Telepass - Mersul autobuzelor Orte Italia

Telepass

Orte, Italia

Plecări
Ora Către
03:15
13:00 Letea Veche 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 16:00 Iasi 13:30 Drajna Noua 10:50 Campina 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 08:30 Cleja 15:00 Constanta 16:15 Botosani 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 02:00 Alesd 13:00 Calarasi 09:45 Azuga 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 08:25 Faraoani 14:40 Medgidia 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 12:00 Bucuresti 09:30 Predeal 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 08:20 Valea Seaca 23:45 Bors 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 15:15 Targu Frumos 13:50 Fetesti 11:10 Ploiesti 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 08:40 Racaciuni 08:10 Letea Veche
08:55
13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 14:00 Constanta 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc
18:45
22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea
Sosiri
De la Ora

19:00 Botosani
02:55

19:00 Galati
02:56

19:00 Braila
02:59

19:00 Suceava
03:50

19:00 Iasi
03:55

19:00 Brasov
03:56

19:00 Bacau
04:30

19:00 Bucuresti
04:35

18:00 Bacau
05:00

11:30 Giurgiu 11:30 Giurgiu
05:00

11:30 Turnu Magurele 11:30 Turnu Magurele
05:10

18:00 Letea Veche
05:20

11:30 Corabia 11:30 Corabia
05:20

11:30 Alexandria 11:30 Braila 11:30 Alexandria
05:30

18:00 Valea Seaca
05:35

11:30 Galati
05:35

11:30 Slatina (Olt) 11:30 Slatina (Olt)
05:40

18:00 Faraoani
05:50

18:00 Cleja
06:00

19:00 Buzau
06:00

11:30 Craiova 11:30 Constanta 11:30 Craiova 11:30 Constanta
06:00

11:30 Mangalia 11:30 Mangalia
06:05

19:00 Piatra Neamt
06:10

11:30 Filiasi 11:30 Filiasi
06:10

18:00 Racaciuni
06:15

19:00 Chisinau
06:15

11:30 Medgidia 11:30 Medgidia
06:15

11:30 Rovinari 11:30 Rovinari 11:30 Hirsova 11:30 Hirsova
06:20

11:30 Tandarei 11:30 Tandarei
06:25

18:00 Sascut 18:00 Botosani 18:00 Constanta
06:30

19:00 Ramnicu Sarat
06:30

11:30 Isalnita 11:30 Slobozia 11:30 Slobozia 11:30 Isalnita
06:30

18:00 Podu Turcului
06:40

11:30 Tecuci 11:30 Targu Carbunesti 11:30 Targu Carbunesti
06:40

11:30 Motru 11:30 Barlad 11:30 Motru
06:45

18:00 Barlad
06:50

11:30 Resita 11:30 Husi 11:30 Resita
06:50

11:30 Caransebes 11:30 Caransebes
06:55

18:00 Botosani 18:00 Medgidia 18:00 Iasi 18:00 Zorleni
07:00

19:00 Tecuci
07:00

11:30 Lugoj 11:30 Bucuresti 11:30 Buzau 11:30 Lugoj 11:30 Bucuresti
07:00

11:30 Timisoara 11:30 Timisoara
07:05

11:30 Arad 11:30 Arad 11:30 Focsani
07:10

18:00 Epureni
07:15

11:30 Targu Jiu 11:30 Targu Jiu
07:20

11:30 Petrosani 11:30 Petrosani 11:30 Marasesti
07:25

18:00 Frumusica 18:00 Murgeni
07:30

19:00 Focsani
07:30

11:30 Hateg 11:30 Pitesti 11:30 Adjud 11:30 Hateg 11:30 Pitesti
07:30

11:30 Sascut
07:35

18:00 Berezeni
07:40

11:30 Calan 11:30 Calan 11:30 Bacau
07:40

18:00 Cernavoda 18:00 Targu Frumos 18:00 Copalau
07:45

11:30 Roman
07:45

18:00 Lunca Banului
07:50

11:30 Ploiesti 11:30 Hunedoara 11:30 Vaslui 11:30 Hunedoara 11:30 Ploiesti
07:50

18:00 Fetesti 18:00 Husi 18:00 Harlau
08:00

19:00 Barlad
08:00

11:30 Ramnicu Sarat 11:30 Deva 11:30 Ramnicu Sarat 11:30 Negresti 11:30 Deva
08:00

