurt 07:25 Huedin 18:45 Ilz 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 03:15 Salonta 13:20 Beclean 10:20 Turda 09:00 Alba Iulia 04:20 Arad 23:30 Budapesta 17:50 Graz 16:30 Villach 02:10 Simand 15:00 Tarvisio 18:10 Gleisdorf 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani 12:40 Dej 10:10 Unirea 08:00 Sebes 04:00 Pecica 20:20 Viena 17:30 Griffen 04:05 Oradea
12:35
11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 13:50 Mangalia 11:40 Podu Iloaiei 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 13:40 Medgidia 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 13:30 Harsova 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 14:00 Constanta 11:35 Deleni 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

08:45 Dorohoi
00:00

12:10 Montpellier
00:15

08:45 Baltati
00:20

12:10 Malaga
00:30

08:45 Targu Frumos 08:45 Botosani 08:45 Viena
00:30

08:45 Ruginoasa
00:40

08:45 Pascani
00:45

12:10 Nimes
00:50

08:45 Cristesti 08:45 Radauti
01:00

12:10 Granada
01:15

08:45 Wiener Neustadt
01:15

12:10 Lancon-Provence
01:20

08:45 Falticeni
01:30

12:10 Almunecar
01:55

12:10 Benalua de las Villas
02:05

12:10 Guadix
02:15

08:45 Ilz
02:20

08:45 Suceava
02:30

08:45 Gleisdorf
02:35

12:10 Aix-en-Provence 12:10 Salobrena
02:40

08:45 Ilisesti
02:45

12:10 Zujar
02:50

08:45 Graz 08:45 Paltinoasa
03:00

12:10 Baza
03:05

12:10 Motril
03:10

08:45 Gura Humorului
03:15

12:10 Vidauban
03:30

12:10 Cannes
03:40

08:45 Campulung Moldovenesc
03:40

12:10 Castell de Ferro
03:45

08:45 Griffen
03:50

08:45 Griffen
04:00

12:10 Nice
04:10

08:45 Klagenfurt
04:10

12:10 Adra 12:10 Albox
04:15

08:45 Iacobeni
04:15

08:45 Vatra Dornei
04:30

12:10 Matagorda
04:35

12:10 San Remo
04:40

08:45 Villach
04:40

12:10 Imperia 12:10 Roquetas de Mar
05:00

08:45 Pitesti
05:00

05:00 Giurgiu 05:00 Giurgiu
05:00

12:10 Berja
05:05

05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele
05:10

12:10 Tabernas
05:15

05:00 Corabia 05:00 Corabia
05:20

12:10 El Ejido
05:30

05:00 Alexandria 05:00 Alexandria 05:00 Braila
05:30

05:00 Galati
05:35

05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt)
05:40

12:10 Almeria 12:10 Almeria
05:50

12:10 Madrid 12:10 Almeria
06:00

05:00 Constanta 05:00 Constanta 05:00 Craiova 05:00 Craiova
06:00

05:00 Mangalia 05:00 Mangalia
06:05

08:45 Tarvisio
06:10

05:00 Filiasi 05:00 Filiasi
06:10

05:00 Medgidia 05:00 Medgidia
06:15

12:10 Arganda del Rey
06:20

05:00 Hirsova 05:00 Rovinari 05:00 Hirsova 05:00 Rovinari
06:20

05:00 Tandarei 05:00 Tandarei
06:25

05:00 Isalnita 05:00 Slobozia 05:00 Isalnita 05:00 Slobozia
06:30

12:10 Savona 12:10 Vera
06:40

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Targu Carbunesti 05:00 Tecuci
06:40

05:00 Motru 05:00 Barlad 05:00 Motru
06:45

08:45 Udine
06:50

05:00 Resita 05:00 Husi 05:00 Resita
06:50

12:10 Huercal Overa
06:55

05:00 Caransebes 05:00 Caransebes
06:55

12:10 Tarancon
07:00

08:45 Feldru
07:00

05:00 Bucuresti 05:00 Lugoj 05:00 Bucuresti 05:00 Lugoj 05:00 Buzau
07:00

05:00 Timisoara 05:00 Timisoara
07:05

05:00 Arad 05:00 Arad 05:00 Focsani
07:10

12:10 Fuente de Pedro Naharro
07:15

12:10 Puerto Lumbreras 12:10 Genova
07:20

05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
07:20

05:00 Marasesti 05:00 Petrosani 05:00 Petrosani
07:25

12:10 Horcajo de Santiago
07:30

05:00 Hateg 05:00 Pitesti 05:00 Adjud 05:00 Hateg 05:00 Pitesti
07:30

05:00 Sascut
07:35

12:10 Corral de Almaguer
07:40

05:00 Calan 05:00 Calan 05:00 Bacau
07:40

12:10 Villamayor de Santiago 12:10 Lorca
07:45

05:00 Roman
07:45

12:10 Ovada
07:50

05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara 05:00 Ploiesti 05:00 Ploiesti 05:00 Vaslui
07:50

