Cascina Gobba - Mersul autobuzelor Milano Italia

Cascina Gobba

Milano, Italia

Plecări
Ora Către
06:00
10:00 Gura Humorului 11:30 Targu Frumos 06:00 Dej 10:00 Gura Humorului 11:30 Targu Frumos 06:00 Dej 15:00 Husi 11:15 Pascani 05:00 Cluj Napoca 15:00 Husi 11:15 Pascani 05:00 Cluj Napoca 13:30 Albita 08:00 Vatra Dornei 02:00 Oradea 13:30 Albita 08:00 Vatra Dornei 02:00 Oradea 09:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Iasi 07:00 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Iasi 07:00 Bistrita
06:00
12:00 Padova
11:00
13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov
16:50
19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti
Sosiri
De la Ora

15:10 Braila
00:10

15:10 Galati
00:40

15:10 Buzau
01:00

15:10 Ramnicu Sarat
01:30

15:10 Tecuci
01:55

15:10 Focsani
02:15

15:10 Adjud
02:45

15:10 Barlad
03:00

15:10 Husi
03:30

15:10 Dorohoi
03:35

15:10 Onesti
03:45

15:10 Vaslui
04:00

15:10 Comanesti
04:10

15:10 Bucuresti
04:15

15:10 Moinesti
04:20

15:10 Botosani
04:30

15:10 Craiova
04:35

15:10 Iasi
04:45

15:10 Podu Iloaiei
05:00

08:55 Giurgiu 08:55 Giurgiu
05:00

15:10 Filiasi
05:05

15:10 Ploiesti
05:10

08:55 Turnu Magurele 08:55 Turnu Magurele
05:10

15:10 Suceava
05:20

08:55 Corabia 08:55 Corabia
05:20

15:10 Bacau
05:30

08:55 Alexandria 08:55 Alexandria 08:55 Braila
05:30

08:55 Galati
05:35

15:10 Negresti
05:40

08:55 Slatina (Olt) 08:55 Slatina (Olt)
05:40

15:10 Harlau
05:45

15:10 Constanta
05:50

15:10 Campina
06:00

08:55 Constanta 08:55 Craiova 08:55 Craiova 08:55 Constanta
06:00

15:10 Buhusi
06:05

08:55 Mangalia 08:55 Mangalia
06:05

15:10 Roznov
06:10

08:55 Filiasi 08:55 Filiasi
06:10

15:10 Targu Frumos
06:15

08:55 Medgidia 08:55 Medgidia
06:15

15:10 Gura Humorului
06:20

08:55 Rovinari 08:55 Hirsova 08:55 Hirsova 08:55 Rovinari
06:20

08:55 Tandarei 08:55 Tandarei
06:25

15:10 Falticeni
06:30

08:55 Slobozia 08:55 Isalnita 08:55 Isalnita 08:55 Slobozia
06:30

15:10 Rovinari
06:35

15:10 Pascani
06:40

08:55 Targu Carbunesti 08:55 Targu Carbunesti 08:55 Tecuci
06:40

15:10 Motca
06:45

08:55 Barlad 08:55 Motru 08:55 Motru
06:45

15:10 Piatra Neamt
06:50

08:55 Resita 08:55 Husi 08:55 Resita
06:50

15:10 Roman
06:55

08:55 Caransebes 08:55 Caransebes
06:55

15:10 Cristesti
07:00

08:55 Bucuresti 08:55 Bucuresti 08:55 Lugoj 08:55 Lugoj 08:55 Buzau
07:00

15:10 Targu Jiu
07:05

08:55 Timisoara 08:55 Timisoara
07:05

15:10 Brasov
07:10

08:55 Arad 08:55 Focsani 08:55 Arad
07:10

08:55 Targu Jiu 08:55 Targu Jiu
07:20

08:55 Marasesti 08:55 Petrosani 08:55 Petrosani
07:25

15:10 Fetesti
07:30

08:55 Adjud 08:55 Pitesti 08:55 Hateg 08:55 Hateg 08:55 Pitesti
07:30

08:55 Sascut
07:35

08:55 Calan 08:55 Calan 08:55 Bacau
07:40

08:55 Roman
07:45

08:55 Hunedoara 08:55 Hunedoara 08:55 Ploiesti 08:55 Ploiesti 08:55 Vaslui
07:50

15:10 Targu Neamt
08:00

08:55 Ramnicu Sarat 08:55 Negresti 08:55 Deva 08:55 Deva 08:55 Ramnicu Sarat
08:00

