Stazione Ferroviara FS - Mersul autobuzelor Novara Italia

Stazione Ferroviara FS

Novara, Italia

Plecări
Ora Către
10:00 Edion Trans
16:00 Brasov 18:00 Ploiesti 19:45 Tecuci 13:15 Sibiu 16:00 Brasov 18:00 Onesti 21:45 Galati 13:15 Sibiu 18:00 Ploiesti 21:45 Galati 21:45 Galati
10:00 Edion Trans
16:10 Padova
10:30
18:55 Targu Frumos 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 06:40 Bors 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 10:30 Piatra Craiului 12:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 13:20 Borsa 14:00 Botosani 15:00 Dolhasca 16:15 Sighisoara 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 10:40 Negreni 12:10 Cluj Napoca 12:50 Bistrita 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 15:15 Suceava 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 11:00 Huedin 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 10:10 Beius 11:30 Gilau 12:30 Baia Mare 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 18:50 Pascani 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia
14:20
16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 17:40 Calarasi 17:00 Lehliu 16:35 Ramnicu Valcea 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 08:50 Baia Mare 12:30 Sebes 08:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 18:30 Mangalia 17:30 Cernavoda 16:55 Tandarei 16:30 Targoviste 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 08:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 08:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 18:00 Constanta 17:20 Slobozia 16:50 Bucuresti 16:20 Sinaia 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 08:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:55 Bontida 17:50 Medgidia 17:10 Harsova 16:40 Pitesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 08:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi
15:50
20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos
Sosiri
De la Ora

16:10 Braila
00:10

16:10 Galati
00:40

16:10 Buzau
01:00

07:30 Tulcea 07:30 Tulcea
01:15

07:30 Braila 07:30 Braila
01:20

16:10 Ramnicu Sarat
01:30

16:10 Tecuci
01:55
Edion Trans
03:30 Sibiu 03:30 Sibiu
02:00

16:10 Focsani
02:15

16:10 Adjud
02:45

17:15 Botosani 17:15 Botosani
02:55

17:15 Galati 17:15 Galati
02:56

17:15 Braila 17:15 Braila
02:59

16:10 Barlad
03:00

07:30 Galati 07:30 Galati
03:00

16:10 Husi
03:30

07:30 Ianca 07:30 Ianca
03:30

16:10 Dorohoi
03:35

16:10 Onesti
03:45

17:15 Suceava 17:15 Suceava
03:50

17:15 Iasi 17:15 Iasi
03:55

17:15 Brasov 17:15 Brasov
03:56

16:10 Vaslui
04:00

07:30 Mangalia
04:00

16:10 Comanesti
04:10

07:30 Constanta
04:10

16:10 Bucuresti
04:15

16:10 Moinesti
04:20

07:30 Medgidia
04:20

16:10 Botosani
04:30

17:15 Bacau 17:15 Bacau
04:30

07:30 Calarasi 07:30 Faurei 07:30 Faurei
04:30

16:10 Craiova
04:35

17:15 Bucuresti 17:15 Bucuresti
04:35

07:30 Tecuci 07:30 Tecuci 07:30 Cernavoda
04:40

16:10 Iasi
04:45

07:30 Slobozia 07:30 Barlad 07:30 Barlad
04:50

16:10 Podu Iloaiei
05:00

07:30 Harsova
05:00

16:10 Filiasi
05:05

16:10 Ploiesti
05:10

07:30 Lehliu
05:10

16:10 Suceava
05:20

07:30 Tandarei
05:20

16:10 Bacau
05:30

07:30 Husi 07:30 Husi 07:30 Bucuresti
05:30

16:10 Negresti
05:40

07:30 Vaslui 07:30 Vaslui 07:30 Pitesti
05:40

16:10 Harlau
05:45

16:10 Constanta
05:50

07:30 Ramnicu Valcea
05:50

16:10 Campina
06:00

17:15 Buzau 17:15 Buzau
06:00

11:00 Tulcea 11:00 Constanta 11:00 Giurgiu 11:00 Giurgiu 11:00 Constanta
06:00

07:30 Targoviste 07:30 Iasi 07:30 Giurgiu 07:30 Giurgiu 07:30 Iasi
06:00

16:10 Buhusi
06:05

11:00 Braila
06:05

16:10 Roznov
06:10

17:15 Piatra Neamt 17:15 Piatra Neamt
06:10

11:00 Turnu Magurele 11:00 Galati 11:00 Turnu Magurele
06:10

07:30 Alexandria 07:30 Alexandria 07:30 Podu Iloaiei 07:30 Sinaia 07:30 Podu Iloaiei
06:10