12:10 Quintanar de la Orden
08:00

08:45 Bistrita
08:00

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Negresti 05:00 Deva 05:00 Deva 05:00 Ramnicu Sarat
08:00

05:00 Iasi
08:05

05:00 Campina 05:00 Campina 05:00 Podu Iloaiei
08:10

05:00 Deleni
08:15

12:10 Miguel Esteban 12:10 Villa de Don Fadrique 12:10 Tortona 12:10 Murcia
08:20

05:00 Sinaia 05:00 Sinaia 05:00 Hirlau
08:20

05:00 Targu Frumos
08:25

08:45 Venetia
08:30

05:00 Simeria 05:00 Pascani 05:00 Predeal 05:00 Simeria 05:00 Predeal
08:30

12:10 Villacanas
08:35

05:00 Motca
08:35

08:45 Beclean
08:40

05:00 Orastie 05:00 Cristesti 05:00 Orastie
08:40

12:10 Las Pedroneras
08:45

05:00 Timisesti
08:45

05:00 Targu Neamt 05:00 Sebes 05:00 Sebes
08:50

05:00 Piatra Neamt
08:55

12:10 Alcazar de San Juan
09:00

05:00 Lancram 05:00 Bicaz 05:00 Brasov 05:00 Lancram 05:00 Brasov
09:00

12:10 Piacenza
09:10

08:45 Dej
09:10

05:00 Poiana Largului 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc
09:10

12:10 La Roda
09:15

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Durau
09:20

12:10 Elche 12:10 Albacete 12:10 Pedro Munoz
09:30

05:00 Toplita 05:00 Alba Iulia 05:00 Covasna 05:00 Covasna 05:00 Alba Iulia
09:30

05:00 Targu Ocna 05:00 Targu Ocna 05:00 Teius 05:00 Morareni 05:00 Teius
09:40

05:00 Reghin
09:45

05:00 Onesti 05:00 Onesti 05:00 Aiud 05:00 Aiud
09:50

12:10 Alicante 12:10 Tomelloso 12:10 Brescia
10:00

05:00 Comanesti 05:00 Comanesti 05:00 Unirea 05:00 Targu Mures 05:00 Unirea
10:00

05:00 Falticeni
10:05

05:00 Turda 05:00 Suceava 05:00 Moinesti 05:00 Moinesti 05:00 Turda
10:10

05:00 Dolhasca
10:15

12:10 Almansa
10:20

05:00 Veresti 05:00 Fagaras 05:00 Fagaras
10:20

05:00 Darabani
10:25

12:10 Benidorm
10:30

08:45 Cluj Napoca
10:30

05:00 Vestem 05:00 Vestem 05:00 Botosani
10:30

05:00 Gura Humorului
10:35

12:10 Verona
10:40

05:00 Campulung Moldovenesc
10:45

08:45 Turda
10:50

05:00 Iacobeni 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Ramnicu Valcea
10:50

05:00 Vatra Dornei
10:55

05:00 Sibiu 05:00 Sibiu 05:00 Prundu Bargaului
11:00

05:00 Bistrita
11:05

05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Beclean 05:00 Miercurea Sibiului
11:10

08:45 Unirea
11:15

05:00 Dej
11:15

05:00 Sighisoara 05:00 Sighisoara
11:20

05:00 Cluj Napoca
11:25

08:45 Aiud
11:30

05:00 Medias 05:00 Medias
11:30

08:45 Teius
11:45

12:10 Vicenza
12:00

05:00 Cluj Napoca
12:00

08:45 Alba Iulia
12:10

08:45 Sebes
12:20

08:45 Simeria
12:50

12:10 Aielo de Malferit
13:00

05:00 Gilau
13:15

12:10 Xativa
13:30

08:45 Deva
14:00

05:00 Huedin
14:30

05:00 Negreni
14:50

12:10 Valencia
15:00

12:10 Castellon de la Plana
15:40

05:00 Alesd
15:55

12:10 Benicarlo
16:30

08:45 Arad
17:00

12:10 Baix Ebre
17:20

08:45 Pecica
17:30

12:10 L'Hospitalet de l'Infant
17:40

08:45 Nadlac
18:00

05:00 Oradea
18:00

12:10 Tarragona
18:15

05:00 Bors
18:30

12:10 Barcelona
19:15

12:10 Barcelona
19:20

12:10 Girona
20:20

12:10 Figueras
20:45

12:10 Perpignan
22:30

08:45 Budapesta
22:30

12:10 Narbonne
23:20

08:45 Iasi 08:45 Darabani
23:30

12:10 Beziers
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.