Gara - Mersul autobuzelor Messina Italia

Gara

Messina, Italia

Plecări
Ora Către
08:30
10:05 Giarre 12:00 Avola 14:30 Ragusa 16:30 Agrigento 10:40 Acireale 12:20 Lido di Mondello 14:55 Vittoria 09:00 Contessa Entellina 11:00 Catania 12:50 Rosolini 15:30 Gela 09:35 Taormina 11:30 Siracusa 13:45 Modica 16:00 Licata
15:00
11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 15:15 Copalau 06:10 Targu Mures 14:15 Pascani 04:40 Campia Turzii 13:30 Barticesti 02:00 Alesd 12:00 Piatra Neamt 16:15 Botosani 07:45 Reghin 15:00 Harlau 08:00 Morareni 14:05 Timisesti 12:45 Cristesti 13:15 Sabaoani 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 15:00 Harlau 05:30 Ungheni 14:05 Timisesti 04:30 Turda 13:15 Sabaoani 01:30 Oradea 11:00 Bicaz 16:00 Botosani 07:10 Targu Mures 14:40 Cotnari 10:00 Borsec 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 16:00 Botosani 08:10 Maierus 14:40 Cotnari 05:40 Iernut 13:55 Motca 04:00 Cluj Napoca 12:30 Targu Neamt 23:45 Bors 09:30 Gheorgheni 15:30 Frumusica 11:15 Poiana Largului 14:30 Targu Frumos 07:15 Acatari 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 15:30 Frumusica 07:10 Sighisoara 14:30 Targu Frumos 05:10 Ludus 13:45 Hanul Ancutei 03:15 Gilau 12:15 Pipirig 13:00 Letea Veche 08:45 Toplita 15:15 Copalau 11:30 Pluton 14:15 Pascani 13:00 Motca 13:30 Barticesti
Sosiri
De la Ora

07:00 Bacau
05:00

07:00 Letea Veche
05:20

07:00 Valea Seaca
05:35

07:00 Faraoani
05:50

07:00 Cleja
06:00

07:00 Racaciuni
06:15

07:00 Sascut 07:00 Botosani 07:00 Constanta
06:30

07:00 Podu Turcului
06:40

07:00 Barlad
06:50

07:00 Iasi 07:00 Botosani 07:00 Medgidia 07:00 Zorleni
07:00

07:00 Epureni
07:15

07:00 Murgeni 07:00 Frumusica
07:30

07:00 Berezeni
07:40

07:00 Targu Frumos 07:00 Cernavoda 07:00 Copalau
07:45

07:00 Lunca Banului
07:50

07:00 Husi 07:00 Fetesti 07:00 Harlau
08:00

07:00 Crasna
08:10

07:00 Drajna Noua
08:15

07:00 Cotnari
08:20

07:00 Muntenii de Jos
08:25

16:00 Agrigento
08:30

07:00 Targu Frumos 07:00 Vaslui
08:40

07:00 Zapodeni
08:50

07:00 Calarasi 07:00 Negresti 07:00 Pascani 07:00 Pascani
09:00

16:00 Licata
09:05

07:00 Todiresti 07:00 Timisesti
09:15

07:00 Motca 07:00 Bacesti
09:25

07:00 Vaslui
09:30

07:00 Hanul Ancutei
09:35

16:00 Gela
09:40

07:00 Barticesti 07:00 Poienari
09:45

07:00 Sabaoani
09:55

07:00 Bucuresti 07:00 Roman
10:00

16:00 Vittoria
10:10

07:00 Motca
10:20

16:00 Ragusa
10:25

16:00 Modica
10:40

07:00 Bacau 07:00 Cristesti
10:45

07:00 Targu Neamt
10:50

07:00 Letea Veche
10:55

16:00 Rosolini
11:00

07:00 Pipirig 07:00 Ploiesti
11:30

07:00 Campina
11:45

16:00 Avola
11:45

07:00 Onesti
12:00

16:00 Siracusa
12:30

07:00 Piatra Neamt
12:55

07:00 Azuga 07:00 Oituz
13:00

07:00 Pluton
13:15

07:00 Poiana Largului
13:20

16:00 Catania
13:20

07:00 Predeal 07:00 Bicaz
13:30

07:00 Targu Secuiesc
13:50

07:00 Borsec
14:00

16:00 Acireale
14:10

07:00 Brasov
14:40

07:00 Gheorgheni
14:50

16:00 Giarre
15:00

07:00 Toplita
15:30

16:00 Taormina
15:30

07:00 Morareni
15:45

07:00 Maierus
16:00

07:00 Reghin
16:30

07:00 Sighisoara
16:40

07:00 Acatari 07:00 Targu Mures
17:30

07:00 Targu Mures
17:35

07:00 Ungheni
17:45

07:00 Iernut
18:30

07:00 Ludus
19:00

07:00 Campia Turzii
19:30

07:00 Turda
20:00

07:00 Cluj Napoca
21:00

07:00 Gilau
21:45

07:00 Alesd
22:30

07:00 Oradea
23:30

07:00 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.