16:10 Targu Frumos
06:15

17:15 Chisinau 17:15 Chisinau
06:15

11:00 Tecuci
06:15

07:30 Turnu Magurele 07:30 Turnu Magurele
06:15

16:10 Gura Humorului
06:20

11:00 Corabia 11:00 Barlad 11:00 Corabia
06:20

07:30 Harlau 07:30 Harlau 07:30 Predeal 07:30 Caracal 07:30 Caracal
06:20

11:00 Husi
06:25

16:10 Falticeni
06:30

17:15 Ramnicu Sarat 17:15 Ramnicu Sarat
06:30

11:00 Alexandria 11:00 Mangalia 11:00 Buzau 11:00 Mangalia 11:00 Alexandria
06:30

07:30 Flamanzi 07:30 Campina 07:30 Flamanzi 07:30 Slatina (Olt) 07:30 Slatina (Olt)
06:30

16:10 Rovinari
06:35

11:00 Focsani
06:35

16:10 Pascani
06:40

11:00 Medgidia 11:00 Marasesti 11:00 Medgidia 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi
06:40

07:30 Urziceni 07:30 Botosani 07:30 Botosani
06:40

16:10 Motca
06:45

11:00 Adjud
06:45

07:30 Saveni 07:30 Saveni
06:45

16:10 Piatra Neamt
06:50

11:00 Hirsova 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Sascut 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Hirsova
06:50

07:30 Darabani 07:30 Darabani 07:30 Ploiesti
06:50

16:10 Roman
06:55

11:00 Bacau
06:55

16:10 Cristesti
07:00

17:15 Tecuci 17:15 Tecuci
07:00

11:00 Craiova 11:00 Roman 11:00 Craiova 11:00 Tandarei 11:00 Tandarei
07:00

07:30 Dorohoi 07:30 Craiova 07:30 Craiova 07:30 Dorohoi 07:30 Buzau
07:00

16:10 Targu Jiu
07:05

11:00 Vaslui
07:05

16:10 Brasov
07:10

11:00 Filiasi 11:00 Negresti 11:00 Filiasi
07:10

07:30 Filiasi 07:30 Filiasi 07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Vanatori 07:30 Vanatori
07:10

11:00 Iasi
07:15

11:00 Podu Iloaiei 11:00 Rovinari 11:00 Rovinari
07:20

07:30 Focsani 07:30 Drobeta Turnu Severin 07:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

11:00 Deleni
07:25

16:10 Fetesti
07:30

17:15 Focsani 17:15 Focsani
07:30

11:00 Isalnita 11:00 Harlau 11:00 Isalnita
07:30

07:30 Rovinari 07:30 Rovinari 07:30 Marasesti
07:30

11:00 Targu Frumos
07:35

11:00 Pascani 11:00 Targu Carbunesti 11:00 Targu Carbunesti
07:40

07:30 Resita 07:30 Resita 07:30 Adjud
07:40

11:00 Motru 11:00 Motca 11:00 Motru
07:45

11:00 Cristesti 11:00 Resita 11:00 Resita
07:50

07:30 Caransebes 07:30 Caransebes 07:30 Bacau
07:50

11:00 Caransebes 11:00 Caransebes 11:00 Timisesti
07:55

16:10 Targu Neamt
08:00

17:15 Barlad 17:15 Barlad
08:00

11:00 Dumbrava 11:00 Lugoj 11:00 Slobozia 11:00 Lugoj 11:00 Slobozia
08:00

07:30 Roman 07:30 Targu Jiu 07:30 Targu Jiu
08:00

11:00 Timisoara 11:00 Timisoara
08:05

11:00 Bucuresti 11:00 Bucuresti 11:00 Arad 11:00 Arad
08:10

07:30 Targu Frumos 07:30 Bumbesti Jiu 07:30 Bumbesti Jiu
08:10

17:15 Adjud 17:15 Adjud
08:15

11:00 Targu Neamt
08:15

11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu
08:20

07:30 Pascani 07:30 Petrosani 07:30 Petrosani
08:20

11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
08:25

16:10 Fagaras
08:30

17:15 Husi 17:15 Husi
08:30

11:00 Piatra Neamt 11:00 Hateg 11:00 Hateg
08:30

07:30 Motca 07:30 Hateg 07:30 Hateg 07:30 Poiana Largului 07:30 Poiana Largului
08:30

