Via Mantova, nr.79A, benz. ESSO - Mersul autobuzelor Montichiari Italia

Via Mantova, nr.79A, benz. ESSO

Montichiari, Italia

Plecări
Ora Către
12:10
10:20 Reghin 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:30 Ramnicu Valcea 09:20 Prundu Bargaului 10:10 Comanesti 06:50 Huedin 11:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Bors 11:50 Sinaia 11:10 Cristesti 12:30 Pitesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:40 Poiana Largului 13:40 Medgidia 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 08:30 Sighisoara 09:40 Gura Humorului 09:40 Vestem 09:15 Bistrita 10:20 Onesti 06:40 Negreni 11:20 Targu Secuiesc 10:50 Piatra Neamt 12:00 Campina 11:15 Motca 13:10 Slobozia 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:05 Dej 12:25 Motru 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:10 Falticeni 08:40 Miercurea Sibiului 09:35 Campulung Moldovenesc 09:50 Fagaras 03:00 Budapesta 10:30 Targu Ocna 06:35 Alesd 11:30 Brasov 11:00 Targu Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:25 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 09:10 Beclean 14:00 Constanta 10:30 Toplita 10:25 Morareni 13:00 Bucuresti 10:05 Suceava 09:00 Sibiu 09:30 Iacobeni 10:00 Moinesti 07:30 Gilau 10:50 Covasna 05:30 Oradea 11:40 Predeal 11:05 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 08:00 Cluj Napoca 12:15 Caransebes 10:45 Bicaz 13:50 Mangalia
20:10
17:35 Huedin 20:00 Turda 17:10 Ciucea 21:00 Campia Turzii 18:30 Cluj Napoca 16:25 Alesd 18:10 Gilau 15:40 Oradea
20:10
02:00 Latisana
Sosiri
De la Ora

06:00 Tulcea 06:00 Giurgiu
05:00

06:00 Turnu Magurele
05:10

11:05 Latisana
05:15

06:00 Corabia
05:20

06:00 Alexandria 06:00 Braila
05:30

06:00 Galati
05:35

06:00 Slatina (Olt)
05:40

06:00 Constanta 06:00 Craiova
06:00

06:00 Mangalia
06:05

06:00 Filiasi
06:10

06:00 Medgidia
06:15

06:00 Hirsova 06:00 Rovinari
06:20

06:00 Tandarei
06:25

06:00 Slobozia 06:00 Isalnita
06:30

06:00 Tecuci 06:00 Targu Carbunesti
06:40

06:00 Motru 06:00 Barlad
06:45

06:00 Resita 06:00 Husi
06:50

06:00 Caransebes
06:55

06:00 Buzau 06:00 Bucuresti 06:00 Lugoj
07:00

06:00 Timisoara
07:05

06:00 Arad 06:00 Focsani
07:10

06:00 Targu Jiu
07:20

06:00 Marasesti 06:00 Petrosani
07:25

06:00 Adjud 06:00 Hateg 06:00 Pitesti
07:30

06:00 Sascut
07:35

06:00 Calan 06:00 Bacau
07:40

06:00 Roman
07:45

06:00 Ploiesti 06:00 Hunedoara 06:00 Vaslui
07:50

06:00 Negresti 06:00 Deva 06:00 Ramnicu Sarat
08:00

06:00 Iasi
08:05

06:00 Campina 06:00 Podu Iloaiei
08:10

06:00 Deleni
08:15

06:00 Sinaia 06:00 Hirlau
08:20

06:00 Targu Frumos
08:25

06:00 Predeal 06:00 Pascani 06:00 Simeria
08:30

06:00 Motca
08:35

06:00 Orastie 06:00 Cristesti
08:40

06:00 Timisesti
08:45

06:00 Targu Neamt 06:00 Sebes
08:50

06:00 Piatra Neamt
08:55

06:00 Bicaz 06:00 Brasov 06:00 Lancram
09:00

06:00 Poiana Largului 06:00 Targu Secuiesc
09:10

06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Durau
09:20

06:00 Covasna 06:00 Toplita 06:00 Alba Iulia
09:30

06:00 Teius 06:00 Targu Ocna 06:00 Morareni
09:40

06:00 Reghin
09:45

06:00 Onesti 06:00 Aiud
09:50

06:00 Comanesti 06:00 Targu Mures 06:00 Unirea
10:00

06:00 Falticeni
10:05

06:00 Moinesti 06:00 Turda 06:00 Suceava
10:10

06:00 Dolhasca
10:15

06:00 Veresti 06:00 Fagaras
10:20

06:00 Darabani
10:25

06:00 Vestem 06:00 Botosani
10:30

06:00 Gura Humorului
10:35

06:00 Campulung Moldovenesc
10:45

06:00 Iacobeni 06:00 Ramnicu Valcea
10:50

06:00 Vatra Dornei
10:55

06:00 Sibiu 06:00 Prundu Bargaului
11:00

06:00 Bistrita
11:05

06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Beclean
11:10

06:00 Dej
11:15

06:00 Sighisoara
11:20

06:00 Cluj Napoca
11:25

06:00 Medias
11:30

06:00 Cluj Napoca
12:00

11:05 Cluj Napoca
13:15

06:00 Gilau
13:15

11:05 Gilau
13:30

06:00 Huedin
14:30

06:00 Negreni
14:50

11:05 Huedin
15:30

11:05 Ciucea
15:55

06:00 Alesd
15:55

11:05 Alesd
16:40

11:05 Oradea
17:25

06:00 Oradea
18:00

06:00 Bors
18:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.