11:30 Iasi
08:05

18:00 Crasna
08:10

11:30 Campina 11:30 Podu Iloaiei 11:30 Campina
08:10

18:00 Drajna Noua
08:15

19:00 Adjud
08:15

11:30 Deleni
08:15

18:00 Cotnari
08:20

11:30 Sinaia 11:30 Sinaia 11:30 Hirlau
08:20

18:00 Muntenii de Jos
08:25

11:30 Targu Frumos
08:25

19:00 Husi
08:30

11:30 Simeria 11:30 Predeal 11:30 Simeria 11:30 Predeal 11:30 Pascani
08:30

11:30 Motca
08:35

18:00 Targu Frumos 18:00 Vaslui
08:40

19:00 Dorohoi
08:40

11:30 Orastie 11:30 Cristesti 11:30 Orastie
08:40

11:30 Timisesti
08:45

18:00 Zapodeni
08:50

11:30 Sebes 11:30 Sebes 11:30 Targu Neamt
08:50

11:30 Piatra Neamt
08:55

18:00 Calarasi 18:00 Negresti 18:00 Pascani 18:00 Pascani
09:00

19:00 Vaslui
09:00

11:30 Lancram 11:30 Brasov 11:30 Bicaz 11:30 Brasov 11:30 Lancram
09:00

11:30 Targu Secuiesc 11:30 Targu Secuiesc 11:30 Poiana Largului
09:10

18:00 Todiresti 18:00 Timisesti
09:15

11:30 Sfantu Gheorghe 11:30 Durau 11:30 Sfantu Gheorghe
09:20

18:00 Motca 18:00 Bacesti
09:25

18:00 Vaslui
09:30

11:30 Alba Iulia 11:30 Covasna 11:30 Alba Iulia 11:30 Toplita 11:30 Covasna
09:30

18:00 Hanul Ancutei
09:35

11:30 Targu Ocna 11:30 Teius 11:30 Morareni 11:30 Targu Ocna 11:30 Teius
09:40

18:00 Barticesti 18:00 Poienari
09:45

11:30 Reghin
09:45

11:30 Aiud 11:30 Onesti 11:30 Aiud 11:30 Onesti
09:50

18:00 Sabaoani
09:55

18:00 Bucuresti 18:00 Roman
10:00

19:00 Podu Iloaiei
10:00

11:30 Targu Mures 11:30 Comanesti 11:30 Unirea 11:30 Comanesti 11:30 Unirea
10:00

11:30 Falticeni
10:05

11:30 Turda 11:30 Moinesti 11:30 Suceava 11:30 Turda 11:30 Moinesti
10:10

19:00 Roman
10:15

11:30 Dolhasca
10:15

18:00 Motca 18:00 Motca
10:20

11:30 Fagaras 11:30 Fagaras 11:30 Veresti
10:20

11:30 Darabani
10:25

19:00 Buhusi
10:30

11:30 Botosani 11:30 Vestem 11:30 Vestem
10:30

11:30 Ferrara 11:30 Gura Humorului
10:35

18:00 Bacau 18:00 Cristesti 18:00 Cristesti
10:45

11:30 Campulung Moldovenesc
10:45

18:00 Targu Neamt 18:00 Targu Neamt
10:50

19:00 Harlau
10:50

11:30 Ramnicu Valcea 11:30 Ramnicu Valcea 11:30 Iacobeni
10:50

18:00 Letea Veche
10:55

11:30 Vatra Dornei
10:55

19:00 Targu Frumos
11:00

11:30 Sibiu 11:30 Prundu Bargaului 11:30 Sibiu
11:00

11:30 Bistrita
11:05

11:30 Miercurea Sibiului 11:30 Beclean 11:30 Miercurea Sibiului
11:10

11:30 Dej
11:15

11:30 Sighisoara 11:30 Sighisoara
11:20

11:30 Cluj Napoca
11:25

18:00 Pipirig 18:00 Ploiesti 18:00 Pipirig
11:30

11:30 Medias 11:30 Medias
11:30

18:00 Campina
11:45

19:00 Ruginoasa
11:45

18:00 Onesti
12:00

19:00 Falticeni
12:00

11:30 Cluj Napoca
12:00

19:00 Pascani
12:10

18:00 Piatra Neamt 18:00 Piatra Neamt
12:55

18:00 Azuga 18:00 Oituz
13:00

19:00 Targu Neamt
13:00

18:00 Pluton 18:00 Pluton
13:15

11:30 Gilau
13:15

18:00 Poiana Largului 18:00 Poiana Largului
13:20

18:00 Bicaz 18:00 Predeal 18:00 Bicaz
13:30

18:00 Targu Secuiesc
13:50

18:00 Borsec 18:00 Borsec
14:00

19:00 Poiana Largului
14:00

19:00 Gura Humorului
14:10

11:30 Huedin
14:30

18:00 Brasov
14:40

18:00 Gheorgheni 18:00 Gheorgheni
14:50

11:30 Negreni
14:50

19:00 Campulung Moldovenesc
15:10

18:00 Toplita 18:00 Toplita
15:30

18:00 Morareni 18:00 Morareni
15:45

11:30 Alesd
15:55

18:00 Maierus
16:00

19:00 Vatra Dornei
16:10

19:00 Toplita
16:20

18:00 Reghin 18:00 Reghin
16:30

18:00 Sighisoara
16:40

19:00 Bistrita
17:00

18:00 Acatari 18:00 Acatari 18:00 Targu Mures
17:30

18:00 Targu Mures 18:00 Targu Mures
17:35

18:00 Ungheni
17:45

19:00 Targu Mures
18:00

11:30 Oradea
18:00

19:00 Beclean
18:10

18:00 Iernut
18:30

11:30 Bors
18:30

18:00 Ludus
19:00

19:00 Dej
19:00

19:00 Ludus
19:10

18:00 Campia Turzii
19:30

19:00 Gherla
19:30

18:00 Turda
20:00

19:00 Campia Turzii
20:00

19:00 Turda
20:15

19:00 Cluj Napoca
20:30

18:00 Cluj Napoca
21:00

19:00 Huedin
21:30

18:00 Gilau
21:45

19:00 Alesd
22:00

18:00 Alesd
22:30

19:00 Oradea
23:00

18:00 Oradea
23:30

18:00 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.