Gara, Corso del Popolo - Mersul autobuzelor Padova Italia

Gara, Corso del Popolo

Padova, Italia

Plecări
Ora Către
08:40
09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 15:00 Harlau 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 16:00 Botosani 08:10 Maierus 14:40 Cotnari 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 15:30 Frumusica 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 15:15 Copalau 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti
11:30
16:40 Cremona 17:20 Stradella 17:45 Asti 13:45 Villa Nuova 13:00 Verona 14:10 Ospitaletto 15:15 Trezzo sull'Adda 15:55 Arluno 16:20 Santhia 16:50 Caorso 17:30 Pavia 17:50 Moncalvo 18:05 Alba 12:00 Grisignano di Zocco 13:15 Sommacampagna 14:20 Rovato 15:30 Monza 16:00 Novara 16:25 Chivasso 17:00 Piacenza 17:35 Voghera 17:55 San Germano Vercellese 18:15 Moncalieri 12:15 Vicenza 13:20 Peschiera 14:45 Bergamo 15:45 Milano 16:10 Biandrate 16:30 Ghedi 17:10 Castel San Giovanni 17:40 Alessandria 18:00 Casale Monferrato 18:30 Torino 12:30 San Bonifacio 14:00 Brescia 15:00 Dalmine 15:50 Pero 16:15 Spasu 16:35 Minerbe
Sosiri
De la Ora

08:45 Torino
01:45

08:45 Moncalieri
01:55

08:45 Alba
02:05

08:45 Casale Monferrato
02:15

08:45 San Germano Vercellese
02:25

08:45 Moncalvo
02:35

08:45 Asti
02:45

08:45 Alessandria
02:55

08:45 Voghera
03:05

08:45 Pavia
03:15

08:45 Stradella
03:25

08:45 Castel San Giovanni
03:35

08:45 Piacenza
03:45

08:45 Caorso
03:55

08:45 Cremona
04:05

08:45 Minerbe
04:15

08:45 Ghedi
04:25

08:45 Chivasso
04:35

08:45 Santhia
04:45

08:45 Spasu
04:55

11:30 Bacau
05:00

08:45 Biandrate
05:05

08:45 Novara
05:15

11:30 Letea Veche
05:20

08:45 Arluno
05:25

11:30 Valea Seaca
05:35

08:45 Pero
05:35

08:45 Milano
05:45

11:30 Faraoani
05:50

08:45 Monza
05:55

11:30 Cleja
06:00

08:45 Trezzo sull'Adda
06:05

11:30 Racaciuni
06:15

08:45 Dalmine
06:15

08:45 Bergamo
06:25

11:30 Botosani 11:30 Constanta 11:30 Sascut
06:30

08:45 Rovato
06:35

11:30 Podu Turcului
06:40

08:45 Ospitaletto
06:45

11:30 Barlad
06:50

08:45 Brescia
06:55

11:30 Zorleni 11:30 Iasi 11:30 Botosani 11:30 Medgidia
07:00

08:45 Villa Nuova
07:05

11:30 Epureni
07:15

08:45 Peschiera
07:15

08:45 Sommacampagna
07:25

11:30 Murgeni 11:30 Frumusica
07:30

08:45 Verona
07:35

11:30 Berezeni
07:40

11:30 Targu Frumos 11:30 Cernavoda 11:30 Copalau
07:45

11:30 Lunca Banului
07:50

08:45 San Bonifacio
07:50

11:30 Harlau 11:30 Husi 11:30 Fetesti
08:00

11:30 Crasna
08:10

11:30 Drajna Noua
08:15

11:30 Cotnari
08:20

11:30 Muntenii de Jos
08:25

08:45 Vicenza
08:25

08:45 Grisignano di Zocco
08:35

11:30 Vaslui 11:30 Targu Frumos
08:40

11:30 Zapodeni
08:50

11:30 Calarasi 11:30 Negresti 11:30 Pascani 11:30 Pascani
09:00

11:30 Timisesti 11:30 Todiresti
09:15

11:30 Bacesti 11:30 Motca
09:25

11:30 Vaslui
09:30

11:30 Hanul Ancutei
09:35

11:30 Poienari 11:30 Barticesti
09:45

11:30 Sabaoani
09:55

11:30 Roman 11:30 Bucuresti
10:00

11:30 Motca
10:20

11:30 Bacau 11:30 Cristesti
10:45

11:30 Targu Neamt
10:50

11:30 Letea Veche
10:55

11:30 Pipirig 11:30 Ploiesti
11:30

11:30 Campina
11:45

11:30 Onesti
12:00

11:30 Piatra Neamt
12:55

11:30 Azuga 11:30 Oituz
13:00

11:30 Pluton
13:15

11:30 Poiana Largului
13:20

11:30 Bicaz 11:30 Predeal
13:30

11:30 Targu Secuiesc
13:50

11:30 Borsec
14:00

11:30 Brasov
14:40

11:30 Gheorgheni
14:50

11:30 Toplita
15:30

11:30 Morareni
15:45

11:30 Maierus
16:00

11:30 Reghin
16:30

11:30 Sighisoara
16:40

11:30 Targu Mures 11:30 Acatari
17:30

11:30 Targu Mures
17:35

11:30 Ungheni
17:45

11:30 Iernut
18:30

11:30 Ludus
19:00

11:30 Campia Turzii
19:30

11:30 Turda
20:00

11:30 Cluj Napoca
21:00

11:30 Gilau
21:45

11:30 Alesd
22:30

11:30 Oradea
23:30

11:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.