08:55 Iasi
08:05

08:55 Campina 08:55 Campina 08:55 Podu Iloaiei
08:10

08:55 Deleni
08:15

08:55 Sinaia 08:55 Hirlau 08:55 Sinaia
08:20

08:55 Targu Frumos
08:25

15:10 Fagaras
08:30

08:55 Simeria 08:55 Pascani 08:55 Predeal 08:55 Predeal 08:55 Simeria
08:30

15:10 Petrosani
08:35

08:55 Motca
08:35

08:55 Cristesti 08:55 Orastie 08:55 Orastie
08:40

08:55 Timisesti
08:45

08:55 Targu Neamt 08:55 Sebes 08:55 Sebes
08:50

08:55 Piatra Neamt
08:55

16:00 Husi 16:00 Husi
09:00

08:55 Bicaz 08:55 Brasov 08:55 Lancram 08:55 Lancram 08:55 Brasov
09:00

08:55 Poiana Largului 08:55 Targu Secuiesc 08:55 Targu Secuiesc
09:10

08:55 Sfantu Gheorghe 08:55 Durau 08:55 Sfantu Gheorghe
09:20

16:00 Albita 16:00 Albita
09:30

15:10 Poiana Largului
09:30

08:55 Alba Iulia 08:55 Toplita 08:55 Covasna 08:55 Covasna 08:55 Alba Iulia
09:30

15:10 Hateg
09:35

08:55 Targu Ocna 08:55 Targu Ocna 08:55 Teius 08:55 Teius 08:55 Morareni
09:40

15:10 Sibiu
09:45

08:55 Reghin
09:45

08:55 Onesti 08:55 Onesti 08:55 Aiud 08:55 Aiud
09:50

16:00 Iasi 16:00 Iasi
10:00

15:10 Hunedoara
10:00

08:55 Comanesti 08:55 Unirea 08:55 Unirea 08:55 Targu Mures 08:55 Comanesti
10:00

08:55 Falticeni
10:05

08:55 Turda 08:55 Suceava 08:55 Moinesti 08:55 Moinesti 08:55 Turda
10:10

08:55 Dolhasca
10:15

08:55 Veresti 08:55 Fagaras 08:55 Fagaras
10:20

08:55 Darabani
10:25

16:00 Targu Frumos 16:00 Targu Frumos
10:30

15:10 Sebes
10:30

08:55 Vestem 08:55 Vestem 08:55 Botosani
10:30

08:55 Gura Humorului
10:35

08:55 Campulung Moldovenesc
10:45

08:55 Iacobeni 08:55 Ramnicu Valcea 08:55 Ramnicu Valcea
10:50

08:55 Vatra Dornei
10:55

16:00 Pascani 16:00 Pascani
11:00

08:55 Sibiu 08:55 Prundu Bargaului 08:55 Sibiu
11:00

08:55 Bistrita
11:05

08:55 Miercurea Sibiului 08:55 Beclean 08:55 Miercurea Sibiului
11:10

08:55 Dej
11:15

08:55 Sighisoara 08:55 Sighisoara
11:20

08:55 Cluj Napoca
11:25

15:10 Toplita
11:30

08:55 Medias 08:55 Medias
11:30

15:10 Deva
12:00

08:55 Cluj Napoca
12:00

16:00 Padova
12:00

16:00 Gura Humorului 16:00 Gura Humorului
12:30

15:10 Reghin
12:30

15:10 Alba Iulia
13:00

08:55 Gilau
13:15

15:10 Targu Mures
13:30

15:10 Aiud
13:45

15:10 Ludus
14:00

16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Campulung Moldovenesc
14:30

15:10 Turda
14:30

08:55 Huedin
14:30

08:55 Negreni
14:50

15:10 Cluj Napoca
15:00

16:00 Vatra Dornei 16:00 Vatra Dornei
15:30

08:55 Alesd
15:55

16:00 Bistrita 16:00 Bistrita
17:00

15:10 Huedin
17:00

16:00 Dej 16:00 Dej
17:30

15:10 Alesd
18:00

08:55 Oradea
18:00

16:00 Cluj Napoca 16:00 Cluj Napoca
18:30

15:10 Oradea
18:30

08:55 Bors
18:30

15:10 Bors
18:45

16:00 Huedin 16:00 Huedin
20:00

16:00 Oradea 16:00 Oradea
21:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.