16:10 Petrosani
08:35

07:30 Bicaz 07:30 Bicaz
08:35

17:15 Dorohoi 17:15 Dorohoi
08:40

11:00 Calan 11:00 Calan
08:40

07:30 Targu Neamt 07:30 Hunedoara 07:30 Piatra Neamt 07:30 Piatra Neamt 07:30 Hunedoara
08:40

11:00 Bicaz
08:45

11:00 Hunedoara 11:00 Hunedoara
08:50

07:30 Falticeni 07:30 Deva 07:30 Deva
08:50

07:30 Suceava
08:55

17:15 Vaslui 17:15 Vaslui
09:00

11:00 Poiana Largului 11:00 Deva 11:00 Pitesti 11:00 Deva 11:00 Pitesti
09:00

07:30 Gheorgheni 07:30 Radauti 07:30 Gheorgheni 07:30 Lugoj 07:30 Lugoj
09:00

11:00 Durau 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Ramnicu Sarat
09:10

07:30 Sovata 07:30 Timisoara 07:30 Timisoara 07:30 Sovata 07:30 Gura Humorului
09:10

11:00 Campina 11:00 Grinties 11:00 Campina
09:20

07:30 Arad 07:30 Arad 07:30 Campulung Moldovenesc
09:20

16:10 Poiana Largului
09:30

11:00 Sinaia 11:00 Sinaia 11:00 Borsec
09:30

07:30 Vatra Dornei 07:30 Miercurea Ciuc 07:30 Miercurea Ciuc 07:30 Chisineu Cris 07:30 Chisineu Cris
09:30

16:10 Hateg
09:35

11:00 Toplita 11:00 Predeal 11:00 Predeal
09:40

07:30 Prundu Bargaului 07:30 Odorheiu Secuiesc 07:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

16:10 Sibiu
09:45

11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Brasov 11:00 Brasov
09:50

07:30 Toplita 07:30 Toplita 07:30 Salonta 07:30 Salonta 07:30 Nasaud
09:50

16:10 Hunedoara
10:00

17:15 Podu Iloaiei 17:15 Podu Iloaiei
10:00

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Targu Secuiesc
10:00

07:30 Reghin 07:30 Gilau 07:30 Reghin 07:30 Gilau 07:30 Bistrita
10:00

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:00 Covasna 11:00 Covasna
10:10

07:30 Beclean 07:30 Onesti 07:30 Onesti
10:10

17:15 Roman 17:15 Roman
10:15

11:00 Targu Ocna 11:00 Morareni 11:00 Targu Ocna
10:20

07:30 Dej 07:30 Moinesti 07:30 Moinesti
10:20

16:10 Sebes
10:30

17:15 Buhusi 17:15 Buhusi
10:30

11:00 Reghin 11:00 Onesti 11:00 Onesti
10:30

07:30 Comanesti 07:30 Comanesti 07:30 Gherla
10:30

11:00 Comanesti 11:00 Sighisoara 11:00 Comanesti
10:40

07:30 Covasna 07:30 Covasna
10:40

17:15 Harlau 17:15 Harlau
10:50

11:00 Moinesti 11:00 Targu Mures 11:00 Moinesti
10:50

07:30 Targu Secuiesc 07:30 Targu Secuiesc
10:50

17:15 Targu Frumos 17:15 Targu Frumos
11:00

11:00 Simeria 11:00 Fagaras 11:00 Falticeni 11:00 Simeria 11:00 Fagaras
11:00

07:30 Brasov 07:30 Brasov
11:00

11:00 Suceava
11:05

11:00 Dolhasca 11:00 Vestem 11:00 Vestem
11:10

07:30 Fagaras 07:30 Fagaras
11:10

11:00 Veresti
11:15

11:00 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Orastie 11:00 Orastie 11:00 Ramnicu Valcea
11:20

