Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Monza Italia

Stazione Ferroviara

Monza, Italia

Plecări
Ora Către
05:55
15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari
05:55
08:45 Padova
11:45
09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei
17:00
21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti
Sosiri
De la Ora

15:00 Braila
00:10

15:00 Galati
00:40

15:00 Buzau
01:00

15:00 Ramnicu Sarat
01:30

15:00 Tecuci
01:55

15:00 Focsani
02:15

15:00 Adjud
02:45

15:00 Barlad
03:00

15:00 Husi
03:30

15:00 Dorohoi
03:35

15:00 Onesti
03:45

15:00 Vaslui
04:00

15:00 Comanesti
04:10

15:00 Bucuresti
04:15

15:00 Moinesti
04:20

15:00 Botosani
04:30

15:00 Craiova
04:35

15:00 Iasi
04:45

15:00 Podu Iloaiei
05:00

08:00 Giurgiu 08:00 Giurgiu
05:00

15:00 Filiasi
05:05

15:00 Ploiesti
05:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
05:10

15:00 Suceava
05:20

08:00 Corabia 08:00 Corabia
05:20

15:00 Bacau
05:30

08:00 Braila 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria
05:30

08:00 Galati
05:35

15:00 Negresti
05:40

08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
05:40

15:00 Harlau
05:45

15:00 Constanta
05:50

15:00 Campina
06:00

08:00 Constanta 08:00 Constanta 08:00 Craiova 08:00 Craiova
06:00

15:00 Buhusi
06:05

08:00 Mangalia 08:00 Mangalia
06:05

15:00 Roznov
06:10

08:00 Filiasi 08:00 Filiasi
06:10

15:00 Targu Frumos
06:15

08:00 Medgidia 08:00 Medgidia
06:15

15:00 Gura Humorului
06:20

08:00 Rovinari 08:00 Hirsova 08:00 Rovinari 08:00 Hirsova
06:20

08:00 Tandarei 08:00 Tandarei
06:25

15:00 Falticeni
06:30

08:00 Isalnita 08:00 Slobozia 08:00 Isalnita 08:00 Slobozia
06:30

15:00 Rovinari
06:35

15:00 Pascani
06:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Tecuci 08:00 Targu Carbunesti
06:40

15:00 Motca
06:45

08:00 Motru 08:00 Barlad 08:00 Motru
06:45

15:00 Piatra Neamt
06:50

08:00 Resita 08:00 Resita 08:00 Husi
06:50

15:00 Roman
06:55

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
06:55

15:00 Cristesti
07:00

08:00 Bucuresti 08:00 Bucuresti 08:00 Lugoj 08:00 Buzau 08:00 Lugoj
07:00

15:00 Targu Jiu
07:05

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
07:05

15:00 Brasov
07:10

08:00 Focsani 08:00 Arad 08:00 Arad
07:10

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
07:20

08:00 Petrosani 08:00 Marasesti 08:00 Petrosani
07:25

15:00 Fetesti
07:30

08:00 Adjud 08:00 Hateg 08:00 Pitesti 08:00 Hateg 08:00 Pitesti
07:30

08:00 Sascut
07:35

08:00 Bacau 08:00 Calan 08:00 Calan
07:40

08:00 Roman
07:45

08:00 Vaslui 08:00 Ploiesti 08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara 08:00 Ploiesti
07:50

15:00 Targu Neamt
08:00

08:00 Deva 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Negresti 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Deva
08:00

08:00 Iasi
08:05

08:00 Campina 08:00 Campina 08:00 Podu Iloaiei
08:10

08:00 Deleni
08:15

08:00 Hirlau 08:00 Sinaia 08:00 Sinaia
08:20

08:00 Targu Frumos
08:25

15:00 Fagaras
08:30

08:00 Predeal 08:00 Simeria 08:00 Pascani 08:00 Simeria 08:00 Predeal
08:30

15:00 Petrosani
08:35

08:00 Motca
08:35

08:00 Orastie 08:00 Cristesti 08:00 Orastie
08:40

08:00 Timisesti
08:45

08:00 Targu Neamt 08:00 Sebes 08:00 Sebes
08:50

08:00 Piatra Neamt
08:55

08:00 Bicaz 08:00 Lancram 08:00 Brasov 08:00 Lancram 08:00 Brasov
09:00

08:00 Poiana Largului 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc
09:10

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Durau
09:20

15:00 Poiana Largului
09:30

08:00 Covasna 08:00 Alba Iulia 08:00 Toplita 08:00 Alba Iulia 08:00 Covasna
09:30

15:00 Hateg
09:35

08:00 Morareni 08:00 Teius 08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna 08:00 Teius
09:40

15:00 Sibiu
09:45

08:00 Reghin
09:45

08:00 Onesti 08:00 Onesti 08:00 Aiud 08:00 Aiud
09:50

15:00 Hunedoara
10:00

08:00 Comanesti 08:00 Comanesti 08:00 Unirea 08:00 Targu Mures 08:00 Unirea
10:00

08:00 Falticeni
10:05

08:00 Moinesti 08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Suceava 08:00 Moinesti
10:10

08:00 Dolhasca
10:15

08:00 Veresti 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras
10:20

08:00 Darabani
10:25

15:00 Sebes
10:30

08:00 Vestem 08:00 Vestem 08:00 Botosani
10:30

08:00 Gura Humorului
10:35

08:00 Campulung Moldovenesc
10:45

08:00 Iacobeni 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Ramnicu Valcea
10:50

08:00 Vatra Dornei
10:55

08:00 Prundu Bargaului 08:00 Sibiu 08:00 Sibiu
11:00

08:00 Bistrita
11:05

08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Beclean
11:10

08:00 Dej
11:15

08:00 Sighisoara 08:00 Sighisoara
11:20

08:00 Cluj Napoca
11:25

15:30 Padova
11:30

15:00 Toplita
11:30

08:00 Medias 08:00 Medias
11:30

15:00 Deva
12:00

08:00 Cluj Napoca
12:00

15:00 Reghin
12:30

15:00 Alba Iulia
13:00

08:00 Gilau
13:15

15:00 Targu Mures
13:30

15:00 Aiud
13:45

15:00 Ludus
14:00

15:00 Turda
14:30

08:00 Huedin
14:30

08:00 Negreni
14:50

15:00 Cluj Napoca
15:00

08:00 Alesd
15:55

15:00 Huedin
17:00

15:00 Alesd
18:00

08:00 Oradea
18:00

15:00 Oradea
18:30

08:00 Bors
18:30

15:00 Bors
18:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.