07:30 Sibiu 07:30 Sibiu
11:20

11:00 Stefanesti
11:25

07:30 Sebes 07:30 Sebes
11:25

16:10 Toplita
11:30

11:00 Sibiu 11:00 Sebes 11:00 Sibiu 11:00 Sebes 11:00 Botosani
11:30

07:30 Alba Iulia 07:30 Alba Iulia
11:30

11:00 Gura Humorului
11:35

07:30 Teius 07:30 Teius
11:35

11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Lancram 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Lancram 11:00 Miercurea Sibiului
11:40

07:30 Aiud 07:30 Aiud
11:40

17:15 Ruginoasa 17:15 Ruginoasa
11:45

11:00 Iacobeni
11:45

11:00 Alba Iulia 11:00 Sighisoara 11:00 Alba Iulia 11:00 Borsa 11:00 Sighisoara
11:50

07:30 Targu Mures 07:30 Targu Mures
11:50

11:00 Vatra Dornei
11:55

16:10 Deva
12:00

17:15 Falticeni 17:15 Falticeni
12:00

11:00 Medias 11:00 Medias 11:00 Prundu Bargaului
12:00

07:30 Turda 07:30 Turda
12:00

11:00 Bistrita
12:05

17:15 Pascani 17:15 Pascani
12:10

11:00 Teius 11:00 Teius 11:00 Beclean
12:10

11:00 Baia Mare
12:15

11:00 Aiud 11:00 Aiud 11:00 Dej
12:20

16:10 Reghin
12:30

11:00 Unirea 11:00 Cluj Napoca 11:00 Unirea
12:30

11:00 Turda 11:00 Turda 11:00 Cluj Napoca
12:40

16:10 Alba Iulia
13:00

17:15 Targu Neamt 17:15 Targu Neamt
13:00

17:15 Padova
13:00

11:00 Gilau
13:00

16:10 Targu Mures
13:30

07:30 Cluj Napoca
13:30

16:10 Aiud
13:45

07:30 Bontida
13:50

16:10 Ludus
14:00

17:15 Poiana Largului 17:15 Poiana Largului
14:00

11:00 Cluj Napoca 11:00 Huedin 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca 11:00 Cluj Napoca
14:00

07:30 Baia Mare
14:05

17:15 Gura Humorului 17:15 Gura Humorului
14:10

07:30 Satu Mare
14:10

07:30 Zalau
14:20

16:10 Turda
14:30

16:10 Cluj Napoca
15:00

11:00 Negreni
15:00

07:30 Huedin
15:00

17:15 Campulung Moldovenesc 17:15 Campulung Moldovenesc
15:10

07:30 Alesd
15:10

11:00 Piatra Craiului
16:00

17:15 Vatra Dornei 17:15 Vatra Dornei
16:10

17:15 Toplita 17:15 Toplita
16:20
Edion Trans
03:30 Galati 03:30 Galati 03:30 Galati
17:00

16:10 Huedin
17:00

17:15 Bistrita 17:15 Bistrita
17:00

11:00 Beius
17:00

16:10 Alesd
18:00

17:15 Targu Mures 17:15 Targu Mures
18:00

11:00 Alesd
18:00

17:15 Beclean 17:15 Beclean
18:10

07:30 Oradea
18:20

16:10 Oradea
18:30

11:00 Oradea
18:30

16:10 Bors
18:45
Edion Trans
03:30 Tecuci
19:00

17:15 Dej 17:15 Dej
19:00

11:00 Bors
19:00

17:15 Ludus 17:15 Ludus
19:10

17:15 Gherla 17:15 Gherla
19:30

17:15 Campia Turzii 17:15 Campia Turzii
20:00
Edion Trans
03:30 Onesti
20:15

17:15 Turda 17:15 Turda
20:15

17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca
20:30
Edion Trans
03:30 Ploiesti 03:30 Ploiesti
21:00
Edion Trans
03:30 Padova
21:15

17:15 Huedin 17:15 Huedin
21:30

17:15 Alesd 17:15 Alesd
22:00

17:15 Oradea 17:15 Oradea
23:00

11:00 Budapesta
23:00
Edion Trans
03:30 Brasov 03:30 Brasov
23:15

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.